خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
از بچه ها کسی مشکل منو نداشته ؟؟
درود
عزیز تو تلویزیون های SONY اگه به همچین مشکلی بخوری، 99 درصد بخاطر آپدیت نرم افزاری ناقص هستش.
شما ببین آخرین ورژن نرم افزاری تلویزیون چی هست.بعد اگه آپدیت جدیدتری تو سایت خود تولید کننده TV هست،آپدیت کن. احتمال زیاد درست میشه.

XPERIA Z3+

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام بنده یک عدد مانیتور asus vs239h دارم
دقیقا این مدل https://www.asus.com/Monitors/VS239H/
با مدلی که لیون دارهه و تهش یک j داره اضافی اشتباه نگیرید
این مانیتور ما بهش ps4 وصل میکنیم با hdmi نشون نمیده تصویر 2 تا هم ps4 »ختلف تست کردم ولی نمایش نمیده!
ولی گرافیک hdmi أارو وصل کردم نوشن داد چیکار باید کنم نشون بده :(
ممنون
کابل رو حتما عوض کن.با چندتا از کابل های HDMI که داری چک کن.
اگر نشد، همونطور که کابل و اینا وصله.پلی4 رو کامل خاموش کن ولی به برق باشه.انگشتت رو روی دکمه ی پاور 10ثانیه نگه دار تا صدای 2تا بوق بشنوی، الآن بایستی تصویر بیاد.مثل عکس زیر»
ps4-wont-connect-your-tv-try-these-no-signal-troubleshooting-tips.w654.jpg

با Change Resolution بازی کن تا صفحه بیاد.

حتما کابل HDMI رو عوض کن.حتمن یادت نره.اگر هم مانیتورت DVI میخوره،حتما تبدیل HDMI به DVI جدید دیگه ای رو تست کن.

baluchi

کاربر سایت
Sep 26, 2012
10
سلام دوستان من می خوام تلوزیون uf 49 850 رو بگیرم قیمتش تو چابهار۳/۵۰۰ هستش بنظر تون خوبه ؟ بیشتر برای بازی کامپیوتر و فیلم می خوامش. رو سیستم گرافیک gtx 970 دارم برای همین می خوام 4k باشه دوستان لطفا راهنمای کنید​

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
سلام دوستان من می خوام تلوزیون uf 49 850 رو بگیرم قیمتش تو چابهار۳/۵۰۰ هستش بنظر تون خوبه ؟ بیشتر برای بازی کامپیوتر و فیلم می خوامش. رو سیستم گرافیک gtx 970 دارم برای همین می خوام 4k باشه دوستان لطفا راهنمای کنید​
من ٤٢ اينچ اينچ ٥٢٠ شو دارم
بخام صادقانه بگم يه چند معايب و مزايا داره
معايب
بايد حتما ٣ الي ٤ متر از تلوزيون فاصله داشته باشيد تا نهايت كيفت تصوير رو داشته باشيد همه تلوزيون هاي oultra hd اينجوري هستن
چون خروجي ١٠٨٠ هستش تو بازي هاي كه جزيات زيادي دارن مثل فوتبال اگه شفافيت رو ببريد بالا در حالت حركت جاي پاي بازيكن ها روي چمن تار ميشه فقط تو فوتبال اينطوريه تو بازيدهاي مثل gta اينطور نيست كيفيت خيلي بالاست

مزايا
هوشمنده وتكلونلوژي slimp link رو داره يني با كنترل جادوي تلوزيون ميشه هر دستگاهي كه با hdmi به تلوزيون وصل ميشه كنترل كرد از جمله ps4
هنوز به كامپيوتر وصلش نكردم بازي 4k تست بزنم ولي كيفيت كليپ هاي 4k ش كه معركست

Sent from my HTC Ruby using Tapatalk

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
434
من میخوام یه مانیتور بزرگ یا یه TV 32 اینچی بگیرم برای PS4م چه مارکی رو چه مدلی رو پیشنهاد میدین ، یه تلویزیون LGــه LED گرفتم مدلش رو یادم نیست ولی 4.8 تومن بود ولی بازم زمانی که نور تصویر رو میبردم بالا برای بعضی بازی ها تصویر حالت لرزشی پیدا میکرد !! نمیدونم مشکل کابلشه یا TVش ، البته یه کابل HTMIــه دیگه هم گرفتم بازم همینطوری بود . . . بودجه م رو هم نزدیک 2 تا 2.5 در نظر بگیرین . . .

یه چیز دیگه ، دقیقا چه جور کابلی برای کنسول بگیرم که بهترین کیفیت رو داشته باشه ، من به کابل 48 تومنی گرفتم اما هیچ تفاوتی احساس نمیکنم با کابلی که روی دستگاه بود . . .

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
من میخوام یه مانیتور بزرگ یا یه TV 32 اینچی بگیرم برای PS4م چه مارکی رو چه مدلی رو پیشنهاد میدین ، یه تلویزیون LGــه LED گرفتم مدلش رو یادم نیست ولی 4.8 تومن بود ولی بازم زمانی که نور تصویر رو میبردم بالا برای بعضی بازی ها تصویر حالت لرزشی پیدا میکرد !! نمیدونم مشکل کابلشه یا TVش ، البته یه کابل HTMIــه دیگه هم گرفتم بازم همینطوری بود . . . بودجه م رو هم نزدیک 2 تا 2.5 در نظر بگیرین . . .

یه چیز دیگه ، دقیقا چه جور کابلی برای کنسول بگیرم که بهترین کیفیت رو داشته باشه ، من به کابل 48 تومنی گرفتم اما هیچ تفاوتی احساس نمیکنم با کابلی که روی دستگاه بود . . .
خود كابلي كه روي خود كنسول هست از همه بهتره
در مورد مانيتور من يه ايسوس دارم راضيم خيلي خوبه

Sent from my HTC Ruby using Tapatalk

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,133
نام
حسین
درود. من میخواستم مانیتور یا تلوزیون بخرم. بیشتر از 1 تومن هم بودجه ندارم.

مشکلم اینه که الان موندم مانیتور بگیرم با تلویزیون. الان این دو مدل رو دیدم
ديجی کالا - مانیتور LED بنکیو مدل GL2760H - BwnQ GL2760H LED Monitor تلویزیون
ديجی کالا - تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل XK3280 - سایز 32 اینچ - X.Vision XK3280 LED TV - 32 Inch
این xvision خب 32 اینچ هست و 3 تا ورودی HDMI داره. ولی مشکل اینه که رزولوشنش 1366 هست. ولی اون مانیتور BENQ رزولوشنش 1920 هست ولی 27 اینچ.

میشه دوستان اهل فن بگن چه گِلی به سر مبارک بگیرم:d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود. من میخواستم مانیتور یا تلوزیون بخرم. بیشتر از 1 تومن هم بودجه ندارم.

مشکلم اینه که الان موندم مانیتور بگیرم با تلویزیون. الان این دو مدل رو دیدم
ديجی کالا - مانیتور LED بنکیو مدل GL2760H - BwnQ GL2760H LED Monitor تلویزیون
ديجی کالا - تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل XK3280 - سایز 32 اینچ - X.Vision XK3280 LED TV - 32 Inch
این xvision خب 32 اینچ هست و 3 تا ورودی HDMI داره. ولی مشکل اینه که رزولوشنش 1366 هست. ولی اون مانیتور BENQ رزولوشنش 1920 هست ولی 27 اینچ.

میشه دوستان اهل فن بگن چه گِلی به سر مبارک بگیرم:d

مانیتور رو بگیر:d

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان این سایت های خرید بانه قابل اعتماد هستن؟ جنسو آک می فرستن؟
راستی من مشکلم با اینه که فقط 150 تومان هزینه پست دارن! چطوری میشه انقد پول حمل و نقل داد آخه!؟

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
راستی من مشکلم با اینه که فقط 150 تومان هزینه پست دارن! چطوری میشه انقد پول حمل و نقل داد آخه!؟

به نظرم این ریسک رو نکن.
خرید از بانه خوبه.ولی حضوری و البته با حواس جمع.
شما اگر تهران هستی در جمهوری همه تلویزیون ها بدون گارانتی و رسیو.ردار هم هست.قیمت ها هم همون قیمت های بانه هست.
خواستی پیام بده تا شماره فروشگاه رو بدم خدمتت.
اگر پول داری(فراووون) ریسک کن.ریسکم حال میده. ؛-)

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
به نظرم این ریسک رو نکن.
خرید از بانه خوبه.ولی حضوری و البته با حواس جمع.
شما اگر تهران هستی در جمهوری همه تلویزیون ها بدون گارانتی و رسیو.ردار هم هست.قیمت ها هم همون قیمت های بانه هست.
خواستی پیام بده تا شماره فروشگاه رو بدم خدمتت.
اگر پول داری(فراووون) ریسک کن.ریسکم حال میده. ؛-)
من رشتم. والا یه خوبیه خرید از بانه اینه که بر خلاف اینجا مونتاژ ایران نیس و مونتاژ مالزیه. پول که والا اگه اونقدر فراوون بود که با اون 150 تومان حمل و نقل مشکل نداشتم :D
موقعیت رفتن به بانه هم ندارم. نمیدونم چی کنم. تلویزیونی که میخوام بخرم توی رشت و بانه 500 تومن اختلاف قیمت داره که خیلی زیاده واقعا.

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
من رشتم. والا یه خوبیه خرید از بانه اینه که بر خلاف اینجا مونتاژ ایران نیس و مونتاژ مالزیه. پول که والا اگه اونقدر فراوون بود که با اون 150 تومان حمل و نقل مشکل نداشتم :D
موقعیت رفتن به بانه هم ندارم. نمیدونم چی کنم. تلویزیونی که میخوام بخرم توی رشت و بانه 500 تومن اختلاف قیمت داره که خیلی زیاده واقعا.
بَه بَه اگر رشت هستی که می تونی بیای تهران بخری.به نظرم ارزشش رو داره.
نه با گارانتی که اصلا نخر.
چون اکثراً مونتاژ ایران یا مصر و ترکیه هستند.
این تهران و بدون گارانتی که گفتم هم همون دستگاه هایی هست که در بانه هست.یعنی
made in korea
made in malasya
هستن اکثراً.
خودت موقع خرید روی جعبه رو بخون دیگه.اگر نوشته بود made in korea یا malasya درست است.
در زمان خرید هم بگو مغازه داره درون فاکتور یک ماه گارانتی کنه.

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش

خیر داداش،اصلا روی جنسای بانه حساب نکن،من الان خودم کرمانشاهم،تا حالا دو تا مانیتور از بانه خریدم ، چند وقت پیش یکی از دوستان بنده یکی عین همون مانیتورو توی خود کرمانشاه خرید ، 100 زیر قیمت،

مانیتور 29 الجی بود که بانه میداد یه ملیون و صد و بیست تومن، همونو رفیق خودم خرید یه ملیون و سی تومن،در کل پیشنهاد من اینه که اگه یه مغازه تو خود شهرتون گیر آوردی که جنس از بانه میاره بخری بهتره،هم

قیمتش و هم خیال خودت راحته...

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
بَه بَه اگر رشت هستی که می تونی بیای تهران بخری.به نظرم ارزشش رو داره.
نه با گارانتی که اصلا نخر.
چون اکثراً مونتاژ ایران یا مصر و ترکیه هستند.
این تهران و بدون گارانتی که گفتم هم همون دستگاه هایی هست که در بانه هست.یعنی
made in korea
made in malasya
هستن اکثراً.
خودت موقع خرید روی جعبه رو بخون دیگه.اگر نوشته بود made in korea یا malasya درست است.
در زمان خرید هم بگو مغازه داره درون فاکتور یک ماه گارانتی کنه.
من تلویزیونی که با مشورت بچه های همینجا انتخاب کردم SONY 42W800ه. الان تو تهران شما مغازه هایی میشناسی که مثل بانه با قیمت 2150000 تا 2200000 بدن؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
من میخوام ی مانتیوری ۲۲ اینچ پنل ای پی اس الجی بخرم از این قاچاقی ها میگه ۴۵۰ نظرتون چیه؟ متاسفانه مدلش یادم نیست ولی توی دیجی کالا زده ۵۸۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر