خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
میتونم بپرسم قیمت یه سوییچ خوب چنده که PS4 هم ساپورت کنه !؟
عزیز بهت که گفتم و آدرس دادم 38 تومن سه پورت !
من قبل شما کل نت و بازار رو زیر و رو کردم زیر 70 تومن نمیتونی گیر بیاری چیزی هم که دادم خرید قدیمه و طرف زیاد ازش داشت از همون بخر

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
پلاسما به درد بازی نمیخوره.
خودت که بهتر میدونی
برعکس گفتی!پلاسما بدلیل کنتراست بالا و رنگ مشکی واقعی و سرعت پخش بالا بهتر از ال سی دی هاست.اون اینپات لگ هم تا 50میلی ثانیه مشکل خاصی رو ایجاد نمیکنه مگر اینکه شما کال اف باز حرفه ای باشی و نخوای تو لایو چند میلی ثانیه از رقیبات عقب بیوفتی!
دوستان بانه مدل st50 و vt50 پاناسونیک رو داره که برای 2012 هست که تو همون سال هم جزو بهترین تلویزیون های بازار بودن.
کسی خبر نداره که مدل های امسال وارد شدن یا خیر؟مخصوصا سامسونگ f8500

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
برعکس گفتی!پلاسما بدلیل کنتراست بالا و رنگ مشکی واقعی و سرعت پخش بالا بهتر از ال سی دی هاست.اون اینپات لگ هم تا 50میلی ثانیه مشکل خاصی رو ایجاد نمیکنه مگر اینکه شما کال اف باز حرفه ای باشی و نخوای تو لایو چند میلی ثانیه از رقیبات عقب بیوفتی!
دوستان بانه مدل st50 و vt50 پاناسونیک رو داره که برای 2012 هست که تو همون سال هم جزو بهترین تلویزیون های بازار بودن.
دقیقا
من از چند تا اشنا تو بانه پرسیدم گفتن gt50 اگه گیرت بیاد 16 تومن

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

منظورم کیفیت تصویر نبود .
پلاسما یه مشکلی داره که اگه یه تصویر یه مدت ثابت باشه اثرش رو صفحه میمونه .
صفحه های قبل دوستان توضیح دادن و تو نقدا بارها بهش اشاره شده .
مثلا HUD بازی ثابته و بعد یه مدت اثرش رو صفحه میمونه .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
پلاسما به درد بازی نمیخوره.
خودت که بهتر میدونی
عزیز این حرف شما واسه وقتی درست بود که نیو پلاسما های پاناسونیک نیومده بودن تو بازار.الان پلاسماهای جدید مشکل موندگی تصویر های ثابت رو تا حد زیادی برطرف کردن.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
این مشکل برای پلاسما های جدید خیلی کمتر شده و میشه گفت که تقریبا برطرف شده.بیشتر پلاسماهای جدید گزینه ای دارن به نام اتوماتیک رفرش یا یه چیز تو این مایه ها که خودش بعد چند دقیقه مثلا 20 دقیقه یک بار تصویر رو یک لحظه رفرش میکنه که دیگه این مشکل پیش نیاد!تنها بدی پلاسما ها brightness پاییینشون نسبت به ال سی دی هاست که اونم تو پلاسما امسال سامسونگ یعنی f8500 رفع شده.جالبه کسی که این پلاسما رو نقد میکرد میگفت کیفیت تصویرش هم تراز با OLED های چند هزار دلاریه!

خب همون یکم هم اذیت میکنه :d
البته من هنوز نقد مدلای جدید پاناسونیک رو نخوندم .
این مدل سامسونگ که شما میگی قیمتش نسبتا بالاس .
input lag زیادی هم داره. حدود 53
مصرف بالای برق هم مشکلیه که اکثر پلاسما ها دارن.

آخرین ویرایش:

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
منظورم کیفیت تصویر نبود .
پلاسما یه مشکلی داره که اگه یه تصویر یه مدت ثابت باشه اثرش رو صفحه میمونه .
صفحه های قبل دوستان توضیح دادن و تو نقدا بارها بهش اشاره شده .
مثلا HUD بازی ثابته و بعد یه مدت اثرش رو صفحه میمونه .
این مشکل برای پلاسما های جدید خیلی کمتر شده و میشه گفت که تقریبا برطرف شده.بیشتر پلاسماهای جدید گزینه ای دارن به نام اتوماتیک رفرش یا یه چیز تو این مایه ها که خودش بعد چند دقیقه مثلا 20 دقیقه یک بار تصویر رو یک لحظه رفرش میکنه که دیگه این مشکل پیش نیاد!تنها بدی پلاسما ها brightness پاییینشون نسبت به ال سی دی هاست که اونم تو پلاسما امسال سامسونگ یعنی f8500 رفع شده.جالبه کسی که این پلاسما رو نقد میکرد میگفت کیفیت تصویرش هم تراز با OLED های چند هزار دلاریه!

- - -ویرایش - - -

دقیقا
من از چند تا اشنا تو بانه پرسیدم گفتن gt50 اگه گیرت بیاد 16 تومن
داداش چند اینچشو قیمت گرفتی؟
تو این سایت 50 اینچ vt50 با st 50 رو بترتیب قیمت زده
66,300,000 ريال
و
40,000,000 ريال که خوبه
اینم سایتش:
http://www.banehmarket.com/product/1345
http://www.banehmarket.com/product/1150

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
اداش گلم کیفیت تصویر به خیلی چیزا ربط داره و فقط به تعداد پیکسل نیست که(ربط مستقیم به کیفیت خروجی TV نداره)اینی که شما میگی و میگن 4 برابر فول اچ دی هست واسه اینه که وقتی مثلا ی فیلم 1080p رو رویه ی tv 84 میبینی از کیفیتش کم نشه و که البته باید فیلم هم 4k باشه(ی جورایی سینما تو خونه)

- - -ویرایش - - -

سونی x9
sonyx9_large16.jpg

پاناسونیک vt60
panasonicvt60_large10.jpg
دوست عزيز من مدل 55X9005A 4K رو 6 ماهه پيش موقع لانچ گرفتم و از اون موقع تو كف 4K هستم هنوز فعلاً محتوايى در دسترس ايرانيان نيست.
ولى فيلمهاى FULL HD رو با چنان كيفيتى نشون ميده كه من قبل از اين TV مدل SONY 52LX900 و SONY 65HX925 رو داشتم ولى در مقابل اين اسباب بازى بيش نيست.
بايد شما ببينى تا محو تماشاش شى.و باورت بشه

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
خب همون یکم هم اذیت میکنه :d
البته من هنوز نقد مدلای جدید پاناسونیک رو نخوندم .
این مدل سامسونگ که شما میگی قیمتش نسبتا بالاس .
input lag زیادی هم داره. حدود 53
مصرف بالای برق هم مشکلیه که اکثر پلاسما ها دارن.
درسته قیمتش از مدل های ال ای دی هم سایز خودش گرون تره ولی خوب در عوض کیفیت خیلی بهتری داره!(قیمت 51 اینچ سامسونگ $1,897.99 و قیمت 55اینچ سونی w905 $1,998.00 )
input lag هم تا 60 70 تا موردی نداره و هر چقدر کمتر باشه برای آنلاین بازی کرن بهتره
مصرف برق حق با شماست!
شما فرض کن داری آخرین ما رو بازی میکنی تفاوت رو احساس کن!
samsungf8500_large8.jpg
sonyw9_large24.jpg

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,443
نام
Ali

- - -ویرایش - - -

داداش چند اینچشو قیمت گرفتی؟
تو این سایت 50 اینچ vt50 با st 50 رو بترتیب قیمت زده
66,300,000 ريال
و
40,000,000 ريال که خوبه
اینم سایتش:
تلویزیون پلاسما سه بعدی اسمارت پاناسونیک PLASMA 3D SMART PANASONIC 50VT50::پلاسما سه بعدی plasma 3d::تلویزیون پاناسونیک::فروشگاه اینترنتی بانه مارکت, خرید ا�
تلویزیون پلاسما سه بعدی اسمارت پاناسونیک PLASMA 3D SMART PANASONIC 50ST50::پلاسما سه بعدی plasma 3d::تلویزیون پاناسونیک::فروشگاه اینترنتی بانه مارکت, خرید ا�

من خودم vt30 دارم بنظرم برای گیم مناسب نیست پلاسما و همون مشکل بورنینگ دهن ادم رو اسفالت میکنه و همیشه هم میگن تو مدلهای جدید برطرف شده ولی عاقبت مشکل پابرجاست و یه نکته ای رو هم الان یادم اومد که دفه پیش نگفتم و اون اینه در پلاسماها به دلیل اینکه همون مشکل بورنینگ پیش نیاد یه جورایی در گردشه پیکسلها بطوریکه اگه شما از نزدیک تی وی در حدود یک متر بشینید یه جور حالت برفک یا نویز مشاهده میکنید و در بعضی بازیها که من بازی میکردم مثل رزیدنت اویل کد ورنیکا برای ایکس باکس یا یه بازی هواپیمایی این نویز چند برابر میشد تو صحنه های مشکی و از فاصله دور هم مشاهده میشد و البته من با تنظیماتی به حداقل میرسوندمش ولی بازم بود و البته فقط در معدودی بازیها مثل همین دوتا که گفتم این مشکل بیشتر دیده میشد و کیفیت تصویر درسته با بهترین تی وی های بازار برابره یا حتی بهتر هم هست ولی کیفیت تصویر بعد از مدتی براتون عادی میشه و بیشتر مشکلاتش رو میبینید و یه اشکال دیگه پلاسماها خصوصا همین پاناسونیک خرابیهای زیادی بود که حتی در مدلهای جدیدش هم هست که بعد از مدتی برد تی وی میسوزه و بیشتر هم بخاطر برق ایرانه که ناپایداره و البته میشه با خرید تثبیت کننده های برق مثل استابلایزر مشکل رو رفع کرد ولی در کل این مشکل هم هست و یه مشکل دیگه هم اینه که قدیم پلاسماها خیلی ارزون بودن و خوده من 42vt30 رو خریدم 1700 ولی طی همون تحریم و بالا رفتن دلار و تبلیغهایی که برای پلاسماها خصوصا پاناسونیک شد قیمتها خیلی گرونتر شد و فروشنده های ما هم که در کل همشون حروم خور و دندون گردن و منتظره بالا بردن قیمت و با این قیمتها(st50 زاقارت 4 میلیون
1_16_.gif
) و مشکلاتی که من دیدم بهتره ادم دور و بره پلاسما اصلا نره.اون ساپورت پاناسونیک هم پارسال با اینکه کلی ایمیل فرستادیم براشون با بچه های p30world که اپدیت نرم افزاری بدن برای vt30 سری R یا همون مال ریجن ایران و حداقل مشکل زیرنویس و ضبط کردن روی هارد اکسترنال رو درست کنن اصلا محل ما نزاشتن و اینم بگم که ضبط روی هارد و خیلی از قابلیتهایی که در ریجنهای اروپا و امریکا بود رو برای سری R حذف کرده بودن و حتی بعدا مشخص شد پنل سری R هم کیفیتش پایینتر از مال اون وریهاست و اون مشکی عمیق هم مال ما نداشت و در کل ما رو اصلا ادم حساب نکردن.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
درسته قیمتش از مدل های ال ای دی هم سایز خودش گرون تره ولی خوب در عوض کیفیت خیلی بهتری داره!(قیمت 51 اینچ سامسونگ $1,897.99 و قیمت 55اینچ سونی w905 $1,998.00 )
input lag هم تا 60 70 تا موردی نداره و هر چقدر کمتر باشه برای آنلاین بازی کرن بهتره
مصرف برق حق با شماست!
شما فرض کن داری آخرین ما رو بازی میکنی تفاوت رو احساس کن!
samsungf8500_large8.jpg
sonyw9_large24.jpg

Input Lag بالا دردسر ساز میشه .
دیگه بالای 25 تا ظلمه واقعا . شما به این لینک یه سر بزنDisplay Lag's Input Lag Database: Best HDTVs & Monitors for Gaming .
input lag بالای 63 رو با کلمه بد توصیف کرده .
بالاخره کسی که کنسول میخره نمیتونه قید بازی انلاین رو بزنه .
در مورد این عکسایی که شما گذاشتی هم در کمال تعجب باید بگم:
تفاوت خاصی دیده نشد :d
فقط تصویر تو پلاسما انگار یکم تیره تره که اونم با تنظیمات حل میشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر