دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دوستان هر کی چیز پی ان آمریکا رایگان یا از اینهایی که با شارژ میخری میشناسه پ.خ بده خواهشا
من دارم ولی برای اروپاست:(

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
سلام دوستان دیشب برام 1 نفر خارجی این سایت رو فرستاد و گفت پویت مجانی میده ولی من تو این سایت رفتم یکم مشکوکه دوستانی که میدونن اطلاع رسانی کنن اخه علاوه بر ایمیل . پسورد لایوت هم میخواد لطفا بگین fake یا نه اینم سایت Point Gods در ضمن نباید انتی ویروستون رو off کنید برا من on بود سایت باز نشد off کردم باز شد پس لطفا خبر بدید دوستان

یه گیمرتگ دیگه بساز و تست کن :D

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام دوستان دیشب برام 1 نفر خارجی این سایت رو فرستاد و گفت پویت مجانی میده ولی من تو این سایت رفتم یکم مشکوکه دوستانی که میدونن اطلاع رسانی کنن اخه علاوه بر ایمیل . پسورد لایوت هم میخواد لطفا بگین fake یا نه اینم سایت Point Gods در ضمن نباید انتی ویروستون رو off کنید برا من on بود سایت باز نشد off کردم باز شد پس لطفا خبر بدید دوستان

من امتحان کردم نشد.
این سایتو یکی از بچه های همینجا برای فرستاد توی لایو منم رفتم ولی وقتی از خودش پرسیدم میگفت من همچین چیزی نفرستادم اصلا روحمم هم خبر نداره از این موضوع جریان چیه؟:-s

آخرین ویرایش:

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
از برنامه فری گیت استفاده کنید فقط موقعی که بازش میکنید صبر کنید مرورگر شما رو باز میکنه صفحه ای که میاد داخلش آدرس بینگ رو بنویسید و کلیک کنید
من خودم کردم جواب داد
البته اون آدرس های صفحه دوم یا سوم فروم هم لازم میشه
فقط هم برای بار اول میخواد
یک نکته هم بگم سعی کنید هر چند روز یک دفعه به همین صورت سرچ هاتونو انجام بدید
برید فضا>:d
http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=_1307abaa-bba1-8a84-909d-51a557dbab14
میخوام ببینم کار چقدر ارزش داره ها
ما رو یادتون نره

آخرین ویرایش:

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
آقا دمت گرم بابت تاپیکت من تا حالا 109 پوینت جمع کردم هدفمم 400 تا پوینت مایکروسافته.فقط میخوام بدونم هنوزم جواب میده؟
بعدم دوستان وی*پ*ی*ان آمریکا نمیخواد با Fr*ee Ga*te هم راحت میتونین لوگین کنین و امتیاز بگیرین.

shahpar

کاربر سایت
Jun 19, 2010
57
نام
amin
آقا دمت گرم بابت تاپیکت من تا حالا 109 پوینت جمع کردم هدفمم 400 تا پوینت مایکروسافته.فقط میخوام بدونم هنوزم جواب میده؟
بعدم دوستان وی*پ*ی*ان آمریکا نمیخواد با Fr*ee Ga*te هم راحت میتونین لوگین کنین و امتیاز بگیرین.

اره جواب میده

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

فری گیت که خیلی رو اعصابه سرعت رو خیلی میاره پایین هر چی ای دی هم باهاش ساختم بستنش بعده یه مدت ایندفه از یکی از دوستان همینجا ساک س خریدم راحت سرعت هم بالایه تا الان هم اکانتمو نبستن.

دوستان فکر کنم این سایت pointgods.com هم واقعیه ولی مشکلی که داره اینه که باید تویه نظرسنجیاش شرکت کنین که خیلی هم طولانین بعد یه چندتا افر بهتون میده که باید کامل کنین افراش 8تا بیشتر نیستن که باید از بین محصولات خرید کنین که اگه بریزینشون روی هم 10دلار هم خرج نمیشه.ادرس میخواد و کردیت کارد که برای همین بدرد ما نمیخوره برای همون خارجیا خوبه.

آخرین ویرایش:

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دوستان من میخوام اطلاعاتم رو کامل کنم تا بتونم silver بشم
قسمتی که باید اسم شهر و زیپ کد و شماره تلفن بنویسم چی بنویسم مهم هست یا نه؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان من میخوام اطلاعاتم رو کامل کنم تا بتونم silver بشم
قسمتی که باید اسم شهر و زیپ کد و شماره تلفن بنویسم چی بنویسم مهم هست یا نه؟

احتیاجی نیست که جتما کامل کنین خودمم کامل نکردم ولی جزء شرطای سیلور شدن نیست.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
يكي از دوستانه من يك برنامه اي باسه ios داره كه باهاش ميتونه انواعه كد باسه امازون.اپل.psn.xbl و.. مجاني دريافت كنه.خودش يه كارته itunes گرفته بود و تا اخرش هم استفاده كرد.مي گفت كه اين appش تو app store هم نيست و خودش از يكي از دوستاش گرفته(نامرد اسمه اون برنامه رو به خودم نميگه :/ )به نظرتون اين كدا درست كار ميكنن تو xbl?خطري نيستن؟
باسه بينگ هم وقتي مي خوام تو بينگ اوارد جوين شم اين ارور رو ميده:(فري گيت هم وصله)
Account not active
We have closed your rewards account.
Please click the back button in your browser to try again. If you continue to experience this issue, please contact customer support.
Contact support
Message 40026
:(

آخرین ویرایش:

ddddddd

کاربر سایت
Jul 12, 2011
50
سلام دوستان من هرکاری میکنم اکانتم رو می بنده

حتما یه راه برای این هست که اکانتت رو نبنده لطفا اگه کسی بلده بگه خواهشا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟