خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دوستان از راهنمایی هاتون ممنون از سایت سلام بابا خرید کردم 24 ساعته تلویزیون رسید

SONY 65X850D با پول پیک 7760 شد

کیفیتش که عالیه البته فقط در حد تست :D اینقدر زود رسید وقت نکردیم میزشو بخریم :))

به به مبارک باشه و امیدوارم به خوبی ازش استفاده کنین
من که عرض کردم از کالاهای بانه مطمئن باشین و به راحتی خرید کنید
دیگه پول اضافی هم پرداخت نکردید و تو جیبتون موند
فقط وقت کردین عکس هم بگیرین برامون
حالام که دستتون هست و دارید لذت میرید / شیرینی یادتون نره :D

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
ممنون عطا جان میزش رو سفارش دادم فردا پس فردا حاضر میشه متاسفانه به خاطر مشغله نتونستیم اول میز رو بگیریم و سایت هم عجله داشت با اینکه گفتیم آخر هفته بفرسته همون شب فرستاد :l :D

به محض نصب چشم

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
ممنون عطا جان میزش رو سفارش دادم فردا پس فردا حاضر میشه متاسفانه به خاطر مشغله نتونستیم اول میز رو بگیریم و سایت هم عجله داشت با اینکه گفتیم آخر هفته بفرسته همون شب فرستاد :l :D

به محض نصب چشم
به هر حال این سرعت عملشون که من چندین بار دیدم خیلی خوب هست البته فاصله
شهرها و وضعیت آب و هوایی هم در این سرعت عمل دخیل هست
یه میز خوب با رنگ مشکی آنتیک درست کنین براش و لذت ببرید ازش البته منظورم MDF بود
و البته شیشه هم خیلی زیبا میشه زیر تلویزیون

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
به به مبارک باشه و امیدوارم به خوبی ازش استفاده کنین
من که عرض کردم از کالاهای بانه مطمئن باشین و به راحتی خرید کنید
دیگه پول اضافی هم پرداخت نکردید و تو جیبتون موند
فقط وقت کردین عکس هم بگیرین برامون
حالام که دستتون هست و دارید لذت میرید / شیرینی یادتون نره :D
منم نزدیک به یه سال هست که یه الجی از بانه خریدم اینجا قیمتش حدود۴۱۰۰ هست ولی از بانه۳۳۰۰ گرفتیم.

البته ساخت خود کره هست

Last edited by a moderator:

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
منم نزدیک به یه سال هست که یه الجی از بانه خریدم اینجا قیمتش حدود۴۱۰۰ هست ولی از بانه۳۳۰۰ گرفتیم.
به به خیلی هم عالی / امیدوارم مثل ساعت سیتیزن براتون کار کنه تا ابد
متاسفانه اسم این بانه بد در رفته و خیلیها هنوز باورش ندارن و فک میکنن کالای تقلبی میدن به مردم
وگرنه من حتی با یکی از بازرسین صنفی
که البته در زمان خدمت هم باهم بودیم دوست صمیمی هستیم و خیلی مطالب ارزشمندی
رو در اختیارم میزاره / ایشون خودشون میگفتن که حدود 12 یا 13 سال پیش وضعیت فروشگاههای
بانه اینگونه نبود که الان هست و حتی چندین مورد تخلف فروش تلویزیون تو خالی رو هم داشتیم !!!
یعنی تلویزیون رو نزد خریدار تست کردند و بعداز اینکه وارد کارتنش شده با یه تلویزیون ماکت تعویض کردند !!
ایشون اضافه کردند که متاسفانه همین تخلفات و تخلفات مشابه باعث شده مردم هنوز به چشم دیگه به اجناس نگاه کنن
که خوشبختانه چندین ساله که به شدت بازرسی و کنترل میشه و کالاهایی که مورد تایید نباشن اجازه فروش داده
نمیشه و خیلی سخت گیریهای دیگه / به هر حال الان وضعیت بانه که یکی از شهرهای تجاری مهم حساب میشه
خیلی عوض شده و حتی اگه ازشون بپرسی این کالا اصله ناراحت میشن که چرا شک کردین ؟
به هر حال من چند ساله دارم از این فروشگاهها خرید میکنم برای خودم و بقیه و خیلیهارو هم راهنمایی کردم که خوشبختانههیچ کسی تا حالا ناراضی نبوده

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان از راهنمایی هاتون ممنون از سایت سلام بابا خرید کردم 24 ساعته تلویزیون رسید

SONY 65X850D با پول پیک 7760 شد

کیفیتش که عالیه البته فقط در حد تست :D اینقدر زود رسید وقت نکردیم میزشو بخریم :))
به به داداش مبارك باشه انشاالله ... منم همين TV رو دارم اما ٥٥ اينچش رو
اميدوارم لذت ببري ... تي وي خوبيه مخصوصا تو رنگ ها معركست ...

داداش حتما راجع ب عمق رنگ مشكي هم برا دوستان توضيح بده

منتظر عكس هم هستيم

Sent from iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: vrp_vahid

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
به به داداش مبارك باشه انشاالله ... منم همين TV رو دارم اما ٥٥ اينچش رو
اميدوارم لذت ببري ... تي وي خوبيه مخصوصا تو رنگ ها معركست ...

داداش حتما راجع ب عمق رنگ مشكي هم برا دوستان توضيح بده

منتظر عكس هم هستيم

عرفان جان همه رفتن تلویزیون گرفتن به جز من !! عجب شانسی داریم
حالا نمیشد این ks هم تو بازار بود ؟ البته خیلی مدلها نیستند تو بازار
یعنی حاظرم برای اون کسی که این تلویزیون رو برام پیدا کنه جایزه هم بدم به پاس تشکر

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عرفان جان همه رفتن تلویزیون گرفتن به جز من !! عجب شانسی داریم
حالا نمیشد این ks هم تو بازار بود ؟ البته خیلی مدلها نیستند تو بازار
یعنی حاظرم برای اون کسی که این تلویزیون رو برام پیدا کنه جایزه هم بدم به پاس تشکر
من خودم ١ ماه تحقيق كردم ك ديگه حالم داشت بهم ميخورد ... چون نه پولم كامل بود نه اوني ك مد نظر داشتم تو بازار بود .( از بس ضد پنل ips شنيده بودم . مخصوصا تو اين تاپيك )
دنبال سامسونگ ميگشتم بخاطر پنل VA . فروشنده ها (چه آشنا و چه غير آشنا ) ب اتفاق ميگفتم چون مصري شده آشغال شده و آمار خرابيهاش تو مشتري ها رفته بالا و ما نمياريم ديگه . كره ايش هم اصلا نبود هرچقدر گشتم . ولي ب زور ميشد سامسونگ چين رو گير بياري ك بعضي ها گفتن بهتر از مصر هست
رفتم نمايندگي سامسونگ 7970 رو ديدم تا عكس روش پخشه . رفتم يه نمايندگي ديگه تا بازم عكس گذاشته دقيقا همون عكسا ... رفتم نمايندگي ديگه تا بازم همون عكسا ( ولي رو مدلاي ديگه مثه ku9500 با سايز ٧٥ اينچ فيلم با فريم بالا پخش ميشد) ٨٩٨٠ هم گذاشته بودن ولي كلا خاموش بود ...و ٥٥ اينچ و قيمت بالا ك به بودجه من نميخورد
٧٩٧٥ رو توي يكي از نمايندگي ها ديدم خيلي چشمم نگرفت ٥٥ اينچش( چون گفتن پنلش مستقيم از كره مياد اين مدل اونم ٥٥ اينچ) كيفيت تصويرش با D6960 Samsung خودمون تو خونه فرق آنچناني نداشت . گفتم اصن ارزش نداره اينقدر پول بدم برا تفاوت كم
تا لحظه اي كه X850D رو از نزديك تو نمايندگي كنار X850C ديدم ... فهميدم تفاوت ips با VA چقدر ناچيزه ... اونم فقط تو جزئيات بي اهميت توي تاريكي در حد ١٠ درصد ... تازه رنگها توي X850D هنوز زيباتر بودن ...

ديگه همونجا بود ك تصميمم رو گرفتم و ب كمك خدا و قسطي يدونه X850D كشيدم بيرون ... روزي تلوزيون خودت باشه ...

عطا جان اين ٨٩٨٠ با سايز ٤٩ هم موجود بشه بعيد ميدونم زير ٤ تومن باشه ... ولي خب ارزش داره اگه باشه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوستان منم رو همین x800d دیگه تصمیم گرفتم. فقط این سایت های بانه که 100 هزار تومنم واس گارانتی می شه انتخاب کرد ارزش دارن اصلا؟

سلام، سوال خوبی پرسیدی، سوال منم هست، که این گارانتی های بانه چیه قضییه اش؟

من سلام بابا که زنگ زدم راجع بهش ازش پرسیدم که اگر چندتا پیکسل tv سوخت شما گارانتی میکنید برای تعویض یا تعمییر؟ میگفت که نه ما 4 ساله کارمون اینه و تابحال گزارش خرابی نداشتیم! چندبار پرسیدم و همین جواب رو گرفتم.

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوستان نظر شخصی من اینه که دیگه تا این حد محصولات مونتاژ ایران رو تخریب نکنیم. چرا که فقط در ایران مونتاژ شدن نه ساخته !!
به عنوان مثال خودم ۱ ساله تلویزیون j8920 خریدم و کاملا راضیم و همچنین با تلویزیون ks8985 کار کردم و کیفیت بسیار عالی داشت
شاید یه اختلافات جزئی باشه اون هم در روش اسمبل اما باور بفرمایید دیگه تا این حد که دوستان میگن فاجعه نیست!!!
حالا بعضی از دوستان هم اصرار به خرید از بانه دارن که او هم تضمینی درش نیست به صورت ۱۰۰%

• Like
Reactions: mohsen2012

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
دوستان نظر شخصی من اینه که دیگه تا این حد محصولات مونتاژ ایران رو تخریب نکنیم. چرا که فقط در ایران مونتاژ شدن نه ساخته !!
به عنوان مثال خودم ۱ ساله تلویزیون j8920 خریدم و کاملا راضیم و همچنین با تلویزیون ks8985 کار کردم و کیفیت بسیار عالی داشت
شاید یه اختلافات جزئی باشه اون هم در روش اسمبل اما باور بفرمایید دیگه تا این حد که دوستان میگن فاجعه نیست!!!
حالا بعضی از دوستان هم اصرار به خرید از بانه دارن که او هم تضمینی درش نیست به صورت ۱۰۰%
داداش موقعی که من ps3 خریدم اینجا قیمتش۹۵۰ بود ولی از بانه گرفتم ۷۰۰ تومن.
من کرمانشاهم نزدیک به جوانرود و بانه هستم.

• Like
Reactions: ata_se7en

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
خرید از بانه مث راه رفتن رو لبه تیغ.
اگر وقت و جسارت و حوصله تعمیر و هزار تا حرف و حدیث رو دارین بسم الله.
من خودم دو دلم که از بانه بگیرم یانه.
جون پارسال 2 تا تی وی الجی گرفتم یکیش 1 ماه بعد یه خط افتاد روش. گارانتی بدون سوال تعویضش کرد. اگه جنس بانه ای بود کلا رفته بود تو پاچم.
به نظر من خرید از بانه زمانی ارش داره که 30 تا 40 درصد از قیمت گارانتی دار کمتر باشه جنس بانه ای وگرنه به ریسکش نمی ارزه.
البته گارانتی داخلی هم مفت نمی ارزه منتها به هر حال : کاچی بهتر از هیچی

• Like
Reactions: Xenon360

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
من خودم ١ ماه تحقيق كردم ك ديگه حالم داشت بهم ميخورد ... چون نه پولم كامل بود نه اوني ك مد نظر داشتم تو بازار بود .( از بس ضد پنل ips شنيده بودم . مخصوصا تو اين تاپيك )
دنبال سامسونگ ميگشتم بخاطر پنل VA . فروشنده ها (چه آشنا و چه غير آشنا ) ب اتفاق ميگفتم چون مصري شده آشغال شده و آمار خرابيهاش تو مشتري ها رفته بالا و ما نمياريم ديگه . كره ايش هم اصلا نبود هرچقدر گشتم . ولي ب زور ميشد سامسونگ چين رو گير بياري ك بعضي ها گفتن بهتر از مصر هست
رفتم نمايندگي سامسونگ 7970 رو ديدم تا عكس روش پخشه . رفتم يه نمايندگي ديگه تا بازم عكس گذاشته دقيقا همون عكسا ... رفتم نمايندگي ديگه تا بازم همون عكسا ( ولي رو مدلاي ديگه مثه ku9500 با سايز ٧٥ اينچ فيلم با فريم بالا پخش ميشد) ٨٩٨٠ هم گذاشته بودن ولي كلا خاموش بود ...و ٥٥ اينچ و قيمت بالا ك به بودجه من نميخورد
٧٩٧٥ رو توي يكي از نمايندگي ها ديدم خيلي چشمم نگرفت ٥٥ اينچش( چون گفتن پنلش مستقيم از كره مياد اين مدل اونم ٥٥ اينچ) كيفيت تصويرش با D6960 Samsung خودمون تو خونه فرق آنچناني نداشت . گفتم اصن ارزش نداره اينقدر پول بدم برا تفاوت كم
تا لحظه اي كه X850D رو از نزديك تو نمايندگي كنار X850C ديدم ... فهميدم تفاوت ips با VA چقدر ناچيزه ... اونم فقط تو جزئيات بي اهميت توي تاريكي در حد ١٠ درصد ... تازه رنگها توي X850D هنوز زيباتر بودن ...

ديگه همونجا بود ك تصميمم رو گرفتم و ب كمك خدا و قسطي يدونه X850D كشيدم بيرون ... روزي تلوزيون خودت باشه ...

عطا جان اين ٨٩٨٠ با سايز ٤٩ هم موجود بشه بعيد ميدونم زير ٤ تومن باشه ... ولي خب ارزش داره اگه باشه

والا عرفان جان منم خیلی وقته دارم دنبال یه تلویزیون خوب میگردم و
هر کدوم نظرم رو جلب کرده یا موجودیش تموم شده بود یا کلا وارد بازار نشده
بودجه بالاتر هم ندارم متاسفانه که مثلا 55 اینچ بخرم و راحت بشم
بله متاسفانه این مصریهارو حتی فروشنده های خود بانه هم قبول ندارن و اونطور که اطلاع دارم خیلیهاشون
از خرید و فروشش منصرف شدن البته یه تعداد دیگه همچنان دارن همین مصری هارو میفروشن
البته مشکل مونتاژ مصر بودنش نیست بلکه مدلهایی که مصر مونتاژ میشن گویا قطعاتش چینی هستند
کلا وضعیت تلویزیون و وارداتش واقعا خرابه و اگر اینجور ادامه پیدا کنه پیدا کردن یه مدل خوب مشکل خواهد بود
بدون شک بین این مدلهایی مونتاژ که گفتین سونی حرف اول رو میزنه
شاید اگر کنارش یه تلویزیون همرده مثل ks بود انتخابت سختتر میشد عرفان جان
والا من که شخصا به مدلهای داخلی اعتماد ندارم و ترجیح میدم اصلی بگیرم
بازم صبر میکنم ببینم چی میشه

دوستان منم رو همین x800d دیگه تصمیم گرفتم. فقط این سایت های بانه که 100 هزار تومنم واس گارانتی می شه انتخاب کرد ارزش دارن اصلا؟
درود
در مورد گارانتی هم باید بگم که شاید مثل اصلی ها نباشن ولی کم و کسیری هم ازشون ندارن
من برای آزمایش هم چندین مورد زنگ زدم و گفتم آقا تلویزیون روشن نمیشه و یا رنگ قاطی کرده یا .....
که گفتن تلویزیون رو بفرستین برای رفع عیب و تعویض که البته هنوز موردی واقعا پیش نیومده که این مورد درست بودن
حرفشونو هم ثابت کنم ولی من مطمئنم مشکلی نخواهد داشت و کاملا پاسخگو هستند برای جذب مشتری و رضایتش

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر