خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
سلام دوستان ببخشید من می خوام برای ps3 و ایشالا Ps4 یک ویدیئو پروژکتور بگیرم دوستانی که اطلاعات دارن می شه یه کمکی تو خرید بهم بدن ؟:x

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
مرسی بابت پاسخت داداش :D
تو نقدها همه از کنتراست و مشکی متوسط w804 شکایت می کردند به نظرت آدمو اذیت می کنه !؟ یا صرفا خوبه مشکیش و در مقایسه با تلویزیون های بالاتر ضعیفه !؟ بعد مثل اینکه یه قسمت نرم افزاری هم هست که کنتراستو بالا می بره اون تاثیرش چطوره !؟
داداش نسبت به tv های هم رده این طور نیست که و مقایسه با تلویزیون های رده بالاتر اینطوریه
کیفیتش راضی کنندس خیالت راحت
البته اگه قیلش خودت از نزدیک ببینی بد نیست

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
داداش نسبت به tv های هم رده این طور نیست که و مقایسه با تلویزیون های رده بالاتر اینطوریه
کیفیتش راضی کنندس خیالت راحت
البته اگه قیلش خودت از نزدیک ببینی بد نیست

البته اينجور كه تو نقد ها گفته شده توليزيون هاي هم رده خودش پر رنگ تر از اين هستن ولي اين تلويزيون رنگش طبيعي تره

Sent from my iPhone using Tapatalk

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
البته اينجور كه تو نقد ها گفته شده توليزيون هاي هم رده خودش پر رنگ تر از اين هستن ولي اين تلويزيون رنگش طبيعي تره

این نقد سایت CNET ـه.
The good: The Sony W802A offers relatively deep black levels and good shadow detail for an LED-based LCD TV; has sleek, minimalist styling and a simple, clear interface; well-rounded feature set includes enhanced mobile connectivity options; introduces very little input lag in Game mode.

The bad: Somewhat expensive; color fidelity, uniformity and picture processing are a mixed bag.

The bottom line: The Sony W802A LED LCD delivers lots of style and features, but its picture quality is only decent at this price.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
دوستانی که برای ps4 بین سونی w904 و سامسونگ f8000 موندن سونی بدلیل input lag کمتر گزینه بهتری برای گیم هست.سونی 17ms و سامسونگ 45ms
منبع
دقیقا.
تو نقد سایت دی جی کالا که در مورد F8000 بود، W904 سونی رو بهتر از F8000 دونسته البته از لحاظ کیفیت تصویر نه امکانات.(امکانات F8000 واقعا فوق العاده است،در حد یه گوشی مدل بالا امکانات و نرم افزار داره)
کلا با توجه به تحقیقاتی که کردم بهترین گزینه برای خرید تلویزیون مناسب گیم همین سری W سونی هستش.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دقیقا.
تو نقد سایت دی جی کالا که در مورد F8000 بود، W904 سونی رو بهتر از F8000 دونسته البته از لحاظ کیفیت تصویر نه امکانات.(امکانات F8000 واقعا فوق العاده است،در حد یه گوشی مدل بالا امکانات و نرم افزار داره)
کلا با توجه به تحقیقاتی که کردم بهترین گزینه برای خرید تلویزیون مناسب گیم همین سری W سونی هستش.

100%
من این 2 تی وی رو کنار هم تست کردم و تو بعضی از رنگ ها سامسونگ بهتر بود و توی بعضی رنگ ها سونی 904
ولی در کل کیفیت سونی بهتر بود
البته اگه با گارانتی بتونیید بخرید خرید سونی واسه گیم بهتره ولی در باقی موارد برتری با f8880 هست

- - -ویرایش - - -

اینو هم یاداوری کنم دوستانی که از نظر بودجه مشکلی ندارن بدون شک نیو پلاسماهای پاناسونیک تویه کیفیت حرف اول رو میزنن
هر سال بهترین tv های جهان میشن
بهترین tv جهان در سال 2013 panasonic vt60 شده و کیفیت خفنی داره

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,282
نام
محمد
من یه یک ماهی هست دارم تحقیق میکنم با توجه به نقد ها و مقایسه هایی که دیدم و ویدئو هایی که دیدم کیفیت تصویر W905 بهتر از اون مدل سامسونگ ـه . فقط سامسونگ تو بخش اسمارت TV و این مسائل سر تره .
البته بهترین تلویزیون همین پاناسونیکی هست که رفیقمون گفت ولی فکر نکنم گیر بیاد تو ایران . تو نقد های سایت ها از هر دوتا تلویزیون های سونی و سامسونگ امتیازات بهتری داره . کسی اگه جایی سراغ داره که این ST 60 رو داشته باشه پیام خصوصی بده خواهشا .
Panasonic TX-P50ST60: Review

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من یه یک ماهی هست دارم تحقیق میکنم با توجه به نقد ها و مقایسه هایی که دیدم و ویدئو هایی که دیدم کیفیت تصویر W905 بهتر از اون مدل سامسونگ ـه . فقط سامسونگ تو بخش اسمارت TV و این مسائل سر تره .
البته بهترین تلویزیون همین پاناسونیکی هست که رفیقمون گفت ولی فکر نکنم گیر بیاد تو ایران . تو نقد های سایت ها از هر دوتا تلویزیون های سونی و سامسونگ امتیازات بهتری داره . کسی اگه جایی سراغ داره که این ST 60 رو داشته باشه پیام خصوصی بده خواهشا .
Panasonic TX-P50ST60: Review

پلاسما به درد بازی نمیخوره.
خودت که بهتر میدونی

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان مانیتور من یدونه HDMI میخوره اخه میخوام دیگه هی بین pc و ps اینو عوض نکنم چیزی هست که مثلا وصل کنی بکنش 2 تا HDMI? چیکار باید کرد ؟ اسم این چیه که اینکارو میکنه؟
از کجا میشه گیر اورد

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
SONY هفته پيش اعلام كرد. مدل: ULTR HD 4K = 55X900A ( و سايز '65 و '84 ) بهترين TV جهان در سال 2013 شد.
چهارمین tv برتر سال شده نه اول
از نظر کارشناس ها پلاسما سامسونگ f8500 اول شده و از نظر کاربران مختلف سایتهای معتبر مثل cnet & flatpanel پلاسماهای پاناسونیک zt60 & vt60 اول شدن

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان مانیتور من یدونه HDMI میخوره اخه میخوام دیگه هی بین pc و ps اینو عوض نکنم چیزی هست که مثلا وصل کنی بکنش 2 تا HDMI? چیکار باید کرد ؟ اسم این چیه که اینکارو میکنه؟
از کجا میشه گیر اورد
سوييچ
جمهورى

- - -ویرایش - - -

چهارمین tv برتر سال شده نه اول
از نظر کارشناس ها پلاسما سامسونگ f8500 اول شده و از نظر کاربران مختلف سایتهای معتبر مثل cnet & flatpanel پلاسماهای پاناسونیک zt60 & vt60 اول شدن

عزيز شما دارى مدلهاى ULTRA HD 4K رو كه كيفيتش بيش از 4 برابر FULL HD هستش با هم مقايسه ميكنى.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سوييچ
جمهورى

- - -ویرایش - - -

عزيز شما دارى مدلهاى ULTRA HD 4K رو كه كيفيتش بيش از 4 برابر FULL HD هستش با هم مقايسه ميكنى.

اداش گلم کیفیت تصویر به خیلی چیزا ربط داره و فقط به تعداد پیکسل نیست که(ربط مستقیم به کیفیت خروجی TV نداره)اینی که شما میگی و میگن 4 برابر فول اچ دی هست واسه اینه که وقتی مثلا ی فیلم 1080p رو رویه ی tv 84 میبینی از کیفیتش کم نشه و که البته باید فیلم هم 4k باشه(ی جورایی سینما تو خونه)

- - -ویرایش - - -

سونی x9
sonyx9_large16.jpg

پاناسونیک vt60
panasonicvt60_large10.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر