دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
ویرایش جدید راهنمای برنامه PSX DOWNLOAD HELPER (ویرایش 1393/4/14)

سلام دوستان عزیز.
فایل راهنما ویرایش شد و روش استفاده از قابلیت AP MODE برنامه به آن اضافه شد.
لازم به ذکره که آن دسته از دوستانی که مودمشان فقط یک پورت LAN دارد و قابلیت WIFI ندارند تنها با این روش می توانند از قابلیت های این برنامه بهره مند بشن. بقیه کاربران اصلاً نیازی به استفاده از آن ندارند. ولی جالبه که برنامه نویس این موقعیت رو هم در نظر گرفته بوده!
موفق باشید

- - -ویرایش - - -

ممنون دوست عزیز اگه پیدا کنید
سلام دوست عزیز.
راهنما را با روشی که شما بتونید ازش بهره ببرید ویرایش کردم. نسخه جدید رو دانلود و مطالعه کنید. صفحات 14 تا 23 مختص شرایط شما می باشد و می توانید مشکلتون رو حل کنید انشاالله.
موفق باشید.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
منم امشب watch dogs رو انتقال دادم و با موفقیت بازی ریخته شد ولی ترتیب درخواست پارتها توسط نرم افزار یه کم عجیب بود.مثلا اول پارت 1 رو خواست بعد 5 رو بعد 3 بعد 2 و در آخر هم 4 رو درخواست کرد که برام یه کم عجیب بود.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
همین کارو کردم الان وصل شده...ولی از psn بازی رو میزنم دانلود... ولی لینکش تو برنامهpsx نمیاد که بزنم دانلود بشه

سلام دوست عزيز.
خوب دليل اينكه توي نرم افزار psx لينك ها مشاهده نمي شه اينه كه گفتم prxoy settings رو do not specify بزنيد. اين باعث مي شه كه ترافيك اينترنت از برنامه Psx نگذره. من قصدم اين بود كه ببينم اصلاً Psn در دسترس هست يا نه؟!
حالا بايد بريد همون تنظيمات رو مثل آموزش انجام بديد. و مجدداً تست كنيد ببينيد تمام قسمت ها successful مي شه يا خير.
شما يه مطلب ديگه رم چك كنيد. بعد از تنظيم كردن psx روي Ps4 بريد توي قسمت network دستگاه Ps4 و آخرين گزينه رو انتخاب كنيد يعني : view connection status و دو قسمت رو چك كنيد:
مقادير ip دو قسمت IP ADDRESS و PROXY SERVER رو با هم قياس كنيد.
حتماً بايد تو يه رنج باشند. يعني اگر مقدار جلوي IP ADDRESS چيزي مثل A.B.C.X باشه بايد مقدار جلوي PROXY SERVER نيز چيزي شبيه A.B.C.Y باشه. يعني فقط آخرين عدد قسمت سمت راست iP با هم متفاوت باشه.
اگر اين مقادير درست بود ديگه نبايد مشكلي باشه. اگر متفاوت بود به من بگيد تا راهنمايي كنم.
موفق باشيد.

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوست عزيز.
خوب دليل اينكه توي نرم افزار psx لينك ها مشاهده نمي شه اينه كه گفتم prxoy settings رو do not specify بزنيد. اين باعث مي شه كه ترافيك اينترنت از برنامه Psx نگذره. من قصدم اين بود كه ببينم اصلاً Psn در دسترس هست يا نه؟!
حالا بايد بريد همون تنظيمات رو مثل آموزش انجام بديد. و مجدداً تست كنيد ببينيد تمام قسمت ها successful مي شه يا خير.
شما يه مطلب ديگه رم چك كنيد. بعد از تنظيم كردن psx روي Ps4 بريد توي قسمت network دستگاه Ps4 و آخرين گزينه رو انتخاب كنيد يعني : view connection status و دو قسمت رو چك كنيد:
مقادير ip دو قسمت IP ADDRESS و PROXY SERVER رو با هم قياس كنيد.
حتماً بايد تو يه رنج باشند. يعني اگر مقدار جلوي IP ADDRESS چيزي مثل A.B.C.X باشه بايد مقدار جلوي PROXY SERVER نيز چيزي شبيه A.B.C.Y باشه. يعني فقط آخرين عدد قسمت سمت راست iP با هم متفاوت باشه.
اگر اين مقادير درست بود ديگه نبايد مشكلي باشه. اگر متفاوت بود به من بگيد تا راهنمايي كنم.
موفق باشيد.

دوست عزیز همانطور که گفتید من بدون پراکسی تست کردم وبدون هیچ مشکلی وصل شد و ip رو هم چک کردم فقط آخرین عدد فرق داشت .......ولی طبق آموزش که جلو میرم و پراکسی رو وارد میکنم... تو قسمت اینترنت کانکشن ارور میده ....و احتمال میدم باید هم لپ تاب و هم ps4 رو کابل لن وصل کنم ....شما خودتون با wifi تست کردین ببینید جواب میده یا نه.....ولی هر چی هست تو قسمت پراکسی هست چون بدون پراکسی راحت وصل میشه.....

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوست عزیز همانطور که گفتید من بدون پراکسی تست کردم وبدون هیچ مشکلی وصل شد و ip رو هم چک کردم فقط آخرین عدد فرق داشت .......ولی طبق آموزش که جلو میرم و پراکسی رو وارد میکنم... تو قسمت اینترنت کانکشن ارور میده ....و احتمال میدم باید هم لپ تاب و هم ps4 رو کابل لن وصل کنم ....شما خودتون با wifi تست کردین ببینید جواب میده یا نه.....ولی هر چی هست تو قسمت پراکسی هست چون بدون پراکسی راحت وصل میشه.....

سلام دوست من.
بله همينطوره كه ميگين. يعني مشكل اينجاست كه ps4 نمي تونه پراكسي سرور رو ببينه. براي همينه كه من به رنج Ip شكم برد. بعضي مودم ها يه گزينه تو تنظيماتشون دارن به نام isolate clients شايد اون رو تيك زده باشيد كه wifi شما lan رو نمي بينه. آزمايشش هم ساده اس از روي كامپيوتري كه Psx نصبه ip اي كه به ps4 داده شده رو ping كنيد. اگر هم اين كار رو نمي تونيد انجام بديد. با همون كابل lan مي تويند Ps4 رو وصل كنيد كه ديگه محدوديتي اعمال نشه.
موفق باشيد

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوست من.
بله همينطوره كه ميگين. يعني مشكل اينجاست كه ps4 نمي تونه پراكسي سرور رو ببينه. براي همينه كه من به رنج Ip شكم برد. بعضي مودم ها يه گزينه تو تنظيماتشون دارن به نام isolate clients شايد اون رو تيك زده باشيد كه wifi شما lan رو نمي بينه. آزمايشش هم ساده اس از روي كامپيوتري كه Psx نصبه ip اي كه به ps4 داده شده رو ping كنيد. اگر هم اين كار رو نمي تونيد انجام بديد. با همون كابل lan مي تويند Ps4 رو وصل كنيد كه ديگه محدوديتي اعمال نشه.
موفق باشيد
یه آموزش اضافه شده که واسه اونایی که یک پورت دارن هست از اون آموزش جلو برم وصل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
یه آموزش اضافه شده که واسه اونایی که یک پورت دارن هست از اون آموزش جلو برم وصل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.
نه اين كه نشه ولي كمي پيچيده است و من توصيه نمي كنم. اگر بتونيد به روش معمول راه اندازي كنيد دردسرتون كمتره.
به هر حال اگر دوست داشتيد اون روش رو هم تست كنيد.
مدل و شركت سازنده مودمتون رو لطفاً بنويسيد ببينم ميشه سر درآورد يا نه؟!
موفق باشيد

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام.
نه اين كه نشه ولي كمي پيچيده است و من توصيه نمي كنم. اگر بتونيد به روش معمول راه اندازي كنيد دردسرتون كمتره.
به هر حال اگر دوست داشتيد اون روش رو هم تست كنيد.
مدل و شركت سازنده مودمتون رو لطفاً بنويسيد ببينم ميشه سر درآورد يا نه؟!
موفق باشيد

مودم مدل tp-link td-w8151n

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
مودم مدل tp-link td-w8151n

دوست عزيز سلام.
ببين اين راهي كه بهت ميگم رو ازت خواهش ميكنم اگر بلدي با تنظيمات مودمت كار كني انجام بده و در غيراينصورت اصلاً اجرا نكن. چون ممكنه نتوني تنظيمات رو برگردوني و گرفتاري به وجود مي آد. شما اين فايل راهنما مودمت رو اول دانلود كن. بعد برو تو تنظيمات مودمت و به قسمتي برو كه تو صفحه 42 عكسش هست.
قبل از اينكه هر كاري انجام بدي ببين پايين صفحه تو قسمت vlan group summary توي اون جدوله زير نوشته vlan group ports مقدار هاي e1 و w0 وجود داره يا نه؟!
اگر تونستي يه عكس از اين صفحه بگير و به صورت خصوصي براي من بفرست.
منتظرم

nima 55

کاربر سایت
Jan 4, 2013
104
نام
نیما
سلام دوست عزیز.
راهنما را با روشی که شما بتونید ازش بهره ببرید ویرایش کردم. نسخه جدید رو دانلود و مطالعه کنید. صفحات 14 تا 23 مختص شرایط شما می باشد و می توانید مشکلتون رو حل کنید انشاالله.
موفق باشید.[/QUOTE]

دوست عزیز واقعا دستتون درد نکنه خیلی مردی

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
با سلام و تشکر از زحماتتون ..
لطفا سرعت انتقال فایل رو هم قید کنید ..

سلام دوست عزيز
سوالتون بسيار به شرايط دستگاه هايي كه استفاده مي كنيد و روش اتصال و حتي شرايط فيزيكي محلي كه كار مي كنيد مربوطه.
براي خودمو مثال مي زنم
در شرايط من وقتي هم لپ تاپ و هم Ps4 با wifi به مودم وصل بودند يك فايل 2گيگابايتي حدود 100 دقيقه طول كشيد تا منتقل شد.
وقتي فقط ps4 رو به lan وصل كردم اين زمان شد 12 دقيقه.
اگر lap top رو شرايطي داشتم كه مي تونستم به lan وصل كنم قطعاً خيلي كمتر از اين مي تونستم انتقال بدم. شايد حدود 5 دقيقه.
موفق باشيد

nima 55

کاربر سایت
Jan 4, 2013
104
نام
نیما
دوست عزیز این آموزش جدیده وقتی میخوام از لن یا وای فای حالا در یک مکان دیگه استفاده کنم به کانکتم آسیب نمیزنه
جدا از ps4
میتونم راحت به اینترنت وصل شم؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوست عزیز این آموزش جدیده وقتی میخوام از لن یا وای فای حالا در یک مکان دیگه استفاده کنم به کانکتم آسیب نمیزنه
جدا از ps4
میتونم راحت به اینترنت وصل شم؟

سلام
شما می تونین با وای فای خودتون به همون ssid که می سازین وصل شین ولی کابل lan رو نباید بکنین

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر