راهنماي كامل بازي ها

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
دوستان اینجا رومن چجوری برم ؟ #:-s

4db120f0a8e5.jpg

آخرین ویرایش:

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
goodarz باید موقع پرش همراه space دکمه ی Lctr نگهداری وقتی نزدیک زمین شدی lctrl ولش کن بعد موس به سمت بالا بکش قبل از اینکه توده یخه اب بشه باید بری روی اون

آخرین ویرایش:

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
تو بازی Dark sector الان يه جايي هست. بايد با دستش كه شبيه شمشير شده بايستي كه درو بشكونه بعد بره اونجا و يه دكمه قرمز رنگ وجود داره اونو فشار بده و از نردبون بره پايين تا بره به مرحله بعد. توي راهنماش هم همينو نوشته. ولي هر كاري ميكنم دره باز نميشه. با قدرت زيادم ميزنم ولي بازم باز نميشه!!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان
من توی این مرحله گیرکردم نمیدونم چطوری باید از اون وسیله اویزون بشم
دوستان اگه لطف کنین سریعتر جواب منو بدین ممنون.
yuvknvul6t98bisgi4vi.jpg
قلاب رو انتخاب کنین از بین سلاح ها،بعدا بپرین رو اونBooster آبی‌. بالاتر که برد شما رو نشونه خود به خود میره رو اونا که میتونین ازش آویزون شین.Middle mouse رو بزنین آویزون شه ازش.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ولی من قلاب رو ندارم
فقط اون اسلحه 4 پر و تفنگ رو دارم

همونی که سرش مثل نیزه هست،ندارینش؟تا حالا با عنکبوت بزرگ‌ها روبرو نشدین؟

پس احتمالا قبل اینکه قلاب رو بگیرین اومدین اینجا،چون واسه رد شدن از اینجا حتما باید از قلاب استفاده کرد.من خیلی‌ وقت پیش بازی کردم یادم نیست دقیق قلاب رو چطور می‌گرفتم،برگردین محیط رو یه کم بگردین تا قلاب رو بگیرین.

mohsen-a

کاربر سایت
Nov 20, 2009
4
سلام دوستان
توو بازی darksector مرحله 3 اون قسمت که از آسانسور میره تو اون محوطه، همه رو میکشی بعد که باید در فنسی رو باز کنی نمیشه با پرتاب glaive به اون چراغ قرمز در باز شه،
آخه glaive از فنس عبور نمیکنه!
راهنمایی میخوام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر