خرید XBOX360 به جای upgrade کردن PC

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
هست سینک دارهاش وارد ایران نشده ولی خب ریلیز جهانی شده;) به نظرم یکم صبر کنید اگه میتونید!
ولی من خودم 2007 خریدم فعلا که مشکلی نداره بعد این 2007 هاش مشکلاتشون کمتر هست...

جون من امین راست میگی :eek::eek::eek::biggrin1::biggrin1:؟؟؟
ریلیز جهانی شده؟؟:eek::eek::eek:
پس اگه این طوری باشه که تا آبان یا دیگه قوفش(منظورم فوقشه:biggrin1:) تا آذر میاد..
پس دستا بالا بیا بندری:birthday::lol::thumbsup::thumbsup::excited::excited::excited::clap::clap::clap:
خداحافظ سه چراغ قرمز:bye::bye:
پ.ن : امین یادته خودت میخواستی 360 بگیری ملت( از جمله من) بهت میگفتم صبر کن .... حالا بما میگید صبر بکنیم
شوخی بود جدیش نگیر:biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

Godarz_angel

کاربر سایت
Sep 20, 2007
29
8800 یا X360 مسئله این است

با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه کارت گرافیک 8800 Gts 640 MB با مارک EVGA دارم و میخوام بفروشمش چون می خوام یه X360 بخرم حالا سوال من اینه که ایا کار درستی میکنم ؟
البته دلیل این کار من اینکه یه X360 مخصوص بازی ساخته شده و تا سه سال دیگه هم هر چی بازی براش ساخته بشه باهاش روان اجرا میشه ولی این قضیه برای کامپیوتر صدق نمی کنه و مجبورم هر سال یه کارت گرافیک جدید بخرم تا بازیها را روان اجرا کنه از طرفی میگن X360 مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری دارند و از هر ده تاش سه تاش میسوزند لااقل کارت گرافیگ گارانتی داره ولی X360 که داخل ایران گارانتی نداره از طرفی رجیون های مختلفی هم داره و واسه هر رجیون باید بری بازی مخصوص به همون رجیون رو بخری یعنی دردسر
(البته من این فروم رو هم تو قسمت X360 و هم تو قسمت PC زدم تا از نظرات هر دو گروه مطلع باشم
البته با اجازه از مدیران محترم)
چون من نتونستم یه فروم ایجاد کنم مجبور شدم اینجا بنوسیم چون تازه عضو شدم اگه میشه یه فروم جدا بزارینش
حالا شما به من بگید چه کارکنم ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه کارت گرافیک 8800 Gts 640 MB با مارک EVGA دارم و میخوام بفروشمش چون می خوام یه X360 بخرم حالا سوال من اینه که ایا کار درستی میکنم ؟
البته دلیل این کار من اینکه یه X360 مخصوص بازی ساخته شده و تا سه سال دیگه هم هر چی بازی براش ساخته بشه باهاش روان اجرا میشه ولی این قضیه برای کامپیوتر صدق نمی کنه و مجبورم هر سال یه کارت گرافیک جدید بخرم تا بازیها را روان اجرا کنه از طرفی میگن X360 مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری دارند و از هر ده تاش سه تاش میسوزند لااقل کارت گرافیگ گارانتی داره ولی X360 که داخل ایران گارانتی نداره از طرفی رجیون های مختلفی هم داره و واسه هر رجیون باید بری بازی مخصوص به همون رجیون رو بخری یعنی دردسر
(البته من این فروم رو هم تو قسمت X360 و هم تو قسمت PC زدم تا از نظرات هر دو گروه مطلع باشم
البته با اجازه از مدیران محترم)
چون من نتونستم یه فروم ایجاد کنم مجبور شدم اینجا بنوسیم چون تازه عضو شدم اگه میشه یه فروم جدا بزارینش
حالا شما به من بگید چه کارکنم ؟
من جای شما باشم همچین کاری نمیکنم . 360 هیچ اطمینانی بهش نیست شما با این کارت 1 تا 2 سال دیگه راحت باش بازی میکنی ولی 360 بعید میدونم 1 سال بیشتر دووم بیاره 2 سال که دیگه پیشکش . شما 1 ساله دیگه صبر کن تا 360 مطمئن بشه. البته اگه بشه . 360 بازیهای بسیار خوبی داره ولی خداییش کرایسیس خداس:eek:

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
نمی فهمم این بحثا چه ربطی به این تاپیک داره.
مشکلات 360 : مشکل بزرگ 3 چراغ ، قیمت بالای بازی ( 5000 ) ، نبود ضمانت ، کم شدن محسوس فریم در معدود بازی ها ، نداشتن AA & AF کافی ، رجیون.
مشکلات PC : قیمت بالا ، مشکل در کرک معدود بازی های جدید.

نکته: اگر کسی نسبت به از رده خارج شدن PC بعد از 1 تا 2 سال شکایت میکنه مطمئننا سیستمش یک Mid End بیشتر نیست. سیستم های High End حداقل تا 3 سال از پس بهترین بازی ها بر میان. کسانی که بودجه محدودی دارن بهتره 360 رو خریداری کنن چون اگه همین 410 رو خرج سیستم کنن یک سیستم Mid End خواهد بود.

با توجه به مشکلات هر دو پلتفورم به نظر خرید pc High End برای افراد مایه دار و خرید 360 برای افراد کم درآمد عاقلانه تر به نظر میاد.

نکته آخر یک کارت گرافیک ، بطور مثال GeForce 8800gtx حدود 2 برابر نسبت به هسته گرافیکی 360 یعنی R500 قدرت داره پس بعد از حدود 1 تا 2 سال گرافیک بالای کامپیوتر نسبت به 360 خودنمایی خواهد نمود البته الان هم CRYSIS همین کار رو انجام داده.
برای اثبات قدرت pc نسبت به 360 هم باید بگم Capcom اعلام کرده بازی lost planet روی 360 تنها با 30 فریم اجرا میشه ولی با 8800GTX بالای 60 فریم با 4x AA + 16x AF. یا علی

آخرین ویرایش:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
نکته: اگر کسی نسبت به از رده خارج شدن PC بعد از 1 تا 2 سال شکایت میکنه مطمئننا سیستمش یک Mid End بیشتر نیست. سیستم های High End حداقل تا 3 سال از پس بهترین بازی ها بر میان. کسانی که بودجه محدودی دارن بهتره 360 رو خریداری کنن چون اگه همین 410 رو خرج سیستم کنن یک سیستم Mid End خواهد بود.

با 410 تومن نمیشه یه سیستم MID END خرید چون فقط یه کارت گرافیک 7600gt با مارک XFX نزدیک 180 تومنه بعدش کم کم باید 1 گیگ رم بخری با یه cpu با یه هارد و مادربورد و کیس و......
برای جمع کردن یک سیستم MID END باید کم کمش 600 تومن خرج کنی تازه بازیهای جدید هم توش اجرا نمیشه نمونش همین dirt.ولی تمام برنامه ها رو به راحتی اجرا می کنه.
کسی که میخواد با کامپیوتر بازی کنه باید 1 میلیون شایدم بیشتر خرج کامپیترش بکنه.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116

شما فعلا اين كارت رو نگه دار و كراسيس رو بازي كن البته اگه رم بالا و پردازنده دو هسته اي داري
تا مشكل 360 ها كاملا بر طرف بشه بعد 360 بگير
اينطور هم كه شايعه شده 65 نانو متري ها سال 2008 مياد
اميدي هم به بازي هاي پورت شده روي pc نداشته باش چون همشون افتضاح از اب در ميان

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
با 410 تومن نمیشه یه سیستم MID END خرید چون فقط یه کارت گرافیک 7600gt با مارک XFX نزدیک 180 تومنه بعدش کم کم باید 1 گیگ رم بخری با یه cpu با یه هارد و مادربورد و کیس و.......

منظور من از خرج کردن برای سیستم Upgrade کردنش بود نه خرید سیستم نو. یا علی

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
با توجه به اینکه اکس باکس از دایرکت اکس استفاده میکنه ساختار کلی بازیاش خیلی شبیه Pc هستش بنابراین پورت هم بشه بازم همون حالی که تو اکس باکس میکنیدو میتونید تو Pc بکنید.منتها کنسول از نظر من عقلانی تره برای بازی کردن.بستگی به خودتون داره شاید نتونید 5 ساعت پشت Pc بشینید ولی پشت کنسول چرا.

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
با توجه به اینکه اکس باکس از دایرکت اکس استفاده میکنه ساختار کلی بازیاش خیلی شبیه Pc هستش بنابراین پورت هم بشه بازم همون حالی که تو اکس باکس میکنیدو میتونید تو Pc بکنید.منتها کنسول از نظر من عقلانی تره برای بازی کردن.بستگی به خودتون داره شاید نتونید 5 ساعت پشت Pc بشینید ولی پشت کنسول چرا.
درسته که 5 ساعت میشه پشت یه کنسول نشست.اما نه هر کنسولی.در قوی بودن xbox شکی در اون نیست.اما متاسفانه این مشکل 3 چراغ قرمزش شده پیراهن عثمان و نمیدونم که بخرم یا نخرم.منم میخواستم یه گرافیک 370 تومانی بخرم.دیدم با یه مقداری خرج اضافه میتونم یه کنسول بخرم .اما وقتی فهمیدم که اینجوریه . پاک دیگه گیج شدم.نمیدونم چی کار کنم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا

چه ربطی داره ؟
چرا نمیشه 5 ساعت پشت PC نشست و پشت کنسول میشه ؟!
این یک دلیل رو تا حالا دیگه نشنیده بودم :biggrin1:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
با 410 تومن نمیشه یه سیستم MID END خرید چون فقط یه کارت گرافیک 7600gt با مارک XFX نزدیک 180 تومنه بعدش کم کم باید 1 گیگ رم بخری با یه cpu با یه هارد و مادربورد و کیس و......
برای جمع کردن یک سیستم MID END باید کم کمش 600 تومن خرج کنی تازه بازیهای جدید هم توش اجرا نمیشه نمونش همین dirt.ولی تمام برنامه ها رو به راحتی اجرا می کنه.
کسی که میخواد با کامپیوتر بازی کنه باید 1 میلیون شایدم بیشتر خرج کامپیترش بکنه.
شما لطفا وقتی در مورد چیزی اطلاع ندارین تز ندین.
از کی تا حالا 7600 شده 180؟
8600 رو میشه 150 تهیه کرد! خیلی هم از 7600 بهتره و تمام بازی هارو هم راحت میکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر