دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این قضیه بستن چیه، بینگ که برای خود مایکروسافته دیگه چرا می بنده؟
الان با اکانت اصلیم (یا همون ایمیل) برم با بینگ کار روزانمو انجام بدم و پوینت هم بگیرم مشکلی داره؟ امکان بسته شدن داره؟

یک reward جدید اضافه کرده تقریبا فکر کنم الان دو هفته میشه که بخاطر همین بشدت کنترل می کنه و ip ها را که trace می کنه و بن میشه اکانت.
من که هر کاری کردم هر جوری امتحان کردم با انواع و اقسام چیز پی ان و س ا ک.س آمریکا نتوانستم بعد از 1 یا دو ساعت بن می کنه.
اما یک عده ای از بچه ها می گن که هنوز یک اکانت دارن که کار می کنه .

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
یک reward جدید اضافه کرده تقریبا فکر کنم الان دو هفته میشه که بخاطر همین بشدت کنترل می کنه و ip ها را که trace می کنه و بن میشه اکانت.
من که هر کاری کردم هر جوری امتحان کردم با انواع و اقسام چیز پی ان و س ا ک.س آمریکا نتوانستم بعد از 1 یا دو ساعت بن می کنه.
اما یک عده ای از بچه ها می گن که هنوز یک اکانت دارن که کار می کنه .
من نفهمیدم چی گفتی شما :d

مگه اینطوری نیست که از bing برای search استفاده کنیم اونم در عوض point بده؟
------------------
راستی عشق است yagami رو :d

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
کسی که به من درست و حسابی توضیح نداد
اگه من یه اکانت الکی بسازم و این کارارو انجام بدم و کد ها رو بزنم تو اکانت لایوم (اصلیه) بن که نمیشم؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من با اون کردیت هام خرید کردم ولی هنوز هیی برام نیومده!!
تا چند ساعت بعد باید ایمیلش بیاد؟
تقریبا بلافاصله بعدش می فرسته . با وی پی ان خرید کردی دیگه ؟ با وی پی ان سرچ می کردی دیگه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اره ولی الان یه روز شده و هیچی نفرستادن
دوست عزیز شما اول اینجا را چک کن اگر خورده Complete که قاطی email هات اومده(spam را هم چک کن) اگر هم توی In progress زده اگر 24 ساعت گذشته باید با Support تماس بگیری.یک email می زنی بررسی می کنند یا اکانتت را می بندن یا point را redeem می کنند.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یکی اموزش قدم به قدم میده؟
الان ظاهر بینگ فرق کرده :(

آموزش نمی خواد که دوست عزیز شما قبل از هر چیز احتیاج به چیز پی ان آمریکا داری(حتما)
بعد میری در reward.bing.com و عضو میشی.احتیاج به یک email داری.
بعد از اینکه Join شدی به ازای هر 2 سرچ که انجام بدی بهت 1 Credit می ده که مجموع 125 credit معادل 100 mspoint است و 500 credit معادل 400 msp است
اخیرا روی بیشتر موارد Microsoft بعد از چند ساعت اکانت را بن می کنه که نمی توانی دیگر کاری باهاش انجام بدی.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دیگه بینگ هم کار نمیکنه بن شدم امروزم یه ایمیل بهم دادن که چهار دلیل گفته بود واسه بن شدنم منم دیگه حال ندارم اصلا جوابشونو بدم گوره باباشون
iهمین طور بیلیزارد هم اکانتام رو بلاک کرده و میگه چون ایرانی هستی دیگه سرویس نمیدیم
خدا کنه ماکرو ip ایران رو واسه بازی تو live نبنده
خریدشو که خیلی وقته بسته اگه لایورو واسه بازی ببنده دیگه باید قیده بازی انلاین رو کلا زد

breakerman

کاربر سایت
Jul 2, 2012
15
دوستان بهتره وقتی میخواید از بینگ سرچ کنید که پوینت بده از مرورگرتون نشان دادن عکسو غیر فعال کنیدکه عکسا رو نشون نده حجم دانلودتونو از دست ندین.
جساب کنید خیلی حجم میخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر