خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان برای تیوی سونی فیلتر شکن درست درمون فری هست ؟ از داخل ستینگ میشه زد مثل موبایل ؟ که از این پولی های ایرانی بگیرم ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
آقا قطع و وصل شدن تصویر tv در حد یکی دو ثانیه جای نگرانی داره ؟ بعضی وقتا 2 3 بار اینطوری میشه
من خیلی expert نیستم ولی اینا که میگم شاید کمک کنه : اول از همه مطمئن بشو کابل برقش تحت فشار نباشه و کش نمیاد و فیکس و آزاد باشه و به پریز یا چندراهی که متصله اطرافش دستگاه دیگه نباشه که نویز ایجاد کنه . آداپتور قدیمی یا ریش تراش یا پنکه. قطع و وصل اینا ممکنه خطا ایجاد کنه.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان كه تيوى سوني دارن لطفا جواب بدن
چرا دستگاه شبكه هاي ايران رو نصفه نيمه ميشناسه ؟ مثلا ١٠ تا جديدا هارو اورده ولي ١ تا ٦ ( شبكه خبر ) رو نميشناسه ؟!!
زنك ردم نمايندگى گفت مشكل انتن هشت و إز أين روميزي ها بگير ولي حس كردم داره ميپيچونه .
چى كارش ميشه كرد؟ در ضمن من با همون كابل و انتن با سامسونك قديميم همه شبكه هارو داشتم ولي ...

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,637
نام
alireza
سلام دوستان...سایت hdtvtest بهترین tvهای ۲۰۱۸ را معرفی کرده:
The 4 TVs included in the 2018 TV Shootout:
  • 65” Panasonic FZ802 (FZ800) OLED – £3500
که هر ۴ تا tvسایز ۶۵ بودن و موارد زیر مورد بررسی قرار گرفته:
Contrast performance;
* Colour accuracy;
* Motion;
* Video processing;
* Uniformity;
* HDR;
* Bright-room performance; and
* Gaming.
که برنده ها:
Best Home Theatre TV: Panasonic FZ802 (14.93 points) Sony AF8 (13.27 points)
Best Living Room TV: Sony AF8 (15.82 points) Panasonic FZ802 (15.69 points)
Best Gaming TV: Samsung Q9FN (4.23 points) LG C8 (4.10 points)
Best HDR TV: LG C8 (4.15 points) Panasonic FZ802 (4.13 points)

HDTVTest 2018 TV Shootout winners announced - FlatpanelsHD

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام دوستان برای تیوی سونی فیلتر شکن درست درمون فری هست ؟ از داخل ستینگ میشه زد مثل موبایل ؟ که از این پولی های ایرانی بگیرم ؟
دنبال قندشکن فری نباش. هیچکدوم بدرد نمیخورن. من که همین قند شکنی که روی کامپیوتر استفاده میکنم رو از توی سایت فروش خودش نسخه اندرویدش رو گرفتم و روی تی وی نصب کردم. چون دو کاربره هم هست، مشکلی برای اتصال همزمان هم ندارم. خیلی هم خوب و بدون مشکل کار میکنه

• Like
Reactions: saeed_sg

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دنبال قندشکن فری نباش. هیچکدوم بدرد نمیخورن. من که همین قند شکنی که روی کامپیوتر استفاده میکنم رو از توی سایت فروش خودش نسخه اندرویدش رو گرفتم و روی تی وی نصب کردم. چون دو کاربره هم هست، مشکلی برای اتصال همزمان هم ندارم. خیلی هم خوب و بدون مشکل کار میکنه
من هم إز همون اكانت ها گرفتم ولي استور دستگاه هيچى نداره نصب كنم؟!!!
چطوره آپ رو گرفتي ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان كه تيوى سوني دارن لطفا جواب بدن
چرا دستگاه شبكه هاي ايران رو نصفه نيمه ميشناسه ؟ مثلا ١٠ تا جديدا هارو اورده ولي ١ تا ٦ ( شبكه خبر ) رو نميشناسه ؟!!
زنك ردم نمايندگى گفت مشكل انتن هشت و إز أين روميزي ها بگير ولي حس كردم داره ميپيچونه .
چى كارش ميشه كرد؟ در ضمن من با همون كابل و انتن با سامسونك قديميم همه شبكه هارو داشتم ولي ...
معمولا چند دفعه سرچ کنی پیدا میکنه. یا فرکانس هارو از روی یه دستگاهی که همه کانالها شناخته یادداشت کن و دستی وارد کن ببین چی میشه.
دیگه آخر همه آنتن رو حرکت بده یا یه جدید بخر یا دنبال راه حل های سخت تر برو. چون من دیدم رو تلویزیون یا ست تاپ باکس ایجاد میشه،بیشتر بخاطر قوی و ضعیف بودن سیگنال و جهت آنتن و ایناس تا چیزی پیچیده تر.

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
من هم إز همون اكانت ها گرفتم ولي استور دستگاه هيچى نداره نصب كنم؟!!!
چطوره آپ رو گرفتي ؟
فایل قندشکن ( نسخه اندرویدش رو که یه فایل apk هست) رو از طریق کامپیوتر بگیر و بریز روی فلش! بعد برو توی گوگل استور تی وی و اپیلیکیشن file explorer رو دانلود و نصب کن!
بعد فلش رو بزن و وقتی تیوی فلش رو شناسایی کرد، وارد برنامه شو، فلشت رو توی برنامه پیدا کن و بعدشم که خیلی اسون فایل apk قندشکنی که قبلا ریختی روی فلش رو نصب کن!
کلا این برنامه file explorer یا هر برنامه مدیریت فایل دیگه ای که داشته باشی، دیگه هیچ مشکلی با نصب و حذف برنامه ها نداری. خیلی راحت و بدون دردسر هرچی خواستی نصب میکنی و هرچی که نخواستی رو هم حذف میکنی!

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
سلام برهمگی دوستان من تلویزیون mu7980 مدل ۴۳ اینچش گرفتم واقعا یکی از مجهول ترین tv هایی که تو زندگیم دیدم مشکلمم سر hdr و sdr هست تا حالا چهارتا تنظیمات مختلف روش امتحان کردم اولین بار که هیچ تفاوتی بین sdr و hdr نمیدیدم اگرم بود خیلی خیلی کم بود با دوم که تنظیمات و تغییر دادم کیفیت sdr بهتر از hdr شد بود بار سوم تنظیمات تغییر دادم تو حالت hdr عملا تو مکانای تاریم یه صفحه کملا سیاه دیدم هیچی معلوم نبود تا این که اخرین بار میشد تغییرات قشنگ فهمید تو حالت sdr صفحه قشنگ مات بود تو اچ دی ار اوکی میشد اینم بگم تنظیمات تو هر چهار حالت چه hdr چه sdr یکی بود یعنی مثلا color تو sdr 75 بود تو hdr هم 75 بود میخواستم ببینم بهترین تنظیمات چیه که بشه قشنگ تفاوت sdr و hdr توش کامل حس کرد تو سایت ratings رفتم ستینگش و دیدم ولی احساس میکنم کیفیت پایین میاره درضمن بازی هم که ازمایش گردم god of war بود که البته سه تا تنظیمات اولیم کنتراست رو ۵۰ بود هیچ فرقی با sdr نداشت ولی تو اخرین تنظیماتم تفاوت رو کنتراست ۵۰ هم حس میشد gt sport هم امتحان کردم ولی اون تو هر چهارتا حالت هیچ تفاوتی نداشت تفاوتش خیلی کم بود

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام برهمگی دوستان من تلویزیون mu7980 مدل ۴۳ اینچش گرفتم واقعا یکی از مجهول ترین tv هایی که تو زندگیم دیدم مشکلمم سر hdr و sdr هست تا حالا چهارتا تنظیمات مختلف روش امتحان کردم اولین بار که هیچ تفاوتی بین sdr و hdr نمیدیدم اگرم بود خیلی خیلی کم بود با دوم که تنظیمات و تغییر دادم کیفیت sdr بهتر از hdr شد بود بار سوم تنظیمات تغییر دادم تو حالت hdr عملا تو مکانای تاریم یه صفحه کملا سیاه دیدم هیچی معلوم نبود تا این که اخرین بار میشد تغییرات قشنگ فهمید تو حالت sdr صفحه قشنگ مات بود تو اچ دی ار اوکی میشد اینم بگم تنظیمات تو هر چهار حالت چه hdr چه sdr یکی بود یعنی مثلا color تو sdr 75 بود تو hdr هم 75 بود میخواستم ببینم بهترین تنظیمات چیه که بشه قشنگ تفاوت sdr و hdr توش کامل حس کرد تو سایت ratings رفتم ستینگش و دیدم ولی احساس میکنم کیفیت پایین میاره درضمن بازی هم که ازمایش گردم god of war بود که البته سه تا تنظیمات اولیم کنتراست رو ۵۰ بود هیچ فرقی با sdr نداشت ولی تو اخرین تنظیماتم تفاوت رو کنتراست ۵۰ هم حس میشد gt sport هم امتحان کردم ولی اون تو هر چهارتا حالت هیچ تفاوتی نداشت تفاوتش خیلی کم بود
اگر دنبال hdr هستی،داینامیک کنتراست رو‌ بذار مدیوم،رنگ warm 2,کالر اتوماتیک،شارپنس ۰،کنتراست ۱۰۰،برایتنس ۴۵،uhd color هم on.
من خودم جدیدا گذاشتم روی pc mode به نظرم دقیقترین رنگ زو بهم داره میده هم hdr هم sdr.

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
اگر دنبال hdr هستی،داینامیک کنتراست رو‌ بذار مدیوم،رنگ warm 2,کالر اتوماتیک،شارپنس ۰،کنتراست ۱۰۰،برایتنس ۴۵،uhd color هم on.
من خودم جدیدا گذاشتم روی pc mode به نظرم دقیقترین رنگ زو بهم داره میده هم hdr هم sdr.
اقا دم شما گرم بابت راهنمایی خیالم راحت شد بابت hdr چون تو این ۴۰ ۵۰ تا پست که نظرات خوندم یه سریا میگفتن hdr این تلویزیون خوب نیست و یه جور کلک تبلیغاتی و عملا هیچی ولی تو سایت ratings به hdr gaming نمره 7.7 داد که برا همچین تلویزیوتی با این قیمت فکر میکنم واقعا نمره خوبی باشه البته نمیدونم چرا به hdr movie 6.4 داد

راستی یادم رفت بگم من ps4 fat دارم اون وقت اگر بزارم رو حالت pc mode مشکلی نداره ؟

Last edited by a moderator:

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
قشنگ دست رو هر مدلی برای تلویزیون میزارم یه ایراد رو اعصابی داره

این سونی بعد این همه مدل اخر نتونست این مشکل تیرگی گوشه های tv رو تو x900f حل کنه حتی به نظرم بدتر از 900e شده تو تصاویر (البته از حق نگذریم این تیوی تو بقیه قسمتا مخصوصا وسط صفحه خیلی بهتر شده و مشکل uniformity نداره همین باعث شده تیرگی گوشه ها بیشتر به چشم بیاد )

یه گزینه تو witcher 3 بود به اسم Vignette که گوشه های تصویر رو تیره تر میکرد دقیقا همونه منتها فرقش اینه که اگه این تیوی رو بگیرید این گزینه بخوای نخوای همیشه on e :))

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا دم شما گرم بابت راهنمایی خیالم راحت شد بابت hdr چون تو این ۴۰ ۵۰ تا پست که نظرات خوندم یه سریا میگفتن hdr این تلویزیون خوب نیست و یه جور کلک تبلیغاتی و عملا هیچی ولی تو سایت ratings به hdr gaming نمره 7.7 داد که برا همچین تلویزیوتی با این قیمت فکر میکنم واقعا نمره خوبی باشه البته نمیدونم چرا به hdr movie 6.4 داد
چون توی‌hdr gaming اینپوت لگ پایینی داره،توی‌hdr movie خوب‌تلویزیون های بهتری‌هم‌هستند چون‌این‌تلویزیون واید کالر گمت رو نداره ولی باقی چیزای hdr رو‌داره،روشناییش هم برای hdr کمه،توی قیمت خودش بهترین انتخابه و اگه حساس نباشی میبینی که واقعا hdr قابل قبولی داره و از اون مهمتر کلا کیفیت رنگ و تصویر پنل خیلی خوبه به قیمتش

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر