خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

milan021

کاربر سایت
Aug 23, 2015
22
سلام.
Samsung S24D595 Plus 24inch PLS
BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor
درود
این مدل فک کنم خروجی تلویزیون نداره درسته؟
و usb هم نداره انگار
تو همین حدود قیمت , خروجی تلویزیون هم داشته باشه چی پیشنهاد میدید>
من خودم این موردارو پیدا کردم ولی نمیدونم مناسب ps4 هست یا نه
تی سی ال مدل TCL LED 24″ T3520
LED24T3540 تی سی ال
24D4O ایکس ویژن

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود
این مدل فک کنم خروجی تلویزیون نداره درسته؟
و usb هم نداره انگار
تو همین حدود قیمت , خروجی تلویزیون هم داشته باشه چی پیشنهاد میدید>
من خودم این موردارو پیدا کردم ولی نمیدونم مناسب ps4 هست یا نه
تی سی ال مدل TCL LED 24″ T3520
LED24T3540 تی سی ال

24D4O ایکس ویژن

عزیز خروجی tv میخوای چیکار!؟:| با کابل hdmi وصل کن.
مانیتور هایی که usb بخورن بالای یک میلیون قیمت دارن.این دو مدلی که گفتم تو این قیمت مناسب هستن.
اون دو مدل که گفتید زیاد معروف نیستن و هیچکس تایید نمیکنه!

Moonspell1991

کاربر سایت
Mar 23, 2016
2
سلام
موضوع tv برای کامپیوتر پیدا نکردم برا همین اینجا میگم

یه تلویزیون 46 تا 50 اینچ full hd برای بازی با pc و فیلم دیدن میخوام که 3d بودن و کیفیت صدا مهم نیست قیمت هم زیر 4 میلیون بدون گارانتی فقط input lag پایینی داشته باشه
سیستمم اینه میترسم 4k نتونم گرافیک بالا بازی کنم بعد مثله اینکه تو 4k دسکتاپ خیلی ریز میشه

• پردازنده
    Intel Corei7 5930k
  • مادربورد
    Asus X99 Pro/USB 3.1
  • رم
    GSkill Ripjaws 4 16GB DDR4 3200MHz CL16 Black Quad Channel
  • کارت گرافیک
    Inno3D iChill GTX 980 HerculeZ X4 Air Boss DHS
  • درایوهای ذخیره سازی
    SSD: Samsung 850 EVO 250GB

milan021

کاربر سایت
Aug 23, 2015
22
عزیز خروجی tv میخوای چیکار!؟:| با کابل hdmi وصل کن.
مانیتور هایی که usb بخورن بالای یک میلیون قیمت دارن.این دو مدلی که گفتم تو این قیمت مناسب هستن.
اون دو مدل که گفتید زیاد معروف نیستن و هیچکس تایید نمیکنه!
داداش تلویزیون باشه بهتره.تو اتاق نیاز میشه
چیزی شما گزینه نداری تو رنج 600 تومن؟

the7nightmare

کاربر سایت
May 12, 2015
70
نام
آرش
دوستان با بودجه 1,600,000 به نظرتون اقدام برای خرید TV کنم یا مانیتور ؟
تو سایز 40 اینچ مدل خوبی میتونم بگیرم با لگ و response مناسب ؟
ممنون

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
دوستان با بودجه 1,600,000 به نظرتون اقدام برای خرید TV کنم یا مانیتور ؟
تو سایز 40 اینچ مدل خوبی میتونم بگیرم با لگ و response مناسب ؟
ممنون

1600 سامسونگ یه مدل 40 اینچ با گارانتی داره 40J6920 ولی نمیدونم کیفیت تصویرش چطوره.
اگر میتونستی بودجه رو تا حدود 2400 بالا ببری مدل w800c از سونی سایز 43 هست که برای گیم خیلی خوبه.

برای خرید مانیتور یکی از کاربرای فعال تاپیک خرید سخت افزار 2 تا مورد خوب معرفی کرده.پستش نقل قول میکنم:
از ایسوس می تونید مدل VX229H رو انتخاب کنید و از اون بهتر MX239H که پنل بهتری داره
انتخاب عالی دیگه هم مدل SAMSUNG S24D595H هست که پنل PLS با همون فناوری IPS رو داره و در عین حال سرعت پاسخگویی بهتر و ترکیب رنگ عالی از مزیتهاش هست. قیمتش هم حدود 700 تومنه.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
موضوع tv برای کامپیوتر پیدا نکردم برا همین اینجا میگم

یه تلویزیون 46 تا 50 اینچ full hd برای بازی با pc و فیلم دیدن میخوام که 3d بودن و کیفیت صدا مهم نیست قیمت هم زیر 4 میلیون بدون گارانتی فقط input lag پایینی داشته باشه
سیستمم اینه میترسم 4k نتونم گرافیک بالا بازی کنم بعد مثله اینکه تو 4k دسکتاپ خیلی ریز میشه

• پردازنده
    Intel Corei7 5930k
  • مادربورد
    Asus X99 Pro/USB 3.1
  • رم
    GSkill Ripjaws 4 16GB DDR4 3200MHz CL16 Black Quad Channel
  • کارت گرافیک
    Inno3D iChill GTX 980 HerculeZ X4 Air Boss DHS
  • درایوهای ذخیره سازی
    SSD: Samsung 850 EVO 250GB

شما که اینقدر خرج کردی بیا 5 میل بده x850c سونی بی گارانتی سایز 55 بخر حالشو ببر .
برای گیم سمت فورکا سامسونگ نرو که کیفیتش زیاد جالب نیست و لگ داره . من خودم 55js8980 دارم که بالاترین مدل صفحه تخت سامسونگه از کیفیتش واسه گیم راضی نیستم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

the7nightmare

کاربر سایت
May 12, 2015
70
نام
آرش
مرسی از راهنمایی,
بچه ها این سایت های بانه تک و بانه شاپ و سلام بابا و ... قابل اعتماده ؟ چرا اینقدر تفاوت قیمت داره ؟ یه چیزی نندازن بمون روشنم نشه :D
مدل W600B سونی 40 اینچ چطوره ؟
تو rtings عملکرد مشابه W800C داره و قیمتش بصرفه تره.
ممنون

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چند نفری در این مدت راهنمایی برای سایزها پایین ازم خواستم منم حقیقتا زمان کافی برای گشتن میا این همه مدل رو ندارم برای همین ممکنه چیزی از قلم بیافته که بهتره البته بهترم هست اما در ایران پیدا نمی شه پس اگر چیز جدیدی پیدا کردید بهم بگید تا بررسیش کنم(اگر از قلم انداختم)

بازم می گم قبلا هم گفتم سامسونگ از سری 6 به بعدش برای گیم مناسب هست سری 4 یا 5 فاصله ی زیادی با 6 به بعد دارن اما قیمت بالایی هم دارن پس من قیمت پایین تر فعلا پیشنهاد می دم برای عده ی دیگه

MONITOR Asus LED VN279Q

پنل VA هست MVA هست کنتراست بالاتری نسبت به بقیه ی پنل ها داره قیمتشم بیشتره

32W670 از سونی

IPS ASUS PLS SAMSUNG هم همه می شناسن نیازی به معرفی ندارن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما که اینقدر خرج کردی بیا 5 میل بده x850c سونی بی گارانتی سایز 55 بخر حالشو ببر .
برای گیم سمت فورکا سامسونگ نرو که کیفیتش زیاد جالب نیست و لگ داره . من خودم 55js8980 دارم که بالاترین مدل صفحه تخت سامسونگه از کیفیتش واسه گیم راضی نیستم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
در حالت گیم اجراش کن لگش در حالت گیم از سونی کمتره زمان پاسخ دهیشم از سونی کمتره نیازی به MOTION نداره البته MOTION باعث افزایش فریم با نرمی بازی هم می شه. در حالت PC هم لگش کمی از سونی بیشتره اما همه کیفیت تصویر خیلی افت می کنه(چرا که خیلی از گزینه ها از دسترس خارج می شه) هم اینکه فقط برای 4K 4:4:4 مناسبه یا FULL RGB
مرسی از راهنمایی,
بچه ها این سایت های بانه تک و بانه شاپ و سلام بابا و ... قابل اعتماده ؟ چرا اینقدر تفاوت قیمت داره ؟ یه چیزی نندازن بمون روشنم نشه :D
مدل W600B سونی 40 اینچ چطوره ؟
تو rtings عملکرد مشابه W800C داره و قیمتش بصرفه تره.
ممنون

بانه مارکت شنیدم قابل اعتماده اما نمایندگی های سونی الان خودشون بی گارانتی هم می فروشن جای اینکه 250 هزینه کرایه راه بدید همین ها 300 تا 400 بالاتر می دن کاملا هم قابل اعتماد هستن می تونید با نصاب خود سونی هم بگید بفرستن.

W800C قطعا بهتره جدیدترم هست مدلشم بالاتره من کیفیتشو دیدم بسیار عالی هست. اما سایز 40 نداره R510C هم هست که جدیده در جریان نیستم در ایران پیدا می شه یا اصلا میاد یا نه R500C که می دونم HD هست حالا این در جریان نیستم فرقی داره FULL HD هست یا نه چرا که سری R اکثرا FUL HD SUPPORT هست نه REAL
40CX600 PANASONIC هم در این رنج قیمت هست کیفیت خیلی خوبی داره پیشنهادم برای 4K خیلی بیشتره چرا که DPI 4 برابر می شه کیفیت بسیار بهتر می شه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emperaturs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر