خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
بزرگترين سايز مانيتوری که فقط بخوام PS3 رو بهش وصل کنم چه سايزيه و يه مدل خوب با قيمت مناسبم ازش معرفی کنيد :D
27 اینچه - اگه 1چیز درست درمون میخوایی . اسوسی که 1-2صفحه پیش معرفی کردم بگیر

دوست عزیز این lg که شما میگی 27 اینچه؟مدلش چیه؟اگه منظورت m2794d هستش که من خودم یکی دارم و اصلا ازش راضی نیستم.تو حالت 1080p صفحه به شدت دیر رفرش میشه(فکر کنم تو مد 1080p اسکنش 20 هرتز بیشتر نیست)طوری که موقعی که تو داشبورد xbox 360 باهاش میخام پروفایل لود کنم شبح صفحه قبلی داشبورد رو میبینم.در ضمن کیفیت تصویرو زاویه دید و کنتراستش هم افتضاحه.جوری که سامسونگ سری 3 که 3 سال پیش خریدمش واصلا فول اچ دی هم نیست خیلی از نظر کیفیت تصویر و کنتراست ازش سرتره.

والا من باهاش بازی نمیکنم . شاید اینطوری هست که میگین دیگه. نظر من اول اسوس بعد سام هست

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
کسی از دوستان جایی سراغ نداره که سامسونگ 2770H داشته باشه.کلا کسی مونیتور فول اچدی 27 اینچ خوب سراغ نداره.(غیر از LG M2794D که واقعا اشغالترینه).

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دوست عزیز این lg که شما میگی 27 اینچه؟مدلش چیه؟اگه منظورت m2794d هستش که من خودم یکی دارم و اصلا ازش راضی نیستم.تو حالت 1080p صفحه به شدت دیر رفرش میشه(فکر کنم تو مد 1080p اسکنش 20 هرتز بیشتر نیست)طوری که موقعی که تو داشبورد xbox 360 باهاش میخام پروفایل لود کنم شبح صفحه قبلی داشبورد رو میبینم.در ضمن کیفیت تصویرو زاویه دید و کنتراستش هم افتضاحه.جوری که سامسونگ سری 3 که 3 سال پیش خریدمش واصلا فول اچ دی هم نیست خیلی از نظر کیفیت تصویر و کنتراست ازش سرتره.

دوست عزيز مشكل اينجاست شما بلد نيستي تنظيمات LCD درست تنظيم كني اون مشكلي كه مي گي به خاطر گزينه ي حذف نويز تصوير شما اونو اف كن ديگه اونطوري نميشه تنظيمات صفحه هم اگه درست بازم تنظيم كني مي بيني كه كنتراست فوق العاده اي بالايي هم داره اگه شما سامسونگ سري 3 كه هيچي 4 بيار از اين مانيتور بيشتر بود من مال خودمو به شما هديه مي دم چون خودم با مدل سامسونگ و سوني از نزديك تست گرفتم و يه عمرم هست كه هي مدل ها رو بررسي مي كنم

خواستي بگو تا بگم تنظيماتتو روي چي بذاري خوب ميشه

در نهايتم مي تونيد مدل ASUS 27 بگيريد كه قيمتي حدود 500 تومن داره و كاملا شبيه همين مدل LG هست حالا اينكه كدوم از روي كدوم تقليد كردن نمي دونم اما خودم اولين بار LG ديدم

• Like
Reactions: ps lover

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
دوست عزيز مشكل اينجاست شما بلد نيستي تنظيمات LCD درست تنظيم كني اون مشكلي كه مي گي به خاطر گزينه ي حذف نويز تصوير شما اونو اف كن ديگه اونطوري نميشه تنظيمات صفحه هم اگه درست بازم تنظيم كني مي بيني كه كنتراست فوق العاده اي بالايي هم داره اگه شما سامسونگ سري 3 كه هيچي 4 بيار از اين مانيتور بيشتر بود من مال خودمو به شما هديه مي دم چون خودم با مدل سامسونگ و سوني از نزديك تست گرفتم و يه عمرم هست كه هي مدل ها رو بررسي مي كنم

خواستي بگو تا بگم تنظيماتتو روي چي بذاري خوب ميشه

در نهايتم مي تونيد مدل ASUS 27 بگيريد كه قيمتي حدود 500 تومن داره و كاملا شبيه همين مدل LG هست حالا اينكه كدوم از روي كدوم تقليد كردن نمي دونم اما خودم اولين بار LG ديدم
سلام
اقا شما تا حالا کجا بودی؟حذف نویز رو off کردم واقعا تاثیر داشت.دیگه تصویر کم نمیاره و درست رفرش میشه.واقعا دستت درد نکنه.اگه لطف کنی وبقیه تنظیمات رو هم بهم بگی ممنونت میشم .

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
اگه میشه چند تا مانیتور Full HD مناسب برای PS3 به غیر از سامسونگ با مشخصات زیر بهم معرفی کنید دوستان .

Screen Size : 23" Wide
Resolution : 1920 x 1080
Brightness : 300 or 250 cd/m²
Contrast Ratio : DC 50,000:1
Response time : 2 ms
HDMI and DVI Support

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه سوال ! فک کنم به این تاپیک مربوط میشه . توی بازی BATMAN:AA GOTY اش که 3D هست ( البته از اون عینک های قرمز آبی) با LCD های معمولی هم میشه سه بعدی بازی کرد یا نه فقط یه تلویزیون 3 بعدی می خواد ؟ ممنون میشم جواب بدین :">

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
دوستان یه سوال ! فک کنم به این تاپیک مربوط میشه . توی بازی BATMAN:AA GOTY اش که 3D هست ( البته از اون عینک های قرمز آبی) با LCD های معمولی هم میشه سه بعدی بازی کرد یا نه فقط یه تلویزیون 3 بعدی می خواد ؟ ممنون میشم جواب بدین :">
نه نمیشه. ال سی دی 3d میخواد

اگه میشه چند تا مانیتور Full HD مناسب برای PS3 به غیر از سامسونگ با مشخصات زیر بهم معرفی کنید دوستان .

Screen Size : 23" Wide
Resolution : 1920 x 1080
Brightness : 300 or 250 cd/m²
Contrast Ratio : DC 50,000:1
Response time : 2 ms
HDMI and DVI Support

اسوس بهت پیشنهاد میکنم . که عالی هست به نظر من که بهترین مانیتور موجود تو بازار ( البته بجز 1سری برندهای خاص که مثلا 1دونه تو پایتخت میاد و میره)

برای خرید هم که 1جا معدنشه - آدرسشم که تو صفحه قبل گفتم

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
تنظيمات صفحه هم اگه درست بازم تنظيم كني مي بيني كه كنتراست فوق العاده اي بالايي هم داره.
خواستي بگو تا بگم تنظيماتتو روي چي بذاري خوب ميشه.

سلام دوست عزیز؛
خواهشا تنظیماتی رو که فرمودین واسه پورت های:

1) DVI برای اتصال به کامپیوتر
2) HDMI برای اتصال به PS3

رو بفرمایید.
ممنون

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سلام
اقا شما تا حالا کجا بودی؟حذف نویز رو off کردم واقعا تاثیر داشت.دیگه تصویر کم نمیاره و درست رفرش میشه.واقعا دستت درد نکنه.اگه لطف کنی وبقیه تنظیمات رو هم بهم بگی ممنونت میشم .

اينقدر اين ال جي بدبخت فوش دادي:d
متاسفانه توي ايران هيچ كسي حرفي از تنظيمات تصوير نمي زنه كه براي همين خيلي از اين چيزها رو مصرف كننده از دست مي ده مانيتوري كه شما داري از سامسونگ خيلي بهتره الان محصولات سامسونگ الكي گرون شدن مخصوصا 3d كه من به شخصه مي گم جلوي سوني انگار تلويزيون معمولي هست

تنظيماتم برات پيام خصوصي كردم به كسي نگيا:d

آخرین ویرایش:

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
اگه بهم بگی مشخصاتشو که خیلی خوب میشه، با EX500 خیلی فرق میکنه ؟ قیمتش حدودا چقدره ؟
بازم مرسی :)
الان که فکر کنم خیلی کم پیدا بشه . من حدود 3ماهی میشه خریدم تا 1میلیون هم خود سونی سنتر ها گذاشته بودن . ولی ما 840 گرفتیم . با گارانتی اصلی ایران بازرگان.32اینچ
http://www.sony.co.ir/product/klv-46w550a

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
متاسفانه توي ايران هيچ كسي حرفي از تنظيمات تصوير نمي زنه كه براي همين خيلي از اين چيزها رو مصرف كننده از دست مي ده مانيتوري كه شما داري از سامسونگ خيلي بهتره الان محصولات سامسونگ الكي گرون شدن مخصوصا 3d كه من به شخصه مي گم جلوي سوني انگار تلويزيون معمولي هست

تنظیمات:-/ واسه ما هم کلیه تنظیمات خفن رو پی ام بده. پسر داییم داره میگفت کجا ؟ چی؟
میگه وقتی اجاق گاز روشن میشه رو ال سی دی نویز میندازه:)) فاصله اجاق با ال سی دی حدود 10-15متر

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن

خوب ما هم میخواستیم دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر