خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
اقا قطعا گارانتی دار بگیر من دوران طوفولیت :D
اوایل نسل قبل ایکس باکس گرفته بودم! بعد چون درس نمیخوندم بابام جمع کرده بود ما هم یواشکی میاوردیم جمع میکردیم این کار من چون به hdmi رو میکندم جا میزدم هی!
باعث شده برد بسوزه!
بریدم نمایندگی برامون عوض کرد نو انداخت ولی با یک ماه تاخیر :D
ولی در کل میارزه

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
تقریبا تو همین مایه ها
از نظر من که خیلی تفاوت داره
یکی از دوستانم اونم lcd داشته الان رفته led بگیره به خاطر ps4
کیفیت تصویر اصلا یچی دیگست مخصوصا اگه بخوای بازی های نسل جدید با اون گرافیک عالی رو ببینی و حس کنی :d

دقیقا با حرف دوستمون موافقم.من lcd داشتم و فکر میکردم خیلی خوبه بعد که led گرفتم تفاوت رو احساس کردم:d

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
خب جواب بنده خدا هم بدین دیگه. عزیز نگران نباش منم مثل خودتم. :|
من به نظرم همین PS3 هم بازیای 3D عالی ای دارن. Uncharted 3 و Killzone 3 و God of War Origins Collection و Resistance 3 و GT5 و ..... واقعا هم خودم لذت بردم از بازی کردنشون به صورت 3 بعدی. من یه چیزایی شنیده بودم میگفتن آشغاله و اصلا خوب نیست و از این چرندیات. البته طرف با 3بعدیه مارشال تست کرده بودا.=))
چند وقت پیش رفتیم یه W804 سونی گرفتیم که 3D هم هست. 42" خریدیم ولی 47 و فکر کنم 55 هم داره. عالیه. هم برای فیلم هم برای بازی. تازه خوبیش اینه که دیگه خودشم انواع فایل ها رو پخش میکنه و هر نوع هاردی چه FAT و چه NTFS رو میخونه.
با سلام چند تا سوال دارم ممنون ميشم جواب بدين:
١- فايل mkv پخش ميكنه؟
٢- زيرنويس رو چطور؟
٣- اين مدل led يا lcd ؟
٤- از امكانات wifi ش ميشه استفاده كرد مثل اسكايپ؟
٥- 3D از نوع passive يا active ؟ كدوم باشه بهتره؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
با سلام چند تا سوال دارم ممنون ميشم جواب بدين:
١- فايل mkv پخش ميكنه؟
٢- زيرنويس رو چطور؟
٣- اين مدل led يا lcd ؟
٤- از امكانات wifi ش ميشه استفاده كرد مثل اسكايپ؟
٥- 3D از نوع passive يا active ؟ كدوم باشه بهتره؟

1-بله
2-خیر
3-ال ای دی
4- بله امکانش هست
این پسیو هست .هر کدام معایت و مزایا خود رو دارند ولی پسیو بهتر هست.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
1-بله
2-خیر
3-ال ای دی
4- بله امکانش هست
این پسیو هست .هر کدام معایت و مزایا خود رو دارند ولی پسیو بهتر هست.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
مگه میشه زیرنویس پخش نکنه؟این طوری که بدرد نمیخوره!ولی من از فروشنده پرسیدم،گفت هم اسم کنی،پخش میکنه!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ممنون كلا سونى ٤٦ يا ٤٧ اينچ بهترين مدلش كدومه؟

دوست عزیزمون که جوابتونو به خوبی دادن ولی چند تا نکته. غیر ز mkv کلی پسوند دیگه هم ساپورت میکنه.
در مورد زیر نویس باید بگم که چرا. پخش هم میکنه به خوبی. ولی اگه فارسی میخواین متاسفانه باید بگم خودمم تا حالا نتونستم اجرا کنم و فکر هم نمیکنم بشه. شاید با یه آپدیت درست بشه که تا حالا نشده. ولی انگلیسی رو به راحتی میاره.
ال ای دی هم هست همون جور که گفته شد. راجع به امکانات وای فای مثل Skype که میشه ولی خوب مثلا از fb نمیشه استفاده کرد چون ف ی ل- ت ر ه.
کلا دیگه تلویزیونا تا اون جایی که من میدونم Passive تولید میشن. حتی اون 80 اینچی سونی هم که دیگه اوج تکنولوژیش توشه اون هم پسیو هست. هر کدومم مزایا و معایبی دارن ولی کلا من مشکلی توش ندیدم.:d فیلم بزار برو فضا.....
این W804 که من دارم 42 هست. 47 هم داره و اگه اشتباه نکنم 55 هم داره. W904 هم دقیقا همین سایزا رو داره ولی W904 فکر کنم هنوز هم نیومده تو بازار. البته تفاوت آنچنانی ای ندارن. به نظرم همینو بگیر.

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
خب جواب بنده خدا هم بدین دیگه. عزیز نگران نباش منم مثل خودتم. :|
من به نظرم همین PS3 هم بازیای 3D عالی ای دارن. Uncharted 3 و Killzone 3 و God of War Origins Collection و Resistance 3 و GT5 و ..... واقعا هم خودم لذت بردم از بازی کردنشون به صورت 3 بعدی. من یه چیزایی شنیده بودم میگفتن آشغاله و اصلا خوب نیست و از این چرندیات. البته طرف با 3بعدیه مارشال تست کرده بودا.=))
چند وقت پیش رفتیم یه W804 سونی گرفتیم که 3D هم هست. 42" خریدیم ولی 47 و فکر کنم 55 هم داره. عالیه. هم برای فیلم هم برای بازی. تازه خوبیش اینه که دیگه خودشم انواع فایل ها رو پخش میکنه و هر نوع هاردی چه FAT و چه NTFS رو میخونه.

شما w804 رو چند گرفتی ؟؟

دوستان اهل فن به نظرتون سری w900 و w800 خیلی تفاوت دارن ؟؟ w900 تکنولوژی Triluminos داره . به نظرتون ارزش داره برا این تکنولوژی پول بدیم ؟؟
قیمت 42" KDL-W900A رو کسی داره ؟؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
شما w804 رو چند گرفتی ؟؟

دوستان اهل فن به نظرتون سری w900 و w800 خیلی تفاوت دارن ؟؟ w900 تکنولوژی Triluminos داره . به نظرتون ارزش داره برا این تکنولوژی پول بدیم ؟؟
قیمت 42" KDL-W900A رو کسی داره ؟؟

گفتم که سری W900 هنوز تو بازار نیست.وگرنه خودمم میخریدم. البته تفاوتی نداره زیاد. الکی خودتو اذیت نکن. :)
من 42 اینچ رو 3.500 3.600 بود بعد رفتم یه هفته بعد خریدم 4 تومن. :|:d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
گفتم که سری W900 هنوز تو بازار نیست.وگرنه خودمم میخریدم. البته تفاوتی نداره زیاد. الکی خودتو اذیت نکن. :)
من 42 اینچ رو 3.500 3.600 بود بعد رفتم یه هفته بعد خریدم 4 تومن. :|:d

با گارنتی دیگه ؟؟ :-/

سونی رو این تکنولوژی Triluminos خیلی مانور میده . میخوام ببینم اگه ارزش داره w900 بگیرم . اگه نه هم که هیچی . بالاخره یه tv میخوایم یه نسل باهاش سر کنیم .:d

ممنون برا جوابت ;)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
چرا باو W900 Series هم هست تو بازار . صفحه قبل نوشتم که . خیلی هم فرق داره . چند تا سایت خارجی دیدم جزو تاپ ترین TV ها گذاشتن برای بازی چون Input Lag ـه خیلی پایینی داره و کیفیت تصویر و امکانات عالی هم داره .
تفاوت قیمت بدون گارانتیش و با گارانتیش فقط 2 تومنه . رو اعصابه این قضیه :|
منم موندم چیکار کنم . برم بدون گارانتی بخرم ؟ برم خر شم با گارانتی بخرم یا برم رو W800 Series ...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,538
نام
امین
رفقا اصلن به گارانتی دقت نکنید .. کلن داستان خنده داریه تو ایران گارانتی .. نوسان برق هم شاملش نمیشه چه برسه به بقیه خرابی ها.
از من میشنوید فقط سونی بعدش پاناسونیک و در اخر شارپ سمته کره ای جماعت نرین.
من خودم سونی hx 925 دارم و کلی هم راضیم.
اون موقع بدون گارانتی دادم از مرز واسم اوردن و تو دو سالی که دارم و 24 ساعته هم روشنه تا حالا اخ نگفته .. سونی بگیرید بدون گارانتی و حالشو ببرید.
ولی اگه سمته کره رفتید حتمن حتمن با گارانتی بگیرید.
دوستان به هرتز tv خیلی دقت کنید که بالا باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر