خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

این یه نظر شخصیه

به نظر من یه مانیتور حتی اگه FullHD هم باشه اصلا با یه LCD TV سایز بالا (بیشتر از 37 ) قابل مقایسه نیست.

خودم جفتش رو تجربه کردم ولی لذت دیدن تصویر HD ، توی LCD TV یا پلاسما ، اونم در سایز بزرگ ، یه چیز دیگه اس .

مثلا شما بلوری فیلم نجات سرباز رایان رو بذار توی HDTV و لذت دو عالم رو ببر ....

Saving Private Ryan بزار بيرون بياد بعد شما خيال بافي كن!:laughing:

این یه نظر شخصیه

به نظر من یه مانیتور حتی اگه FullHD هم باشه اصلا با یه LCD TV سایز بالا (بیشتر از 37 ) قابل مقایسه نیست.

خودم جفتش رو تجربه کردم ولی لذت دیدن تصویر HD ، توی LCD TV یا پلاسما ، اونم در سایز بزرگ ، یه چیز دیگه اس .

مثلا شما بلوری فیلم نجات سرباز رایان رو بذار توی HDTV و لذت دو عالم رو ببر ..
منم کاملا با شما موافقم.بازی کردن توی LCD TV واقعا لذت بیشتری نسبت به مانیتور داره ولی خوب هر کسی جا و یا قدرت مالی خرید LCD TV رو نداره برای همین از مانیتور استفاده میکنه
Saving Private Ryan بزار بيرون بياد بعد شما خيال بافي كن!
این فیلم هم HD یش اومده و من MKV یش رو دارم

من کاری به سایر موارد ندارم ! اما خداییش پهنای باند بلوتوث چقدره ؟ بعد شما حدث میزنی مثلا خروجی تصویر پلی استیشن چه پهنای باندی نیاز داره ؟؟؟
ارسال تصاویر ریل تایم همونقدر در حال حاضر خیالی به نظر میاد که ارسال برق بی سیم ! ( هر چند رو جفتش کارهای خوبی انجام شده )
تا اونجا هم که من می دونم بلوتوث هم تو اون تلویزیونها و هم تو پلی استیشن برای اتصال ابزارهایی مثل هدفون و گوشی موبایلو از این دست وسایله .
-------------------------------------------------------------
خدمت دوست بالاتری ، اون ریپ هایی که شما از فیلم ها تهیه می کنید از بدترین متریال های موجود گرفته شده و معمولا ناشیانه تبدیل میشن برای همین کیفیت مطلوبی ندارن ، حالا چه برسه به فیلمی مثل اونی که شما گفتی که هنوز حتی آنونس هم نشده ! ....

من کاری به سایر موارد ندارم ! اما خداییش پهنای باند بلوتوث چقدره ؟ بعد شما حدث میزنی مثلا خروجی تصویر پلی استیشن چه پهنای باندی نیاز داره ؟؟؟
ارسال تصاویر ریل تایم همونقدر در حال حاضر خیالی به نظر میاد که ارسال برق بی سیم ! ( هر چند رو جفتش کارهای خوبی انجام شده )
تا اونجا هم که من می دونم بلوتوث هم تو اون تلویزیونها و هم تو پلی استیشن برای اتصال ابزارهایی مثل هدفون و گوشی موبایلو از این دست وسایله .
-------------------------------------------------------------
خدمت دوست بالاتری ، اون ریپ هایی که شما از فیلم ها تهیه می کنید از بدترین متریال های موجود گرفته شده و معمولا ناشیانه تبدیل میشن برای همین کیفیت مطلوبی ندارن ، حالا چه برسه به فیلمی مثل اونی که شما گفتی که هنوز حتی آنونس هم نشده ! ....
پس خالی بندی بوده !!

خالی بندی چیه رفیق . عرض کردم خدمتتون بلوتوث محصوص ارتباط گجت هایی مثل موبایلو پلیرپرتابل و هدفونو ایناست .
تازه پلی استیشن هم محدودیت داره شما تنها جایی که می تونی باهاش از طریق پی اس تری تصویر رو بدی دنیای خارج کانکتورهای مرسوم پشتش هست .

سلام.
میشه در مورد tv مانیتور m2394a در مورد tv یه کم اطلاعات میخواستم.
ممنون.

میخواستم نظرتون رو در مورد این هم بدونم. M2794DP

آخرین ویرایش:
سلام.
من می خوام یدونه PS3 بگیرم.
مانیتورمم این هست.
با این مانیتور که مشکلی نخواهم داشته؟
aoc-2230fh-lcd.jpg

سلام !! :rose:
يکی از دوستام داره ميره بانه ، منم ميخوام بهش بگم يه LCD واسه گيم برام بياره
ميخواستم بدونم ارزونترين قيمتی بانه 32 اينچ چنده ؟؟؟
ارزونترين قيمتی بانه 40 اينچ چنده ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or