خرید XBOX360 به جای upgrade کردن PC

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
شاید در دید محمد PC خوبی نباشه ولی هر چی پول داشتم حاضر شدم برای یه کیس بدم
اقا من که توی Xfire گفتم...PC خوبی خریدی:biggrin1:بودجه ی بیشتری هم گذاشتی....خوب PC بهتری گرفتی...(اگر فکر اور زد به سرت من اینجام:biggrin1:)
لبته اين يه جواب ديگه هم داره
چون تو ايران اكثر گيمر ها وقتي از سينگل پا ميشن ميرن online بازي ميكنن و يه كمي با حال و هواي انلاين اشنا ميشن ديگه همه رو نوب ميبينن
توی انلاین هم n00b زیاده...
همونطور كه دوستمون گفت اكثر gamertag ها zone اشون pro هست
:lol:
واسه اينه كه از casual بودن خوشمون نمياد
مگه به خوش اومدنه؟
:punish:
پ ن:من حرفام رو واضح زدم...
در اخر اگر احساس خفن بودن میکنی هم PC و هم 360 (توصیه میکنم PC رو انتخاب نکنی:D) با هات انلاین میزنم...سرور هم Dedicated
اگر با باختم هم از مدیریت ااستعفا میدم و هم دیگه توی سایت پستی نمیدم...اگر Hardcore هستین و معنیش رو میدونین عمرا از این پیشنهاد من رد شین!

آخرین ویرایش:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
پ ن:من حرفام رو واضح زدم...

من هم حرفاتون رو گرفتم!
در اخر اگر احساس خفن بودن میکنی هم PC و هم 360 (توصیه میکنم PC رو انتخاب نکنی) با هات انلاین میزنم...سرور هم Dedicated

من كي گفتم hardcore هستم؟؟؟!!:confused:
و از سينگل بازي كردن هم اصلا احساس خفن بودن نميكنم
من فقط گفتم كه كسي كه سينگل بازي ميكنه noob نيست و براي سرگرمي بازي ميكنه
ولي يه جورايي جا افتاده كه كسي كه سينگل بازي كنه يعني noob !!!
بعضي وقت ها هم cs online بازي ميكنم ولي اون هم براي fun هست و اصلا احساس pro بودن رو ندارم
ولي بعضي ها دو روز كه ميرن انلاين ميزنن فكر ميكنن كه خيلي hardcore هستن و بقيه رو نوب صدا ميزنن در حالي كه خودشون هم فرقي با اونا ندارن ...
شايد از هر 100 تا سرور يه hardcore پيدا بشه
اگر با باختم هم از مدیریت ااستعفا میدم و هم دیگه توی سایت پستی نمیدم...اگر Hardcore هستین و معنیش رو میدونین عمرا از این پیشنهاد من رد شین!

من كه ادعايي نكردم كه بخوام بازي كنم:cheesygri

پ . ن:‌البته چند بار تو GZ ديدمون

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
یه چیزی من راجب این pc high-endبگم خیلی ها فکر میکنن باید هر چی قطعه گرونه بخری بکنی تو کیس تا pc high-end داشته باشی ولی اینطوری نیست باید قطعات با هم مچ باشه و خیلی از قطعاتی که ما تو ایران داریم درجه چندم هستن و نمیشه باهاش کیس توپی جمع کرد و خیلی از فروشنده ها و اسمبل کننده ها هم سواد ندارن

برای مثال لپ تاپ من با سرعت 1گیگاهرتز سرعتش از کیس 2.8 گیگاهرتزی داداشم بیشتره !!! چون قطعات لپ تاپ ارجیناله و با هم دیگه مچ شده ولی کیس داداشمو ینفر بصورت تجربی سمبل کرده!

پ.ن: pc high-end رو فقط یه مهندس کار کشته یا یه کمپانی میتونه اسمبل کنه نه هر کس از جاش بلند شد بخواد pc high-end سمبل کنه!!!

کسی اینجا تا حالا یه pc فابریک با مارک معتبر داشته تا حالا؟اصلا یکی از مشکلات ما تو ایران همین اسمبل کردنه نه خود بازی ها!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
یه چیزی من راجب این pc high-endبگم خیلی ها فکر میکنن باید هر چی قطعه گرونه بخری بکنی تو کیس تا pc high-end داشته باشی ولی اینطوری نیست باید قطعات با هم مچ باشه و خیلی از قطعاتی که ما تو ایران داریم درجه چندم هستن و نمیشه باهاش کیس توپی جمع کرد و خیلی از فروشنده ها و اسمبل کننده ها هم سواد ندارن

برای مثال لپ تاپ من با سرعت 1گیگاهرتز سرعتش از کیس 2.8 گیگاهرتزی داداشم بیشتره !!! چون قطعات لپ تاپ ارجیناله و با هم دیگه مچ شده ولی کیس داداشمو ینفر بصورت تجربی سمبل کرده!

پ.ن: pc high-end رو فقط یه مهندس کار کشته یا یه کمپانی میتونه اسمبل کنه نه هر کس از جاش بلند شد بخواد pc high-end سمبل کنه!!!

کسی اینجا تا حالا یه pc فابریک با مارک معتبر داشته تا حالا؟اصلا یکی از مشکلات ما تو ایران همین اسمبل کردنه نه خود بازی ها!

این حرفتو شدیدا قبول دارم. الان دیگه سبزی فروشه سر کوچه ما هم کامپیوتر اسمبل میکنه.
به کسی برنخوره ها. منظورم اینه که خیلی کار تخصصیه...

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
جالبه یعنی یک cpu 2.8 celeron که یه مهندس کارکشته رو سیستم ببنده از یک cpu 2.8 واقعی که یک اسمبل کار معمولی ببنده قویتر میشه نه؟ ما که یه عمره تو کار اسمبل هستیم همچین چیزی نشنیده بودیم!!! داستان لپ تاپ هم کاملا فرق داره اونا از قطعات کاملا متفاوتی نسبت به کامپیوتر های رومیزی استفاده می کنند که در عین ظرافت از قدرت و کارآیی خوبی هم برخوردارند. البته به هیچ وجه قدرتی مانند قدرت یک کامپیوتر High-End ندارن.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
این حرفتو شدیدا قبول دارم. الان دیگه سبزی فروشه سر کوچه ما هم کامپیوتر اسمبل میکنه.
به کسی برنخوره ها. منظورم اینه که خیلی کار تخصصیه...
اقا من میخوام یه کیس جمع کنم 1 میلیون تومن فیکس...لطفا از سبزی فروش محلتون یه سوال بکنین که چی ببندم...فقط هم برای گیم...تا 2 سال بتونه بازی هارو حداقل روی 1280*1024 با AA &AF با High setting بکشه!
پ ن:من دیگه حرفی ندارم توی این تاپیک...فکر کنم الان بحث حالت جبه گیری داره...کم کم هم داره بحث منحرف میشه...هر پلتفرمی طرفدار خودش رو داره..دلیلشم اینه که طرف دوست داره! هر چی میگیره...و با اون لذت میبره...بر میگرده به نیاز اون شخص...
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
جالبه یعنی یک cpu 2.8 celeron که یه مهندس کارکشته رو سیستم ببنده از یک cpu 2.8 واقعی که یک اسمبل کار معمولی ببنده قویتر میشه نه؟ ما که یه عمره تو کار اسمبل هستیم همچین چیزی نشنیده بودیم!!! داستان لپ تاپ هم کاملا فرق داره اونا از قطعات کاملا متفاوتی نسبت به کامپیوتر های رومیزی استفاده می کنند که در عین ظرافت از قدرت و کارآیی خوبی هم برخوردارند. البته به هیچ وجه قدرتی مانند قدرت یک کامپیوتر High-End ندارن.

درود،

جناب شما از يک آدم کم سن و سال چه انتظاری داری ؟ شما کافيه کمی پست های ايشون و امثال ايشون ( فن بوی ها ) رو ببينيد، اون موقع به حرف بنده ميرسيد.

بنده هم مهندس کامپيوتر هستم، ولی همچين چرندياتی رو هيچوقت نشنيدم !
ببخشيد که از کلمه " چرنديات " استفاده ميکنم، چون واقعاً بهتر از اين کلمه پيدا نميکنم توی اين بحث !

حتماً جلوی در مغازه سبزی فروشه نوشته :
سبزی خوردن : 500 تومان
سبزی اش : 1000 تومان
اسمبلی کامپيوتر : 10.000 تومان ؟؟؟ :laughing::laughing:

واقعاً که ;)

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اقا من میخوام یه کیس جمع کنم 1 میلیون تومن فیکس...لطفا از سبزی فروش محلتون یه سوال بکنین که چی ببندم...فقط هم برای گیم...تا 2 سال بتونه بازی هارو حداقل روی 1280*1024 با AA &AF با High setting بکشه!
پ ن:من دیگه حرفی ندارم توی این تاپیک...فکر کنم الان بحث حالت جبه گیری داره...کم کم هم داره بحث منحرف میشه...هر پلتفرمی طرفدار خودش رو داره..دلیلشم اینه که طرف دوست داره! هر چی میگیره...و با اون لذت میبره...بر میگرده به نیاز اون شخص...
موفق باشید

سلام.
ببین من گفتم سبزی فروش سرکوچه ما بلده اسمبل کنه... نگفتم همه سبزی فروشها ...
باور کن رفیق خودمه ... اسمشم محسنه... حالا اگه یه روز دیدمت حتما نشونت میدم. حالا این که چیزی نیست من یکی از رفیقام هست بیکاره الان داره مسافرکشی میکنه اونم همیشه کامپیوتر خودشو اسمبل میکنه(مال رفیقاشم همینطور)... واقعا فکر میکنی شوخی میکنم؟ اگه اینجوری فکر میکنی که متاسفم.
من خودم اولین کیسی که اسمبل کردم 486DX4 بود 10 سال پیش. تا همین 1 هفته پیش که Athon 64 برای دوستم بستم(البته با کمک چون هنوزم تو این زمینه آماتورم). الان خیلیها میتونن اسمبل کنن ولی درست اسمبل کردن با همینجوری اسمبل کردن(یه CPU رو مادربورد بندازیو 2 گیگ رم کنارش با یه کارت گرافیک و بعدش سیستم که بالا اومد یه ویندوز بریزی روش) زمین تا آسمون فرق میکنه.
باور کن با 1 ملیون تومن 10 جور سیستم میشه بست با ده جور پرفورمنس... مساله اینه که چجوری اسمبل کرد که بهترین پرفورمنس رو بده...
منظورم از مثال سبزی فروش این بود که الان خیلیها میتونن قطعاتو رو مادربورد سوار کنن و ویندوز اینستال کنن سیستم بیاد بالا... ولی همون بودجه رو بدین به اینکارش بعد یه بنچمارک بگیر ببین زمین تا آسمونه...
دیگه واسه اینکه بحث از تاپیک منحرف نشه منم بحثو تموم میکنم...
دوستان میخونن و نتیجه گیری میکنن...

پ.ن: جواب این پدربزرگمون هم که تو بخش سالمندان مایکروسافت کار میکنه رو (به احترام مایکروسافت) نمیدم.;)

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254

عزیزم بستگی داره شما چه مقدار رم، چه کارت گرافیک، مادربورد، ... کنار این cpu استفاده کنی. اگه تمام قطعات یکی باشه و فرق فقط بین cpu 2.8 celeron و بقول شما cpu 2.8 واقعی باشه. خب این مشخصه کدوم سیستم بهتره. شما اصلامیخونی پستها رو؟
بذار مثال بزنم:
شما 1 ملیون داری میخوای سیستم ببندی ... با این 1 ملیون میشه 10جور سیستم با پرفورمنسهایه مختلف بست. کسیکه متخصصه بهترین سیتمو میبنده با 1 ملیون.
اگه قطعات مشخص باشه که دیگه فرقی نمیکنه احمد سیستمو ببنده یا اصغر. اینو هر... میدونه.
بحث سره انتخاب قطعات برای بهتر مچ شدن توسط یه متخصصه. اگه نه خیلیها میتونن سیستم ببندن.
در هر صورت Upgrade کردن هم که یه جورایی موضوع این تاپیکه باید درست انجام بشه. در هر صورت من هم به این بحث بیشتر اینجا ادامه نمیدم. خواهش میکنم دوستان پستها رو بدقت بخونن.
ای وای...

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
درود،

جناب شما از يک آدم کم سن و سال چه انتظاری داری ؟ شما کافيه کمی پست های ايشون و امثال ايشون ( فن بوی ها ) رو ببينيد، اون موقع به حرف بنده ميرسيد.

بنده هم مهندس کامپيوتر هستم، ولی همچين چرندياتی رو هيچوقت نشنيدم !
ببخشيد که از کلمه " چرنديات " استفاده ميکنم، چون واقعاً بهتر از اين کلمه پيدا نميکنم توی اين بحث !

حتماً جلوی در مغازه سبزی فروشه نوشته :
سبزی خوردن : 500 تومان
سبزی اش : 1000 تومان
اسمبلی کامپيوتر : 10.000 تومان ؟؟؟ :laughing::laughing:

واقعاً که ;)
با وجود احترامی که برای شما قائلم ولی باید بگم که این تیکه رو بسیار اشتباه کردید چون این دو نفری که شما به عنوان چرندیات صحبت هاشونو فرض می کنی هر دوشون از شما بزرگتر هستند! خوب نیست آدم الکی هر چیزی رو هر جا بگه. حالا من به جزییات صحبت های اینا کاری ندارم.

البنه در مورد این موضوع که پیش بوده بگم که اسمبل کدرن نقش مهمی داره و حمید جان کاملا درست می گه. با 1میلیون چندین pc مختلف می شه بست که از نظر قدرت شباهتی به هم نداشته باشند. یک high-end با مچ کردن درست قطعات ارتباط تنگانگی داره. البته این طوری هم نیست که فکر کنیم فقط این pc های دربسته و آماده فروش می تونند یک high-end باشند و یا تو ایران کسی سواد این کارو نداره.

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
بدون هزینه اسمبل .

حدودا 2 تومن .

البته باید دقت داشته باشین که مانیتور 19 اینچ فرض شد .

پ.ن : فاصله ی 2 تا 3 ملیون خیلی زیاده ! اینجوری که قیمت نمیدن آخه :love:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
با سلام خدمت حجج ایکس باکس ببخشیداسلام

اقایان میخواستم یه سئوال متفاوت بپرسم کسی میدونه کنسول بعدی مایکروسافت چیه؟
یا اینکه چه زمانی به بازارمیاد؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
با سلام خدمت حجج ایکس باکس ببخشیداسلام

اقایان میخواستم یه سئوال متفاوت بپرسم کسی میدونه کنسول بعدی مایکروسافت چیه؟
یا اینکه چه زمانی به بازارمیاد؟
الو؟ صدا نمیاد!:biggrin1:
ببین هنوز جنگ کنسول ها ادامه داره و معمول نیست چی میشه بعد به فکر کنسول جدیدش هستی؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر