خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دمت گرم بابت راهنمایی
آره ولی فول اچ دی نیست ، البته تو پست های قبلی گفتی فرقی نداره توی این سایز؟
و این که من وقتی PS4 رو میبرم توی پذیرایی روی اون LED 46 سامسونگ بازی ها کمی افت فریم دارن خواستم بدونم روی 32 ها هم دارن؟

داداش هر چقدر تلویزیون بزرگ تر باشه بیشتر لگ و full و ... حس میشه توش

تو 32 اول کیفیت تصویر بعد رنگ بندی مهم تره تا باقی چیز ها .

ولی خدایی ارزش نداره 400 بدی فقط برای فول بودن چون با 400 میتونی یه مبل تک نفره درست حسابی برا اتاقت بخری خیلی بیشتر لذت ببری از بازی کردن تا این که

یکم کیفیت صفحه نمایشت بهتر باشه اونم فقط خیلی کم نه زیاد

m.shahi24

کاربر سایت
Dec 31, 2013
2
سلام به همگی برای اتاق خواب یه تی وی تا 2500 از بانه میخوام بگیرم بهترین انتخاب چیه؟ دنبال 42 اینچ هستم ولی سایز کوچیکتر باکیفیت تر تو این رنج بود هم مشکلی نداره

1-تصویرش از همه چی برام مهمتره تو این مورد خیلی حساسم
2-در صورت امکان 3D دار و اونم بدرد بخور باشه
3-اینپوت لگش کم باشه
4-خرابیش کم باشه

برندای مورد علاقم به ترتیب فیلیپس - سونی - پاناسونیک - الجی
سامسونگم که میگن خرابی و افت کیفیت داره در موردش فکر نمیکنم حتی اگه این مورد اشتباه باشه

تی وی هایی که فعلا تونظرمه:

1-Philips pfk6109 و 6589 که فکرم نمیکنم مثل مدل های گرونتر یا سری 9 تصویرشون خوب باشه یا نه
2-W800 که تصویر سه بعدیش تعطیله
3-W600 که سه بعدی نداره ولی میگن این مدل خرابیش زیاد بوده ولی قیمتش مناسبه و تصویر 2 بعدیش رو دیدم نزدیک به w800 بود
4-W828 که انگار رسیور دار W800 باشه
5-LB7200 الجی که میگن هم سه بعدیش هم دو بعدیش تصویر خوبی داره هم اسمارتش نباید بدک باشه ولی تصویرش رو تا حالا ندیدم قیمتش هم خوبه
6-ub 820 که 4k هست ضد ونقیض در موردش زیاد دیدم ارزونیش هم نمیتونه بی دلیل باشه 830 3 بعدی داره که سایز بالاش هست و از بوجه من بیشتر

خواهشا هر کسی نظری داشت بگه که لطف بزرگی کرده
ممنون
از دوستان کسی نظری نداره؟؟؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
خوب نیست این مدل .
sony x850 بهترین گزینه ولی گرونه

شما از نزدیک دیدین خودتون این مدل رو؟
باهاش کار کردین؟

تا ۴ تومن چی خوبه؟
از w800 بهتر هست تو این رنج؟

دوستان دیگه نظری ندارن؟

Sent from my iPad using Tapatalk

Last edited by a moderator:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
میخوام تی وی بگیرم دوستان

LCD 32 LH 350 FR - فروش لوازم خانگي وصوتي وتصويري فروش اقساطي لوازم خانگي نقدو اقساط لوازم خانگي و صوتي وتصويري

نظرتون چیه ؟
دست دومشو میخوام بگیرم
برای PS4 خوبه ؟
برای اتاقم میخوام
از من مینوی 40 بگیر تلوزیون هم نمیشه از کاتالوگ تشخیص دادش باید بری از نزدیک باهاش کار کنی
اینم بنظرم یکم طرحش قدیمی هستش یه چیز خشگل تر پیدا کن

kolahesiah

کاربر سایت
Jun 24, 2007
392
نام
محمد
از من مینوی 40 بگیر تلوزیون هم نمیشه از کاتالوگ تشخیص دادش باید بری از نزدیک باهاش کار کنی
اینم بنظرم یکم طرحش قدیمی هستش یه چیز خشگل تر پیدا کن

برای یه اتاق 15 متری فکر کنم 40 خیلی بزرگ باشه
یه سریا میگن ال سی دی بهتر از ال ای دی هست برای بازی
دلیلشوونو من نمیدونم چرا این حرفو میزنن !!!
کارکردم باهاش
1080p هست
1:80000

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
اخه دیگه full hd 32 اینچ تولید نمیشه...بعد یکی از مزیت های ps4 به xone همون فول اچ دی بودنشه...جدا گیج شدم...
سلام دوست من گیج شدن نداره همیشه چیز تکمیلتر و باید خرید پس شما برو دنبال full hd

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
اخه دیگه full hd 32 اینچ تولید نمیشه...بعد یکی از مزیت های ps4 به xone همون فول اچ دی بودنشه...جدا گیج شدم...

شما درست میگی منتهی تلویزیون بزرگتر خیلی full بودن تاثیر محسوس میذاره

الان این مدل 670 w سونی هست منهتی هم گرونه هم کمیاب به نظر من ارزش نداره 400 بیشتر بدی فقط برا full بودن که خیلی تغییر محسوسی نمیکنه

تو 32 باید بیشتر به رنگ بندی و کیفیت رنگ ها توجه کنی

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
شما درست میگی منتهی تلویزیون بزرگتر خیلی full بودن تاثیر محسوس میذاره

الان این مدل 670 w سونی هست منهتی هم گرونه هم کمیاب به نظر من ارزش نداره 400 بیشتر بدی فقط برا full بودن که خیلی تغییر محسوسی نمیکنه

تو 32 باید بیشتر به رنگ بندی و کیفیت رنگ ها توجه کنی
اتفاقا به نظر من ارزش داره ادم فول بگیره چون پخش شما داره فول پخش میکنه اما تلویزیون مجبوره کیفیتو بیاره پایین در ضمن اون ۴۰۰ فقط واسه فول نیست اون مدل سونی کیفیت خوبی داره درضمن احتمالا hd رفریش ریت کمتری هم داره نسبت به فول و اینکه اگه کیفیت و رنگ مهمه واستون باز به نظر من یه شرکت نمیاد تمرکز کیفیتشو بزار رو اچ دی بعد فول رو ول کنه قطعا تو رنگ هم رو فول بیشتر کار میشه اینجوری اتفاقا نمیرزه ادم واسه ۴۰۰ کمتر فول رو ول کنه!!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
آقا کلا hd منسوخ شده بهتره دنبال همون full hd باشید، در ضمن اگر سونی w670 32 اینچ رو گیر آوردین در خریدش شک نکنید تنها عیبش داشتم دو تا hdmi هستش دو سال من دارم ازش استفاده میکنم فوقالعاده بوده

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر