خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
در مورد هرتز هم خیلی چیز مهمی نیست خیلی ها برای داشتن کیفیت بهتر اونو روی خاموش نگه می دارن ؛ حتی 800 هرتز!!!

یکی از مشخصه های یه تلویزیون خوب همین هرتز هستش دوست من.اگه دقت کرده باشی دوبرابر شدن هرتز قیمت tv رو هم دوبله میبره بالا.مال من که 600 هرتزه و تفاوتش با tv قبلیم کاملا محسوسه

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
تفاوت این ال ای دی ها که می گن ۲۰۰ هرتز یا ۱۰۰ هرتز چیه؟ چه برتری دارن نسبت به هم؟
راجع به مدلا من ex رو قبول دارم ولی به احترام نظر بقیه پافشاری نمیکنم. بطبع اونی که خریده تجربش از منی که تست کردم بیشتره.
هرچی هرتز بالاتر میره تصویر نرم تر میشه و دلنشینتر. تو سه بعدی هم نقش بسزایی داره.
راسته برای بازی طولانی باعث سر درد می شه؟ تا چه حد این صحبت های بدی که راجب سه بعدی می کنن درسته؟
جواب این سوال رو هم خسته شدم از بس گفتم.
دیدن سه بعدی یه تجربه کاملا شخصیه و کسی نمیتونه نظرشو به دیگری تحمیل کنه.

فردا باز یکی دیگه میاد عین اینو میپرسه.:|

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
سلام دوستان من این سوال رو تو بخش xbox مطرح کردم اما به جواب نرسیدم بخاطر همین اینجا هم میگم

من یه مانیتور led s22a360 سامسونگ دارم چطوری میتونم صدا بگیرم از xbox . برای تصویر که کابل hdmi میگیرم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
سلام دوستان من این سوال رو تو بخش xbox مطرح کردم اما به جواب نرسیدم بخاطر همین اینجا هم میگم

من یه مانیتور led s22a360 سامسونگ دارم چطوری میتونم صدا بگیرم از xbox . برای تصویر که کابل hdmi میگیرم
پشت مانیتورت سوکت هدفون نداره؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
میتونی از خود هدفون xbox استفاده کنی که به دسته بازی وصل میشه(البته کیفیت خوبی نداره).
هدفون usb استفاده کردی که ببینی کار میکنه یا نه؟

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
یکی از مشخصه های یه تلویزیون خوب همین هرتز هستش دوست من.اگه دقت کرده باشی دوبرابر شدن هرتز قیمت tv رو هم دوبله میبره بالا.مال من که 600 هرتزه و تفاوتش با tv قبلیم کاملا محسوسه

حرف شما کاملا صحیح و منطقی است البته برای پلاسما که سرعت پاسخ دهی پیکسل هاش کمتر از 0.001 میلی ثانیه است و هرتز همه ی پلاسما ها 600 کمتر نیست به خاطر همین سرعت پاسخ دهی پیکسل ها

ولی در ال ای دی وضعیت کاملا فرق می کند

Arvand

کاربر سایت
Jan 28, 2012
15
من این مدل LG رو نمی دونم دیدم یا نه. ولی چون اکثر مدل های LG رو دیدم واسه همین من اینجوری به ترتیب اولویت خودم لیست میکنم.
4
2
1 یا 3
سونی سری EX720 ناراحت ترین چیزیه که سونی تا حالا تولید کرده. تو همین فروم هم ناراضی داره. سری CX خیلی خوب نیست ولی بهتر از EX هستش. مخصوصا تو رنگ و نور.
این سامسونگ دیگه فکر نکنم گیر بیاد. چون مال پارساله. ولی اگه پیداش کردی تو خریدش شک نکن. چون از مدل جدیدش یعنی D6960 هم بهتره. یجورایی تکرار نشدنیه. من خودم همه جا رو گشتم تا تونستم یدونه 40ش رو پیدا کنم.
کلا تو هر برندی، معمولا تولید کننده یه مدل رو میزنه که بعدا میفهمه اشتباه کرده. چون باعث کمتر فروخته شدن سایر مدلهاش شده. مانند Samsung C6960 یا Sony X350A و معمولا سعی میکنه دیگه اون اشتباه رو تکرار نکنه.
در مورد هرتز هم بگم منظور Refresh کردن تصویره. اصولا باید هرچی بیشتر باشه بهتر شه. ولی نتایج تو برند ها و مدل های مختلف فرق میکنه.
توصیه من هم به شما اینه: 3D نگیر. مدل های سه بعدی کیفیتشون نسبت به دو بعدی هاشون پایینتره.

خیلی ممنونم از راهنمایی های شما و همه دوستان عزیز
امروز رفتم چند نمایندگی
متاسفانه برخورد نمایندگی های سونی خیلی زشت و زننده بود انگار می خواستم مجانی جونشونو بگیرم بر عکس قدیما که یه x350 خریدم و خیلی مودبانه با مشتری رفتار می کردند:))
جدا از حاشیه ها احساس کردم مدل ex جاهایی که انتظار دارم رنگ سیاه ببینم رنگ کمی ابی نشون می داد (یه آبی خیلی تیره)
متاسفانه مدل cx نداشتن تا بتونم ببینم و از اونجایی که در چند نمایندگی خیلی بد رفتار می کردن (با تمام مشتری ها) بیخیال رفتن به بقیه نمایندگی های سونی شدم
ال جی کیفیت بهتری نسبت به سونی ex داشت و رنگش رنگ بود سیاهش ابی نبود اما اون مدل که گفتم گفتن برای سال گذشتشست و دیگه تولید نمی شه و مدل lv35000 نشون دادن
در نهایت سامسونگ D5550 خریدم هم به خاطر ۱۰۰ هرتز بودنش و هم بخاطر اینکه احساس کردم روشن تره نسبت به ال جی ولی دوست داشتم ۶۹۶۰ بگیرم که متاسفانه گفتن دیگه تولید نمی شه

---------- نوشته در 02:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 PM ارسال شده بود ----------

راجع به مدلا من ex رو قبول دارم ولی به احترام نظر بقیه پافشاری نمیکنم. بطبع اونی که خریده تجربش از منی که تست کردم بیشتره.
هرچی هرتز بالاتر میره تصویر نرم تر میشه و دلنشینتر. تو سه بعدی هم نقش بسزایی داره.

جواب این سوال رو هم خسته شدم از بس گفتم.
دیدن سه بعدی یه تجربه کاملا شخصیه و کسی نمیتونه نظرشو به دیگری تحمیل کنه.

فردا باز یکی دیگه میاد عین اینو میپرسه.:|

خیلی ممنونم از شما اما یه سوالی برام پیش اومد یعنی پلاسما ها که همه ۶۰۰ هرتز هستند خیلی نرم ترند؟

خوب جواب نده دوست عزیز کسی مجبورت نکرده اگه میای لطف می کنی و جواب می دی و کمک می کنی دیگه این منت چیه گذاشتن چیه؟
اگه می خوای سوال بعدی اینطوری جواب بدی زحمت نکشی بهتره

---------- نوشته در 02:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

نه فقط یه خروجی اچی دی داره با یه خروجی که مانیتور قبلیا داشتن
یه کاری می تونی بکنی
مانیتور که با hdmi وصله واسه صدا کابل اصلی که تو جعبه خود دستگاه هستو به یه اسپیکر وصل کن اگه ایکس باکست قدیمیه و در صورت نصب hdmi نمی تونی کابل av وصل کنی کمی زیر قاب کابل av ایکس باکسو اندازه ی اون hdmi ببر

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
سلام
من میخواستم برم یه مانیتور بخرم برای xbox و ps3 چند تا سوال داشتم
1- فرق این 2 تا مدل ال جی چیه ؟ LED LG 22" IPS226V مانیتور ال جی LED LG 22" E2260V مانیتور ال جی
اندازشون یکیه ولی قیمتشون خیلی فرق می کنه
2- ایا اینا تصویر خوبی میدن؟
اگه نه تو همین قیمتا پیشنهادی دارین؟ اندازشم همین خوبه چون برای اتاقم میخوام و کوچیکه
3- قبل عید بخرم یا بعد عید؟ (کی ارزون تره؟)
راستی به یکی گفتم می گفت که سه بعی میتونی بازی کنی واقعا میشه یا سرکار گذاشته؟

آخرین ویرایش:

Arvand

کاربر سایت
Jan 28, 2012
15
البته این سوال شما رو باید حمید آقا و آقا عرفان که اساتید اینجا هستند پاسخ بدهند ولی با اجازه ی آنها من نظر خودم رو عرض می کنم

اول اینکه شما فقط 32 مد نظرتان است؟؟؟؟ چون شما می توانید 40 هم با همین رنج قیمت تهیه کنید ؛ البته با صرف نظر کردن از 3 بعدی (و با اندکی هزینه ی اضافی 46 (که 1/500/000است))

در مورد هرتز هم خیلی چیز مهمی نیست خیلی ها برای داشتن کیفیت بهتر اونو روی خاموش نگه می دارن ؛ حتی 800 هرتز!!!

برای طولانی مدت که حتما باعث سردرد می شود و به نظر من این صحبت های بد کاملا صحیح و منطقی است (مخصوصا برای اکتیو)

ممنون از راهنماییهاتون
راستش برای اتاق خواب خودم می خوام فکر کنم برای اتاق خواب سایز ۴۰ دیگه زشت بشه اخه اتاق زیاد بزرگ نیست
اکتیو می شه مدل های ال جی دیگه؟

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
ممنون از راهنماییهاتون
راستش برای اتاق خواب خودم می خوام فکر کنم برای اتاق خواب سایز ۴۰ دیگه زشت بشه اخه اتاق زیاد بزرگ نیست
اکتیو می شه مدل های ال جی دیگه؟

نه هر سه بعدی در ایران بجز مدل های جدید الجی اکتیو هستند وفقط الجی جدید پاسیو است

خوب این نظر شماست در صورتی که من تو اتاقم از 55 اینچ:x استفاده می کنم و حالا متوجه شدم که انتخاب کاملا صحیحی داشتم (چون الان کاملا برام عادی شده:d)

خیلی ممنونم از شما اما یه سوالی برام پیش اومد یعنی پلاسما ها که همه ۶۰۰ هرتز هستند خیلی نرم ترند؟

خوب جواب نده دوست عزیز کسی مجبورت نکرده اگه میای لطف می کنی و جواب می دی و کمک می کنی دیگه این منت چیه گذاشتن چیه؟

بله 600 هرتز پلاسما ها بسیار تصویر نرمی رو ارائه می دهند ولی در ال ای دی ها همبن جوری که علی آقا نظر بسیار کامل و صحیحی ارائه دادند که نسبت به مارک و یا حتی مدل متفاوت است

در ضمن این حمید آقا خیلی بزرگوار ؛ مهربان و خیلی باحال هستند و هیچ منتی نذاشته اند ؛ و این نظر رو از روی صفا و خنده دادند برای اینکه متوجه بشی الان من هم باز این سوال رو از ایشون می پرسم:d

حمید آقا میشه در مورد سه بعدی یک توضیح کامل ارائه بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-*:d:))=))

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
بله اگه واقعی باشن.
اگه ادمینا تاپیک رو بسپرن به اعضایی که ادارش میکنن همچین سوئتفاهمایی پیش نمیاد.
هرکی هم جای شما باشه و این 300 صفحه رو ببینه مطمئنا نمیاد یه مرور برای پیدا کردن سوالش بکنه.
من هم که دارم جواب میدم وقتی یه سوال رو چندین بار جواب میدم خودتون رو بزارید جای من.

منت هم نبود . به در گفتم تا دیوار بشنوه. شما یه چند روز اینجا رو بپا ببین عین همین سوال دوباره پرسیده میشه یا نه.
اینم میدونی که جواب ندیم بیشتر ناراحت میشید. بی جوابی از صدتا فحش بدتره.
باز هم ببخشید . قصد جسارت نداشتم.

کل صفحات مفید اینجا فک نکنم بیشتر از 50 یا 60 تا بشه.
به نظر شما یه تاپیک پست مفید داشته باشه بهتره یا تعداد صفحاتش بیشتر باشه؟

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
سلام
من میخواستم برم یه مانیتور بخرم برای xbox و ps3 چند تا سوال داشتم
1- فرق این 2 تا مدل ال جی چیه ؟ LED LG 22" IPS226V مانیتور ال جی LED LG 22" E2260V مانیتور ال جی
اندازشون یکیه ولی قیمتشون خیلی فرق می کنه
2- ایا اینا تصویر خوبی میدن؟
اگه نه تو همین قیمتا پیشنهادی دارین؟ اندازشم همین خوبه چون برای اتاقم میخوام و کوچیکه
3- قبل عید بخرم یا بعد عید؟ (کی ارزون تره؟)
راستی به یکی گفتم می گفت که سه بعی میتونی بازی کنی واقعا میشه یا سرکار گذاشته؟

تفاوتشون فقط در ساختار پیکسل ها است که در زاویه ی دید اثر می گذار یعنی مدلIPS نور و رنگ تصویرش در هر زاویه ای یکسان است فقط همین (بیشتر به درد فتوشاپ و چاپ کردن صحیح عکس مناسب است)

ولی مدل معمولی هم بری کار شما بسیار مناسب است و گزینه ی بسیار خوب در این رنج قیمت...

خوب قیمت اینها خیلی بالا نرفته که بخوای منتظر باشی مگر اینکه انتظار بیشتر در توانتان باشد

با این مدل مانیتور هایی که گفتید که نمی شه 3 بعدی بازی کنی!!!!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
امروز من رفتم چنتا نمایندگی سونی بعد مدل 40 ex720 داشت و خیلی مدلای دیگه nx داشت همشون عالی بودن چه کیفیتی داشتن . فیلم 3d گذاشت ولی زیاد خوشم نیومد راست حسینی اصلا فرقی با معمولی نمیکرد و فقط با بعد بازی می کرد همین . نمیدونم شما دوستان عزیزمم تست کردین تا الان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر