خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
تا لحظه اي كه X850D رو از نزديك تو نمايندگي كنار X850C ديدم ... فهميدم تفاوت ips با VA چقدر ناچيزه ... اونم فقط تو جزئيات بي اهميت توي تاريكي در حد ١٠ درصد ... تازه رنگها توي X850D هنوز زيباتر بودن ...

ديگه همونجا بود ك تصميمم رو گرفتم و ب كمك خدا و قسطي يدونه X850D كشيدم بيرون ... روزي تلوزيون خودت باشه ...

عطا جان اين ٨٩٨٠ با سايز ٤٩ هم موجود بشه بعيد ميدونم زير ٤ تومن باشه ... ولي خب ارزش داره اگه باشه

Sent from iPhone using Tapatalk

سلام
عمق مشکی ؟ دوستان ایراد گرفتن گه؟ :D

اقا تفاوت پنل ها مثل اینه که بگی اندرویید بهتره یا IOS هر جفتش طرفدار خودش رو داره و با توجه به کاربرد یه نیازی داریم..

مثال برای گیمر ها پنل TN خوبه...اگه خیلی حرفه ای نگاه کنیم اصلا TV گزینه مناسبی نیست چون ASUS با فناوری مثل G-SYNC بهترین گزینه برای گیمر هاست

یا IPS مخصوص طراح ها هست برای گیم حرفه ای مناسب نیست ولی دلیل نمیشه که نشه روش بازی کرد! حرفه ای ها شاید تفاوت رو فقط متوجه بشن !

پنل VA هم ترکیبی از این دوتاس

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
خرید از بانه مث راه رفتن رو لبه تیغ.
اگر وقت و جسارت و حوصله تعمیر و هزار تا حرف و حدیث رو دارین بسم الله.
من خودم دو دلم که از بانه بگیرم یانه.
جون پارسال 2 تا تی وی الجی گرفتم یکیش 1 ماه بعد یه خط افتاد روش. گارانتی بدون سوال تعویضش کرد. اگه جنس بانه ای بود کلا رفته بود تو پاچم.
به نظر من خرید از بانه زمانی ارش داره که 30 تا 40 درصد از قیمت گارانتی دار کمتر باشه جنس بانه ای وگرنه به ریسکش نمی ارزه.
البته گارانتی داخلی هم مفت نمی ارزه منتها به هر حال : کاچی بهتر از هیچی

علی جان مثال خوبی زدی
البته یکی از دوستانم که تازه تلویزیون سونی w800 خریده بود از بانه بهم گفت اگر این فروشگاههای بانه نبود من یکی که نمیتونستم
این تلویزیون رو بخرم و یا باید یه مدل پایینتر میخریدم و البته ایشون هم اضافه کردند که تلویزیونشون گارانتی داره و شرکت گارانتی
کننده خودش وارد کننده هست و به صورت کتبی هم قید شده در برگ گارانتیش
اکثر مشکلات مردم کمبود بودجه هست که لوازم منزلی که در بانه فروخته میشه کاملا نیازشون رو برطرف میکنن
ای کاش این گارانتیهای اصلی کمی انصاف داشتند و به فکر مردم بودند و جیباشونو خالی نمیکردند
البته بحث کلی هست و فقط شامل تلویزیون نمیشه

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
علی جان مثال خوبی زدی
البته یکی از دوستانم که تازه تلویزیون سونی w800 خریده بود از بانه بهم گفت اگر این فروشگاههای بانه نبود من یکی که نمیتونستم
این تلویزیون رو بخرم و یا باید یه مدل پایینتر میخریدم و البته ایشون هم اضافه کردند که تلویزیونشون گارانتی داره و شرکت گارانتی
کننده خودش وارد کننده هست و به صورت کتبی هم قید شده در برگ گارانتیش
اکثر مشکلات مردم کمبود بودجه هست که لوازم منزلی که در بانه فروخته میشه کاملا نیازشون رو برطرف میکنن
ای کاش این گارانتیهای اصلی کمی انصاف داشتند و به فکر مردم بودند و جیباشونو خالی نمیکردند
البته بحث کلی هست و فقط شامل تلویزیون نمیشه

البته این که دوستمون میگه ال جی بدون سوال تعویض کرد درسته ولی همین شرایط فقط 2 ماهه هست و بعدش دیگه تعویض ندارن

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان عزیز من خوزستانم و اینجا تی وی های بدون گارانتی با قیمت کمتر از بانه موجود هست..اکثر مدلهایی که دوستان میگن رو تو فروشگاهها دیدم..و همینطور از فروشنده ها سوال و تحقیق زیاد کردم...خودمم تازه سونی خریدم..
اگه میخوایید بدون گارانتی بگیرید حتمن فقط sony ساخت مالزی بگیرید چون هم کیفیت بالاتری داره و هم مشکلات و خرابیش خیلی کمه..
چیزی که خیلی از فروشنده ها اینجا میگن بجز سونی پنل بقیه تی وی ها درجه 2 و 3 هست و علت قیمت پایین ترشونم همین هست..مثلا اکثر مدلهای lg مشکل نشت نور زیاد و کثیفی صفحه و هاله زیاد دارن...من خودم یدونه lg بی گارانتی هم گرفتم که اونم چند تا از این مشکلاتو داره..
به نظرم پولتونو هدر ندید و یکبارم شده بیشتر هزینه کنید و سونی بخرید که خیالتون راحت باشه..
من هیچگونه تعصبی هم نسبت به سونی ندارم فقط خواستم نظرمو بگم که دوستان اشتباه نکنن..

حتی چند روز پیش توی چند صفحه قبل یکی از دوستان اومد و گفت که میخواد lg uh651 بخره و بنده بهش گفتم که این تی وی رو از نزدیک دیدم و واقعا آشغاله..ولی ایشون گوش نکرد و رفت خرید..جالبه که بعد 5 روز تو سایت همسایه با 200 تومن ضرر فروختش و یکی ازش پرسیده بود که چرا میفروشی و گفته بود که از کیفیتش خوشم نیومده..

لطفا پول و وقتتونو الکی تلف نکنید..یکبار هزینه کنید و چند سال راحت باشید..
موفق باشید..

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
سلام
عمق مشکی ؟ دوستان ایراد گرفتن گه؟ :D

اقا تفاوت پنل ها مثل اینه که بگی اندرویید بهتره یا IOS هر جفتش طرفدار خودش رو داره و با توجه به کاربرد یه نیازی داریم..

مثال برای گیمر ها پنل TN خوبه...اگه خیلی حرفه ای نگاه کنیم اصلا TV گزینه مناسبی نیست چون ASUS با فناوری مثل G-SYNC بهترین گزینه برای گیمر هاست

یا IPS مخصوص طراح ها هست برای گیم حرفه ای مناسب نیست ولی دلیل نمیشه که نشه روش بازی کرد! حرفه ای ها شاید تفاوت رو فقط متوجه بشن !

پنل VA هم ترکیبی از این دوتاس

سلام داداش مبارکتون باشه، منم خیلی این tv دوست دارم،جزو گیمینگ تی وی های پیشنهادی 2017 سایتای بررسی tv بود. حیطه رنگ فوق العاده عالی و لگ خیلی خوبی داره.

تنها نقصی که ازش دیدم (بنظر سایت های بررسی نه من) حداکثر روشناییش بود که روی 375 نیت بود، در حالی که HDR حدود 1000 نیت میخواد، برای مثال تو بازی مثل فاینال فانتزی 15 خورشید تو بازی 800 نیت روشنایی داره!

خواستم بدونم از HDR راضی هستی؟چطوره؟ با حالت نرمال چقدر تفاوت میکنه؟ تا اگر راضی هستی ما دیگه خودم رو غرق این اعداد و ارقام نیت نکنم.

در حال حاضر بهترین tv ارزون موجود در بازار با نیت نسبتا کافی سونی x700d هست با حدود 800 نیت نور! اما حیطه رنگش افتضاحه ~X(:D:))

دوستان عزیز من خوزستانم و اینجا تی وی های بدون گارانتی با قیمت کمتر از بانه موجود هست..اکثر مدلهایی که دوستان میگن رو تو فروشگاهها دیدم..و همینطور از فروشنده ها سوال و تحقیق زیاد کردم...خودمم تازه سونی خریدم..
اگه میخوایید بدون گارانتی بگیرید حتمن فقط sony ساخت مالزی بگیرید چون هم کیفیت بالاتری داره و هم مشکلات و خرابیش خیلی کمه..
چیزی که خیلی از فروشنده ها اینجا میگن بجز سونی پنل بقیه تی وی ها درجه 2 و 3 هست و علت قیمت پایین ترشونم همین هست..مثلا اکثر مدلهای lg مشکل نشت نور زیاد و کثیفی صفحه و هاله زیاد دارن...من خودم یدونه lg بی گارانتی هم گرفتم که اونم چند تا از این مشکلاتو داره..
به نظرم پولتونو هدر ندید و یکبارم شده بیشتر هزینه کنید و سونی بخرید که خیالتون راحت باشه..
من هیچگونه تعصبی هم نسبت به سونی ندارم فقط خواستم نظرمو بگم که دوستان اشتباه نکنن..

حتی چند روز پیش توی چند صفحه قبل یکی از دوستان اومد و گفت که میخواد lg uh651 بخره و بنده بهش گفتم که این تی وی رو از نزدیک دیدم و واقعا آشغاله..ولی ایشون گوش نکرد و رفت خرید..جالبه که بعد 5 روز تو سایت همسایه با 200 تومن ضرر فروختش و یکی ازش پرسیده بود که چرا میفروشی و گفته بود که از کیفیتش خوشم نیومده..

موفق باشید..

سلام، من از نمایندگی برگ سبز، w800c خریدم میگفت مالزیه! الان بعد سه ماه یه پیکسلش سوخت!

چون بدون گارانتی هم گرفتم کاری از دستم برنمیاد.

Last edited by a moderator:

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام، من از نمایندگی برگ سبز، w800c خریدم میگفت مالزیه! الان بعد سه ماه یه پیکسلش سوخت!

چون بدون گارانتی هم گرفتم کاری از دستم برنمیاد.
دوست عزیز شما موقع خرید تست کردی؟مطمینی بعد خرید اینجور شده؟
اگه امکانش هست یک عکس ازش بزار ببینم ..
مرسی

• Like
Reactions: adel1308

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ

موفق باشید..
سلام و تشکر از اطلاعات مفیدی که به اشتراک گذاشتی
سعید جان من کنسولم رو از خوزستان گرفتم
حالا یه سوال و جوابی میتونی بکنی ببینی مدل 49KS8000 تو شهرتون موجوده یا نه ؟
والا من از وقتی که این مدل رو از نزدیک دیدم عاشقش شدم و انگاری کور شدم و به جز این تلویزیون
هیچ مدل دیگه ای رو نمیبینم / تلویزیونهای سونی که معرف همه هست و نمیشه منکر کیفیتشون شد
ولی خب مدلهای خوب و خوبتر داره که البته تو هر برندی هم هست این بهتر و بهترین

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوست عزیز شما موقع خرید تست کردی؟مطمینی بعد خرید اینجور شده؟
اگه امکانش هست یک عکس ازش بزار ببینم ..
مرسی

بله چون من تجربه تلخ این موضوع رو داشتم، حسابی روز اول چک و پنل رو زیرو رو کردم هیچ خالی نداشت!

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
سلام داداش مبارکتون باشه، منم خیلی این tv دوست دارم،جزو گیمینگ تی وی های پیشنهادی 2017 سایتای بررسی tv بود. حیطه رنگ فوق العاده عالی و لگ خیلی خوبی داره.

تنها نقصی که ازش دیدم (بنظر سایت های بررسی نه من) حداکثر روشناییش بود که روی 375 نیت بود، در حالی که HDR حدود 1000 نیت میخواد، برای مثال تو بازی مثل فاینال فانتزی 15 خورشید تو بازی 800 نیت روشنایی داره!

خواستم بدونم از HDR راضی هستی؟چطوره؟ با حالت نرمال چقدر تفاوت میکنه؟ تا اگر راضی هستی ما دیگه خودم رو غرق این اعداد و ارقام نیت نکنم.

در حال حاضر بهترین tv ارزون موجود در بازار با نیت نسبتا کافی سونی x700d هست با حدود 800 نیت نور! اما حیطه رنگش افتضاحه ~X(:D:))

ممنون والا هنوز تو کارتنش هست به دلیل حساسیتی که دارم و مدل میز های بازار رو نپسندیدم یه میز با ارتفاع 70 که مد نظرم بود و تو بازار ندیدم سفارش دادم که هنوز آماده نشده...ایشالله جمعه یا شنبه.

والا اکثرا ایراد میگیرن یه مانیتور ASUS گرفتم گفتن صفحه مشکی کامل باشه حاله نور سفید یا فک کنم clouding میگفتن بهش...اون زمان ک اول تحریما بود و مانیتور ASUS شده بود طلا.. از قطر اوردمش که پنل TN بود مانیتور که عالیه گارانتی هم نداره از روز اول هم یدونه پیکسل سفید داره که 99 درصد نمیبینش و اون حاله و ... هم اصلا نمود نمیکنه وقتی مانیتور روشنه و ویندوز بالا میاد..اونو فقط تو فاصله بوت ویندوز میبینی و تمام...برای این دو ثانیه هم حاضر نیستم برم برند دیگه ای بگیرم

و در آخر همه اینا حرفه البته در مورد HDR نظر نمیدم تا خودم روش تست کنم :)

این سوال و جواب تو سایت rtings جالب بود برام شمام ببینین بد نیست و هر کس بر اساس نیازش میتونه هر مدلی که بیشتر به کارش میاد رو تهیه کنه...

I am looking at the ks8000 55" or X850D 55". It is in a bright living room with windows and somewhat broad viewing area based on our TV put in a corner of the room. Both are going to be great prices this black Friday. Which would you recommend? There will mainly be video gaming and movies on this TV with some cable shows and NFL football.

With your living room setup, it would be best to have an IPS TV. The Sony X850D has a higher input lag than the Samsung KS8000, but the KS8000 has a VA panel with a narrower viewing angle that would not be the best for you. If you are open to look for another model, the Sony X700D would be a good choice, it has an IPS panel with even a better viewing angle than the X850D (54° vs 36°) and the input lag is around 30ms for any resolution you send to it, which is better than the 57ms you'll get in 4k and 4k HDR with the X850D.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
کنسول pro من هم رسید. تا بعد رو js8980 4k hdr بازیها رو تست کنم تا ببینم چقدر تفاوت دارهذبا ps4 معمولی .
فعلا تو نگاه اول کیفیت ساخت کنسول از ps4 معمولی به نظر پایینتره مخصوصا دسته که به نظر از مواد بازیافتی ساخته شده !
یه سوال هم دارم تو قسمت رزولوشن عکس زیر دو تای اخری چه فرقی با هم دارند و کدوم رو بهتره انتخاب کنم ؟

b4f7d510e2d65f928e35f5b6f7291a30.jpg

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

bloodyclaw

کاربر سایت
Jan 13, 2014
30
نام
یوسف
سلام به تمامی دوستان عزیز
دوستان من قصد خرید یه تلویزیون دارم و برای گیم سنتر PS4 میخوام
تلویزیونی میخوام که بین 40 تا 43 اینچ باشه و حداکثر قیمت 1.500.000 تومان باشه
و میخوام خیلی نرم باشه و کیفیت تصویر خوبی داشته باشه

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
کنسول pro من هم رسید. تا بعد رو js8980 4k hdr بازیها رو تست کنم تا ببینم چقدر تفاوت دارهذبا ps4 معمولی .
فعلا تو نگاه اول کیفیت ساخت کنسول از ps4 معمولی به نظر پایینتره مخصوصا دسته که به نظر از مواد بازیافتی ساخته شده !
یه سوال هم دارم تو قسمت رزولوشن عکس زیر دو تای اخری چه فرقی با هم دارند و کدوم رو بهتره انتخاب کنم ؟

مبارکه...تو نت سرچ کنین ولی اتو بزارین خودش بهترین رو انتخاب میکنه

سلام به تمامی دوستان عزیز
دوستان من قصد خرید یه تلویزیون دارم و برای گیم سنتر PS4 میخوام
تلویزیونی میخوام که بین 40 تا 43 اینچ باشه و حداکثر قیمت 1.500.000 تومان باشه
و میخوام خیلی نرم باشه و کیفیت تصویر خوبی داشته باشه

اگه برای گیم میخوای پول برای یه تلویزیون نده یه مانیتور 27 ASUS بگیر و ازش لذت ببر مخصوصا مدل VG278HE

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

دوست عزیز روی همین اتوماتیک بزارش..اون آخری رنگ کامل هست که باید پنل تی وی 10 بیت باشه..و بهترین خروجی رو داره..
در ضمن اگه فیفا 17 رو داری آپدیت آخرشو بزن که بازی به صورت 4k و 60 فریم اجرا میشه و فوق العاده میشه..
و هینطور اگه آنچارتدو داری آپدیتشو بزن که بازی hdr میشه و خیلی بهتر میشه ..
در مورد ps4 pro هم عرض کنم که کیفیت ساختش خیلی خوبه و گرما و صدای فنش خیلی معمولیه..ولی حتمن چند تا پایه بزار زیرش که یکم از سطحی که هست بیاد بالاتر که گردش هوای زیرش بهتر بشه و گرماش کمتر بشه..

این سوال و جواب تو سایت rtings جالب بود برام شمام ببینین بد نیست و هر کس بر اساس نیازش میتونه هر مدلی که بیشتر به کارش میاد رو تهیه کنه...

I am looking at the ks8000 55" or X850D 55". It is in a bright living room with windows and somewhat broad viewing area based on our TV put in a corner of the room. Both are going to be great prices this black Friday. Which would you recommend? There will mainly be video gaming and movies on this TV with some cable shows and NFL football.

With your living room setup, it would be best to have an IPS TV. The Sony X850D has a higher input lag than the Samsung KS8000, but the KS8000 has a VA panel with a narrower viewing angle that would not be the best for you. If you are open to look for another model, the Sony X700D would be a good choice, it has an IPS panel with even a better viewing angle than the X850D (54° vs 36°) and the input lag is around 30ms for any resolution you send to it, which is better than the 57ms you'll get in 4k and 4k HDR with the X850D.
دوست عزیز زاویه دید ips خیلی بهتره..از اون ور تو بعضی قسمتهای تصویر va بهتره..البته اینپوت لگ مدل سونی هم با آپدیتها خیلی خیلی خوب شده و نرمال هست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر