دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
فقط بتمن در دنیای گیم مهم هست . اینا که همش مربوط به کمیک ها و فیلم ها و کارتون ها میشه . اونوقت یدونه هم کرکتر مثلا مسی یا رونالدو یا مارادونا یا پله رو هم بزارین دیگه اینا هم شخصیت هستن و کلی هم قدمت دارن بهترین شخصیت دنیا هم هستن گیم هم دارن (فیفا و ...) نشد که . بتمن تو دنیای گیم و مخصوصا مقابل سالید اسنیک جوجه ای بیش نیس همونطور که مارادونا یا مثلا آرنولد نیس .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
تو اگه از 2008 به این ور گیمر شدی بحثش جداست و دلیل نمی شه Snake از 08 به این ور محبوب شده باشه؛ این جوری الکی فکت صادر نکن واسه همه.
اولا چیزی که میگی از بیخ و بن غلط و دور از واقعیته، ثانیا و با فرض محال هم که حرفت درست باشه، یبار گفتم، باز هم میگم، خیلی مزخرف و مسخرست که میای میگی چون بتمن قدیمی تره پس بهتر و محبوب تره. اتفاقا اکثر کسایی که به بتمن رای دادن تو نظر سنجی دوستان کم سن و سال تر هستن. (حالا کاری به اون ندارم، بالاخره هر کس با یه ملاکی به یه کرکتر رای میده.)
شما لطف کن مِن بعد می خوای پست بدی، از بالا منبر بیای پایین و بگو این نظر منه، نه که بگی :

بتمن اگر شخصیت پردازی قوی نداشت تا حالا بعد از 60 70 سال کامل فراموش شده بود

در مورد سال 2008..!

اگر شخصیت MGS4 به جای اسنیک ، BIG BOSS بود مطمئن باش تا حالا اسنیک حذف شده بود و بیگ باس برای اول شدن میجنگید..!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
ینی جمله یوتیوب تو حلقم .

اینجوری که بوش میاد ، هر کدوم از اینا بیاد بالا مکسو منحدم میکنه . تا این لحظه 684 رای .
احسنت !
ببین بتمن چی کارهایی که نمیتونه بکنه ...!
بله تا ایجا که رکورد بیشترین تعداد رای رو شکونده !
ولی نگرانم ، میترسم بتمن شکست بخوره !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
منظور !؟؟

منظور رو که گفتم
این عکسی که شما گذاشتی مربوط به مسخزه کردن باکس آرت Batman Arkham City GOTY میشه

BACGOTYXBPS3.jpg

که از یوتیوب هم جمله ای نداره:|:|:| یوتیوب چی کار بازی داره

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
منظور رو که گفتم
این عکسی که شما گذاشتی مربوط به مسخزه کردن باکس آرت Batman Arkham City GOTY میشه

BACGOTYXBPS3.jpg

که از یوتیوب هم جمله ای نداره:|:|:| یوتیوب چی کار بازی داره

نه ایشون قصدشون نشون دان عظمت بتمن در گیم بودش

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بابا آخه رو کدوم باکس آرت میان 20بار مینویسن Quote ؟ میدونم مسخره کردن ، ولی باحال بود .

بر منکرش نعلت:D
نه ایشون قصدشون نشون دان عظمت بتمن در گیم بودش

بشین بچه:D ، من هم داشتم میگفتم درستش کدومه;) یه وقت به خود بتمن و گیمش بی احترامی نشهo:-)خداییش Rocksteady خیلی کارش درسته;;)
تا الآن 702 نفر رای دادن
فکر میکنم برای اولین بار تعداد رای ها زا 700 گذشت
تا الآن این نیمه نهایی 80 تا رای بیشتر از نیمه نهایی قبلی داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر