خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوست عزيز من مدل 55X9005A 4K رو 6 ماهه پيش موقع لانچ گرفتم و از اون موقع تو كف 4K هستم هنوز فعلاً محتوايى در دسترس ايرانيان نيست.
ولى فيلمهاى FULL HD رو با چنان كيفيتى نشون ميده كه من قبل از اين TV مدل SONY 52LX900 و SONY 65HX925 رو داشتم ولى در مقابل اين اسباب بازى بيش نيست.
بايد شما ببينى تا محو تماشاش شى.و باورت بشه
داداش گلم من نگفتم که کیفیتش بده و اینو میدونم که فوق العادس
ولی گفتم کیفیتش به vt60 نمیرسه همین
من خودم vt60 پاناسونیک رو از نزدیک دیدم و فیلم هابیت رو باهاش نگاه کردیم
خودم سری 7 سامسونگ دارم فعلا
دقیقا کنار vt60 سوسک بود
شما هم از نزدیک vt60 رو ببین بعدا متوجه کیفیت میشی
بهترین tv جهان باید بهترین کیفیت رو هم داشته باشه

- - -ویرایش - - -

دوستانی که کیفیت خفنه خفن میخوان و سونی دوست دارن حتما تلویزیون sony hx855 رو بخرن
46 اینچش حدود 6500 هست
hx850
sonyhx850_large9.jpg

sony w904
sonyw9_large25.jpg

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
Input Lag بالا دردسر ساز میشه .
دیگه بالای 25 تا ظلمه واقعا . شما به این لینک یه سر بزنDisplay Lag's Input Lag Database: Best HDTVs & Monitors for Gaming .
input lag بالای 63 رو با کلمه بد توصیف کرده .
بالاخره کسی که کنسول میخره نمیتونه قید بازی انلاین رو بزنه .
در مورد این عکسایی که شما گذاشتی هم در کمال تعجب باید بگم:
تفاوت خاصی دیده نشد :d
فقط تصویر تو پلاسما انگار یکم تیره تره که اونم با تنظیمات حل میشه :d
تو همین سایت تا 63ms رو اوکی زده.شما که میدونی معنی اینپات لگ چیه ولی بزار برای کسایی که نمیدونن یه توضیحی بدم.اینپات لگ یعنی فاصله ی زمانی بین دستورات فرستاده شده از کنسول(یا هر وسیله ی فرستنده تصویر دیگه) و اجرای اون دستورات در تلوزیون.حالا 62 میلی ثانیه اینپات لگ یعنی 0.062 ثانیه طول میکشه که دستوری که فرستاده میشه رو تی وی پخش کنه.که خوب زمان خیلی کمیه و محسوس نیست.تو آنلاین هم چون بحث پینگ هم هست و به زمان پخش آخری تاثیر میزاره پس هر چقدر اینپات لگ بهتر باشه برای آنلاین بازی کردن بهتره!(حالا بماند که تو ایران بهترین پینگ حداقل 150میلی ثانیه س و در کل اینپات لگ زیاد به کارمون نمیاد!)
در مورد اون عکس ها هم کم لطفی میکنید!غلظت و عمق رنگ نشون داده شده از پلاسمای سامسونگ با ال سی دی سونی یکیه؟!شاید شما با مانیتورت خوب نتونی متوجه شی ولی اگر از نزدیک ببینی که تفاوتشون خیلی بیشتره.
در کل به نظر من اینپات لگ رو تا 63 (طبق سایتی که خودت گزاشتی) رو مشکل ندونید و در عوض به کیفیت تصویر و عمق رنگ ها مخصوصا رنگ مشکی توجه کنید!

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
تو همین سایت تا 63ms رو اوکی زده.شما که میدونی معنی اینپات لگ چیه ولی بزار برای کسایی که نمیدونن یه توضیحی بدم.اینپات لگ یعنی فاصله ی زمانی بین دستورات فرستاده شده از کنسول(یا هر وسیله ی فرستنده تصویر دیگه) و اجرای اون دستورات در تلوزیون.حالا 62 میلی ثانیه اینپات لگ یعنی 0.062 ثانیه طول میکشه که دستوری که فرستاده میشه رو تی وی پخش کنه.که خوب زمان خیلی کمیه و محسوس نیست.تو آنلاین هم چون بحث پینگ هم هست و به زمان پخش آخری تاثیر میزاره پس هر چقدر اینپات لگ بهتر باشه برای آنلاین بازی کردن بهتره!(حالا بماند که تو ایران بهترین پینگ حداقل 150میلی ثانیه س و در کل اینپات لگ زیاد به کارمون نمیاد!)
در مورد اون عکس ها هم کم لطفی میکنید!غلظت و عمق رنگ نشون داده شده از پلاسمای سامسونگ با ال سی دی سونی یکیه؟!شاید شما با مانیتورت خوب نتونی متوجه شی ولی اگر از نزدیک ببینی که تفاوتشون خیلی بیشتره.
در کل به نظر من اینپات لگ رو تا 63 (طبق سایتی که خودت گزاشتی) رو مشکل ندونید و در عوض به کیفیت تصویر و عمق رنگ ها مخصوصا رنگ مشکی توجه کنید!

وقتی میشه یه TV با input lag عالی (19ms) خرید چرا باید همون قدر پول رو پای یه TV ای بدیم که input lagـش 63 هست؟؟
خب درسته که پلاسما کیفیت تصویر بالاتری نسبت به LED TV داره ولی یه سری ضعف هم داره که باعث میشه برتری کامل نسبت به LED TV نداشته باشه.
اتفاقا input lag تو ایران خیلی هم به کارمون میاد.ما اینترنت درست حسابی نداریم . بقیه دنیا چی؟؟ نمیتونیم اینترنت خوب داشته باشیم ولی دلیل نمیشه خودمون رو از جانب TV هم محدود کنیم.
اون عکسایی که شما گذاشتی رو من تو مانیتور led دارم می بینم . باور کن تفاوت انچنانی ندیدم. البته شاید وقتی خودم از نزدیک این دوتا مدل رو امتحان کنم مطمئنم تفاوتشون مشخص میشه اما از اینجا چیزی مشخص نبود.
کسی منکر برتری تصویری پلاسما نیست. اما تو بعضی از قابلیت ها از LED ها ضعیف ترن .

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
وقتی میشه یه TV با input lag عالی (19ms) خرید چرا باید همون قدر پول رو پای یه TV ای بدیم که input lagـش 63 هست؟؟
خب درسته که پلاسما کیفیت تصویر بالاتری نسبت به LED TV داره ولی یه سری ضعف هم داره که باعث میشه برتری کامل نسبت به LED TV نداشته باشه.
اتفاقا input lag تو ایران خیلی هم به کارمون میاد.ما اینترنت درست حسابی نداریم . بقیه دنیا چی؟؟ نمیتونیم اینترنت خوب داشته باشیم ولی دلیل نمیشه خودمون رو از جانب TV هم محدود کنیم.
اون عکسایی که شما گذاشتی رو من تو مانیتور led دارم می بینم . باور کن تفاوت انچنانی ندیدم. البته شاید وقتی خودم از نزدیک این دوتا مدل رو امتحان کنم مطمئنم تفاوتشون مشخص میشه اما از اینجا چیزی مشخص نبود.
کسی منکر برتری تصویری پلاسما نیست. اما تو بعضی از قابلیت ها از LED ها ضعیف ترن .
عزیز من کاری به بقیه حرف هات ندارم چون نظر شخصیه شماست فقط اون قسمت بولد شده گمراه کنندس.
نه من بلکه کل منتقد های حرفه ای تلویزویون دارن میگن که بهترین تی وی سال از لحاظ کیفیت تصویر و امکانات جانبی سامسونگ f8500 شده.حالا شما گیر دادی به input lag که اونم میگم مشکلی نداره!بقیه مشکلاتش هم یکی برقه که فکر نکنم برای کسی که داره 2000دلار پول این تی وی هارو میده 100وات برق بیشتر مصرف شدن مشکلی باشه.در مورد burn in هم حق با شماست و این مشکل هنوز هست ولی خیلی کمتر شده!
این بحث هم داره به بیراهه میره و از موضوع تاپیک خارج میشه.اگه خواستی بحثو ادامه بدیم لطفا به پروفایل من مراجع کن

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان خواهشن درباره ی لوازم صوتی هم بگن مثلا بهترین هدست هایی که به درد گیم میخوره فقط برا tv نباشه
برای اینکه چراغ اول رو روشن کنم از هدست لاجیتک G35 که خودم دارمش میگم
عملکرد این موجود آمریکایی :d روی PC به شکل دیوانه وار عالیه . کافیه 5 دقیقه باهاش اویل 6 بری صدای نفسهای لیون کندی b-) رو میشنوی
در مورد صدای دالبی 7 کانالش هم جای تعریف نداره . میخکوبت میکنه
از همه ی اینها عجیبتر میکروفنش هست . خارق العادس دوستان :-o. صدا رو ظبط میکنه وقتی گوش میدی واقعا انگار داخل استدیوی ظبط موسیقی خوندی :d
میخواستم عوضش کنم G930 که وایرلس هست بگیرم اماطبق تحقیقاتی که کردم خوشبختانه PS4 از این هدست پشتیبانی میکنه :bighug: ولی بعضی از کاربرا مشکل داشتند که البته سونی با آپدیت 1.50 مشکل هدست های USB رو حل کرده . البته تنها مشکلش قیمتش هست :( که اگه یه ذره ولخرجی نکنید و چند وقت پس انداز کنید پولش جور میشه ;)
اینا رو گفتم که هم فضای تایپک رو عوض کنم و دوستان با هم مهربونتر باشن :x و هم چون در اسم تایپک راهنمایی برای سیستم های صوتی هم اومده به اون هم عمل کرده باشم
مخلص برو بچز گیمر :)

Logitech_G35_side_view.jpg

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,282
نام
محمد
آقا یکی از دوستان لطف کنه خواهشا قیمت تلویزیون 46 اینچ W904 سونی رو با گارانتیش رو از یه فروشگاهی جایی تو تهران بپرسه . قیمت سایت های اینترنتیه بانه یا دیجی کالا به دردم نمیخوره . قیمت فروشگاهی میخوام . تو یزد نمایندگیه سونی داره میگه 6800 میخوام ببینم چقدر میخواد بکنه تو پاچم :D اگه کسی میدونه یا تلفنی میتونه بپرسه لطف کنه قیمتش رو بهم پیام خصوصی بده دعاش میکنم :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان خواهشن درباره ی لوازم صوتی هم بگن مثلا بهترین هدست هایی که به درد گیم میخوره فقط برا tv نباشه
برای اینکه چراغ اول رو روشن کنم از هدست لاجیتک G35 که خودم دارمش میگم
عملکرد این موجود آمریکایی :d روی PC به شکل دیوانه وار عالیه . کافیه 5 دقیقه باهاش اویل 6 بری صدای نفسهای لیون کندی b-) رو میشنوی
در مورد صدای دالبی 7 کانالش هم جای تعریف نداره . میخکوبت میکنه
از همه ی اینها عجیبتر میکروفنش هست . خارق العادس دوستان :-o. صدا رو ظبط میکنه وقتی گوش میدی واقعا انگار داخل استدیوی ظبط موسیقی خوندی :d
میخواستم عوضش کنم G930 که وایرلس هست بگیرم اماطبق تحقیقاتی که کردم خوشبختانه PS4 از این هدست پشتیبانی میکنه :bighug: ولی بعضی از کاربرا مشکل داشتند که البته سونی با آپدیت 1.50 مشکل هدست های USB رو حل کرده . البته تنها مشکلش قیمتش هست :( که اگه یه ذره ولخرجی نکنید و چند وقت پس انداز کنید پولش جور میشه ;)
اینا رو گفتم که هم فضای تایپک رو عوض کنم و دوستان با هم مهربونتر باشن :x و هم چون در اسم تایپک راهنمایی برای سیستم های صوتی هم اومده به اون هم عمل کرده باشم
مخلص برو بچز گیمر :)
G35 هم يه سري نميتونن از Mic استفاده كنن ، يه سري اصلا هدست رو PS4 نميشناسه ، كمي صبر كنيد بهتره.

آخرین ویرایش:

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان چند صفحه قبل با راهنمايى يكى از دوستان تصميم گرفتم سامسونگ F8880 بگيرم منتها رفتم تا بخرم فروشنده كه از دوستانم بود گفت اشتباه نكن و W904 سونى بگير :| علت رو كه پرسيدم گفت كيفيت نمايشگراى سامسونگ بعد يكى دوسال نسبت به روز اول خيلى پايين مياد و اونموقع پشيمون ميشى درست مثل گوشيهاى گلكسى سامسونگ... واقعا موندم چيكار كنم از يه طرف هم گفت عيب سونى W904 هم اينه كه عمق رنگ سياهش جالب نيست، يكى ديگه هم گفت با پول W904 ميتونى 55 اينچ ال جى بگيرى !!!! واقعا تى وى خريدن از زن گرفتن هم سخت تر شده :)) اصلا نميتونم تصميم بگيرم :((
١- بين hx925 و w904 و hx850 كدوم بهتره؟
٢- شما بودين ٤٦ اينچ سونى ميگرفتين يا ٥٥ اينچ الجى ؟ چون يه قيمت هستن
٣- بين w804 و w904 نزديك ٢/٥ ميليون اختلاف قيمت هست، واقعا خيلى فرق دارن از لحاظ كيفيت تصوير؟
٤- درسته خود سونى واسه ps4 تلويزيون W804 رو توصيه كرده بود؟

ممنون ميشم راهنمايى كنين

آخرین ویرایش:

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان چند صفحه قبل با راهنمايى يكى از دوستان تصميم گرفتم سامسونگ F8880 بگيرم منتها رفتم تا بخرم فروشنده كه از دوستانم بود گفت اشتباه نكن و W904 سونى بگير :| علت رو كه پرسيدم گفت كيفيت نمايشگراى سامسونگ بعد يكى دوسال نسبت به روز اول خيلى پايين مياد و اونموقع پشيمون ميشى درست مثل گوشيهاى گلكسى سامسونگ... واقعا موندم چيكار كنم از يه طرف هم گفت عيب سونى W904 هم اينه كه عمق رنگ سياهش جالب نيست، يكى ديگه هم گفت با پول W904 ميتونى 55 اينچ ال جى بگيرى !!!! واقعا تى وى خريدن از زن گرفتن هم سخت تر شده :)) اصلا نميتونم تصميم بگيرم :((
٣- بين w804 و w904 نزديك ٢/٥ ميليون اختلاف قيمت هست، واقعا خيلى فرق دارن از لحاظ كيفيت تصوير؟

ممنون ميشم راهنمايى كنين
داداش این حرف ها چیه
شما به آمار فروش محصولات سامسونگ ی نگاه بندازید خودتون میفهمید
در ضمن سونی w804 رو واسه گیم و ps4 ساخته
تلویزیون خوبیه همین مدل رو 55 اینچش رو میتونی بخری

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
داداش این حرف ها چیه

منم W804 رو با تحقیق زیاد تایید میکنم قیمتش هم خوبه بخرش حالشو ببر

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین

ممنون ميشم راهنمايى كنين
جفت این تلویزیون ها جزء بهترین تی وی های سال هستن.شما اگر برای گیم میخوای سونی w904 رو بگیر.اگر برای کارای جانبی مثل وب گردی و چت و جنگولک بازی و ... میخوای سامسونگ بگیر!
جالبه تو بیشتر ریویوهای سایت های معتبر عمق رنگ مشکی سونی یا بیشتر بوده یا برابر!

1-همون w904
2-اگه برای شما سایز مهم تر از کیفیت هست که ال جی رو بگیرین!برای من که اول کیفیت بعد موارد دیگه
3-این دوتا از 2پنل متفاوت استفاده میکنن.w904 پنلش PVA هست و IPS w804.عمق رنگ مشکی 904 بیشتره و رنگ هارو طبیعی تر نشون میده سه بعدی اکتیو داره در مقابل پسیو 804.صدای بهتری داره و در آخر از فناوی Triluminos backlight بهره میبره.
4-اطلاعی ندارم.ولی اگر من جای سونی بودم w904 رو توصیه میکردم!:d
در آخر بهتره این ریویو رو مطالعه کنید ضرر نداره
Sony KDL46W905/ KDL46W905A (W9) Review

شرمنده بخاطر طولانی بودن!;)

آخرین ویرایش:

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
داداش این حرف ها چیه
ممنونم دوست عزيز

- - -ویرایش - - -

جفت این تلویزیون ها جزء بهترین تی وی های سال هستن.شما اگر برای گیم میخوای سونی w904 رو بگیر.اگر برای کارای جانبی مثل وب گردی و چت و جنگولک بازی و ... میخوای سامسونگ بگیر!
جالبه تو بیشتر ریویوهای سایت های معتبر عمق رنگ مشکی سونی یا بیشتر بوده یا برابر!

1-همون w904
2-اگه برای شما سایز مهم تر از کیفیت هست که ال جی رو بگیرین!برای من که اول کیفیت بعد موراد دیگه
3-این دوتا از 2پنل متفاوت استفاده میکنن.w904 پنلش PVA هست و IPS w804.عمق رنگ مشکی 904 بیشتره و رنگ هارو طبیعی تر نشون میده سه بعدی اکتیو داره در مقابل پسیو 804.صدای بهتری داره و در آخر از فناوی Triluminos backlight بهره میبره.
4-اطلاعی ندارم.ولی اگر من جای سونی بودم w904 رو توصیه میکردم!
:d

در آخر بهتره این ریویو رو مطالعه کنید ضرر نداره
Sony KDL46W905/ KDL46W905A (W9) Review

شرمنده بخاطر طولانی بودن!;)
ممنون منم طرفدار كيفيت هستم پس W904 رو احتمال زياد بگيرم

- - -ویرایش - - -

منم W804 رو با تحقیق زیاد تایید میکنم قیمتش هم خوبه بخرش حالشو ببر
ممنونم

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
ممنونم دوست عزيز

- - -ویرایش - - -

ممنون منم طرفدار كيفيت هستم پس W904 رو احتمال زياد بگيرم

- - -ویرایش - - -

ممنونم

سلام دوست عزیز

در مورد w904 همه چیش خوبه ولی سه بعدی اکتیو داره که برای گیم مناسب نیست و در طولانی مدت به چشم فشار وارد میکنه مخصوصا اگه چشمهای حساس داشته باشید.پس اینو حتما دقت کنید دوست عزیز که بعدا پشیمون نشید.

اگر میخواید از برند سونی انتخاب کنید من w804 رو به شما پیشنهاد میکنم چون سه بعدی پسیو داره.
موفق باشید.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام دوست عزیز

در مورد w904 همه چیش خوبه ولی سه بعدی اکتیو داره که برای گیم مناسب نیست و در طولانی مدت به چشم فشار وارد میکنه مخصوصا اگه چشمهای حساس داشته باشید.پس اینو حتما دقت کنید دوست عزیز که بعدا پشیمون نشید.

اگر میخواید از برند سونی انتخاب کنید من w804 رو به شما پیشنهاد میکنم چون سه بعدی پسیو داره.
موفق باشید.
سه بعدی پسیو رزولوشن تصویر رو نصف میکنه.مثلا اگر فیلم full hd داشته باشید تو حالت سه بعدی hd میشه.در حالی که اکتیو اینطور نیست
کلا سه بعدی رو برای گیم بزارین کنار.تکنولوژی سه بعدی هنوز کامل نشده و مشکلات زیادی داره.خود شرکت ها هم دیگه رو قابلیت سه بعدی مانور نمیدن و بیشتر رو کیفیت تصویر 2 بعدی تبلیغ میکنن

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستانی که W904 میخوان بخرن دقت کنن که مالزی باشه
چون سری مالزی W904 به حساب میاد و چینیش W900 هستش و کیفیت کمتری داره
بعضی فروشنده های محترم 900 رو به جای 904 میکنن تو پاچه خریدار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر