خرید بازی های اکس باکس ارزان

خب درود خدمت همگی
گفتم دیگه وقتشه تک خوری نکنیم و به باقی دوستان هم اشتراک گذاری کنیم با این گرونی و وضع قیمت دلار... :D :-<
اول از هرچیزی بگم خودم و چندتا از دوستان چندین ساله از این سایت خرید کردیم و کوچیک ترین مشکلی نداشتیم از سی دی کی بازی گرفته تا لایسنس ویندوز
سایتی که بهتون میخوام معرفی کنم سایتی که 90% اونایی که سایت گیفت کارت و سی دی کی دارند از اینجا خرید می کنند و دوبرابر یا بیشتر به شما میفروشند
بازم میگم چندین سالی خرید کردیم مشکلی نبوده ولی شما با ریسک خودتون خرید می کنید دیگه
کارکرد سایت هم به این صورت که اشخاصی به عنوان فروشنده محصولات دیجیتالی فعالیت میکنند و سایت روسیه ولی شما واسه خرید سی دی کی های آرژانتین که ارزون ترین ریجن هم هست خرید کنید
اونایی که با استیم آشنا هستند میدونند چجوریه دقیقا
واسه خرید هم دوستانی هستند که می تونم معرفی کنم ولی شاید خودشون خوششون نیاد حالا تگ بشن یا خرید کنند پس واسه خودتون یه وب مانی جور کنید

بعد از این که خرید کردید و کد گرفتید شما نیاز به vpn همون کشوری که سی دی کی مال اونجاست نیاز دارید که باهاش میرید تو سایت Sign in to your account وارد میکنید تماااام

آدرس سایت:​

:Arrowd::Arrowd:
Plati.Market. Digital goods marketplace.

123124.PNG

Last edited by a moderator:

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
دوست گرامی بن شدن به نظر من چیز شانسی هست
چون که سایت های بودن معتبر با نماد اکانت هاش بن شد ولی چند نفر که دم دستی اکانت ارزانتر هم میفروختن بن نشدن
بیشتر بن شدن ها مربوط به اکانت گیم پس بود نه اکانت بازی..
اکانت بازی غیر قانونی باشه اکانت و ازتون میگیره تو اکانت بازی قابل اجرا نمیشه و. کنسول بن دائم نمیشه..
تو سایت پلاتی از افراد با فروش بالا بخرین و قبلش نظرات هم بخونین
ممنون از نظرتون
من نگفتم بخاطر اکانت دستگاه بن میشه گفتم بخاطر کردیت کارت هکی هستش که تو ردیت هم بیشترشون به خاطر کد خریداری شده با این روش + گیم پس ( بعضی بخاطر 1 دلاری ) بن شدن
شما نمیتونی مطمئن باشی حتی فروشنده ریت بالا اصلا با این روش کد نخریده ! یه جور ریسک هستش که هر کسی دوست داره انجام میده یا نمیده

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
ممنون از نظرتون
من نگفتم بخاطر اکانت دستگاه بن میشه گفتم بخاطر کردیت کارت هکی هستش که تو ردیت هم بیشترشون به خاطر کد خریداری شده با این روش + گیم پس ( بعضی بخاطر 1 دلاری ) بن شدن
شما نمیتونی مطمئن باشی حتی فروشنده ریت بالا اصلا با این روش کد نخریده ! یه جور ریسک هستش که هر کسی دوست داره انجام میده یا نمیده
من جهت اطلاع بیشتر عرض کردم...
بله شانسی هست و نمیشه 100 درصد گفتم
تنها راه مطمن اینه که از کسی که خارج کشور هست کارت داره برات بخره مستقیم

• Like
Reactions: iar4sh

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
کسی اگه اینجا بتونه یه کمکی بکنه و خریدای بقیه رو انجام بده خیلی خوب میشه..
مثلا مبلغ یه گیم پس یه ساله رو به علاوه ی دستمزدش مثلا یه چیز توافقی که راضی باشن دو طرف رو به اون طرف بدیم و اون برامون بگیره چیزی که میخوایم رو
اینجوری که من فهمیدم خیلی روند پر دردسریه و یکی مثل من اصلا نمیتونه هی vpn و سرور روسیه دسترسی داشته باشه
اگه کسی هست بهم خبر بده مرسی

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
کسی اگه اینجا بتونه یه کمکی بکنه و خریدای بقیه رو انجام بده خیلی خوب میشه..
مثلا مبلغ یه گیم پس یه ساله رو به علاوه ی دستمزدش مثلا یه چیز توافقی که راضی باشن دو طرف رو به اون طرف بدیم و اون برامون بگیره چیزی که میخوایم رو
اینجوری که من فهمیدم خیلی روند پر دردسریه و یکی مثل من اصلا نمیتونه هی vpn و سرور روسیه دسترسی داشته باشه
اگه کسی هست بهم خبر بده مرسی
@Madridista
پیام بده

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
دوستان VPN برای آرژانتین از چی استفاده کنم؟
من چندتا رایگان گرفتم ولی بیشترشون قطع وصل میشن و یا اصلا سرور آرژانتین پولیه
از دوستم اکانت 6 ماهه ExpressVPN گرفتم خودم رو راحت کردم ، خیلی کیفیتش خوبه و سرور همه کشورهارو داره
پیشنهاد میکنم از وی پی ان رایگان استفاده نکنید چون موقع ردیم کد اگه آی پی عوض بشه و ایران بشه دردسر میشه براتون

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان VPN برای آرژانتین از چی استفاده کنم؟
از همون سایت پلاتی برو نورد بگیر من گرفتم حدود 70 تومن در میاد اصولا بالای 1 سال هم اکانته اوکی هست
راحت وصل میشه همه کشور های اینطوری مثل ارژانتین و برزیل و ترکیه و ... هم داره

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
دوستان میخواستم ویچر و رد دد ۱ رو بگیرم. نمیدونم از کدوم فروشنده بگیرم. دوستانی که اطلاع دارن، مشخصات فروشنده رو برام بفرستند

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,467
نام
عرفان
عاشق پلاتی ام :x
دارک سولز 2 رو خریدم 7دلار
Ashen definitive edition هم خریدم 5 دلار
جفتش در استور تخفیف خورده . به نظرم اگر بازی هارو تجربه نکردید یا در کالکشنتون ندارید بهترین موقع خرید کردنهO:-)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
عاشق پلاتی ام :x
دارک سولز 2 رو خریدم 7دلار
Ashen definitive edition هم خریدم 5 دلار
جفتش در استور تخفیف خورده . به نظرم اگر بازی هارو تجربه نکردید یا در کالکشنتون ندارید بهترین موقع خرید کردنهO:-)
dark souls 2 رو تخفیف زده؟استور امریکا؟؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
درود
دوستان کسی اگه از استور ترکیه خرید زده میشه راهنمایی کنه و پیج و خم راهو نشون بده.
تشکر.
نیاز به داشتن حساب تو بانک های ترکیه س. اگر داری یا آشنایی داری که حساب داره ،کافیه حساب ایمیل مایکروسافت با ادرس ترکیه بسازی و کد گیفت یا خرید و... با اون انجام بدی. معمولا اینجوریه با اون اکانت کد گیفت میخری و رو اکانت اصلیت با قند شکن ترکیه ردیم میکنی.

• Like
Reactions: Behnams923

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
نیاز به داشتن حساب تو بانک های ترکیه س. اگر داری یا آشنایی داری که حساب داره ،کافیه حساب ایمیل مایکروسافت با ادرس ترکیه بسازی و کد گیفت یا خرید و... با اون انجام بدی. معمولا اینجوریه با اون اکانت کد گیفت میخری و رو اکانت اصلیت با قند شکن ترکیه ردیم میکنی.
یعنی حتما به حساب بانکی نیاز داره و بدون حساب بانکی و فقط با ردیم کردن گیفت کارت نمیشه،درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر