خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
جداي اين بحث تلويزيون اينا:d
الان هدست هاي Astro و tritton پيدا ميشه؟ چون با ps4 مشكلي ندارن
چون هدست هاي موجود بازار اكثرا كار نميكنن يا شانسي هست، از Logitechكه F540 راحت كار ميكنه و G35 هم براي بعضي ها كار ميكنه و براي بعضي كار نميكنه.
G930 كار ميكنه اما مشكلات زيادي داره كه به صرفه نيست.
از Razer هم Megalodon و Kraken خوب هستن فقط در مورد Megalodon نميدونم كار ميكنه يا نه ، Kraken رو گفته بودن كار ميكنه.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
دوستانی که W904 میخوان بخرن دقت کنن که مالزی باشه
چون سری مالزی W904 به حساب میاد و چینیش W900 هستش و کیفیت کمتری داره
بعضی فروشنده های محترم 900 رو به جای 904 میکنن تو پاچه خریدار
داداش تا جایی که خبر دارم این تلویزیون با نام W900 برای آمریکا و W904 برای خاورمیانه عرضه شده.
حالا منم دقیقا در جریان نیستم اگه کسی مطمئن هست بیاد توضیح بده.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
داداش تا جایی که خبر دارم این تلویزیون با نام W900 برای آمریکا و W904 برای خاورمیانه عرضه شده.
حالا منم دقیقا در جریان نیستم اگه کسی مطمئن هست بیاد توضیح بده.
داداش من خودم تو این کارم و خیالت راحت
ی سر ب بازار بزن حساب کار دستت میاد(الان تو بازار اینجوره)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
به نظر من واسه بازی کردن حداکثر tv باید 32 اینچ باشه
من روی 46 اینچ بازی کردم اصن حال نمیداد خیلی بزرگ بود به نظرم این سطح از صفحه برای فیلم دیدن خوبه که آدم درگیر رنگ ها و فیلم بشه توو بازی تمرکزت از بین میره مخصوصا توی اول شخص که نصف سرعت عملتو از دست میدی تا یه مدت که خیلی عادت کنی
به نظر من بهترین باید 27 اینچ باشه خودم 22 دارم واسه بازی عالیه ولی از دیدن صحنه های خیلی زیبا شوکه نمیشی دیگه از طرف دیگه 27 اونقدر بزرگ نیست که تمرکزت رو از دست بدی حالا باز هم خودتون بهتر میتونین تصمیم بگیرید

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان یه سوال این هدستهای اصل خود سونی که برای PS3 عرضه شده بودن به کنسول میخوره ؟ میشه ازش استفاده کرد ؟
سوال بعدی اینکه من مانیتوره Samsung P23700 دارم . بنظرتون فعلا جوابگو هست ؟ تا بتونم یه تلوزیون بخرم ؟
Samsung P23700 - مانیتور سامسونگ پی 23700

آخرین ویرایش:

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
به نظر من واسه بازی کردن حداکثر tv باید 32 اینچ باشه
من روی 46 اینچ بازی کردم اصن حال نمیداد خیلی بزرگ بود به نظرم این سطح از صفحه برای فیلم دیدن خوبه که آدم درگیر رنگ ها و فیلم بشه توو بازی تمرکزت از بین میره مخصوصا توی اول شخص که نصف سرعت عملتو از دست میدی تا یه مدت که خیلی عادت کنی
به نظر من بهترین باید 27 اینچ باشه خودم 22 دارم واسه بازی عالیه ولی از دیدن صحنه های خیلی زیبا شوکه نمیشی دیگه از طرف دیگه 27 اونقدر بزرگ نیست که تمرکزت رو از دست بدی حالا باز هم خودتون بهتر میتونین تصمیم بگیرید
بهترين ٤٠ اينچه از ٢٦ و ٣٢ و ٤٧ تست كردم اما ٤٠ يه چيز ديگس tv زير ٣٢ جزييات خوب توش معلوم نيست

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
آره دادا هدستهای PS3 به PS4 میخوره مثل این :

pTRU1-11153468dt.jpg

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
من میخوام ps4 بگیرم ،ps3 که داشتم کابل اچ دی ام رو وصل میکردم به مانیتور کامپوننت رو با تبدیل وصل میکردم به اسپیکر.
حالا که ps4 کابل کامپوننت رو نداره چی کار کنم؟مانیتورم اسپیکر نداره!!خروجی صدا برای هدفون ولی داره.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
من میخوام ps4 بگیرم ،ps3 که داشتم کابل اچ دی ام رو وصل میکردم به مانیتور کامپوننت رو با تبدیل وصل میکردم به اسپیکر.
حالا که ps4 کابل کامپوننت رو نداره چی کار کنم؟مانیتورم اسپیکر نداره!!خروجی صدا برای هدفون ولی داره.
یه کابل دو طرفه 3.5 میگیری یکیشو میزنی پشت مانیتور یکیشم به اسپیکر.
کابل صدا 1 به 1 استریو 3.5 | فروشگاه آنلاین کامپیوتر همراهان

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سه بعدی پسیو رزولوشن تصویر رو نصف میکنه.مثلا اگر فیلم full hd داشته باشید تو حالت سه بعدی hd میشه.در حالی که اکتیو اینطور نیست
کلا سه بعدی رو برای گیم بزارین کنار.تکنولوژی سه بعدی هنوز کامل نشده و مشکلات زیادی داره.خود شرکت ها هم دیگه رو قابلیت سه بعدی مانور نمیدن و بیشتر رو کیفیت تصویر 2 بعدی تبلیغ میکنن

سلام دوست عزیز

تو تکنولوژی پسیو رزولیشن نصف نمیشه.اگه قرار باشه نصف بشه نصف رزولیشن fullhd میشه 960 در 540 که در واقع چنین چیزی نیست.

تو حالت پسیو فقط رزولیشن عمودی تصویر یعنی 1080 بین دو تا چشم نصف میشه یعنی در اصل میشه 1920 در 540 که در واقع دو تا 540 هستش که هر کدام برای یک چشم قابل مشاهده هستش.

افت کیفیت هم خیلی کم هستش و کسانی که واقعا حساس باشن ممکنه اینو متوجه بشن.تو فیلمهایی که به صورت fullhd پخش نمیشه بیشتر ممکنه افت کیفیت مشخص بشه تا فیلمهایی که fullhd هستند.

ولی مزایای دیگه این تکنولوژی مثل سبکی عینک و نداشتن پرش و کم شدن حالت شبهی در فواصل دور داخل فیلم و همینطور خسته شدن کمتر چشم ارزش داره که به سمت این تکنولوژی بریم.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
دوستان تفاوت w804 با w800 چیه؟امروز تقریبا نزدیکـــه بانه بودم یکی میگفت w800 داریم یه....قیمتشم 2800 البته خود بانه 2700

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان هدفون Earpod ایفون به دسته وصل میشه ؟ حتمی که نه احتمالش هست ؟ یجا طرف گفته بود اگه داری از اون استفاده کن
سایت خارجی بود !

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
876
نام
آرمـان
دوستان تفاوت w804 با w800 چیه؟امروز تقریبا نزدیکـــه بانه بودم یکی میگفت w800 داریم یه....قیمتشم 2800 البته خود بانه 2700
w804 مالزی هستش و کیفیت بهتری داره !
w800 ساخت چین هستش ...
خرید w800 اصلا توصیه نمیشه حتما سعی کنین w804 بگیرین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر