دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
آقا دمت گرم بابت تاپیکت من تا حالا 109 پوینت جمع کردم هدفمم 400 تا پوینت مایکروسافته.فقط میخوام بدونم هنوزم جواب میده؟
بعدم دوستان وی*پ*ی*ان آمریکا نمیخواد با Fr*ee Ga*te هم راحت میتونین لوگین کنین و امتیاز بگیرین.
جواب دادنش که به خاطر اینه که سایتش هر از چند وقت یک بار ظاهرش عوض میشه و الان هم درسته بعدشم با هر چیزی مثل وی بی ان که فقط ایپی تو عوض کنه که بتونی بسازی میشه.

احتیاجی نیست که جتما کامل کنین خودمم کامل نکردم ولی جزء شرطای سیلور شدن نیست.
اتفاقا نیازه چون وقتی می خوای با کریتز هات پوینت یا هر چیزه دیگه بخری باید اونارو کامل کنی.دوم اینکه وقتی می خوای ادرس بدی دفعه اول ادرست چه درست باشه چه غلط ازت یه با می پرسه
که مطءنی که ادرس اینه شما هم فکر میکنید اشتباه وارد کردید ولی دفعه دوم اگه همون ادرس رو کلیک کنید قبول می کنه!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان كسي هست كه از سايت هايه ديگه كه با معرفي كردن افراد به اون سايت پوينت ميدن.پوينت گرفته باشه؟

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
دوستان كسي هست كه از سايت هايه ديگه كه با معرفي كردن افراد به اون سايت پوينت ميدن.پوينت گرفته باشه؟
دوست عزیز من بیشتر روش هارو امتحان کردم فقط 2 روش هست یکی همین بینگ و اون یکی هم XBOX REWARD بقیه روش ها فیک هست !

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
یه مشکل اساسی . من الان با وجود اینکه با چی پی ان میرم اما بازم اکانتامو می بنده! علت چیست؟ کس دیگه ای هم به این مشکل دچار هست؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من دو تا اکانتم بن شده از بینگ الان هم هرکاری می کنم با چیز پ ن فری گیت اکانت جدید بسازم نمی زاره اصلا.از دوستان کسی است که این مشکل را نداشته باشه و یا راهکاری داشته باشه براش؟

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
این قضیه بستن چیه، بینگ که برای خود مایکروسافته دیگه چرا می بنده؟
الان با اکانت اصلیم (یا همون ایمیل) برم با بینگ کار روزانمو انجام بدم و پوینت هم بگیرم مشکلی داره؟ امکان بسته شدن داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر