خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام !
یه سوال دارم ولی مزبوط به این بخش نمیشه :blushing: ولی چون دیگه کسی تو بخش ps2 فعالیت نمیکنه ، اینجا میپرسم :
با vga box میشه ps2 رو به مانیتور crt وصل کرد ؟
اگه اون vga box خروجی dvi یا d-sub داشته باشه میخوره!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا مهدی لطف کن به این 3 تا سوالم هم بی زحمت جواب بده :
1- منظورتون اینه که 40a650 هنوز اونجا زیاد نیست و بعدآ بیشتر میشه درسته؟یعنی دیرتر ممکنه بانه هم راحت بشه گیر آورد؟
2- اگه تلویزیون 100 هرتز نباشه چه بدی داره؟اصلآ میشه بگین 100 هرتز یعنی چی؟
x360 -3 اونجا چقدر ارزونتره؟

البته به تازگی شنیدم در بانه یافت میشه . البته قیمتش فعلا یه خورده بالاست . شاید حدود 300 تومن زیر قیمت گارانتی دارشه .
2- اتفاق خاصی نمیفته زیاد به این چیزا اهمیت ندید .
3- منظورت براویاست ؟ اگه اینطوره باید بگم حدود 600 تومنی ارزونتره .
من یدونه اسکارلت خریدم البته از کرمانشاه . حالشون نداشتم برم بانه از همین جا 42 اینچ ساخت کره رو خریدم 1100000 تومن . کیفیت صدا و تصویرش هم عالیه . قیافش هم که فوق العادس .

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
با سلام
بچه ها اگه می تنظیمات 46x350 رو بذارید بابا انقد با این تنظیمات پسرعموم ور رفتیم تصویرش بهتراز مال من شد
با تشکر

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
چرا بابا خیلی اهمیت داره. این که دیگه dynamic contrast نیست که.
اصولا اگه TV 100هرتز باشه توی تصاویر سریع خیلی بهتر جواب میده و مقدار ghosting به حداقل میرسه
بچه ها اگه می تنظیمات 46x350 رو بذارید
تا فردا صبر کن

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
چرا بابا خیلی اهمیت داره. این که دیگه dynamic contrast نیست که.
اصولا اگه TV 100هرتز باشه توی تصاویر سریع خیلی بهتر جواب میده و مقدار ghosting به حداقل میرسه

تا فردا صبر کن

با سلام
:confused::confused::confused::confused:بابا چه با سرعت نور جواب میدید من5 دقیقم نیست پاسخ دادم
ایول دمتون گرم
با تشکر:love:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
البته به تازگی شنیدم در بانه یافت میشه . البته قیمتش فعلا یه خورده بالاست . شاید حدود 300 تومن زیر قیمت گارانتی دارشه .
3- منظورت براویاست ؟ اگه اینطوره باید بگم حدود 600 تومنی ارزونتره .
من یدونه اسکارلت خریدم البته از کرمانشاه . حالشون نداشتم برم بانه از همین جا 42 اینچ ساخت کره رو خریدم 1100000 تومن . کیفیت صدا و تصویرش هم عالیه . قیافش هم که فوق العادس .
1-آقا مهدی اگه منظورتون اسکارلت 42lg606 هستش که شما گفتید تو بانه میشه با این قیمت خرید شما چطوری تو کرمانشاه با این قیمت گرفتید؟پس اگه اینطوری باشه قیمتش با بانه چه فرقی داره؟
2-من شنیدم که برگه ی خرید کالا و از این حرفا میخواد و دیگه اینکه تا یه قیمتی مثلا 400 تومان بیشتر نمیشه خرید کرد،شما مطمعنی که گیر نمیدن؟یه وقت گیر ندن
اسکارلت هم مبارک

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
با سلام
بچه ها یه چیزی که تازه کشف کردم تو 46x350 که خیلی عذابم میده
لبه ها مربع مربع میشن مثلا نقشه متال 4 خیابونا که با سفید نشون داده میشن دورش خطاش صاف نیست هی مربع مربع نشون داده میشن hdmi من هم daiyo اصل ژاپن هست ورژن 1.3 لطفا سریعکمک کنین نمی دونم مشکل ازتنظیمات Tv هست یا hdmi یاکلا x350 همین شکلیه که من فک نکنم از خود تیوی باشه لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
آقایون کدوم مدل را بخرم:
Sony BRAVIA KLV-26T400A
or
SAMSUNG LA32R88B

آیا می شه از این TV برای PS3, PC, TV استفاده کرد ؟

آخرین ویرایش:

tomharrison

کاربر سایت
Jul 6, 2008
80
بچه ها اگر چیزی مد نظر دارین بگین من بیارم. دارم میچرخم تو کشورای دور ایران . تا دلتون بخواد هم میتونم بیارم . اگر عجله دارین هم میتونم از هر جایی که هستم براتون بفرستم . اما پول بار با خودتونه که نهایتآ 50 تا 100 تومن میشه .
من تا عید یا بعد از عید برمی گردم با کلی جنس خوب .
سفارش داشتین بدین .
تحویل در تهران

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
1-آقا مهدی اگه منظورتون اسکارلت 42lg606 هستش که شما گفتید تو بانه میشه با این قیمت خرید شما چطوری تو کرمانشاه با این قیمت گرفتید؟پس اگه اینطوری باشه قیمتش با بانه چه فرقی داره؟
2-من شنیدم که برگه ی خرید کالا و از این حرفا میخواد و دیگه اینکه تا یه قیمتی مثلا 400 تومان بیشتر نمیشه خرید کرد،شما مطمعنی که گیر نمیدن؟یه وقت گیر ندن
اسکارلت هم مبارک

با تحقیقاتی که بعمل آوردم میتونید اسکارلت رو توی بانه بین 900 تا 1 تومن بخرید ولی راستش چون حس بانه رفتن رو نداشتم (جادش خوب نیستو 6 ساعت هم با کرمانشاه فاصله داره) در ضمن من بقیمت خوب تو کرمانشاه خریدم وگرنه کمتر از 1200000 نمیدن .
نه واسه خرید یه دونه هیچ برگه ای نمیخواد شما با خیال راحت برو بگیر البته اگه سر راه برگشت مشکلی باشه قبل از پاسگاه وانت هایی هستند که 20 تومن میگیرن و پاسگاه رو دور میزنن و واست میارن اونور پاسگاه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر