خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
Burn in منظورمه
ال ای دی ها که مشکل بورن این ندارن ولی اولد هامخصوصا سری جدید به ندرت اتفاق میفته ولی بازم احتمالش هست.وست قبلی گفتم اگر شب و روز پای آنلاین و گیم هستین اولد نگیرید بهتره.....

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
مقایسه تصویری بین دو تلویزیون Sony x8000H و Samsung Q60T

سمت چپ سونی / سمت راست سامسونگ

https://www.you*tube.com/watch?v=A2FdwCV0vQg

(ستاره قرمز * را از آدرس لینک پاک کنید.)

ngxd_1.png

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مقایسه تصویری بین دو تلویزیون Sony x8000H و Samsung Q60T

سمت چپ سونی / سمت راست سامسونگ

https://www.you*tube.com/watch?v=A2FdwCV0vQg

ngxd_1.png
سونی چه رنگهاش طبیعی ترن

• Like
Reactions: mojt9090

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
مقایسه از سایت معتبر HDTVTEST

عیار تلویزیون سونی اینجا مشخص میشه . رنگ ها و پردازش عالی تصویر در سری 2020 سونی ... کلیپ رو ببینید .

Sony X9500H و Samsung Q80T

سمت راست سونی و سمت چپ سامسونگ

https://www.yout*ube.com/watch?v=2DaZE_VGytQ

szze_2.png

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
مقایسه از سایت معتبر HDTVTEST

عیار تلویزیون سونی اینجا مشخص میشه . رنگ ها و پردازش عالی تصویر در سری 2020 سونی ... کلیپ رو ببینید .

Sony X9500H و Samsung Q80T

سمت راست سونی و سمت چپ سامسونگ

https://www.yout*ube.com/watch?v=2DaZE_VGytQ

szze_2.png
نظر سایت رتینگز
For most uses, the Samsung Q80T QLED performs a bit better than the Sony X950H. They have very similar performance for the most part, but the Samsung has better motion handling, lower input lag, and it supports variable refresh rate technology to reduce screen tearing. On the other hand, the Sony has a significantly higher peak brightness and its black uniformity is also much better.

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
نظر سایت رتینگز
For most uses, the Samsung Q80T QLED performs a bit better than the Sony X950H. They have very similar performance for the most part, but the Samsung has better motion handling, lower input lag, and it supports variable refresh rate technology to reduce screen tearing. On the other hand, the Sony has a significantly higher peak brightness and its black uniformity is also much better.

سلام

درسته ، همیشه بررسی های مختلفی انجام میشه . ولی در کل در عمل و چیزی که موقع خریداری مواجه میشیم کمی با نقد و بررسی ها متفاوت هست .

به شخصه سونی رو خیلی می پسندم چون کیفیت قطعات بسیار بالاتر و بهتری نسبت به رقبا داره و اینو همه میدونن .

• Like
Reactions: mehami

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
سلام

درسته ، همیشه بررسی های مختلفی انجام میشه . ولی در کل در عمل و چیزی که موقع خریداری مواجه میشیم کمی با نقد و بررسی ها متفاوت هست .

به شخصه سونی رو خیلی می پسندم چون کیفیت قطعات بسیار بالاتر و بهتری نسبت به رقبا داره و اینو همه میدونن .
کیفیت قطعات سونی بهتره!!!!؟؟؟؟البته قبول دارم تلوزیون سونی بین عوام مردم ایران محبوبتره...
با دلیل مدرک حرفتو ثابت کن.هیچ فرقی تو کیفیت قطعات بین برند ها نیست.این صحبت ها تو سال 2020 که مو رو از ماست میکشن بیرون بیمعنیه.....بگو از برند و اسم سونی خوشم میاد قابل باور تره.

آخرین ویرایش:

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
کیفیت قطعات سونی بهتره!!!!؟؟؟؟البته قبول دارم تلوزیون سونی بین عوام مردم ایران محبوبتره...
با دلیل مدرک حرفتو ثابت کن.هیچ فرقی تو کیفیت قطعات بین برند ها نیست.این صحبت ها تو سال 2020 که مو رو از ماست میکشن بیرون بیمعنیه.....بگو از برند و اسم سونی خوشم میاد قابل باور تره.

سلام
نظر همه قابل احترام هست . دلیل محبوبیت سونی در ایران کیفیت و دوام آن است . چون کسی که تلویزیون سونی دارد تا 15 سال نیازی به تعویض نمیبیند وکمتر دچار خرابی می شود مگر آن که ضربه ای ببینید که خراب شود . مخصوصاً در این وضعیت اقتصادی کیفیت و دوام برای جلوگیری از هزینه های مجدد واقعا مهم است .

دلیلش رو میخوای ببینید :

+ اول برید تعمیرگاه های بزرگ تلویزیون شهرتون ، قبل از وارد شدن ببینید تلویزیون های خراب و تعمیری در تعمیرگاه بیشتر از سونی هستند یا برند های دیگر .

و از تعمیر کاران معتبر شهرتون بپرسید کدوم برند درصد خرابی هایش بیشتر بوده است .

+ نگاهی به سایت دیوار و شیپور بکنید و سرچی کوچک در بخش کلان شهر ها بزنید و ببینید بیشتر تلویزیون های خرابی که برای فروش گذاشته شده سونی بوده یا برند های دیگر .

+ نگاهی به نظرات و تصاویر محصولات سونی و محصولات کره ای و متفرقه در آمازون و سایت دیجی کالا بیندازید تا ثابت شود .

و .....

اگر خواستید نظر سنجی هم میشه در سایت گذاشت .

منظور من این نیست که برند های دیگر مخصوصاً سامسونگ و ال جی کیفیت بدی دارند اتفاقاً بسیار با کیفیت هستند مخصوصا OLED های بی نهایت عالی ال جی .

اما صرفاً در بحث کیفیت و دوام قطعات داخلی تلویزیون به شخصه با قاطعیت میگم : سونی !!!

ولی قضاوت با کاربران درباره صبحت شما که میگید برند های ژاپنی به خصوص سونی هیچ فرقی با کره ای و متفرقه ندارند .

آخرین ویرایش:

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
سلام
من هم در حال حاضر سونی دارم. یادمه EX520 حدود 9 سال پیش برای خونه پدری خریدم . این تلویزیون رو از بانه خریدیم 1.470 خریدم اون موقع یکی از آشناهامون سامسونگ خرید مدل d6000 .الان اون آشنامون سومین تلویزیونی هست که تعویض کرده ، اون سامسونگ بعد از مدتی روی پنلش خط افتاد و بعد ال جی خرید اون مشکل برد تلویزیون پیدا کرد و بعدتلویزیون w800c سونی خرید و الان به شدت راضی هستش . سونی تنها مشکلی که داره امکانات هوشمند هست و بس ولی کیفیت تصویر عالی دارد .

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
سلام
نظر همه قابل احترام هست . دلیل محبوبیت سونی در ایران کیفیت و دوام آن است . چون کسی که تلویزیون سونی دارد تا 15 سال نیازی به تعویض نمیبیند وکمتر دچار خرابی می شود مگر آن که ضربه ای ببینید که خراب شود . مخصوصاً در این وضعیت اقتصادی کیفیت و دوام برای جلوگیری از هزینه های مجدد واقعا مهم است .

دلیلش رو میخوای ببینید :

+ اول برید تعمیرگاه های بزرگ تلویزیون شهرتون ، قبل از وارد شدن ببینید تلویزیون های خراب و تعمیری در تعمیرگاه بیشتر از سونی هستند یا برند های دیگر .

و از تعمیر کاران معتبر شهرتون بپرسید کدوم برند درصد خرابی هایش بیشتر بوده است .

+ نگاهی به سایت دیوار و شیپور بکنید و سرچی کوچک در بخش کلان شهر ها بزنید و ببینید بیشتر تلویزیون های خرابی که برای فروش گذاشته شده سونی بوده یا برند های دیگر .

+ نگاهی به نظرات و تصاویر محصولات سونی و محصولات کره ای و متفرقه در آمازون و سایت دیجی کالا بیندازید تا ثابت شود .

و .....

اگر خواستید نظر سنجی هم میشه در سایت گذاشت .

منظور من این نیست که برند های دیگر مخصوصاً سامسونگ و ال جی کیفیت بدی دارند اتفاقاً بسیار با کیفیت هستند مخصوصا OLED های بی نهایت عالی ال جی .

اما در بحث کیفیت و دوام به شخصه با قاطعیت : سونی !!!

ولی قضاوت با کاربران درباره صبحت شما که میگید برند های ژاپنی به خصوص سونی هیچ فرقی با کره ای و متفرقه ندارند .
عزیز دل تو همین تاپیک بعضی کاربرا گزارش سوختن پنل سونی هم دادن.این که نشد مبنا برای تصمیم خرید یک تلویزیون!!!!!!!!
بحث رو همینجا خاتمه میدم.

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
عزیز دل تو همین تاپیک بعضی کاربرا گزارش سوختن پنل سونی هم دادن.این که نشد مبنا برای تصمیم خرید یک تلویزیون!!!!!!!!
بحث رو همینجا خاتمه میدم.

من هم نمیگم که تلویزیون های سونی به هیچ عنوان تا ابد خراب نمی شوند .

منظور من این هست : تلویزیون های ژاپنی به خصوص سونی ، در بلند مدت کمتر از برند های رقیب دچار خرابی می شوند .

منم بحث رو در همین جا خاتمه میدم . اگر کدورتی در بحث و صحبت شد عذر خواهی میکنم . ???

با تشکر

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
یه tv سونی داشتم مدلش 450a بود..که واقعا تصویرش بی نظیر و شفاف بود..بعد از 3 4 سال هم بکلایتهاش سوخت هم بردش..گارنتی هم اصلا گفت هیچ کدام از قطعاتشو نداریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر