راهنماي كامل بازي ها

mosijun

کاربر سایت
Dec 14, 2011
18
مرحله ای از بازی بتل فیلد 3 که روبروت برج میلاده وتو باید با تفنگ دوربین دار از بالا شلیک کنی وقتی به اون جیپ میرسه چیکار باید کرد؟؟؟؟

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من توی اون مرحله که زن کشیش ازت می خواد یه زامبی بیاری که روش آب مقدس تست کنه گیر کردم
زامبی میارم بعد بهم میگه برو به یه قبرستون و اونجا پاک سازی کن من این کارو می کنم اما دیگه هیچ اتفاقی نمیفته
باید چی کار کنم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
هر کسی انچارتد 1 رو بازی کرده ... لطفا یه من کمک کنه

من اونجا گیر کردم .. که چهار تا مجسمه ..فرشته ... عقاب ... گاو ... و شیر رو باید بچرخونی ... ولی حتی نمیفهمم باید بر اساسی بچرخونمشون ... هر حالتی که به ذهنم رسید امتحان کردم

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
هر کسی انچارتد 1 رو بازی کرده ... لطفا یه من کمک کنه

من اونجا گیر کردم .. که چهار تا مجسمه ..فرشته ... عقاب ... گاو ... و شیر رو باید بچرخونی ... ولی حتی نمیفهمم باید بر اساسی بچرخونمشون ... هر حالتی که به ذهنم رسید امتحان کردم
خیلی آسونه فقط تو دفترچه نگاه کن و هر شکل را طبق جهتی که نوسته تعیین کن من یادم نیست ترتیبش چی بود ولی مثلا اگر east عقاب هست خوب شما وسط این مجسمه ها یک قطب نما میبینی که روی زمین هست e مال east و همین طور S برای south کلا جهت هاست هر کدوم رو طبق جهتی که گفته تعیین کن که به کدوم طرف نگاه کند و روبه کدام سمت باشد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
خیلی آسونه فقط تو دفترچه نگاه کن و هر شکل را طبق جهتی که نوسته تعیین کن من یادم نیست ترتیبش چی بود ولی مثلا اگر east عقاب هست خوب شما وسط این مجسمه ها یک قطب نما میبینی که روی زمین هست e مال east و همین طور S برای south کلا جهت هاست هر کدوم رو طبق جهتی که گفته تعیین کن که به کدوم طرف نگاه کند و روبه کدام سمت باشد
یه همچین کاری کرده بودم ... ولی جواب نداد ... شاید یه جای کار اشتباه کردم ... ایندفعه دقیق تر روش کار میکنم

saeedshl

کاربر سایت
Mar 17, 2010
7
سلام به تمامی ذوستان و مدیران

من در مرحله ی اول بازی The Cursed Crusade گیر کردم .

همون اول بازی که چند تا فیلم نشون داد یه یارو میاد که لباس سیاهی پوشیده تو بدنش خط نوره .بعد یه سری جهت بهت میده.حالا من نمیدونم چه جوری باید از دستش خلاص بشم.فکر کنم این جهت ها یه ربطی دارن .هر کار کردم نشد.

با تشکر

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام به تمامی ذوستان و مدیران

من در مرحله ی اول بازی The Cursed Crusade گیر کردم .

همون اول بازی که چند تا فیلم نشون داد یه یارو میاد که لباس سیاهی پوشیده تو بدنش خط نوره .بعد یه سری جهت بهت میده.حالا من نمیدونم چه جوری باید از دستش خلاص بشم.فکر کنم این جهت ها یه ربطی دارن .هر کار کردم نشد.

با تشکر
دور اون جهات یه چیزی میچرخه،وقتی‌ که دایره اش اومد جهت تو دایره قرار گرفت اون جهت رو بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر