خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
عرفان جان از یکی از دوستان آخرین قیمتی که گرفتم 1.830 بود اگر خواستین پیغام بدین اطلاعات رو بدم خدمتتون
عطا جان اگه اشتباه نکنم شما آقا پژمان رو میگی که هم استانی بنده هست..اتفاقا منم از ایشون پرو خریدم و واقعا راضی ام.قیمتاش از تمام ایران ارزونتره..

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
به به سلام داوود جان عزیز
ای بابا عجب ضد حالی شد این قضیه
یعنی هر بدبختی و سختی این بازیا و کنسول به کنار این psx واقعا رو اعصابمون پیاده روی میکنه
سلام عطا
اره متاسفانه خیلی بد شد یه جورایی فقط برا کسایی که هارد کنسوولو ارتقا ندادن خوب شد من که هارد 2 ترا براps4 عوض کرده بودم موقع فروشps4 همون500 انداختم رووش2ترا باز انتقالش دادم به پرو الان 2 تراست پرو یه بدی دیگه داره هارداکسترنالتم با فرمتی که میکنه تمامن دراختیار کنسول میشه ودیگه روو پی سی جواب نمی ده (البته من برا این یه فکری توو سرم هست اگه جواب داد میگم اینجا تا هم بشه به پی سی زد هم کنسول) .باید خودم تست کنم.
راستی اوون روز که در مورد اکانت ترکیبی پرسیدی اینجا اومدم زیر پستت اندازه یه دفتر مشق توضیح دادم اخه من تجربه استفاده اینارو از اون موقع خیلی کمتر بود دارم ولی مثل اینکه مدیر سایت چون جاش توو این تاپیک نبود همه پست شتک کردن . اگه خواستی بگو یه جا توو تاپیک خودش بگم البته چیز خواستی نداره که ندونی ولی یکی 2 روش برا زودترمطمین اکتیو کرد کردن اکانت میدوونم.

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
خوب دوستان همین الا تلویزیون بنده هم از تهران رسید.زنگ زدم سام سرویس گفتن تا 24 ساعت،اینده باهاتون تماس میگیرن برای نصب و راه اندازیش
محسن جان واقعا مبارک باشه خیلی خوشحال شدم دعا کن این یه هفته به خوبی بگذره مام این lg8500 یه سالم بدونه موردشو بگیرییم.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
محسن جان واقعا مبارک باشه خیلی خوشحال شدم دعا کن این یه هفته به خوبی بگذره مام این lg8500 یه سالم بدونه موردشو بگیرییم.
بد به دلت راه نده.به امید خدا شما هم هفته اینده داری با تلویزیونت انچارتد 4 بازی میکنی

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
دوستان اگه خدا بخاد من هم میخام 850d با گارانتی که تو جشنواره میدن 5800 بردارم ...

از نمایندگی معتبر میخام بگیرم

فقط یه سوال چجوری مطمئن بشم تی وی آک تحویلم میدن و از لحاظ پیکسل سوخته و همه چی تستش کنم

کلا ممنون میشم سیر تا پیازش برام بگید ممنون

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان اگه خدا بخاد من هم میخام 850d با گارانتی که تو جشنواره میدن 5800 بردارم ...

از نمایندگی معتبر میخام بگیرم

فقط یه سوال چجوری مطمئن بشم تی وی آک تحویلم میدن و از لحاظ پیکسل سوخته و همه چی تستش کنم

کلا ممنون میشم سیر تا پیازش برام بگید ممنون
داداش انتخاب خیلی خوبی کردی.مبارکت باشه.فقط یه چیزی یکم داره گرون میده.قبل جشنواره هم حدود ۶ تومن بود.
در مورد آکبند بودن هم که از خود تی وی و بسته بندی و لوازم داخلش مشخصه.بعیده نمایندگی جنس کارکرده بده..
در مورد تستم چند تا عکس رنگی سفید و سیاه و قرمز و آبی روی فلش ببر و هر کدومو بزار و با دقت تست کن.
اگه تونستی یدونه کلیپ 4k هم دان کن و ببر و اونجا تصویرشو تست کن که سالم باشه.
حواستم باشه فقط ساخت مالزی بگیری که پشت تی وی و بغل جعبه باید زده باشه.

انشالا گرفتی یدونه آپدیت ۱.۳ گیگی براش اومده که اونم بگیر و نصب کن که تی وی خیلی بهتر میشه.

• Like
Reactions: Xenon360 and S@nic

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
داداش انتخاب خیلی خوبی کردی.مبارکت باشه.فقط یه چیزی یکم داره گرون میده.قبل جشنواره هم حدود ۶ تومن بود.
در مورد آکبند بودن هم که از خود تی وی و بسته بندی و لوازم داخلش مشخصه.بعیده نمایندگی جنس کارکرده بده..
در مورد تستم چند تا عکس رنگی سفید و سیاه و قرمز و آبی روی فلش ببر و هر کدومو بزار و با دقت تست کن.
اگه تونستی یدونه کلیپ 4k هم دان کن و ببر و اونجا تصویرشو تست کن که سالم باشه.
حواستم باشه فقط ساخت مالزی بگیری که پشت تی وی و بغل جعبه باید زده باشه.

انشالا گرفتی یدونه آپدیت ۱.۳ گیگی براش اومده که اونم بگیر و نصب کن که تی وی خیلی بهتر میشه.

ممنون

داداش قیمت بدون گارانتیش حدود 4800 در میاد

راستش هم قسطی میده طرف بهم هم اینکه برا یه تومن بیشتر برای 2 سال گارانتی بنظرم ارزش داره ... بهرصورت جنس الکتریکی هست ونمیشه ریسک کرد ....

عرف فروشش چی هست؟ میارن در خونه همونجا از پلمپ باز میکنن نصب میکنن تحویل میدن یا .... ؟؟؟

لینک دانلود کلیپ 4k درجه یک سراغ دارید سایتی چیزی ؟

همینجور تصویر 4k ؟؟؟ ممنون

• Like
Reactions: Xenon360

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
ممنون

داداش قیمت بدون گارانتیش حدود 4800 در میاد

راستش هم قسطی میده طرف بهم هم اینکه برا یه تومن بیشتر برای 2 سال گارانتی بنظرم ارزش داره ... بهرصورت جنس الکتریکی هست ونمیشه ریسک کرد ....

عرف فروشش چی هست؟ میارن در خونه همونجا از پلمپ باز میکنن نصب میکنن تحویل میدن یا .... ؟؟؟

لینک دانلود کلیپ 4k درجه یک سراغ دارید سایتی چیزی ؟

همینجور تصویر 4k ؟؟؟ ممنون
داداش بدون گارانتیشم داره گرون میده..چون قیمتش 4500 هست..
ولی در کل چون میخوای قسطی بخری و با گارانتی هست قیمتش خوبه..

یدونه کلیپ به اسم sony camp توی سایت Demo UHD-3D - Ultra-HD / 4K / HDR / 3D هست اونو دانلود کن و با خودت ببر و تست کن..

در مورد عکسم با نرم افزار paint ویندوز جند تا عکس تمام سفید و مشکی و قرمز و سبز و آبی با رزولیشن 3840 در 2160 درست کن و با خودت ببر و تست کن..

شانس منو. همین که 43x800d رو سفارش دادم چنان برفی بارید که کل راه های بانه بسته شد. :D
منتظرم بیاد FFXV رو روش امتحان کنم. اکثرا می گفتن HDR خوبی داره.
عجب شانسی..
حالا اگه نمیخواستی بخری هوا همش آفتابی بود..:((

Last edited by a moderator:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
کسی از دوستان این مدل رو دیده از نزدیک؟ بد جور رفته رو مخم ولی لامصب یکم گرونه
LG OLED55B6V 4K Ultra HD OLED Flat Smart TV
يكي از دوستان همينجا خريداري كرد ... چندين و چند صفحات قبل رو چك كنيد مي بينيد پست هاي مربوطه ب TV مد نظرتون رو ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
داداش بدون گارانتیشم داره گرون میده..چون قیمتش 4500 هست..
ولی در کل چون میخوای قسطی بخری و با گارانتی هست قیمتش خوبه..

یدونه کلیپ به اسم sony camp توی سایت Demo UHD-3D - Ultra-HD / 4K / HDR / 3D هست اونو دانلود کن و با خودت ببر و تست کن..

در مورد عکسم با نرم افزار paint ویندوز جند تا عکس تمام سفید و مشکی و قرمز و سبز و آبی با رزولیشن 3840 در 2160 درست کن و با خودت ببر و تست کن..
سلام
داداش 4500 قیمت خود تی وی هست هزینه ارسالش تا شیراز حدود 300 بگی میشه 4800

بابت سایت ممنون
فقط نگفتید روال کار چجوریه ؟ باید آدرس بدیم میان تو خونه خودشون نصب و تست میکنن یا ....؟؟
من 10 سال پیش یه تی وی برا خونواده برداشتم همونجا تو نمایندگی بهمون تحویل داد....الان هم همینجوره یا ....؟؟؟
ممنون بازم

• Like

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام
داداش 4500 قیمت خود تی وی هست هزینه ارسالش تا شیراز حدود 300 بگی میشه 4800

بابت سایت ممنون
فقط نگفتید روال کار چجوریه ؟ باید آدرس بدیم میان تو خونه خودشون نصب و تست میکنن یا ....؟؟
من 10 سال پیش یه تی وی برا خونواده برداشتم همونجا تو نمایندگی بهمون تحویل داد....الان هم همینجوره یا ....؟؟؟
ممنون بازم
داداش یکی از دوستان شیرازی از شیراز حدود ۴۴۰۰ بدون گارانتیشو خریده..
در مورد گارانتی دارم اگه اشتباه نکنم تحویلتون میدن و بعد نصاب میاد براتون نصب میکنه.

• Like
Reactions: S@nic

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
داداش یکی از دوستان شیرازی از شیراز حدود ۴۴۰۰ بدون گارانتیشو خریده..
در مورد گارانتی دارم اگه اشتباه نکنم تحویلتون میدن و بعد نصاب میاد براتون نصب میکنه.

سایت سلام بابا میده 4500 از بانه
شخصی میگین تازه خریده؟از شیراز یا بندر؟

یکی بودمیگفت قیمت بندر اونم عمده میدن 4400

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر