خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,206
دوستان تلويزيون من سوني براويا قديمي چند روز نويز آبي داره تو همه خروجي ها كسي ميدونه مشكل چيه خواهشا جواب بديد :(View attachment 161031
یا کابل مشکل داره یا پورت HDMI تلویزیون و گزینه آخر مشکل از پنل تلویزیون هستش

• Like
Reactions: mohamad_dx

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
مدل های جدید اولد ریسک بورن این بسیار پایین امده..خیالتان راحت.برای فیلم دیدن و گیم در حالت عادی مشکلی نداره.ولی اگر بخوای به عنوان مانیتور یا شبکه های ماهوارهای ازش استفاده کنی پیشنهاد نمیکنم.
خود تلویزیون هم تنظیماتی داره که سوختگی پیکسل رو به حداقل میرسونه.مثلا بعد هر باراستفاده بیشتر از 4 ساعت از تلویزیون به محض اینکه تلویزیون روخاموش میکنی عملیات رفرش پیکسل رو انجام میده به مدت 10 دقیقه.یک جورایی باید مثل دوست دخترت نازشو بکشی :D رو ازش مراقبت کنی اونم در عوض بهت بهترین کیفیت تصویر رو میده:D
Lg c9 از نظر برن این چطوره؟ هم باهاش بازی میکنم هم فیلم و فوتبال میبینم

یک مطلب نوشتم برای آشنایی بیشتر با پورت HDMI 2.1 و TV مناسب برای نسل بعد.
امیدوارم بتونه در خرید TV مناسب کمک کنه.
خب الان tv تو بازار هست که پورت hdmi 2.1 باشه و ۱۲۰ فریم باشه و earc و hdr هم ساپورت کنه؟oled هم که ریسک برن این بالایی داره مخصوصا من که زیاد اسفاده میکنم . اگر میشه معرفی کنید لطفا
این tv های سونی که معرفی کرده مخصوص نسل بعد چطوره؟

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
خب الان tv تو بازار هست که پورت hdmi 2.1 باشه و ۱۲۰ فریم باشه و earc و hdr هم ساپورت کنه؟oled هم که ریسک برن این بالایی داره مخصوصا من که زیاد اسفاده میکنم . اگر میشه معرفی کنید لطفا
این tv های سونی که معرفی کرده مخصوص نسل بعد چطوره؟
Lg sm9000

مشخصاتش عاليه منتهي من از نزديك نديدم تصويرشو

پنلشم ips

Hdmi 2.1 رو هم فول ساپورت ميكنه

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
Lg sm9000

مشخصاتش عاليه منتهي من از نزديك نديدم تصويرشو

پنلشم ips

Hdmi 2.1 رو هم فول ساپورت ميكنه
فرقش با 9500 چیه؟ارزش داره بجاش 9500 بگیرم؟
من که زیاد از tv کار میکشم و هم بازی میکنم (مخصوصا فیفا و فورتنایت) هم فیلم میبینم هم فوتبال میبینم بنظرت باید دور oled خط بکشم؟

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
من که زیاد از tv کار میکشم و هم بازی میکنم (مخصوصا فیفا و فورتنایت) هم فیلم میبینم هم فوتبال میبینم بنظرت باید دور oled خط بکشم؟
عمده فرقشون تو كنتراست بالاتر ٩٥٠٠ هست
من خودم هم دنبالشم قطعا بين ٩٠٠٠ و ٩٥٠٠ من ٩٥٠٠ رو انتخاب ميكنم

والا اولد رو دوستان ميگن مشكل برن اين داره
و يه مساله ديگه هم اينه قيمتش خيلي بالاتر هست
اگه بودجه براي اولد داري پيشنهادم x950 سونيه

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
اونم hdmi 2.1 نداره :|
سوني؟
اگه خيلي برات مهمه ٢.١ الان بهترين گزينه بنظره من همين ٩٥٠٠ ال جي هست
ساپورت ١٢٠ فريم رو هم داره و واقعا مشخصات فنيش عاليه
اگه مثله من ips رو ترجيح ميدي و پورت ٢.١ فول ساپورت هم برات مهمه شك نكن و بخرش ٩٥٠٠ رو

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
Sm9000 کنتراستش خیلی پایینه و رنگ مشکی رو خوب نشون نمیده . اگه اولویتت برای گیمه سراغ پنل ips نرو پنل va بهتره .

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
بچه های یه سوال دیگه . من استفادم از tv بیشتر برای گیم هست و فوتبال گیم هم بیشتر فیفا و فورتنایت بازی میکنم و مثلا شاید روزی ۱۰ ساعت هم برسه تو تعطیلات . میخواستم ببینم با توجه به فیچر هایی که به c9 اضافه شده چقدر برای من ریسک burn in داره؟

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
بچه های یه سوال دیگه . من استفادم از tv بیشتر برای گیم هست و فوتبال گیم هم بیشتر فیفا و فورتنایت بازی میکنم و مثلا شاید روزی ۱۰ ساعت هم برسه تو تعطیلات . میخواستم ببینم با توجه به فیچر هایی که به c9 اضافه شده چقدر برای من ریسک burn in داره؟
دوست گرامی
اینجا به غیر از من اولد کسی دیگه برن این نشده
مال من هم به این خاطر بوده که تو محیط ویندوز ازش استفاده کردم
البته من همیشه مراقب بودم که برن این نشه ولی خوب ذات اولد همینه
ریسک برن این پذیری C9 خیلی خیلی کمتر شده
اگه راضی هستین که 30 تومن ناقابل به تی وی بدین بهترین انتخابه
--------------------------------------------------------------------------------------------------
یه سوال هم از دوستان سونی دار
من ایراد دارم یا یکی بیاد منو روشن کنه
من دیروز 3 ساعت تو شو روم سونی بودم
این 950g اصلا و ابدا بهم نچسبید
نورش ایراد داره به نظرم
رنگ ها washed هستن (اصطلاح فارسیش رو نمیدونم)
به نظر من 850g با اینکه نورش کمتره و کنتراست مالی هم نداره ولی بیشتر به دلم نشست
نمیدونم شاید به 9300e عادت کردم
---------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی که بودجه 10 تومن دارن یه نگاهی به تلویزیون زیر بندازن
TCL P8S
واقعا ازش خوشم اومد
درسته امکانات نداره ولی تصویرش برای تا رنج 18 تومن عالیه حتی بهتر از الجی و سامسونگ
من برای تست این TCL ، فایل دموی خود تی وی رو از یوتوب دانلود کردم و تو اولد خودم و همین تی وی و تمام سونی های توی شو روم تست کردم
(دیگه کمر نموند واسم)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
هفته بعد هم میرم شیائومی رو تست کنم
یکی از دوستان شیائومی 4S رو برتر از حتی الجی sm8100 میدونه چون هر دو تا رو همزمان داشته

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوست گرامی
اینجا به غیر از من اولد کسی دیگه برن این نشده
مال من هم به این خاطر بوده که تو محیط ویندوز ازش استفاده کردم
البته من همیشه مراقب بودم که برن این نشه ولی خوب ذات اولد همینه
ریسک برن این پذیری C9 خیلی خیلی کمتر شده
اگه راضی هستین که 30 تومن ناقابل به تی وی بدین بهترین انتخابه
--------------------------------------------------------------------------------------------------
یه سوال هم از دوستان سونی دار
من ایراد دارم یا یکی بیاد منو روشن کنه
من دیروز 3 ساعت تو شو روم سونی بودم
این 950g اصلا و ابدا بهم نچسبید
نورش ایراد داره به نظرم
رنگ ها washed هستن (اصطلاح فارسیش رو نمیدونم)
به نظر من 850g با اینکه نورش کمتره و کنتراست مالی هم نداره ولی بیشتر به دلم نشست
نمیدونم شاید به 9300e عادت کردم
---------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی که بودجه 10 تومن دارن یه نگاهی به تلویزیون زیر بندازن
TCL P8S
واقعا ازش خوشم اومد
درسته امکانات نداره ولی تصویرش برای تا رنج 18 تومن عالیه حتی بهتر از الجی و سامسونگ
من برای تست این TCL ، فایل دموی خود تی وی رو از یوتوب دانلود کردم و تو اولد خودم و همین تی وی و تمام سونی های توی شو روم تست کردم
(دیگه کمر نموند واسم)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
هفته بعد هم میرم شیائومی رو تست کنم
یکی از دوستان شیائومی 4S رو برتر از حتی الجی sm8100 میدونه چون هر دو تا رو همزمان داشته
کیفیت تصویر یک موضوع کاملا سلیقه ای هست
مثلا خود من کیفیت سونی رو به الجی و سامسونگ ترجیح میدم

ولی در مجموع تلویزیون 9500 سونی که شما دیدی احتمالا تنظیماتش بهم ریخته بوده و تنظیم دقیق نبوده وگرنه کیفیت تصویرش حتی نزدیک 850 هم نیست
850 خیلی ایرادات اساسی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر