درخواست نرم افزار هاي كاربردي

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام
من یک نرم افزار سانسور فیلم که بشه باهاش فیلم با فرمت mkv و کیفیت HD رو سانسور کرد .

ممنون.
با این نرم افزار شما میتونی فیلم های HD رو بدون حتی یه ذره افت کیفیت سانسور کنی یا قسمتی رو که میخوای جدا کنی ..
من خودم خیلی استفاده کردم..../
اسم نرم افزار:MKV
TRIMMER

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,761
سلام دوستان برا گوشیم یه مشکلی پیش اومد ریستورش کردم همه چی پاک شد بعد یه سری عکسا رو بک اپ نگرفته بودم خیلی هم برام مهمن خیلی از برنامه ها رو تست کردم ولی برنگشت بهترین برنامه که میشناسید معرفی کنید در ضمن گوشیم n8 هست ممنون

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام دوستان برا گوشیم یه مشکلی پیش اومد ریستورش کردم همه چی پاک شد بعد یه سری عکسا رو بک اپ نگرفته بودم خیلی هم برام مهمن خیلی از برنامه ها رو تست کردم ولی برنگشت بهترین برنامه که میشناسید معرفی کنید در ضمن گوشیم n8 هست ممنون
اگه برنامه ای هم باشه که بعید میدونم باشه احتمالا فایل هاتون رو ناقص میاره../

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,940
ی کانورتر قوی برای ویدیو میخوام که حتی بشه صدم ثانیه هارم برای برش دادن در نظر بگیره!(اکثر کارنورتر ها که دیدم چیزی ب اسم صدم ثانبه یا هزارم ثانیه ندارند یا من ندیدم)

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام من یک برنامه میخوام که نمیدونم چطوری از کجا میتونم پیدا کنم ...
یک برنامه که وقتی وارد بازی میشی cpu , ram , gpu و.... برات ریموت کنه یعنی کنار بازی بزنه چقدر مثلا رم اشغال شده چقدر سی پی یو در حال کار هست.. چقدر فریم میده.. یک همچین چیزی میخوام.. خوب منظورم گفتم؟

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,018
نام
علي
سلام دوستان... یه نرم افزار keylogger خوب کامل و کرک شده می خوام ممنونتون میشم بچه ها...

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام
یه نرم افزار برای عکسبرداری از محیط دسکتاپ میخوام که رابط کاربری خوبی داشته باشه!

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
605
نام
بهزاد
سلام
کسی game for windows live 3.5 92 رو داره لینکشو؟!ورژن جدیئترم اگه هست بدید

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,790
نام
محسن
سلام بچه ها یه سوال دارم.
من الان یه بازی دارم 6GB هست میخوام روی 2 تا DVD رایت کنم. از چه برنامه ای باید استفاده کرد که مثلا تا 4.7 گیگ دیتاشو رو روی یه DVD رایت کرد مابقی شو روی DVD بعدی به طوری که موقع نصب درخواست DVD دوم رو بکنه.
ممنون.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,709
نام
دانیال
ی کانورتر قوی برای ویدیو میخوام که حتی بشه صدم ثانیه هارم برای برش دادن در نظر بگیره!(اکثر کارنورتر ها که دیدم چیزی ب اسم صدم ثانبه یا هزارم ثانیه ندارند یا من ندیدم)
با برنامه Xilisoft Video Converter همینطور که تو این عکس مشخص کردم میتونید بر اساس ثانیه و صدم ثانیه هم بخشی از ویدیو رو برای کانورت انتخاب کنید

اما بازم نمیدونم تا اون اندازه که شما میخواید دقیق هست و به دردتون میخوره یا نه
سلام
یه نرم افزار برای عکسبرداری از محیط دسکتاپ میخوام که رابط کاربری خوبی داشته باشه!
قبل از دانلود میتونید عکسی از محیط برنامه رو ببینید

من الان یه بازی دارم 6GB هست میخوام روی 2 تا DVD رایت کنم. از چه برنامه ای باید استفاده کرد که مثلا تا 4.7 گیگ دیتاشو رو روی یه DVD رایت کرد مابقی شو روی DVD بعدی به طوری که موقع نصب درخواست DVD دوم رو بکنه.
ممنون.
پیشنهاد من استفاده از برنامه هایی مثل Winrar ـه . میتونید بازی رو به 2 قسمت تبدیل کنید و رایت کنید
فقط قبل از نصب از روی DVD ها باید روی هارد اکترکت بشه.

DVD های 9 گیگ هم هست ولی خب هزینه ـش بالاست.

برای اون چیزی که شما میخواید (نصب مسقتیم از روی DVD) تا جایی که میدونم باید Setup بازی رو دستکاری کنید.
که خب اطلاع دقیقی از این کار ندارم.
-
دوستانی که پستشون نقل قول نشد ، چیزی که خواستند رو پیدا نکردم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,267
نام
حسین
ممنون.
این سوال و قبلا یه نفر پرسیده بود . دوباره شما پرسیدی . یکیاز راه هاش همونیه که دانیال تو پست بالا گفته .
راه دومش هم اینطوره :

معمولا تیم هایی مثل RELODED که بازیها رو کرک میکنن ، ستاپ اختصاصی خودشون و بعد از کرک جایگزین میکنن .زمانی که شما فایل ها رودانلود میکنی ، تمام فایل ها اسم مشخصی دارن ،مثل setup-1.BIN و setup-2.BIN و ..... . که اگر این فایل ها رو به ترتیب تو هر DVD ( مجموعا 2 یا 3 تا فایل تا جایی که DVD پر بشه ) رایت کنی ، به صورت خودکار پایان هر DVD از شما دیسک دوم و درخواست میکنه . به همین تریتب میتونی دیسکهای بعدی رو هم رایت کنی .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,790
نام
محسن
این سوال و قبلا یه نفر پرسیده بود . دوباره شما پرسیدی . یکیاز راه هاش همونیه که دانیال تو پست بالا گفته .
راه دومش هم اینطوره :

معمولا تیم هایی مثل RELODED که بازیها رو کرک میکنن ، ستاپ اختصاصی خودشون و بعد از کرک جایگزین میکنن .زمانی که شما فایل ها رودانلود میکنی ، تمام فایل ها اسم مشخصی دارن ،مثل setup-1.BIN و setup-2.BIN و ..... . که اگر این فایل ها رو به ترتیب تو هر DVD ( مجموعا 2 یا 3 تا فایل تا جایی که DVD پر بشه ) رایت کنی ، به صورت خودکار پایان هر DVD از شما دیسک دوم و درخواست میکنه . به همین تریتب میتونی دیسکهای بعدی رو هم رایت کنی .
آقا دانیال حسین آقا ممنون.:-*
من الان از نسخه های BlackBox استفاده میکنم مثلا الان Resident Evil R دان کردم و با برنامه DeamonTolols ازش ایمیج میگریم تا فایل نصبش بیاد. حالا اگر بخوام بازی رو روی DVD بریزم این کاری که بنده میکنم درست هست؟
اول DVD رو میزارم گزینه Like USB رو انتخاب میکنم حالا میرم توی فایل نصب بازی و تا جایی که میشه روی یه DVD 4.7 گیگی اطلاعات ریخت رو انتخاب میکنم و گزینه ی Burn رو میزنم و بر روی DVD مابقی رو میریزم.
الان این جا یه سوال پیش میاد اگر اطلاعات رو روی چنتا DVD بخوام بریزم باید Date 1 و Date 2 رو توی یه DVD بریزم؟! Date 3 رو هم در DVD بعدی درسته؟!
ممنون از شما دوستان

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,267
نام
حسین
آقا دانیال حسین آقا ممنون.:-*
من الان از نسخه های BlackBox استفاده میکنم مثلا الان Resident Evil R دان کردم و با برنامه DeamonTolols ازش ایمیج میگریم تا فایل نصبش بیاد. حالا اگر بخوام بازی رو روی DVD بریزم این کاری که بنده میکنم درست هست؟
اول DVD رو میزارم گزینه Like USB رو انتخاب میکنم حالا میرم توی فایل نصب بازی و تا جایی که میشه روی یه DVD 4.7 گیگی اطلاعات ریخت رو انتخاب میکنم و گزینه ی Burn رو میزنم و بر روی DVD مابقی رو میریزم.
الان این جا یه سوال پیش میاد اگر اطلاعات رو روی چنتا DVD بخوام بریزم باید Date 1 و Date 2 رو توی یه DVD بریزم؟! Date 3 رو هم در DVD بعدی درسته؟!
ممنون از شما دوستان
سوال الکی پرسیدی ! جوابت و بالا دادم ! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟