خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
دوستان سامسونگ مدل 6390 دارم تو حرکت کاراکترها رنگ ها شدیدا سایه میندازه در صورتی که تو حالت game هست، بنظرتون چیکار کنم؟
منظورت از سایه اینه که تصویر جا میمونه? فک کنم مشکل ذاتی تلویزیون های ال ای دیه.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
منظورت از سایه اینه که تصویر جا میمونه? فک کنم مشکل ذاتی تلویزیون های ال ای دیه.
بله همین منظورم بود ولی خیلی آزاردهندست من تو مانیتور lcd که شش سال پیش خریدم 60 هرتز هم هست این اتفاق نمیوفته.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
این سوال دقیقا سوال منم هست.دوست عزیزمون rznrz06 میفرمایند سونی رو بگیرم.ولی saied72 عزیزمیفرمایند سامسونگ رو بگیرم.منم که سر رشته ای ندارم. میترسم انتخاب خوبی نکنم.پدر گرامی هم اوکی رو داده الان فقط مونده من تصمیم بگیرم کدومو بیارم.

حرف نذار دهن من :d من کی گفتم سامسونگ بهتره همه جا گفتم انتخاب با خودته

سلام
نه من هیچ وقت نمیگم فلان برند از فلانی بهتره . من فقط قیمت به کارایی رو در نظر میگیرم و اسم برند رو کلا خط میزنم . ملاک کیفیت هم فقط سایت های بررسی کننده و دیدن من اصلا ارزش نداره فقط به درد خودم میخوره

اما بین این مدل ها از لحاظ قیمت دلاری تقریبا در یه سطح هستن از لحاظ قیمت فروش در ایران یکمی سونی گرونتر میشه ولی باز هم اونقدر نیست پس کلا از لحاظ قیمت بین این دو مدل فرق زیادی نیست

f7770 تلویزیون high end سامسونگ و 240 هرتزی هست و w800b سایز 50 اینچ تلویزیون mid end سونی هست
فرق این دو یکنواختی کیفیت و نور صفحه در کل پنل هست که سامسونگ برتری داره(حالتی که وقتی داری تلویزیون نگاه میکنی در LED ها گوشه های تصویر تارتر هست و کیفیت قسمت های مختلف تلویزیون متفاوت هستش مثل که اصطلاحا میگن کثیفی صفحه و همچنین پخش شدن نور پنل از یه قسمت در قسمت های دیگه صفحه مثلا متن سفید در پس زمینه مشکی تلویزیون به هم ریخته میشه و قسمت های دیگم سفید میکنه)

• Potential clouding
دومیش رفرش ریت 240 هرتزی سامسونگ هست که در تصاویر سه بعدی بدون پرش میشه(در دو بعدی فرق نمیکنن)

• 3D has almost no crosstalk
برتری سونی هم سایز بزرگترش . کنتراست و عمق رنگ مشکی کمی بهتر

• Good contrast and deep black (3200:1 and 0.06 cd/m²)

و بقیه موارد سه بعدی ضعیف و رزولیشن نصف سونی در سه بعدی اکتیو

• Crosstalk visible in 3D mode
  • Image resolution halves in 3D mode despite using active-shutter 3D
مشکل یکنواختی تصویر که در مدل های متوسط و رده پایین بیشتر هست

• Risk of clouding
برای سامسونگ پنل براق و بازتاب نور

• Glossy screen sensitive to glare
انتخاب با خودته!
Sony Bravia W8 (KDL-50W805B): Review
Samsung UE55F7000: Review

زاویه دید Viewing angle مشکل سامسونگ یا هر برندی نیست کلی مخصوص پنل های va هستش و در مدل های مختلف اختلاف های ناچیزی با هم دارن ولی در کل فرق خاص و قابل اهمیتی با هم ندارن . در اون تست شما به عکس کار نداشته باش چون عکس سامسونگ واضح گرفته مال سونی کلا عکس تاریکه چیز زیادی مشخص نیست. عدد ها رو بخون برای f7770 زاویه 45 درجه برای w800b زاویه 60 درجه هست

اینپوت لگ هم در حالت گیم مد برای سونی 22 و خارج گیم مد 92 برای سامسونگ 44 و حالت عادی 100 و یا کمی بیشتر هستش

اینم منبع اینپوت لگ(برای سامسونگ دو صفحه ای . صفحه دو توضیج اینپوت لگ . صفحه یک جدول مقایسه)
Samsung UE46F7000 (F7000) Review
Sony KDL50W829/ KDL-50W829B (W8) Review
نه من نظر شخصی در موردشون ندارم . شما هم برای اینکه به نتیجه برسی یا باید به تست ها بررسی ها اعتماد کنی و خرید بکنی یا بری تاپیک تلویزیون و نظر چند نفر رو بپرسی و خرید بکنی . (هر دو با هم بخوای در نظر بگیری قاطی میکنی)

(اگر چیزی بوده که گفتم بهتره نظر من نبوده از روی بررسی ها گفتم)

آخرین ویرایش:

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام
دوستان من چندجا زنگ زدم قیمت sony 32w670 بپرسم
اکثر جاها نداشتن چندجا هم که داشت گفت با گارانتی دو ساله شرکت بازرگانی ایران
قیمت هم گفتن 1900
یکی از دوستان دو سه صفحه قبل زده بود 1320 خریدن
فکر کنم بدون گارانتی باشه واسه ایشون
بنظرتون ارزش داره واسه گارانتی 600 تومن اضافی بده آدم ؟
من خودم تهران هستم و هنوز حضوری نرفتم جمهوری
حالا بنظرتون این تلویزیون ارزش داره با این قیمت بخریم ؟
اگه جایی سراغ دارید ارزون تر باشه ممنون میشم بگید
من چون اتاقم کوچیکه و کلا 10 متره 32 اینج میخوام
فکر میکنم بیشتر از 32 واسه اتاقم بزرگ باشه و چشمم اذیت شه
باز اگه دوستان نظری دارن یا مدل خاصی ... ممنون میشم کمک کنید
اگه میشه سریع جواب بدین
چون با این گرونی دلار میترسم لوازم برقی هم گرون شه و ....

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
دوست عزیز اگر برای گیم میخوای ک حتما سونی رو انتخاب کن. تلویزیونهای سامسونگ لگ بالایی دارن ک تو بازی اذیت میشی. بر عکس تلویزونهای سونی برا گیم بسیار عالی هستن
ممنون از تمامی دوستان.انتخابم همون سونی W800B شد.
راستی از اونجایی که من فیلم زیر نویس زیاد میبینم و تلویزیون سونی هم قابلیت پخش فیلم های با زیر نویس جدا رو نداره.راه حلتون واسه حل این مشکل چیه؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
ممنون از تمامی دوستان.انتخابم همون سونی W800B شد.
راستی از اونجایی که من فیلم زیر نویس زیاد میبینم و تلویزیون سونی هم قابلیت پخش فیلم های با زیر نویس جدا رو نداره.راه حلتون واسه حل این مشکل چیه؟

فکر میکنم این مربوط به نسخه های قدیمی Sony می شد که این امکان نبود و در تلویزیون های جدید مشکلی نباشه !

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
فکر میکنم این مربوط به نسخه های قدیمی Sony می شد که این امکان نبود و در تلویزیون های جدید مشکلی نباشه !
نه دوست عزیز.مطمئنم که این قابلیتو نداره.لطفا برای حل مشکل کمکم کنید.باید چه وسیله ای براش بخرم که بتونم باهاش فیلم mkv با زیر نویس جدار روش ببینم؟کیس کامپیوتر رو میشه بهش وصل کرد؟کیسم کابل hdmi میخوره اگه بشه بهش وصل کرد که راحت میتونم فیلم با زیر نویس جدا رو تلویزیون ببینم.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
نه دوست عزیز.مطمئنم که این قابلیتو نداره.لطفا برای حل مشکل کمکم کنید.باید چه وسیله ای براش بخرم که بتونم باهاش فیلم mkv با زیر نویس جدار روش ببینم؟کیس کامپیوتر رو میشه بهش وصل کرد؟کیسم کابل hdmi میخوره اگه بشه بهش وصل کرد که راحت میتونم فیلم با زیر نویس جدا رو تلویزیون ببینم.

کامپیوتر و لپ تاپ رو راحت میشه به تلویزیون وصل کرد و هیچ مشکلی هم نداره بنده تست کردم خودم .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
در مورد مانیتورهای 24" (23.5"واقعی) کسی میتونه سایز اسکرین (بدون پنل) رو به cm بده.
مثلا سایز این vn247h_ asus

...
چون میخوام با 22" که خودم دارم مقایسه کنم ببینم اصلا ارزش داره 24 بگیرم یا همین 22 رو نگه دارم.ولی احساس میکنم عرضش خیلی از 22 بیشتره

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
کسی اینجا با پلاسمای ۴۳ اینچ سامسونگ پلی استیشن ۳ یا ۴ یا اکسباکس بازی کرده? فردا میخوام بگیرم اگه تجربه ای داشتید ممنون میشم در جریان بزارید

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
در مورد مانیتورهای 24" (23.5"واقعی) کسی میتونه سایز اسکرین (بدون پنل) رو به cm بده.
مثلا سایز این vn247h_ asus

...
چون میخوام با 22" که خودم دارم مقایسه کنم ببینم اصلا ارزش داره 24 بگیرم یا همین 22 رو نگه دارم.ولی احساس میکنم عرضش خیلی از 22 بیشتره

سایز واقعی 24 ها معمولا 23.6 اینچ هست که اگه قطر مانیتور رو اندازه بگیری میشه 59.9 سانتی متر شما فکر کن 60 سانتی متر

- - -ویرایش - - -

کسی اینجا با پلاسمای ۴۳ اینچ سامسونگ پلی استیشن ۳ یا ۴ یا اکسباکس بازی کرده? فردا میخوام بگیرم اگه تجربه ای داشتید ممنون میشم در جریان بزارید

این همه تی وی ال ای دی چرا پلاسما ولی اگه خواستی بگیری حتما فول اچ دی باشه

- - -ویرایش - - -

دوستان مانیتور tv ال جی خوبه؟قیمتش750

خیر مانیتور تی وی به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه کیفیت پایین لگ بالا زمان پاسخدهی افتضاح
شما اگه تا 750 میخوان میتونید مانیتور سامسونگ 24d395hplus بگیرید حدود 680 تومان با یه گیرنده دیجیتال حدود 60 تا 80 تومان
ولی مدل 395 یک ورودی اچ دی ام ای داره مدل 595 دوتا

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من چندجا زنگ زدم قیمت sony 32w670 بپرسم
اکثر جاها نداشتن چندجا هم که داشت گفت با گارانتی دو ساله شرکت بازرگانی ایران
قیمت هم گفتن 1900
یکی از دوستان دو سه صفحه قبل زده بود 1320 خریدن
فکر کنم بدون گارانتی باشه واسه ایشون
بنظرتون ارزش داره واسه گارانتی 600 تومن اضافی بده آدم ؟
من خودم تهران هستم و هنوز حضوری نرفتم جمهوری
حالا بنظرتون این تلویزیون ارزش داره با این قیمت بخریم ؟
اگه جایی سراغ دارید ارزون تر باشه ممنون میشم بگید
من چون اتاقم کوچیکه و کلا 10 متره 32 اینج میخوام
فکر میکنم بیشتر از 32 واسه اتاقم بزرگ باشه و چشمم اذیت شه
باز اگه دوستان نظری دارن یا مدل خاصی ... ممنون میشم کمک کنید
اگه میشه سریع جواب بدین
چون با این گرونی دلار میترسم لوازم برقی هم گرون شه و ....

خیر به هیچ عنوان ارزش نداره 1900 بدی به 670 نهایت همون 1500 تا 1600 بیشتر نمیرزه همینم زیاده
میتونید به 32 های سامسونگ هم فکر کنید که حدود 1000 تا 1100 قیمت دارند نگران گرانی هم نباشید هیچ اتفاقی قرار نیست بیفته

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلا دوستان سایز حداقل ۴۸ تا حداکثر ۶ تومن چی گیرم میاد.اگه مقدوره از هر برند یکی دو مورد معرفی کنید؟
درود
شما یه 2700 دیگه بزار روش sony 4k 55X8500 بگیر.
وگرنه 46W904A
یا یکمی دیگه صبر کن سری B شو بخر.

SONY XPERIA Z3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر