دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
من کنسول رو خاموش کردم سرعت هم اوکی بود با آی دی ام ولی یهو بشدت سرعت افت کرد چرا اخه

سلام دوست عزیز
این مشکل به احتمال خیلی زیاد مربوط به سرویس اینترنتتون می شه. چون من محدودیتی ببرای سرعت دانلود روی سرورهای سونی ندیدم.
حالا شما برای تست می تونی دانلود رو pause کنی و بری از یه سایت دیگه که داخلی نباشه دانلود کنی ببینی سرعت دانلود چطوره؟!
موفق باشید.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوست عزیز دانلود که تموم شد چجور فایلارو از پیسی بریزیم تو کنسول؟ بعد اسم فایل عوض بشه مشکلیه؟

سلام
درست مانند اونچه که تو راهنما توضیح دادم عمل کنید.
امتحان نکردم ترجیحاً نام فایل رو تغییر ندید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان من نمیدونم چرا هر بازی میزنم بره واسه دانلود 2 تا دانلود میشه یعنی مثلا یه بازیه1 گیگی تو قسمت notification دو بار میاد و این برنامه هم 2 تا لینک میده بهم البته بعضی وقتا سایز 2 تا لینک یکم با هم فرق داره. نمیدونم چکار کنم واسه شمام اینجوریه ؟؟ لطفا راهنمایی کنین:((

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوستان من نمیدونم چرا هر بازی میزنم بره واسه دانلود 2 تا دانلود میشه یعنی مثلا یه بازیه1 گیگی تو قسمت notification دو بار میاد و این برنامه هم 2 تا لینک میده بهم البته بعضی وقتا سایز 2 تا لینک یکم با هم فرق داره. نمیدونم چکار کنم واسه شمام اینجوریه ؟؟ لطفا راهنمایی کنین:((
خوب یکیش بازیه یکیش آپدیت اون بازیه:)

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
فکر نکنم اپدیت بازی باشه اخه همیشه سایزشون یکیه

سلام دوست عزیز
شما کافیه نام فایل ها رو با هم مقایسه کنید. اگر یکی بود که یکی از فایل ها رو انتخاب می کنید و انجام می دید. اگر نام فایل ها متفاوت بود نتیجه اینه که فایل ها با هم متفاوته و یکیش می تونه آپدیت باشه و دیگری فایل بازی.
من خودم دیدم که گاهاً برای یک فایل چند لینک از سونی دریافت می شه. ولی این کلیت نداره و شما باید دقت کنید. تنها مشخصه نام فایله.
موفق باشید

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
یک سوال آِیا انتقال pcبه ps4 از حجم اینترنت کم میکنه یا ربطی نداره شما با این کار شبکه کردید؟یعنی اگه مثلا من اطلاعات بازی رایگان War تو dvd یا هاردم از یکی از دوستام بگیرم میشه بدون مصرف اینترنت و زدن این حرکت به کنسول منتقل کرد؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان من اعدادی که از برنامه دریافت می کنم رو وقتی توی PS4 وارد میکنم همیشه Internet Conection ناموفقه و Failed میشه
مشکل از کجاست؟
موقع انتخاب کانکشن، باید مودم وای فای رو انتخاب کنم یا وایرلس لپ تاپی که روش نرم افزار نصبه؟

آخرین ویرایش:

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
یک سوال آِیا انتقال pcبه ps4 از حجم اینترنت کم میکنه یا ربطی نداره شما با این کار شبکه کردید؟یعنی اگه مثلا من اطلاعات بازی رایگان War تو dvd یا هاردم از یکی از دوستام بگیرم میشه بدون مصرف اینترنت و زدن این حرکت به کنسول منتقل کرد؟

سلام
اگر شما فایل ها رو از کسی که اونا رو قبلاً دانلود کرده بگیرید، در هنگام انتقال اون فایل ها به ps4 از اینترنت شما ذره ای مصرف نخواهد شد.
موفق باشید.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوستان من اعدادی که از برنامه دریافت می کنم رو وقتی توی PS4 وارد میکنم همیشه Internet Conection ناموفقه و Failed میشه
مشکل از کجاست؟
موقع انتخاب کانکشن، باید مودم وای فای رو انتخاب کنم یا وایرلس لپ تاپی که روش نرم افزار نصبه؟

سلام
شما باید وایرلس مودم رو انتخاب کنید.احتمالاً فایروال ویندوز مانع میشه.فایروال رو off کنید و مجدداً تست کنید.
موفق باشید.

DarkNinja

کاربر سایت
Jun 9, 2013
45
نام
حامد
با سلام ...
یه سوالی دارم که ممکنه قبلا پرسیده بشه ولی ممنون میشم جواب بدین ...
مودم من از پورت usb به پی سی و پورته لن یه ps4 وصله ... استفاده از پورته usb مشکلی پیش نمیاره؟
با تشکر.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
با سلام ...
یه سوالی دارم که ممکنه قبلا پرسیده بشه ولی ممنون میشم جواب بدین ...
مودم من از پورت usb به پی سی و پورته لن یه ps4 وصله ... استفاده از پورته usb مشکلی پیش نمیاره؟
با تشکر.
سلام دوست من.
من با این مدل مودم هایی که شما اشاره کردید کار نکردم. ولی یه جستجو کردم تو اینترنت از مدل هایی که دیدم اینطوری دستگیرم شد که شما باید یه سوییچ شبکه بگیرید یا این که اگر لپ تاپ دارید از روشی که در انتهای فایل راهنما اضافه کردم استفاده کنید.
به هر حال با شرایط فعلی یک تست بگیرید و ببینید نتیجه میده یا خیر؟ نتیجه رو به اطلاع ما هم برسونید.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر