راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام ببخشيد من داخل بازي ninja gaiden black مرحله ي 15 گير كردم همون جايي كه اون قول روحه رو ميكشي بعد ميره مرحله 15 بعد بايد بري داخل يه راهي كه سرو ته ميشه و به يه ساختمون ديگه ميرسي كه يه در بزرگ جلوشه كه عكس چهارتا مجسمه اي كه توي بازي گرفته بودي بعلاوه يه قلب روش كشيده ولي هركاري ميكنم باز نميشه همه جاي بازي رو هم گشتم قلبي پيدا نكردمو همونجا گير كردم اگه ميشه يه كمكي به من بكنيد يك دنيا ممنون

سلام ببخشيد من داخل بازي ninja gaiden black مرحله ي 15 گير كردم همون جايي كه اون قول روحه رو ميكشي بعد ميره مرحله 15 بعد بايد بري داخل يه راهي كه سرو ته ميشه و به يه ساختمون ديگه ميرسي كه يه در بزرگ جلوشه كه عكس چهارتا مجسمه اي كه توي بازي گرفته بودي بعلاوه يه قلب روش كشيده ولي هركاري ميكنم باز نميشه همه جاي بازي رو هم گشتم قلبي پيدا نكردمو همونجا گير كردم اگه ميشه يه كمكي به من بكنيد يك دنيا ممنون
من این بازی رو بازی نکردم
یک راهنما هم براتون پیدا کردم که متاسفانه انگلیسیه
به هر حال لینک دانلودش رو براتون مستقیم کردم ، شاید به دردتون بخوره

سلام من توی بازی Red Orchestra 2 Heroes Of Stalingrad مشکل دارم توی مرحله اموزشی همونجایی که می خوای نارنجک پرت کنی هر چی نارنجک پرت می کنی نمیره اموزش بعدی اگه کسی می تونه یا save بازی رو برام بزاره یا یه راه حل بهم بگه mer30

سلام به همه دوستان
من مرحله اخر بازی
castlevanin گیر کردم
همونجا که دایره های ابی و قرمز دورم میکنه
نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا یکی کمک کنه

سلام می خواستم بدونم در اون مرحله بازی Driver San Francisco که همه چیز متوقف شده و بدون حرکت هست و ما باید دنبال آمبولاس بکنیم باید چی کار کرد لطفا یه نفر کمک کنه؟

سلام به همه دوستان
من مرحله اخر بازی
castlevanin گیر کردم
همونجا که دایره های ابی و قرمز دورم میکنه
نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا یکی کمک کنه
ببین دوست عزیز چون خیلی گذشته از زمانی که من بازی کردم درست یادم نیست دکمه ها رو فقط اصل قضیه اینه :
باید زمانی که وارد هر دایره رنگی میشی جادوی همون رنگ فعال باشه وگرنه الفاتحه :d (راستی حواست باشه اینجا باید هی چشمت به رنگ جادوها باشه چون تند تند جای دکمه هاشون عوض میشه)
در مورد اون روحهای رنگی هم باید با رنگ مخالف رنگ اونها بهشون زربه بزنی تموم

رفقا خداییش یه راهنمایی بفرمائید.توی بازی(Sniper - Art of Victory) توی این قسمت که عکسش رو گذاشتم به کل گیر کردم و در ثانی وقتمم زود تموم میشه باید چیکار کنم.فکر کنم مرحله پنجم باشه. کشته هم که نشم وقتم تموم می شه ونمی تونم این مرحله رو به اتمام برسونم....؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

865Capture.png

اقا من L.A.NOIRE نسخه PC رو گرفتم بعضی برونده هاش با کنسول ها فرق میکنه حالا من تو یکیش گیر کردم اون برونده ی که اول میری تو رستوران با یه مرد حرف می زنی ادرس یکیو بهت می ده وقتی میری اونجا با مسلسل تامسون بهت شلیک می کنن بعد اون ها رو میکشی مری خونشون ادرس یه کارخونه سوب سازی رو میگیری که وقتی میری منشی می گه نمی تونه کمکم کنه ادرس یه فروشگاه هم بیدا می کنی که بستس HELP ME

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or