خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
عزيز صبر كن آپديت كيفيت 2160P براى PS4 بياد اونوقت متوجه هيولاى درون دستگاه ميشى.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

4kساپورت هم بشه فقط منو و فیلم بلوری ! زورش به بازی 4k نمیرسه ! پس الان خرید تلویزیون 4k واسه ps4 اشتباهه

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
آقا ما هم بالاخره خریدیم. یه 42 اینچ w804 خریدم. فقط یه سوال. من می خوام اینا به دیوار وصل کنم. آیا باید قطعه اضافی بخرم یا اینکه اون چیزی که به دیوار پیج میشه و تی وی بهش وصل میشه را سونی تو خود جعبش گذاشته ؟ کلا کسایی که خریدن بگن چیا باید تو جعبه باشه. من چک کنم یه وقت کم و زیاد ندن بهم.
مرسی

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
آقا ما هم بالاخره خریدیم. یه 42 اینچ w804 خریدم. فقط یه سوال. من می خوام اینا به دیوار وصل کنم. آیا باید قطعه اضافی بخرم یا اینکه اون چیزی که به دیوار پیج میشه و تی وی بهش وصل میشه را سونی تو خود جعبش گذاشته ؟ کلا کسایی که خریدن بگن چیا باید تو جعبه باشه. من چک کنم یه وقت کم و زیاد ندن بهم.
مرسی

مباركت باشه نه پايه ديواري رو بايد جدا بگيري فك كنم : محتويات جعبه ٤ تا عينك و پايه اش و كنترل وباتري ها دفترچه هاشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
عزيز صبر كن آپديت كيفيت 2160P براى PS4 بياد اونوقت متوجه هيولاى درون دستگاه ميشى.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

هیچ هیولایی درون این دستگاه نیست که واسه ی بازی بخواد بیشتر از 1080P باشه تلویزیون!
یه APU 8 هسته ای این حرفارو نداره... الانم تیوی های بالای FHD واقعا گرون هستند! و اصلا ارزش خرید ندارن...2k و 4K برای گیمینگ اونم از نوع کنسول نیستش...کنسولا 900p-1080p کافیشونه.

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و مدیران بازیسنتر .

سال نو و بهار جدید رو خدمت همه دوستان عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم همیشه و در همه جا موفق و پایدار باشید.

هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
سلام عیدتون مبارک.
دوستان شرمنده شاید سوالم تکراری باشه ولی تلویزیون های پلاسما برای ps4 نسبت به ال ای دی ها چطورن؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام عیدتون مبارک.
دوستان شرمنده شاید سوالم تکراری باشه ولی تلویزیون های پلاسما برای ps4 نسبت به ال ای دی ها چطورن؟
بستگی داره چه مدلی از پلاسماها رو با ال ای دی ها مقایسه کنید.اگر مدلای تاپ پلاسما مد نظرتون هست که عالی هستن.تاپ ترین مدلای ال ای دی مثل w904 سونی یا f8000 سامسونگ و ... در مقابل vt60 پانا یا f8500 سامسونگ حرفی برای گفتن ندارن!
ولی هر کدوم از این تکنولوژی ها مزایا و معایب مختلفی نسبت به همدیگه دارن.
مسئله بعدی بودجس که تایین کننده انتخابتون هست!بودجه شما چقدره؟

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
بستگی داره چه مدلی از پلاسماها رو با ال ای دی ها مقایسه کنید.اگر مدلای تاپ پلاسما مد نظرتون هست که عالی هستن.تاپ ترین مدلای ال ای دی مثل w904 سونی یا f8000 سامسونگ و ... در مقابل vt60 پانا یا f8500 سامسونگ حرفی برای گفتن ندارن!
ولی هر کدوم از این تکنولوژی ها مزایا و معایب مختلفی نسبت به همدیگه دارن.
مسئله بعدی بودجس که تایین کننده انتخابتون هست!بودجه شما چقدره؟

والا من همین مدل های 1500 اینا رو منظورم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر