خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
این قضیه خراب شدن قطعات هر برندی تو همه پلتفرم ها هست،مثلا میگن جنس MSI خوب نیست خراب میشه درحالیکه کارت قبلی من از همین برند بود و هیچیش نشد
کلا برمیگرده به استفاده اون شخص از اون قطعه،یکی تلویزیون سونی داره پدرشو درمیاره میگه عه جنسش بد بود یکی هم برعکسش واسه سامسونگ داره درست تا می‌کنه چندین سال هم کار میده
کلا برمیگرده به کارایی که اون شخص از اون قطعه میکشه

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
گایز:D

نظرتون در مورد این تلویزیون که بدرد گیم هم بخوره چیه:

قیمت تلویزیون سامسونگ 55q60t - تلویزیون سامسونگ 55 q60t

بودجه مون در همین اندازه است:D:(

مهمترین فاکتور این روزا بودجه س این مدل هم با توجه به قیمتش و سایر گزینه های این رنج قیمت انتخاب خوبیه یا در واقع بهترین انتخاب ِ
یکی از دوستان همین چند صفحه پیش از این مدل خریدن

• Love
Reactions: Jill-Valentine

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام
بچه ها بین q70r و x9500g کدوم ارزش خرید بیشتری داره؟
و اینکه تفاوت این دوتا تلویزیون با تلویزیون فعلی خودم LG uh850v در چیه؟
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
  • Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تو استفاده از تلویزیونتون به هیچ عنوان با بالاترن نور یعنی ماکسیمم بک لایت کار نکنین..عمده مشکلات سوختن بکلایت و داغ شدنش مربوط به همین نور زیاد هست..اگرم میزارین خیلی استفاده نکنین.

• Like
Reactions: mohsen2019

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
تو استفاده از تلویزیونتون به هیچ عنوان با بالاترن نور یعنی ماکسیمم بک لایت کار نکنین..عمده مشکلات سوختن بکلایت و داغ شدنش مربوط به همین نور زیاد هست..اگرم میزارین خیلی استفاده نکنین.
خب وقتی بازی hdr باشه برای گرفتن بهترین کیفیت مجبوری بذاری روی بیشترین بک لایت وگرنه همون sdr بازی میکنی دیگه
بعد 3ساعت مدت زمان طولانی محسوب میشه ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
  • Like

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ممنون . تنها دلیلی که شاید میترسیدم از OLED استفاده کنم burn-in صفحه های OLED بود ولی با توجه به حرف شما و این ویدئویی که فرستادید قطعا b9 انتخابم شد.

CX فوقالعادست یکی از دوستان بالاتر هم اشاره کرد پیگیر شدم و واقعا میشه گفت حرف نداشت , ولی باتوجه به این که شما هم درجریان وضعیت بازار ایران هستید TV های این رده بسختی گیر میاد و بشدت هم گرون هستند همین B9 به سختی با قیمت کمی معقول تونستم پیدا کنم ! به هر حال ممنون از راهنماییتون انتخاب شد همون B9 .
Burn in تو مدل های اخیر تقریبا از بین رفته.
LG از یک سری هوش مصنوعی استفاده می‌کنه که مثلا میگم برای یکی که 10 ساعت در روز یک کانال خبری یا یک بازی ویدئویی با HUD ثابت استفاده می کنرو، سعی می‌کنه اون بخش ثابتو بعد از چند ساعت کمی محو کنه یا پیکسل هارو جا به جا کنه تا مشکلی پیش نیاد. البته محو و تغییر پیکسل ها به شکلی انجام میشه که کلا مشخص نیست برای بیننده.

تلویزیون های سال 2020 سونی واقعا ارتقای خوبی داشتند. و IPS های جدید سونی واقعا خیلی خوب عملکردند.
.
سونی از پورت HDMI 2.1 تو مدل های ۲۰۲۰ تا اونجایی که من خبر دارم استفاده نکرده و به همین دلیل خریدشون برای ما گیمر و خصوصا برای نسل بعد خیلی مناسب نیست.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خب وقتی بازی hdr باشه برای گرفتن بهترین کیفیت مجبوری بذاری روی بیشترین بک لایت وگرنه همون sdr بازی میکنی دیگه
بعد 3ساعت مدت زمان طولانی محسوب میشه ؟
ببین من وقتی تلویزیون قبلیم سوخت هرجا می بردم میگفتم این برای چی سوخته بکلایتهاش ، میگفتن با بالاترین نور کار کردی زیاد داغ کرده سوخته..همچنین توجه داشته باشین با بااترین نور وقتی کار میکنی عمر بکلایتها نورشون بعد از مدتی کمتر میشه و دیگه مثل روزای اول قدرت نوردهی نداره.
من تقریبا 2 سال پیش QLED Q7F سامسونگ رو خریدم..اوموقع فروشنده میگفت این تلویزیونهای پشت ویترینمون میبینی همشون بعد از چند ماه کمپانی میاد میبره یدوه نو میاره..گفتم چرا؟ گفت اینارو چون با بالاترین نور میزاریم و شبو روز روشنه ، بعد از مدتی نورش کم میشه و اون شفافیت روزای اول رو نداره.
من خودم بازیهای انلاین رو میزام رو 9 از 20..بازی های پرگرافیک مثل TLOU میزارم رو 16 از 20...که میدونم زیاده ولی این بازی باید اینجوری بازی کرد تا بفهمیم خدای گرافیک یعنی چی.. بعد از 7 سال صبر ارزشش رو داره.

• Like
Reactions: ezio252

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
گایز:D

نظرتون در مورد این تلویزیون که بدرد گیم هم بخوره چیه:

قیمت تلویزیون سامسونگ 55q60t - تلویزیون سامسونگ 55 q60t

بودجه مون در همین اندازه است:D:(
قبلا هم بهت گفتم. چون می‌خوای PS5 بخری انتخاب مناسبی نیست :D
Native Refresh Rate

60 Hz
Variable Refresh Rate

No
HDMI Forum VRR

No
FreeSync

No
G-SYNC Compatible

No
4k VRR Maximum

N/A
4k VRR Minimum

No VRR support
1080p VRR Maximum

N/A
1080p VRR Minimum

No VRR support
1440p VRR Maximum

N/A
1440p VRR Minimum

No VRR support
VRR Supported Connectors

No VRR support
مدل های Nano ال جی فکر می‌کنم بهتر باشه و از لحاظ قیمت هم حتی فکر می‌کنم پایین تر از این مدل سامسونگ هستند.
البته دارای تمام ویژگی‌ها مثل HDMI 2.1 و... هم هستند.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ببین من وقتی تلویزیون قبلیم سوخت هرجا می بردم میگفتم این برای چی سوخته بکلایتهاش ، میگفتن با بالاترین نور کار کردی زیاد داغ کرده سوخته..همچنین توجه داشته باشین با بااترین نور وقتی کار میکنی عمر بکلایتها نورشون بعد از مدتی کمتر میشه و دیگه مثل روزای اول قدرت نوردهی نداره.
من تقریبا 2 سال پیش QLED Q7F سامسونگ رو خریدم..اوموقع فروشنده میگفت این تلویزیونهای پشت ویترینمون میبینی همشون بعد از چند ماه کمپانی میاد میبره یدوه نو میاره..گفتم چرا؟ گفت اینارو چون با بالاترین نور میزاریم و شبو روز روشنه ، بعد از مدتی نورش کم میشه و اون شفافیت روزای اول رو نداره.
نمیدونم الان چندتا مطلب خوندم نوشته بود عمر tv رو خیلی کم نمیکنه فقط استفاده از حداقل بک لایت به عمر استاندارد tv که 60000 ساعته اضافه میکنه
بعد با این تفاسیر خرید مانیتور بهتر نیست؟ من یه مانیتور full hd دارم 10 ساله آخ نگفته

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر