درخواست نرم افزار هاي كاربردي

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام چطوری میشه برای تقویت زبان یک فیلم رو با دو زیر نویس دید ؟ مثلاََ انگلیسی بالا و فارسی پایینش و درحین اینکه به کلمات گوش میدی نوشته هاش و معنیش رو می بینی .
آیا همچین امکانی وجود داره ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام چطوری میشه برای تقویت زبان یک فیلم رو با دو زیر نویس دید ؟ مثلاََ انگلیسی بالا و فارسی پایینش و درحین اینکه به کلمات گوش میدی نوشته هاش و معنیش رو می بینی .
آیا همچین امکانی وجود داره ؟

برنامه KMPlayer این قابلیت رو داره که فیلم رو همراه دو زیرنویس ببینی...

Download KMPlayer 3.6.0.87 - FileHippo.com

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام

یه سئوال : این سایتهایی که وبسایتهای اماده دارن هم وبسایتهای فلش هم استاتیک اینارو چجوری میشه استفاده کرد؟ کسی تجربه استفاده از این تمپلیت های اماده برای وبسایت رو داره؟ اگر یه توضیحی بدید ممنون میشم. بیشتر میخوام بدونم بعد از دانلود کردن این سایتهای اماده چجوری میشه ازشون استفاده کرد یا به قول معروف آپ شون کرد تو اینترنت؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام

یه سئوال : این سایتهایی که وبسایتهای اماده دارن هم وبسایتهای فلش هم استاتیک اینارو چجوری میشه استفاده کرد؟ کسی تجربه استفاده از این تمپلیت های اماده برای وبسایت رو داره؟ اگر یه توضیحی بدید ممنون میشم. بیشتر میخوام بدونم بعد از دانلود کردن این سایتهای اماده چجوری میشه ازشون استفاده کرد یا به قول معروف آپ شون کرد تو اینترنت؟

پ.خ شد .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام.
برنامه ای برای تبدیل فرمت ویدو های dat به چیزی که بشه تو vcd دید هست ایا؟
ممنون.
سلام
VCD که باید فرمت Dat رو پشتیبانی کنه !

به هر حال میتونید از برنامه Xilisoft Video Converter ، برای تبدیل فایل های ویدیویی استفاده کنید
لینک دانلود + آموزش نصب

فرمت پیشنهادی : AVI

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
دوستان من نرم افزاری میخوام که باهاش فیلم هایی که در شب گرفتم gamma رو زیاد کنم که تضویر واضح بشه مثل نرم افزار VLC player
ممنون

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
امیدوارم این برنامه به دردتون بخوره

نه دوست من این نرم افزار مخصوص بالا بردن کیفیت فیلم هست و خیلی هم سنگین هست !
من فقط می خوام روشنایی فیلم هامو با گزینه gamma زیاد کنم چون conteras و brithness خوب از اب در نمیاد !!!
من نرم افزاری می خوام این گرینه gamma رو داشته باشه .
یه دنیا ممنون :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر