راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
عزیز T220P تازه از 2 ثانیه هم کمتره.. اما این مدل LG هنوز معلوم نیست اون 2 ثانیه واقعی هست یا نه.
شما طراح مانیتور t220pهستی یا مدیر شرکت سامسونگ که این حرفو میزنی لطفا از روی تعصب(غلط املایی که نداره)چیزی نگید. یا شاید هم برنامه ای هست که میشه باش فهمید این مانیتور چند میل هست در ضمن برای حرفی هم که زدی منبع بیار.(البته جسارت نشه قصد جر وبحث هم ندارم)یه چیز دیگه: 2میل و 5میل فرق فاحشی با هم ندارن که شما میای اینطوری از رو تعصب قصد خراب کردن یه مانیتور رو داری

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یه چیزی بگم من رو w2261 هم(با اینکه 2 میل هست البته GTG) برای بازی کردن یه بازی سرعتی مثه PES همون مشکل زمان پاسخ گویی رو دارم و چشممو اذیت میکنه پس سعی کنید یه مانیتور بگیرید که 2 میل باشه!

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
2 میلی ثانیه با 5 میلی ثانیه خیلی فرق داره طبق فرمایش دوستمون سعی کنید 2 میلی ثانیه بگیرید .
به نظر من بهترین انتخاب LG W2261V هستش چون :
1 - صد در صد ساخت اندونزی هست . فعلا البته
2 - صفحات LCD LG رو شرکت LG-Philips میسازه که رتبه ی اول از لحاظ کیفیت رو داره .
3 - هم ورودی HDMI داره و هم DVI و هم RGB
4 - کیفیت تصویر بهتری نسبت به سامسونگ داره .
5 - حال میده توش 360 و PS3 بازی کنی
6 - تصویر تو 2261 ثابته ولی تو Samsong t220p کشیده میشه .
7 - تو t220p مجبورین کابل HDMI to DVI بخرین که یکی از افت کیفیت این مانیتور مربوط به همینه که پورت HDMI نداره .
8 - یه دوست عزیزمون می گفت t220p از 2 میلی ثانیه هم کمتره که ایشون اشتباه می کنن 5 میلی ثانیه هست .

تمامی حرف هام منبع معتبری دارن .
*

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
این که بالا و پایین صفحه در مانیتور T220P سیاه میشه خیلی آزار دهندس؟
کیفیت تصویر کدوم از اینا برای 360 بیشتره (بدون در نظر گرقتن 16.10) T220P یا 2261LG:confused:
نه دوست عزیز اون چیزی که شما فکر میکنید نیست به همون میزان که عرض مانیتور بیشتر از 1080 هست فقط سیاه میشه یعنی اندازه ی تصویر میشه همون 21.5 اینج اندازه ی مانیتور 2261 ولی باید این نکته را هم در نظر گرفت که T220 کنتراستش 50000:1 هست ولی 2261 کنتراست 20000:1 هست پس شفافیت تصویر T220 باید کمی بهتر باشه در کل من اگر خودم باشم LG W2261V را برا کنسول انتخاب میکنم همونطور که قبلاً هم کفتم!

این تنظیماتی که می گید دقیقا هست ولی من رو Auto گزاشتم هیچ فرقی نکرد حالا باز تست می کنم چیزی شد خبر می دم
دوست عزیز در User Manual اینگونه گفته شده تنظیمان کنسول و مانیتور را یک بار دیگر چک بکنید!

2 میلی ثانیه با 5 میلی ثانیه خیلی فرق داره طبق فرمایش دوستمون سعی کنید 2 میلی ثانیه بگیرید .
به نظر من بهترین انتخاب LG W2261V هستش چون :
1 - صد در صد ساخت اندونزی هست . فعلا البته
2 - صفحات LCD LG رو شرکت LG-Philips میسازه که رتبه ی اول از لحاظ کیفیت رو داره .
3 - هم ورودی HDMI داره و هم DVI و هم RGB
4 - کیفیت تصویر بهتری نسبت به سامسونگ داره .
5 - حال میده توش 360 و PS3 بازی کنی
6 - تصویر تو 2261 ثابته ولی تو Samsong t220p کشیده میشه .
7 - تو t220p مجبورین کابل HDMI to DVI بخرین که یکی از افت کیفیت این مانیتور مربوط به همینه که پورت HDMI نداره .
8 - یه دوست عزیزمون می گفت t220p از 2 میلی ثانیه هم کمتره که ایشون اشتباه می کنن 5 میلی ثانیه هست .

تمامی حرف هام منبع معتبری دارن .
- در مورد پنل های LCD سامسونگ هم Sony-Samsung تولید میکنه، این دلیلی برای بهتر بودن نیست چون فیلیپس با LG همکاری میکنه، توی هر سری میتونه ماله یکی از اون یکی بهتر باشه بسته به تکنولوژی هایی که دارند.
- در مورد کشیده شدن که قابل تنظیم هست و میتونید اون 120 پیکسل را خالی بزاری و تصویر 1920x1080 داشته باشید به گفته ی خود سامسونگ.
- در مورد تبدیل باید بگم که DVI و HDMI هر دو یکی هستند و فقط در اینترفیس باهم فرق دارند هر دو دیجیتال هستند و با تبدیل اینترفیس ما هیچگونه افت کیفیتی نخواهیم داشت توی سیگنال دیجیتال یا سیگنال وجود داره یا نداره مثل ماهواره افت کیفیتی وجود نداره، منبع:
http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI

در آخر بگم که LG W2261V یک مانیتور فوق العاده در قیمت خودش هست و بهترین انتخاب برای کنسول این رو چند صفحه ی قبل هم گفتم!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من مانیتورم LG L1752S هست (4:3) اگه 360 بهش وصل کنم تصویر خوبی به من میده؟ و اینکه تصویر بالا و پایینش سیاه میشه؟

کیفیت تصویر که حتما قابل قبول خواهد بود ولی بدلیل 16:9 بودن بازی های یا مجبوری با دو تا کادر سیاه که بالا پایین تصویر هستن بازی کنی یا با تصویر scale شده بازی کنی
البته چند تا بازی هایی هم هستن که 4:3 رو هم ساپورت میکنن ولی تعدادشون به انگشت های دو دست هم نمیرسه.مثل:gtaIV-cod3-cod4-the orange box-dmc4...
حالا اگه بخوام یه مانیتوری بگیرم که هم PC و هم 360 رو توپ نشون بده چی پیشنهاد میکنید؟LG W2261V خوبه؟ 21.5 اینچه و ورودی HDMI داره.250 هم قیمتشه. اگه این مدل مشکلی داره چی بگیرم خوبه؟(این سری AOC چرا اینقدر ارزونه؟! 20" 180 تومن!)

فعلا تنها انتخاب به صرفه همینه.که البته مانیتور خوبی هم هست پیشنهاد میکنم همینو بگیری
AOC رو که کلا بیخیال شو...

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
نه دوست عزیز اون چیزی که شما فکر میکنید نیست به همون
- در مورد کشیده شدن که قابل تنظیم هست و میتونید اون 120 پیکسل را خالی بزاری و تصویر 1920x1080 داشته باشید به گفته ی خود سامسونگ.
خوب بالاخره که بالا و پایینش سیاه میشه اگه اون پیکسل ها رو خالی بذاری و اینطوری زشت دیده میشه .

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
یه نفر نیست جواب ما رو بده!
دوست عزیز شما از این دستگاه برای چه کاری میخواهید استفاده بکنید؟ سوال شما دقیقاً چیه؟
کار این دستگاه اینه که میتونید حافظه ی جانبی بهش وصل بکنید و فایل های مدیا را برای شما پخش بکنه مثل USB روی دستگاه DVD، در سایت تولید کننده هم کلیه ی مشخصات دستگاه ذکر شده:
http://www.wdc.com/en/products/products.asp?DriveID=572
فقط من خودم دنبال این دستگاه هستم توی بازار پیدا کردید؟ به چه قیمت؟

ادیت:
ببخشید متوجه شدم، مانیتور شما ورودی 3 فیش کامپوزیت داره تنها راهی که میتونید با صدا و تصویر این دستگاه را به مانتیورتون وصل کنید همون کامپوزیت هست!

آخرین ویرایش:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
بچه ها من چند وقت پیش یه مانیتور خریدم برای 360 همین ال جی 2261 اما بعدا دادمش به پسر خالم حالا هم میخواستم بگیرم برای بازی با پی سی که مشکلی نیست ؟
چون هم میخوام برای بازی با پی سی استفاده کنم هم با 360
ممنون

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
پیشنهاد من به دوستان اینه که ص2261ر بگیرن و مطمئن باشن پشیمون نمی شن چون خودم دارم ازش استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی ام .
کیفیت فوق العاده هم تو 360 و پی اس 3 و هم تو PC

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
پیشنهاد من به دوستان اینه که ص2261ر بگیرن و مطمئن باشن پشیمون نمی شن چون خودم دارم ازش استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی ام .
کیفیت فوق العاده هم تو 360 و پی اس 3 و هم تو PC

منم خریدمش عالیه:cheesygriفقط یه سوال که نمیشه با کابل DVI تصویر گرفت البته برا pc میدونم جاش اینجا نیست

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
منم خریدمش عالیه:cheesygriفقط یه سوال که نمیشه با کابل DVI تصویر گرفت البته برا pc میدونم جاش اینجا نیست
توی منو یک گذینه هست که باید کابل ورودی را انتخاب کنید ببینید روی چه حالتی هست احتمالاً روی HDMI قرار داره، اگر Auto داره بزارید روی حالت Auto

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
توی منو یک گذینه هست که باید کابل ورودی را انتخاب کنید ببینید روی چه حالتی هست احتمالاً روی HDMI قرار داره، اگر Auto داره بزارید روی حالت Auto

الن هم کابل VGA و هم DVI وصل هست اما وقتی میزارمش رو DVI با دکمه source مینویسه Power Saving Mode بعد مانیتور خاموش میشه نمیدونم چکار کنم.کسی این مشکل رو نداره؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,633
زمانیکه Power Saving mode اومد میتونی با Source یا Engine بالا ÷ایین کنی و رو گزینه مورد نظرت Auto/Set رو بزنی اگر رو RGB بزاری از کابل VGA استفاده میکنی و اگر رو DVI بزاری میتونی از کابلی که مربوط به PC هست استفاده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر