درخواست نرم افزار هاي كاربردي

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
سلام بچه ها یه سوال دارم.
من الان یه بازی دارم 6GB هست میخوام روی 2 تا DVD رایت کنم. از چه برنامه ای باید استفاده کرد که مثلا تا 4.7 گیگ دیتاشو رو روی یه DVD رایت کرد مابقی شو روی DVD بعدی به طوری که موقع نصب درخواست DVD دوم رو بکنه.
ممنون.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ی کانورتر قوی برای ویدیو میخوام که حتی بشه صدم ثانیه هارم برای برش دادن در نظر بگیره!(اکثر کارنورتر ها که دیدم چیزی ب اسم صدم ثانبه یا هزارم ثانیه ندارند یا من ندیدم)
با برنامه Xilisoft Video Converter همینطور که تو این عکس مشخص کردم میتونید بر اساس ثانیه و صدم ثانیه هم بخشی از ویدیو رو برای کانورت انتخاب کنید

اما بازم نمیدونم تا اون اندازه که شما میخواید دقیق هست و به دردتون میخوره یا نه
سلام
یه نرم افزار برای عکسبرداری از محیط دسکتاپ میخوام که رابط کاربری خوبی داشته باشه!
قبل از دانلود میتونید عکسی از محیط برنامه رو ببینید

من الان یه بازی دارم 6GB هست میخوام روی 2 تا DVD رایت کنم. از چه برنامه ای باید استفاده کرد که مثلا تا 4.7 گیگ دیتاشو رو روی یه DVD رایت کرد مابقی شو روی DVD بعدی به طوری که موقع نصب درخواست DVD دوم رو بکنه.
ممنون.

پیشنهاد من استفاده از برنامه هایی مثل Winrar ـه . میتونید بازی رو به 2 قسمت تبدیل کنید و رایت کنید
فقط قبل از نصب از روی DVD ها باید روی هارد اکترکت بشه.

DVD های 9 گیگ هم هست ولی خب هزینه ـش بالاست.

برای اون چیزی که شما میخواید (نصب مسقتیم از روی DVD) تا جایی که میدونم باید Setup بازی رو دستکاری کنید.
که خب اطلاع دقیقی از این کار ندارم.
-
دوستانی که پستشون نقل قول نشد ، چیزی که خواستند رو پیدا نکردم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون.

این سوال و قبلا یه نفر پرسیده بود . دوباره شما پرسیدی . یکیاز راه هاش همونیه که دانیال تو پست بالا گفته .
راه دومش هم اینطوره :

معمولا تیم هایی مثل RELODED که بازیها رو کرک میکنن ، ستاپ اختصاصی خودشون و بعد از کرک جایگزین میکنن .زمانی که شما فایل ها رودانلود میکنی ، تمام فایل ها اسم مشخصی دارن ،مثل setup-1.BIN و setup-2.BIN و ..... . که اگر این فایل ها رو به ترتیب تو هر DVD ( مجموعا 2 یا 3 تا فایل تا جایی که DVD پر بشه ) رایت کنی ، به صورت خودکار پایان هر DVD از شما دیسک دوم و درخواست میکنه . به همین تریتب میتونی دیسکهای بعدی رو هم رایت کنی .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
این سوال و قبلا یه نفر پرسیده بود . دوباره شما پرسیدی . یکیاز راه هاش همونیه که دانیال تو پست بالا گفته .
راه دومش هم اینطوره :

معمولا تیم هایی مثل RELODED که بازیها رو کرک میکنن ، ستاپ اختصاصی خودشون و بعد از کرک جایگزین میکنن .زمانی که شما فایل ها رودانلود میکنی ، تمام فایل ها اسم مشخصی دارن ،مثل setup-1.BIN و setup-2.BIN و ..... . که اگر این فایل ها رو به ترتیب تو هر DVD ( مجموعا 2 یا 3 تا فایل تا جایی که DVD پر بشه ) رایت کنی ، به صورت خودکار پایان هر DVD از شما دیسک دوم و درخواست میکنه . به همین تریتب میتونی دیسکهای بعدی رو هم رایت کنی .
آقا دانیال حسین آقا ممنون.:-*
من الان از نسخه های BlackBox استفاده میکنم مثلا الان Resident Evil R دان کردم و با برنامه DeamonTolols ازش ایمیج میگریم تا فایل نصبش بیاد. حالا اگر بخوام بازی رو روی DVD بریزم این کاری که بنده میکنم درست هست؟
اول DVD رو میزارم گزینه Like USB رو انتخاب میکنم حالا میرم توی فایل نصب بازی و تا جایی که میشه روی یه DVD 4.7 گیگی اطلاعات ریخت رو انتخاب میکنم و گزینه ی Burn رو میزنم و بر روی DVD مابقی رو میریزم.
الان این جا یه سوال پیش میاد اگر اطلاعات رو روی چنتا DVD بخوام بریزم باید Date 1 و Date 2 رو توی یه DVD بریزم؟! Date 3 رو هم در DVD بعدی درسته؟!
ممنون از شما دوستان

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
آقا دانیال حسین آقا ممنون.:-*
من الان از نسخه های BlackBox استفاده میکنم مثلا الان Resident Evil R دان کردم و با برنامه DeamonTolols ازش ایمیج میگریم تا فایل نصبش بیاد. حالا اگر بخوام بازی رو روی DVD بریزم این کاری که بنده میکنم درست هست؟
اول DVD رو میزارم گزینه Like USB رو انتخاب میکنم حالا میرم توی فایل نصب بازی و تا جایی که میشه روی یه DVD 4.7 گیگی اطلاعات ریخت رو انتخاب میکنم و گزینه ی Burn رو میزنم و بر روی DVD مابقی رو میریزم.
الان این جا یه سوال پیش میاد اگر اطلاعات رو روی چنتا DVD بخوام بریزم باید Date 1 و Date 2 رو توی یه DVD بریزم؟! Date 3 رو هم در DVD بعدی درسته؟!
ممنون از شما دوستان

سوال الکی پرسیدی ! جوابت و بالا دادم ! :d

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
سلامی دوباره.
یه 2 تا برنامه میخوام میدونم که تکراری هست ولی هرچی میگردم درست و حسابیشو پیدا نمیکنم.
یه برنامه رایت سی دی و دی وی دی میخوام که هم بازی فیلم و.... بشه باهاش رایت کرد. بعد مثلا برنامه ایی هست که اطلاعات رو فشرده تر کنه که راحت در یک دی وی دی رایت کنه؟! مثلا به خاطر 20 مگ ایراد فضای خالی نیست نگیره.
برنامه بعدی هم برای فرمت و تغییر فرمت میخوام با فرمت خود ویندوز 7 که انجام میدم یه مقداری از حجم خالی اشغال میشه برنامه هست که فرمت رو عوض میکنه این جوری نشه؟!
پیشاپیش ممنون

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نرم افزاری برای Recovery فقط 1 فولدر میخوام ! نمی خوام بزنه کل درایو رو زرت بگرده 10 ساعت وقت بگیره ، همچین نرم افزاری هست ؟!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلامی دوباره.
یه 2 تا برنامه میخوام میدونم که تکراری هست ولی هرچی میگردم درست و حسابیشو پیدا نمیکنم.
یه برنامه رایت سی دی و دی وی دی میخوام که هم بازی فیلم و.... بشه باهاش رایت کرد. بعد مثلا برنامه ایی هست که اطلاعات رو فشرده تر کنه که راحت در یک دی وی دی رایت کنه؟! مثلا به خاطر 20 مگ ایراد فضای خالی نیست نگیره.
برنامه بعدی هم برای فرمت و تغییر فرمت میخوام با فرمت خود ویندوز 7 که انجام میدم یه مقداری از حجم خالی اشغال میشه برنامه هست که فرمت رو عوض میکنه این جوری نشه؟!
پیشاپیش ممنون
به نظر من بهترین برنامه رایت نرو ـست که آخرین نسخه ـش رو از لینک زیر بگیرید

برای بیشتر رایت کردن روی دیسک هم یه آموزش هست که لینکش رو براتون میذارم
-
برای فرمت کردن هم اگر منظورتون درایو هارده. بگید حجم کل درایو و حجم اشغال شده بعد از فرمت چقدره .
سلام

میشه یه برنامه قوی بگید که بشه باهاش موزیکامو ریکاوری کنم؟؟ امروز اشتباهی Shift + Delete ـشون کردم.
اینم یه برنامه رایگان و قوی دیگه برای ریکاوری
Pandora Recovery 2.2.1

اول Download Now رو بزنید
تو صفحه جدید روی Direct Download کلیک کنید
نرم افزاری برای Recovery فقط 1 فولدر میخوام ! نمی خوام بزنه کل درایو رو زرت بگرده 10 ساعت وقت بگیره ، همچین نرم افزاری هست ؟!
برای لیست کردن فایل های پاک شده باید درایو اسکن بشه (تا جایی که من میدونم)
بازم اگر راهی یا برنامه ای پیدا کردم که به دردت بخوره برات میفرستم

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام یک برنماه هست که اسمشو یادم نیست با اون تصویر BOOT رو عوض می کنی همون تصویری که هنگام Welcome و Shutdown میاد.لطفا کسی لینک دانلودشو بده خیلی ممنون.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
به نظر من بهترین برنامه رایت نرو ـست که آخرین نسخه ـش رو از لینک زیر بگیرید

برای بیشتر رایت کردن روی دیسک هم یه آموزش هست که لینکش رو براتون میذارم
-
برای فرمت کردن هم اگر منظورتون درایو هارده. بگید حجم کل درایو و حجم اشغال شده بعد از فرمت چقدره .
اقا دانیال ممنون.
برای رایت مجبور شدم Nero Burning Rom رو دان کنم پلاتیم حجمش برام زیاد بود (اینترنتم خیلی خوب نیست) نسخه پلاتیوم که 350 مگ بود از همه کامل تر هست؟! بعد این رو شما مطمئن هستید که کرک شده هست یه وقت 350 مگ دان نکنیم آخرش نسخه تریال باشه.
برای فرمت هم مثلا میخوام یه DVD بازی و یا فیلم رو فرمت کنم یا سیستم فرمت های فلش و... رو عوض کنم چی بهم پیشنهاد میکنید؟! با مال خود ویندوز که انجام میدم یکمی از حجم ش رو فرمت نمیکنه نمیدونم چرا؟!
ممنون از زحماتتون.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اقا دانیال ممنون.
برای رایت مجبور شدم Nero Burning Rom رو دان کنم پلاتیم حجمش برام زیاد بود (اینترنتم خیلی خوب نیست) نسخه پلاتیوم که 350 مگ بود از همه کامل تر هست؟! بعد این رو شما مطمئن هستید که کرک شده هست یه وقت 350 مگ دان نکنیم آخرش نسخه تریال باشه.

ممنون از زحماتتون.
خواهش میکنم
-
من دقیقا این نسخه رو دانلود و تست نکردم و تضمینی نمیدم
اما این سایت یکی از مطمئن ترین سایت ها برای دانلود هست

هم آموزش نصب و کرک داره و هم برنامه هاش (توسط خود سایت) تست میشه تا مشکلی نداشته باشه
بازم همینطور که گفتم همه چیز به عهده خودتونه و من هچ تضمینی نمیدم

برای فرمت هم مثلا میخوام یه DVD بازی و یا فیلم رو فرمت کنم یا سیستم فرمت های فلش و... رو عوض کنم چی بهم پیشنهاد میکنید؟! با مال خود ویندوز که انجام میدم یکمی از حجم ش رو فرمت نمیکنه نمیدونم چرا؟!
من که بازم متوجه نشدم شما میخوای چکار کنی و مشکل چیه!
چیزی رو هم که پرسیدم جواب ندادید! حجم کلی درایو چقدره و چقدرش رو فرمت نمیکنه و ....
شما یه عکس از اون درایوی که فرمت نمیشه و برنامه ای که باهش کار میکنید و ... بذارید . ببینم داستان چیه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام یه نرم افزار واسه گذاشتن زیر نویس روی فیلم میخوام تو اینترنت گشتم هر کدومش یه مشکلی داشت؟
لطفا برنامه هایی که استفاده کردید و به دردتون نخورده رو بگید
تا بگردم و برنامه دیگه ای غیر اونها براتون پیدا کنم

m1987

کاربر سایت
Dec 2, 2012
108
نام
محمدرضا
لطفا برنامه هایی که استفاده کردید و به دردتون نخورده رو بگید
تا بگردم و برنامه دیگه ای غیر اونها براتون پیدا کنم

سلام یکی پیداکردمmkvtoolnix-unicode فقط میمونه یه سوال برای تبدیل فیلم باید به چه فرمتی تبدیلش کنم زمان هر فیلم1ساعت هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر