خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دوستان حدودا 10 ماه پیش ، توی به قرعه کشی یه تلویزون LCD Daewoo 42 (دِوو) برنده شدیم و دقیقا دو ماه قبلش واسه خونه یه LED خریده بودیم.
این که به اصرار من جدیده رو آوردم تو اتاقم بش PS3 و X360 وصل کردیم و به شخصه از کیفیتش راضی بودم و هستم...
به نظرتون واسه این نسل هم میتونه راضی کننده باشه؟ یا چیز دیگه ای بخرم؟ (بچه پولدارم نیستم:d)
مدلش هم اینه:
DL.42R320BLD

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان حدودا 10 ماه پیش ، توی به قرعه کشی یه تلویزون LCD Daewoo 42 (دِوو) برنده شدیم و دقیقا دو ماه قبلش واسه خونه یه LED خریده بودیم.
این که به اصرار من جدیده رو آوردم تو اتاقم بش PS3 و X360 وصل کردیم و به شخصه از کیفیتش راضی بودم و هستم...
به نظرتون واسه این نسل هم میتونه راضی کننده باشه؟ یا چیز دیگه ای بخرم؟ (بچه پولدارم نیستم:d)
مدلش هم اینه:
DL.42R320BLD

فول اچ دیه؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
مدلش هم اینه:
DL.42R320BLD

نمیگم بد نیست
ولی نسل جدید یه LED توپ میخواد تا کیفیت و احساس کنی :d
LCD نمیتونه جواب گو باشه :D
من خودم LCD داشتم ولی سال پیش یه LED سری 5 سامسونگ گرفتم خیلی عالیه
خیلی تفاوت داره با LCD :d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
برای نسل جدید نه ولی نسل قدیم بله :D

جوابگو نیست یعنی چی؟ یعنی مثلا بازیهای PS4 رو مثل PS3 نشون میده؟
کیفیت LED ای که داریم خیلی بهتره ازین ولی به شخصه خیلی تفاوتی احساس نکردم! (یا نخواستم احساس کنم:d)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
جوابگو نیست یعنی چی؟ یعنی مثلا بازیهای PS4 رو مثل PS3 نشون میده؟
کیفیت LED ای که داریم خیلی بهتره ازین ولی به شخصه خیلی تفاوتی احساس نکردم! (یا نخواستم احساس کنم:d)

تقریبا تو همین مایه ها
از نظر من که خیلی تفاوت داره
یکی از دوستانم اونم lcd داشته الان رفته led بگیره به خاطر ps4
کیفیت تصویر اصلا یچی دیگست مخصوصا اگه بخوای بازی های نسل جدید با اون گرافیک عالی رو ببینی و حس کنی :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
آقا یکی جواب پست اول این صفحه رو هم بده :D
بدون گارانتی و با گارانتی 2 ملیون تفاوته :D چه کنم ؟ الان پس فردا خراب بشه بدون گارانتی کسی هست تعمیرش کنه و هزینش رو هم بگیره ؟

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
بدون گارانتی و با گارانتی 2 ملیون تفاوته :D چه کنم ؟ الان پس فردا خراب بشه بدون گارانتی کسی هست تعمیرش کنه و هزینش رو هم بگیره ؟

گارانتی تو ایران تقریبا یه افسانه اس . ولی داشته باشی بهتره . حداقل اگه خراب بشه یکی هست سرش داد بزنی :d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
سلام .
دوستان میخواستم تلویزیون سونی بخرم بالاخره بعد از چقدر سرچ کردن یک مدل پیدا کردم که بدردم میخوره تو سایت Sony.co.ir که مثلا نمایندگیه سونیه . اینجا :
KDL-46W904A : سری W900A : (LED & LCD) براویا HD تلویزیون : سونی ایران
زنگ زدم نمایندگی سونی تو شهرمون میگه این مدل شرکتیش هنوز نیومده و بدون گارانتیش اگه بخوای باید فردا زنگ بزنی قیمت بدم بهت .
بعد تو این سایت های اینترنتی ـه بانه مارکت و بانه کوفت و این چیزا گشتم دیدم قیمتش هست و همه زدن 5400 ...
تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت سونیLED 3D ESMART SONY 46W904::3D سه بعدی::سونی::تلویزیون LED::صوتی و تصویری::فروشگاه آنلاین بانـه خرید
تو اینترنت هم سرچ کردم یه تلفنی چیزی پیدا کنم از یه فروشگاه سونی تو تهران یه چیزی پیدا شد به نام هالکو سونی :D
زنگ زدم طرف میگه با گارانتیش موجود داریم 7500 :|
الان میخوام ببینم یعنی فرق بی گارانتی و با گارانتی انقدر زیاده یا این فروشگاه تهرانیه قیمت پرت داده بهم ؟
میشه یه تلفنی چیزی از یه فروشگاه سونی درست حسابی تو تهران برام بزارید زنگ بزنم .
در ضمن بدون گارانتی با گارانتی چه فرقی داره تو این بازار ما . چون معمولا گارانتی ها هم هیچ غلطی نمیکنن و همه چیز رو میندازن گردن خریدار .

ببین دوست من،
بانه هم جنس خوب داره هم بد. تو جنساشون ریفر هم پیدا میشه.
هستن کسایی که تلویزیون خریدن آخ نگفته و هم اینکه بعد یه هفته نابود شده.
توصیه من اینه که گارانتی دار بگیر.
و یه چیز دیگه.
با مبلغ 6 تومن میتونی سامسونگ سری 8 ورداری.
به نظرم از سونیه بهتر هستش.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
یک کارت شارژ ایرانسل میگیرم فردا میرم جمهوری نمایندگی سونی واست میپرسم :d
والا تا اونجا که من تو 3 ماه گذشته 2 تا LED سونی خریدیم اینایی که گارانتی داره مونتاژ خوده ایران هست و بدون گارانتی هاش رو از خارج میارن :d
فقط پنلشو چک کن سوختگی پیکسل نداشته باشه..بقیش زیاد مهم نیست(پنل خیلی گرونه!!!)

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023

ببین دوست عزیز درسته گارانتی تو ایران چیز بی معنی و سوریه ولی تنها نمایندگی درست حسابی (گارانتی ) تلویزیون های سونی گارانتی بازرگانی ایران (همون سایت ایرانکو که اشاره کردی) هستش دقیقا هم اختلاف یکی دو میلیونه... چون این گارانتی اگه تلویزیون موردی داشته باشه واقعا رسیدگی میکنه قصد تبلیغ هم ندارم این اتفاق افتاده برامون (هم خودمون دو مدل تی وی داشتیم هم برا آشنا و فامیل و... هم خریدیم )

(این سری های w904 ,w804 جدیدترین محصولات سونی ین کیفیت شون عالیه تو اکثر ویدیو های ps4 اگه دقت کرده باشی یار و غمخوار ps4 در کنارشن لووول:d)

این لینک هم ببینی بد نیست :

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر