خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
X950G سونی کاملا راضی تون میکنه واقعا ایراد خاصی توش ندیدم مخصوصا توی گیم واقعا خودش رو نشون میده و آدم حس میکنه اصلا برای گیم طراحی شده ... ولی بنظرم همون 55 اینچش قیمتش منطقی هست و 65 اینچش با قیمت 15 میلیون گرون تر ارزش خرید نداره

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
دوستان به این زودی قصد خرید دارم چون از همین اسفند تا فروردین همان مدل تی وی افزایش 3 میلیونی داشته و خاطر ندارم تو این مملکت چیزی که بالا رفته پایین بیاد.

ریویو و نقد زیاد دیدم ولی خب از نزدیک متاسفانه مدلهایی که میخوام رو نتونستم پیدا کنم تا چک کنم بنابراین اگر از دوستان تجربه استفاده و یا راهنمایی داشتند خوشحال میشم جواب بدن. (برای گیم و تماشای فیلم)

samsung Q60R
SAMSUNG Q70R
LG SM9000

هر سه مدل در سایز 55 اینچ خواهد بود.چون بعضی از قابلیتها در سایز 49 وجود ندارد.
اول اینکه کاش قبل عید خرید میکردی چون واقعا قیمت ها افزایش وحشتناکی پیدا کردن
خود من قبل عید بر اساس ریویوها Sk8000 خریدم از بانه و راضیم از خریدم.منم تو جمهوری تنوع زیادی رو ندیدم و فقط به ریویوها اکتفا کردم و خرید کردم و دقیقا همونی بود که میخواستم.شما هم از تو همین سایت تی ویت رو انتخاب کن، واقعا سایت تخصصی بهتری ندیدم نسبت بهشون. به بررسی هاشون بیشتر از چشمات اعتماد کن
Samsung Q70/Q70R QLED Review (QN49Q70RAFXZA, QN55Q70RAFXZA, QN65Q70RAFXZA, QN75Q70RAFXZA, QN82Q70RAFXZA, QN85Q70RAFXZA)
اما شما تو این ۳ گزینه ای که گذاشتی بدون شک Q70R بهترین انتخابته.هم کاملا برتره به اون دوتای دیگه هم قیمت خیلی ارزون تری داره به نسبت SM9000
هم کیفیت Q70 میشه 950G سونی که چک کردم ۴ تومن گرون تر از Q70 در میاد برات
اگر ماندگاری و ریسک کمتر خرابی رو میخوای برو سمت سونی اما اگر برات این ۴ تومن اختلاف توجیه نداره Q70 فوق العادس
نمیدونم کدوم استان هستی اما سعی کن از بازارهای مرزی خرید کنی ، اگر اینوری از بانه بگیر اگر جنوبی از گچین بندرعباس میتونی بگیری مثلا.من جمهوری رو که خیر سرش مرکزه این چیزاس شخم زدم همه قیمت ها ۲-۳ میلیون تومن گرون تر از بازار بانه بود اون موقع

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
دوستان سیستم پخش دالبی ویژن که HDR پیشرفته تر هست... و برای صدا هم دالبی اتمس رو در نظر داشته باشید.

Sent from my G8142 using Tapatalk

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
دوستان سیستم پخش دالبی ویژن که HDR پیشرفته تر هست... و برای صدا هم دالبی اتمس رو در نظر داشته باشید.

Sent from my G8142 using Tapatalk
دالبی اتمس با بلندگوهای تلویزیون چیزی شبیه جک میمونه!!!!!!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
داداش به هیچ عنوان سمت سری q مخصوصا لاین آپ امسال نرو که همه مشکل موشن دارن و برای گیم به شدت نا امیدت میکنن
حتی قابلیت freesync هم که کلی روش مانور میدن تست کردم کاملا کشکه
همه اجسام متحرک یه حاله گاها سبز رنگ دنبالشونه جوری که مجبور میشم کلا خاموشش کنم
به نظرم یا اولد بگیر یا x950g سونی
با یه سری نقص تصویر های جزئی میشه کنار اومد ولی موشن هندلینگ افتضاح تو همه چی میره رو روانت
واقعا یعنی در این حد؟!!

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دیروز یدونه 49sm8100 خریدم اولش خیلی تو ذوقم خورد چون من تا چندسال با مانیتور بازی میکردم عادت کرده بودم به اینپوت لگه مانیتور اما وقتی زدم رو گیم مود بعد یذره هم تنظیمات رو دستکاری کردم واقعا عالی شد . دقیقا همون حسی که نسبت به مانیتور داشتم رو بهم داد . کیفیت تصویر خیلی خوبه . شاید خیلی ها فکر کنند که گیم مود کیفیت رو پایین میاره اما تو حالت گیم مود بنظرم تصویر خیلی ملایم و جذابتره بعدش تو گیم مود دیگه خبری از رنگ های اغراق امیز نیست .

فقط دوستان متاسفانه من دیروز تی وی رو خریدم خوب تو مغازه بررسی نکردم اوردم خوب نصبش کردم دیدم پلاستیک پشتش یه مقدار اسیب دیده بعد به مغازه دار زنگ زدم قبول نکرد پس بگیره . اینم عکسشه
حالا دوستان بنظرتون این مشکلی پیش میاره یا نه ؟
بعد جایه معتبری هست که این پلاستیک پشتشو عوض کنه برام ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
دیروز یدونه 49sm8100 خریدم اولش خیلی تو ذوقم خورد چون من تا چندسال با مانیتور بازی میکردم عادت کرده بودم به اینپوت لگه مانیتور اما وقتی زدم رو گیم مود بعد یذره هم تنظیمات رو دستکاری کردم واقعا عالی شد . دقیقا همون حسی که نسبت به مانیتور داشتم رو بهم داد . کیفیت تصویر خیلی خوبه . شاید خیلی ها فکر کنند که گیم مود کیفیت رو پایین میاره اما تو حالت گیم مود بنظرم تصویر خیلی ملایم و جذابتره بعدش تو گیم مود دیگه خبری از رنگ های اغراق امیز نیست .

فقط دوستان متاسفانه من دیروز تی وی رو خریدم خوب تو مغازه بررسی نکردم اوردم خوب نصبش کردم دیدم پلاستیک پشتش یه مقدار اسیب دیده بعد به مغازه دار زنگ زدم قبول نکرد پس بگیره . اینم عکسشه
حالا دوستان بنظرتون این مشکلی پیش میاره یا نه ؟
بعد جایه معتبری هست که این پلاستیک پشتشو عوض کنه برام ؟
سلام. مبارک باشه. کیفیتها که مسلما خوب هست. و گیم مود که اینپوت لگ رو حدود 15 میلی ثانیه میکنه واقعا عالیه. خارج از گیم مود معمولا چون رسپانس تایم پایین نیاز نیست و براش صرف پروسس توجیهی نداره اینپوت معمولا حدود 100 میلی ثانیه هست که برای فیلم و غیره هیچ مشکلی نداره.
در مورد اون خراش پشت هم باید بیشتر دقت میکردی. گفته بودم که موقع خرید و تحویل گرفتن از لحاظ فیزیکی خیلی چک کنید. همه پورت ها رو هم تست کنید.
فکر نمیکنم که پنل پشتی جایی پیدا بشه. ولی اگر خوشبین باشیم صرفا مشکل ظاهریش هست.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام. مبارک باشه. کیفیتها که مسلما خوب هست. و گیم مود که اینپوت لگ رو حدود 15 میلی ثانیه میکنه واقعا عالیه. خارج از گیم مود معمولا چون رسپانس تایم پایین نیاز نیست و براش صرف پروسس توجیهی نداره اینپوت معمولا حدود 100 میلی ثانیه هست که برای فیلم و غیره هیچ مشکلی نداره.
در مورد اون خراش پشت هم باید بیشتر دقت میکردی. گفته بودم که موقع خرید و تحویل گرفتن از لحاظ فیزیکی خیلی چک کنید. همه پورت ها رو هم تست کنید.
فکر نمیکنم که پنل پشتی جایی پیدا بشه. ولی اگر خوشبین باشیم صرفا مشکل ظاهریش هست.
شانس دیروز اصلا حواسم نبود . راستش فکرم خیلی مشغول بود . اگه تو تهران نباشه پلاستیک پشتشو این فروشگاهای بانه ای میارن یا نه ؟
فقط الان از کجا باید بفهمم این اسیب دیدگی مشکلی برای تلوزیون پیش اورده یا نه ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
شانس دیروز اصلا حواسم نبود . راستش فکرم خیلی مشغول بود . اگه تو تهران نباشه پلاستیک پشتشو این فروشگاهای بانه ای میارن یا نه ؟
فقط الان از کجا باید بفهمم این اسیب دیدگی مشکلی برای تلوزیون پیش اورده یا نه ؟
عکس واضحتر بگیرید از زوایای مختلف

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اولین فاکتور مهم تو انتخاب تلویزیون کیفیت تصویر هست دوست عزیز. اون چیزایی که شما میگید وقتی اهمیت پیدا میکنه میخوای دو مدل از یک پنل یا یک رده رو مقایسه کنید مثلا تفاوت اولدهای c8 و c9 . که از نظر تصویری تو یک رده هستن تقریبا ولی یکی hdmi . 2 رو ساپورت میکنه یکی دیگه 2.1 رو . اون موقع این حرف درسته
ولی مدل ال جی پنلش ips هست که به کل فرق داره با پنل va. شما که اولویتتون فیلم و گیم هست پنل ips اصلا به نظر من بدرد نمیخوره. مخصوصا در محیط تاریک که به شدت به ذوق شما مطمعنم خواهد خورد به دلیل مشکی ضعیف. هیچ وقت یک تلویزیون پنل ips رو با پنل va مقایسه نکنید. در کل از نظر کلی q70r به مراتب بهتر از دو تلویزیون دیگه هست و قابل مقایسه نیست اینکه شما میگید سامسونگ دارک روم تجربه بهتری میده فکر نکنید نا محسوس هست اختلاف خیلی زیاده اگه از نزدیک میدید متوجه میشدید. تو کنتراست هم این مدل بازم اختلاف خیلی زیادی داره نسبت به الجی فکر نکنید ناچیزه. به هر حال خواستم تجربه ام رو در اختیار شما بزارم. دیگه شما خودتون میدونید کدوم مدل بیشتر به کارتون میاد
دوست عزیز برای آنلاینیمینگ (آفلاین برام اصلا مهم نیست) با کنسول کدوم پنل بهتره؟
7100 چه جوریه؟ hdrش ضعیفه؟

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
811
نام
رضا
درود دوست عزیز. این تیوی اینپوت لگ خیلی خوبی داره برای بازی های انلاین مناسب ولی از نظر hdr یک تلویزیون ضعیف هست .رو قابلیت hdr این مدل اصلا حساب باز نکن. متاسفانه از نظر کیفیت تصویر این تیوی یک تیوی کاملا معمولی هست. شما اگه بتونید با توجه به بودجتون مدلایی که میتونید بگیرید رو بگید من یا بقیه دوستان صاحب نظر راحت تر میتونیم کمکتون کنیم که بهترین انتخاب رو داشته باشید

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود دوست عزیز. این تیوی اینپوت لگ خیلی خوبی داره برای بازی های انلاین مناسب ولی از نظر hdr یک تلویزیون ضعیف هست .رو قابلیت hdr این مدل اصلا حساب باز نکن. متاسفانه از نظر کیفیت تصویر این تیوی یک تیوی کاملا معمولی هست. شما اگه بتونید با توجه به بودجتون مدلایی که میتونید بگیرید رو بگید من یا بقیه دوستان صاحب نظر راحت تر میتونیم کمکتون کنیم که بهترین انتخاب رو داشته باشید
سلام مرسی، نه مدل و تعصب خاصی ندارم فقط اینپوت لگ برام مهمه بودجه هم همین حول حول هوش یه نمه بیشتر

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866

سلام
البته در جریان هستم که مانیتور ها واقعا قیمت بالایی دارند و با یک تی وی 49 اینچ قیمتشون برابری میکنه اما صرفا به خاطر تاکیدتون بر روی اینکه انلاین باز هستید میگم مانیتور برای شما مناسب تر هست ! اول به خاطر اینکه ریسپانس مناسبی دارید و دوم اینکه تو بازیهای انلاین مانیتور به خاطر داشتن ابعاد مناسب شما ریکشن به موقعی نسبت به لحظات نشون میدید.
خود بنده هم 95 درصد مواقع انلاین بازی میکنم منتها نمیدونم چه مرضی دارم که میخوام به سمت تی وی سويیچ کنم !

ولی تو تی وی های میان رده مدلهای nu8000 و ru8000 هم دارای اینپوت لگ مناسب هستند و هم اچ دی ار مناسبی دارند.البته ru چند وقت پیش تو پستهای فروشگاه بانه دیدم اما nu رو نمیدونم موجود هست یا خیر .باز خودتون هم مطالعه کنید.
137662
137663

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
البته در جریان هستم که مانیتور ها واقعا قیمت بالایی دارند و با یک تی وی 49 اینچ قیمتشون برابری میکنه اما صرفا به خاطر تاکیدتون بر روی اینکه انلاین باز هستید میگم مانیتور برای شما مناسب تر هست ! اول به خاطر اینکه ریسپانس مناسبی دارید و دوم اینکه تو بازیهای انلاین مانیتور به خاطر داشتن ابعاد مناسب شما ریکشن به موقعی نسبت به لحظات نشون میدید.
خود بنده هم 95 درصد مواقع انلاین بازی میکنم منتها نمیدونم چه مرضی دارم که میخوام به سمت تی وی سويیچ کنم !

ولی تو تی وی های میان رده مدلهای nu8000 و ru8000 هم دارای اینپوت لگ مناسب هستند و هم اچ دی ار مناسبی دارند.البته ru چند وقت پیش تو پستهای فروشگاه بانه دیدم اما nu رو نمیدونم موجود هست یا خیر .باز خودتون هم مطالعه کنید.
View attachment 137662
View attachment 137663
مرسی من بیشتر دنبال مانیتور هستم چون الان tv 32 دارم تقریبا 90%هم آنلاین میزنم، شما مانیتوری در این رنج قیمت میشناسید معرفی کنید حقیقتش خودمم گزینه اولم مانیتور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر