خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

davood-2009

کاربر سایت
Jan 16, 2010
36
نام
داود
این یه نظر شخصیه

به نظر من یه مانیتور حتی اگه FullHD هم باشه اصلا با یه LCD TV سایز بالا (بیشتر از 37 ) قابل مقایسه نیست.

خودم جفتش رو تجربه کردم ولی لذت دیدن تصویر HD ، توی LCD TV یا پلاسما ، اونم در سایز بزرگ ، یه چیز دیگه اس .

مثلا شما بلوری فیلم نجات سرباز رایان رو بذار توی HDTV و لذت دو عالم رو ببر ....

Saving Private Ryan بزار بيرون بياد بعد شما خيال بافي كن!:laughing:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این یه نظر شخصیه

به نظر من یه مانیتور حتی اگه FullHD هم باشه اصلا با یه LCD TV سایز بالا (بیشتر از 37 ) قابل مقایسه نیست.

خودم جفتش رو تجربه کردم ولی لذت دیدن تصویر HD ، توی LCD TV یا پلاسما ، اونم در سایز بزرگ ، یه چیز دیگه اس .

مثلا شما بلوری فیلم نجات سرباز رایان رو بذار توی HDTV و لذت دو عالم رو ببر ..
منم کاملا با شما موافقم.بازی کردن توی LCD TV واقعا لذت بیشتری نسبت به مانیتور داره ولی خوب هر کسی جا و یا قدرت مالی خرید LCD TV رو نداره برای همین از مانیتور استفاده میکنه
Saving Private Ryan بزار بيرون بياد بعد شما خيال بافي كن!
این فیلم هم HD یش اومده و من MKV یش رو دارم

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
من کاری به سایر موارد ندارم ! اما خداییش پهنای باند بلوتوث چقدره ؟ بعد شما حدث میزنی مثلا خروجی تصویر پلی استیشن چه پهنای باندی نیاز داره ؟؟؟
ارسال تصاویر ریل تایم همونقدر در حال حاضر خیالی به نظر میاد که ارسال برق بی سیم ! ( هر چند رو جفتش کارهای خوبی انجام شده )
تا اونجا هم که من می دونم بلوتوث هم تو اون تلویزیونها و هم تو پلی استیشن برای اتصال ابزارهایی مثل هدفون و گوشی موبایلو از این دست وسایله .
-------------------------------------------------------------
خدمت دوست بالاتری ، اون ریپ هایی که شما از فیلم ها تهیه می کنید از بدترین متریال های موجود گرفته شده و معمولا ناشیانه تبدیل میشن برای همین کیفیت مطلوبی ندارن ، حالا چه برسه به فیلمی مثل اونی که شما گفتی که هنوز حتی آنونس هم نشده ! ....

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من کاری به سایر موارد ندارم ! اما خداییش پهنای باند بلوتوث چقدره ؟ بعد شما حدث میزنی مثلا خروجی تصویر پلی استیشن چه پهنای باندی نیاز داره ؟؟؟
ارسال تصاویر ریل تایم همونقدر در حال حاضر خیالی به نظر میاد که ارسال برق بی سیم ! ( هر چند رو جفتش کارهای خوبی انجام شده )
تا اونجا هم که من می دونم بلوتوث هم تو اون تلویزیونها و هم تو پلی استیشن برای اتصال ابزارهایی مثل هدفون و گوشی موبایلو از این دست وسایله .
-------------------------------------------------------------
خدمت دوست بالاتری ، اون ریپ هایی که شما از فیلم ها تهیه می کنید از بدترین متریال های موجود گرفته شده و معمولا ناشیانه تبدیل میشن برای همین کیفیت مطلوبی ندارن ، حالا چه برسه به فیلمی مثل اونی که شما گفتی که هنوز حتی آنونس هم نشده ! ....
پس خالی بندی بوده !!

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
خالی بندی چیه رفیق . عرض کردم خدمتتون بلوتوث محصوص ارتباط گجت هایی مثل موبایلو پلیرپرتابل و هدفونو ایناست .
تازه پلی استیشن هم محدودیت داره شما تنها جایی که می تونی باهاش از طریق پی اس تری تصویر رو بدی دنیای خارج کانکتورهای مرسوم پشتش هست .

Misery.N

کاربر سایت
Jan 17, 2008
58
سلام.
میشه در مورد tv مانیتور m2394a در مورد tv یه کم اطلاعات میخواستم.
ممنون.

میخواستم نظرتون رو در مورد این هم بدونم. M2794DP

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
سلام.
میشه در مورد tv مانیتور m2394a در مورد tv یه کم اطلاعات میخواستم.
ممنون.

من اینو دارم 300خریدم به تو هم پیشنهاد میکنم بگیری حرف ندار همfull hd و 2*hdmi داره کیفت تصویر هم تو ps3 بهترین روی 1080p هست

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام این تلوزیون خوبه یا نه:
X Vision 32 Lotus
بالا ای را بخرم بهتره یا این:
"M2794DP LG 27 (مانیتور تی وی)
برای اسلیم میخوام

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
من می خوام یدونه PS3 بگیرم.
مانیتورمم این هست.
با این مانیتور که مشکلی نخواهم داشته؟
aoc-2230fh-lcd.jpg

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
سلام !! :rose:
يکی از دوستام داره ميره بانه ، منم ميخوام بهش بگم يه LCD واسه گيم برام بياره
ميخواستم بدونم ارزونترين قيمتی بانه 32 اينچ چنده ؟؟؟
ارزونترين قيمتی بانه 40 اينچ چنده ؟؟؟

آخرین ویرایش:

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
آقا سینا بیخیال بانه شو من الان نزدیک یکی از شهرای اونجام داداش جنساش رو فاکتور ارزونن باور کن به درد نمیخوره برا شمایی که کیفیت برات مهمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر