درخواست نرم افزار هاي كاربردي

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
یه آنتی ویروس درست و درمون میخوام
هرچیزی غیر از ESET Smart Security 6
چون حوصله پیدا کردن یوزر و پسورد و آپدیت ندارم

یه خوبشو معرفی کنید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه آنتی ویروس درست و درمون میخوام
هرچیزی غیر از ESET Smart Security 6
چون حوصله پیدا کردن یوزر و پسورد و آپدیت ندارم

یه خوبشو معرفی کنید
اگر مشکلتون با Eset نداشتن حوصله برای اکتیو کردنش هست. که دو تا راه بهتون پیشنهاد میکنم

1. خرید آنتی ویروس
2. استفاده از آنتی ویروس های رایگان

چون تقریبا تمام انتی ویروس های پولی و خوب، باید برای اکتیو کردنشون یه سری کار هار و انجام بدید
یا یوزر و پس یا کلید فعال سازی یا ....

اما اگر آنتی ویروس خوب میخواید ، من کسپر 2013 رو پیشنهاد میکنم.

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
اما اگر آنتی ویروس خوب میخواید ، من کسپر 2013 رو پیشنهاد میکنم.

این دو نسخه داره

یکیش Kaspersky AntiVirus
و یکی دیگه Kaspersky Internet Security

کدومشو دانلود کنم ؟
(فرق این دو تا چیه ؟)

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
سلامی دوباره
یه سوال و مشکل در مورد اینترنت داشتم و میخوام ببینم با برنامه درست میشه یا؟!
من سرعت دانلودم توی روز 400 500 هست ولی شبانه رایگان میاد روی 40 60 این سرعت ها هم روز و هم شبانه رو با IDM دریافت میکنم. حالا سرعت دانلود من شبانه باید 120 140 باشه ولی شرکت آورده پایین.
امااا ، من 3 4 روز پیش خواستم بازی WOT رو دان کنم که با IDM تو روز همون 400 500 بود ولی شبانه 40 50 بعد دیدم با لینک مستقیم بازی خیلی سرعتم تو شب کمه گفتم با تورنت (لانچر خود بازی) دان کنم شاید بهتر باشه بله دیدم با لانچر خود بازی حتی تو ساعات رایگان هم همون 400 500 رو دریافت میکنم.
حالا برنامه ایی که من میخوام اینه یه چیزی تو مایه های همون تورنت بازی WOT که سرعت دانلودش خیلی خوب باشه همچین برنامه ایی هست؟! اگر هست بی زحمت معرفی کنید یا لینک دانلود برام بزارید.
خیلی ممنون:x

- - -ویرایش - - -

این دو نسخه داره

یکیش Kaspersky AntiVirus

کدومشو دانلود کنم ؟
(فرق این دو تا چیه ؟)
خوب معلومه دیگه از اسمشون پیداست.!
Internet security کلا هرچی که مربوط به نت میشه رو هم پوشش میده مثلا یه سایت دارای ویروس هست نمیزاره اون سایت رو باز کنی و یا مثلا یه فایلی که برای دانلود هست رو چک میکنه اگه ویروس داشته باشه نمیزاره دان کنی.
Anti Virus هم که برای برنامه ها و درایو هست.
به نظرم Internet رو دان کن چون کار Anti Virus رو هم میکنه اگر هم که Total Security دان کنی از اینا بهتره.!
حالا بازم منتظر باش تا دوستان با تجربه تر راهنماییت کنن.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
فکر کنم با nero یا clone dvd کارت راه بی افته
بنظرم منظورتون clone cd هست (البته اسمش clone cd هست ولی دی وی دی هم شامل میشه)، چون اون اینکارو میکنه و نرم افزار clone dvd مربوط به فیلمه و رایت فیلم هست فکر کنم! البته تا اونجایی که میدونم و یادم هست.
ضمیمه اش هم clone drive هست برای باز کردن image ها اگه ایمیج بگیرید البته ...

موفق باشید.

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
به نظرم Internet رو دان کن چون کار Anti Virus رو هم میکنه اگر هم که Total Security دان کنی از اینا بهتره.!
حالا بازم منتظر باش تا دوستان با تجربه تر راهنماییت کنن.

یعنی میشه دو تا شو با هم نصب کرد روی کامپیوتر ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
2 تا آنتی ویروس نصب کنی ، توی اولین بوت سیستمت هنگ میکنه (اگه سیستمت ضعیف باشه حتما هنگ میکنه)
-------------------

سلام.
من دنبال یک برنامه بلاک کردن اتصالات برنامه ها به اینترنت میگردم ! اگه خود win7 انجام میده چه بهتر ، فقط راهنمایی میخوام چون سر در نیاوردم !!!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
این دو نسخه داره
یکیش Kaspersky AntiVirus
کدومشو دانلود کنم ؟
(فرق این دو تا چیه ؟)
همینطور که دوستمون گفت Internet Security بهتره و پیشنهاد میشه
به هیچ عنوان نیاز به نصب هر دو نیست دوست من. Internet Security همون آنتی ویروسه که فایروال قوی تر و ابزار های بیشتری برای امنیت سیستم توی اینترنت داره.
دوستان یه نرم افزار خوب و آسان برای برش و چسباندن فیلمها به همدیگه و همچنین برای ویرایششون میخوام .اکثر برنامه هایی که دانلود کردم خوب نبودن.ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید.کسی که راهنماییم کنه یه لایک هدیه میگیره:d
نمیدونم چه برنامه هایی رو تست کردید، ولی من Windows Live Movie Maker رو پیشنهاد میدم
در عین سادگی خیلی کاربردیه
از لینک زیر میتونید برای ویندوز 64 و 32 بیتی دانلودش کنید
سلام.
من دنبال یک برنامه بلاک کردن اتصالات برنامه ها به اینترنت میگردم ! اگه خود win7 انجام میده چه بهتر ، فقط راهنمایی میخوام چون سر در نیاوردم !!!

آموزش قرار دادن یک برنامه در فایروال ویندوز

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام دانیال جان

من یه نرم افزار میخوام که برای انیمیشن سازی و ترسیم کروکی تصادفات هست و اسمش Crash zone ـه. اگر کرکش هم گیر بیاری ممنون میشم.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دانیال جان

من یه نرم افزار میخوام که برای انیمیشن سازی و ترسیم کروکی تصادفات هست و اسمش Crash zone ـه. اگر کرکش هم گیر بیاری ممنون میشم.
سلام حامد جان

کرک برنامه یا نسخه کرک شده ـش رو پیدا نکردم. ولی نسخه آزمایشی برنامه رو میتونی از لینک زیر بگیری.
The Crash Zone 9
نمیدونم به دردت میخوره یا نه. اگر کرکش رو پیدا کردم برات میفرستم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان یک برنامه برای پخش فیلم های HD و Full HD (اولویت HD ـه) می‌خوام که توی سیستم های ضعیف گیر نکنه و صدا و تصویر هماهنگ باشه.
الان مثلا وقتی KM Player رو میارم توی فیلم های HD و Full HD وقتی که Full Screen می‌کنم صدا زودتر یا دیرتر از تصویر میاد ولی با GOM Player درست و هماهنگ ِ ولی مشکلی که با GOM دارم این که صداش فوق العاده ضعیف ـه! یعنی راحت صدای KMP سه برابر GOM ـه!
ممنون

parsa20

کاربر سایت
Aug 3, 2013
44
چندتاعکسو میخام زوم کنم ولی کیفیتشونو ازدست میدن.یه نرم افزار عالی دراین زمینه
دوم این که بهترین نرم افزارواسه ترجمه آفلاین متون .البته اگه پولی هم باشه مشکلی نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر