خرید بازی های اکس باکس ارزان

خب درود خدمت همگی
گفتم دیگه وقتشه تک خوری نکنیم و به باقی دوستان هم اشتراک گذاری کنیم با این گرونی و وضع قیمت دلار... :D :-<
اول از هرچیزی بگم خودم و چندتا از دوستان چندین ساله از این سایت خرید کردیم و کوچیک ترین مشکلی نداشتیم از سی دی کی بازی گرفته تا لایسنس ویندوز
سایتی که بهتون میخوام معرفی کنم سایتی که 90% اونایی که سایت گیفت کارت و سی دی کی دارند از اینجا خرید می کنند و دوبرابر یا بیشتر به شما میفروشند
بازم میگم چندین سالی خرید کردیم مشکلی نبوده ولی شما با ریسک خودتون خرید می کنید دیگه
کارکرد سایت هم به این صورت که اشخاصی به عنوان فروشنده محصولات دیجیتالی فعالیت میکنند و سایت روسیه ولی شما واسه خرید سی دی کی های آرژانتین که ارزون ترین ریجن هم هست خرید کنید
اونایی که با استیم آشنا هستند میدونند چجوریه دقیقا
واسه خرید هم دوستانی هستند که می تونم معرفی کنم ولی شاید خودشون خوششون نیاد حالا تگ بشن یا خرید کنند پس واسه خودتون یه وب مانی جور کنید

بعد از این که خرید کردید و کد گرفتید شما نیاز به vpn همون کشوری که سی دی کی مال اونجاست نیاز دارید که باهاش میرید تو سایت Sign in to your account وارد میکنید تماااام

آدرس سایت:​

:Arrowd::Arrowd:
Plati.Market. Digital goods marketplace.

123124.PNG

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
فکر کنم گذاشتن اسمش توی سایت مشکلی نداشته مثل آمازون و اینا که میذاریم ! سایت های ایرانی تبلیغ میشن ؟!

در کل کاره خوبی کردین ، من نزدیک 3-4 ساله با وب مانی ازشون خرید می کنم فقط مسئله ای که هست یکی اینکه باید فروشنده معتبر پیدا کنید (حتما به ریت فروشنده نگاه کنین مثل ای بی) و هم اینکه همشون چیزای خوب ندارن همیشه ، ولی یک وقتایی افرای خوب سریع میاد و میره دیگه باید پیگیری کنین.کلا سایت خوبیه.

• Like
Reactions: iar4sh and Deadmau5

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
فکر کنم گذاشتن اسمش توی سایت مشکلی نداشته مثل آمازون و اینا که میذاریم ! سایت های ایرانی تبلیغ میشن ؟!

در کل کاره خوبی کردین ، من نزدیک 3-4 ساله با وب مانی ازشون خرید می کنم فقط مسئله ای که هست یکی اینکه باید فروشنده معتبر پیدا کنید (حتما به ریت فروشنده نگاه کنین مثل ای بی) و هم اینکه همشون چیزای خوب ندارن همیشه ، ولی یک وقتایی افرای خوب سریع میاد و میره دیگه باید پیگیری کنین.کلا سایت خوبیه.
فروشنده ها معتبر از ریتشون مشخصه
اره انگار مشکلی نداره چندتا از دوستان هم پیام دادن گفتن ولی همون نزارم بهتره فکر کنم :D
سایت عالیه من alan wake remaster خریدم 4 دلار روز اول عرضه

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
این که میگی وب مانی ؟
و مانی یه بخشی مربوط به XBOX و PSSTORE داره
با خود وب مانی نمیشه مستقیم خرید کرد؟ (بازی نه ,گیفت کارت؟)
با وبمانی شما از سایت خرید میکنید نه مستقیم از استور پلتفرم ps یا xbox
گیفت کارت هم داره سایت

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اگه منظورتون سایت plati هستش من هم تایید میکنم.😁
تقریبا ۲ سالی میشه از اونجا خرید میکنم و هیچ مشکلی نبوده هیچوقت.
بزارید چند ماه از عرضه بگذره همیشه با قیمت بهتر پیدا می‌کنید اونجا بازی هارو.
فقط سعی کنید از فروشنده هایی که قبلا تعداد زیادی از اون محصول رو فروختن خرید کنید.
همین الان چک کردم دیدم دیوینیتی اورجینال سین ۲ اونجا ۱۰ دلار داره میفروشه یکی😁😁
که قصد دارم بخرم ازش.
وی پی ان هم معمولا آرژانتین میخواد که پروتون وی پی ان گزینه خوبیه بگیرید استفاده کنید. رایگان هم هست ماه اول استفاده.

• Like
Reactions: all4u and ravi

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یه سوال داشتم الان مایکروسافت به من 8 پوند هدیه داده من میتونم با این پول از شاپ ارژانتین بازی بگیرم؟
به نظرتون با 8 پوندی که هدیه داده چی کار کنم دوستان راهنمایی کنید؟!
خیر نمی‌تونید
از استوری که پوند ساپورت میکنه باید بگیرید فقط

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
دوستان اگر ریتینگ فروشنده بالا باشه،
میتونیم با خیال راحت گیم پس بگیریم؟

و اینکه چطور ریجن آرژانتین انتخاب کنیم و خرید کنیم؟

مرسی بابت این تاپیک خوب

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
دوستان اگر ریتینگ فروشنده بالا باشه،
میتونیم با خیال راحت گیم پس بگیریم؟

و اینکه چطور ریجن آرژانتین انتخاب کنیم و خرید کنیم؟

مرسی بابت این تاپیک خوب
بله میتونید
واسه خرید گیم پس اکانت شما رو میگیرن فعال میکنن براتون
شما اصلا نیازی به تغیر ریجن نداری کلا
شما دنبال vp+ آرژانتین باش فقط

• Like
Reactions: BF3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر