خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان این پردازنده جدید oled c8 چه قابلیتایی داره نسبت به قبلیش
10 درصد روشنایی بیشتر.در قسمت رنگها باندهای مخرب کمتری وجود داره.تفاوت ها ناچیزه ولی اگر هم قیمت باشن خرید c8 اولویت داره

• Like
Reactions: Jack cooper

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام دوستان تی وی 43 فور کی بدون گارانتی از کجا بخرم و چی بخرم تا 3 تومن ک خوب جواب بده مهم برام خرکار بودنشه. .

سایت بانه ای میشناسید قیمت خوب بده هرچی دیدم نرخاشون براساس دلار آزاد بود

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
دوستان این پردازنده جدید oled c8 چه قابلیتایی داره نسبت به قبلیش
مشکلی که C7 در حال حاضر داره، Dim شدن (کم‌نور شدن) صفحه نمایش در حالت Game Mode HDR هست که این مشکل رو C8 تا حدودی با Dynamic Tone Mapping برطرف کرده.

بذارید ساده‌تر بگم! یه گیمی مثل God of War رو می‌خواید رو C7 بازی کنید؛ ۲ آپشن دارید: ۱. HDR و ۲. بدون HDR که خب مسلما HDR انتخاب شما خواهد بود. حالا باز برای HDR بازی کردن، ۲ آپشن دارید: ۱. روی حالت Game Mode و ۲. روی حالتی غیر Game Mode (مثلا Vivid)؛ چه تفاوتی داره حالت Game Mode با بقیه؟ جواب، Input Lag پایینه که در Game Mode روی ۲۱ میلی‌ثانیه و در غیر Game Mode روی ۶۳ میلی‌ثانیه! از سایت rtings:

snnu_untitled.png

خب نتیجه؟ به خاطر Input Lag بالا در حالت غیر Game Mode، چاره‌ای جز انتخاب حالت Game Mode نداریم که این انتخاب مساوی است با تصویری Dim و کم‌نور که تو ذوق می‌زنه! البته راه‌کارهایی مثل فعال‌ کردن Dynamic Contrast در حالت Game ‌Mode ارائه شده که تاثیر چندانی نداره. از سایت rtings:

afer_untitled2.png

تنها راه امید، آپدیت از طرف LGـه که کاربرا برا انتشارش دست‌به‌کار شدند: Signez la pétition
خلاصه اینکه، این مشکل در C8 تا حدودی با فعال کردن Dynamic Tone Mapping حل شده: Game Mode HDR LG C8 OLED vs. LG B7 OLED - Dynamic Tone Mapping Test

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
مشکلی که C7 در حال حاضر داره، Dim شدن (کم‌نور شدن) صفحه نمایش در حالت Game Mode HDR هست که این مشکل رو C8 تا حدودی با Dynamic Tone Mapping برطرف کرده.

بذارید ساده‌تر بگم! یه گیمی مثل God of War رو می‌خواید رو C7 بازی کنید؛ ۲ آپشن دارید: ۱. HDR و ۲. بدون HDR که خب مسلما HDR انتخاب شما خواهد بود. حالا باز برای HDR بازی کردن، ۲ آپشن دارید: ۱. روی حالت Game Mode و ۲. روی حالتی غیر Game Mode (مثلا Vivid)؛ چه تفاوتی داره حالت Game Mode با بقیه؟ جواب، Input Lag پایینه که در Game Mode روی ۲۱ میلی‌ثانیه و در غیر Game Mode روی ۶۳ میلی‌ثانیه! از سایت rtings:

snnu_untitled.png

خب نتیجه؟ به خاطر Input Lag بالا در حالت غیر Game Mode، چاره‌ای جز انتخاب حالت Game Mode نداریم که این انتخاب مساوی است با تصویری Dim و کم‌نور که تو ذوق می‌زنه! البته راه‌کارهایی مثل فعال‌ کردن Dynamic Contrast در حالت Game ‌Mode ارائه شده که تاثیر چندانی نداره. از سایت rtings:

afer_untitled2.png

تنها راه امید، آپدیت از طرف LGـه که کاربرا برا انتشارش دست‌به‌کار شدند: Signez la pétition
خلاصه اینکه، این مشکل در C8 تا حدودی با فعال کردن Dynamic Tone Mapping حل شده: Game Mode HDR LG C8 OLED vs. LG B7 OLED - Dynamic Tone Mapping Test
زیاد سخت نگیر،حتماً که نباید رو مد گیم بازی کن
این تلوزیون اینقدر لگ پایینی داره که تو حالت عادی هم فوق العادست
من که مشکلی تا الان نداشتم باهاش

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی

snnu_untitled.png

afer_untitled2.png

آشغالترین مد همین گیم مد هست تو تمام تلویزیونها
من 8 سال هست که مونیتور رو انداحتم تو سطل آشغال و فقط تلویزیون استفاده میکنم
تو این مدت هم حتی برای یک ثانیه گیم مد رو روشن نکردم
همیشه با بهترین و بالاترین سطح امکانات تو تلویزیونم بازی کردم که میشه همون ویوید یا داینامیک
لگ هم هیچ وقت نداشتم
اینا همشون حرفای بازاری هست برای قالب کردن جنس به مشتری

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
البته بی انصافیه بگیم بین اینپوت لگ ۲۰ تا ۶۰ تفاوتی نیست.من بین ۲۰ و ۳۰ هم برام‌ملموسه،اصلا غیر ممکنه بتونم غیر گیم مود بازی کنم چون اینپوت لگ به شدت برام‌مهمه و به شدت لذت بازی کردن رو تغییر میده،مخصوصا من که bf1,overwatch بازی میکنم .
اینپوت لگ تا ۴۰ قابل تحمله ولی بالاترش برای شخص من ازار دهنده میشه.
بالاترین سطح امکانات هیچ تی وی داینامیک و‌ویوید نیست،فقط اسمش هم روشه داینامیک! پر زرق و برق تره.
بین اینپوت ۱۰ و ۲۰ هم تفاوت کاملا ملموسه چه برسه بالاتر.
@S@nic
Samsung mu7970 یا تو همین مایه ها زیر ۳ تومنه با گارانتی بگیر ارزونترم میفته پات.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

snnu_untitled.png

afer_untitled2.png

من با تحقیقاتی که کردم روی dynamic contrast متوجه شدم که اکثر متقد ها تاکیید میکنن که کلا dynamic contrast باید خاموش باشه.چون تاثیرات مخربی روی تصویر میزاره.من تو فیلم های hdr هم dynamic contrast رو خاموش میکنم.

• Like
Reactions: Jack cooper

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من با تحقیقاتی که کردم روی dynamic contrast متوجه شدم که اکثر متقد ها تاکیید میکنن که کلا dynamic contrast باید خاموش باشه.چون تاثیرات مخربی روی تصویر میزاره.من تو فیلم های hdr هم dynamic contrast رو خاموش میکنم.
والا نظر کارشناس ها درسته منم به عین دیدم ولی خوب یه سری دوست دارن...من هم‌چشم درد میگیرم هم جزییات تصویر رو توی قسمت های روشن تصویر از دست میدم وقتی داینامیک‌رو‌روشن کنم...اگر روزی توی اتاق خیلی روشن گیر بیفتم که واقعا تصویر غیر قابل دیدن باشه واسم اون موقع از داینامیک کنتراست استفاده میکنم...
من از روزی که تی وی رو‌درست کالیبره کردم ساعت ها میتونم بازی کنم بدون سر درد و‌خستگی...اون روز رفتم‌پای مانیتورم خیلی واسم‌یخت بود موندم‌اونو‌چه جوری او‌کی‌کنم:D

• Like
Reactions: mohsen2012

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا نظر کارشناس ها درسته منم به عین دیدم ولی خوب یه سری دوست دارن...من هم‌چشم درد میگیرم هم جزییات تصویر رو توی قسمت های روشن تصویر از دست میدم وقتی داینامیک‌رو‌روشن کنم...اگر روزی توی اتاق خیلی روشن گیر بیفتم که واقعا تصویر غیر قابل دیدن باشه واسم اون موقع از داینامیک کنتراست استفاده میکنم...
من از روزی که تی وی رو‌درست کالیبره کردم ساعت ها میتونم بازی کنم بدون سر درد و‌خستگی...اون روز رفتم‌پای مانیتورم خیلی واسم‌یخت بود موندم‌اونو‌چه جوری او‌کی‌کنم
داداش شما tv ت كدوم مدله؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من از روزی که تی وی رو‌درست کالیبره کردم ساعت ها میتونم بازی کنم بدون سر درد و‌خستگی...اون روز رفتم‌پای مانیتورم خیلی واسم‌یخت بود موندم‌اونو‌چه جوری او‌کی‌کنم:D
دوستانی که b6 یا b7 یا c7 دارن بهترین مد تصویر isf dark room هستش تو حالت sdr.
در حالت hdr هم بهترین مد tecnicolor هستش به نقل از سایت های بررسی کنننده.رنگها تو این مد ها خیلی به رفرنس ها نزدیکه

آخرین ویرایش:

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام دوستان تی وی 43 فور کی بدون گارانتی از کجا بخرم و چی بخرم تا 3 تومن ک خوب جواب بده مهم برام خرکار بودنشه. .

سایت بانه ای میشناسید قیمت خوب بده هرچی دیدم نرخاشون براساس دلار آزاد بود

ebiram11

کاربر سایت
Oct 9, 2012
28
سلام چند روزی میشه مانیتور lg-24MP59G-P-gaming-monitor گرفتم . میخاستم بدونم تظمیاتی هست که تو ps4 یا مانیتور اعمال کنم برا کیفیت بهتر .؟؟؟ میشه راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر