خرید بازی های اکس باکس ارزان

خب درود خدمت همگی
گفتم دیگه وقتشه تک خوری نکنیم و به باقی دوستان هم اشتراک گذاری کنیم با این گرونی و وضع قیمت دلار... :D :-<
اول از هرچیزی بگم خودم و چندتا از دوستان چندین ساله از این سایت خرید کردیم و کوچیک ترین مشکلی نداشتیم از سی دی کی بازی گرفته تا لایسنس ویندوز
سایتی که بهتون میخوام معرفی کنم سایتی که 90% اونایی که سایت گیفت کارت و سی دی کی دارند از اینجا خرید می کنند و دوبرابر یا بیشتر به شما میفروشند
بازم میگم چندین سالی خرید کردیم مشکلی نبوده ولی شما با ریسک خودتون خرید می کنید دیگه
کارکرد سایت هم به این صورت که اشخاصی به عنوان فروشنده محصولات دیجیتالی فعالیت میکنند و سایت روسیه ولی شما واسه خرید سی دی کی های آرژانتین که ارزون ترین ریجن هم هست خرید کنید
اونایی که با استیم آشنا هستند میدونند چجوریه دقیقا
واسه خرید هم دوستانی هستند که می تونم معرفی کنم ولی شاید خودشون خوششون نیاد حالا تگ بشن یا خرید کنند پس واسه خودتون یه وب مانی جور کنید

بعد از این که خرید کردید و کد گرفتید شما نیاز به vpn همون کشوری که سی دی کی مال اونجاست نیاز دارید که باهاش میرید تو سایت Sign in to your account وارد میکنید تماااام

آدرس سایت:​

:Arrowd::Arrowd:
Plati.Market. Digital goods marketplace.

123124.PNG

Last edited by a moderator:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
این سایت پلاتی الان هم جوابه ؟بعد اعتبار این خریدها چطور هست مثلا طرف ۱۵۳ هزار تا گیم پس فروخته واقعا میشه اعتماد کرد خطر بن شدن اینها نداره؟
اگر گیم پس اکانت بخواید بگیرید خیر پیشنهاد نمیشه اما گیم پس فعال کردنی رو اکانت نه بن نمیشه اگر فروشنده معتبر باشه

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
سلام يسوال دارم بچه ها ممنون ميشم جوابمو بديد اگه ميدونيد

من استورم ارژانتينه الان ولى ميخام ليره تركيه گيفت كارت بخرم بعد با همون شارژش خريد كنم حالا ميشه با روشن كردن قند شكن سرور تركيه و تغيير ريجن به تركيه و بعدش رديم كد گيفت كارت و شارژ حساب خريد كنم ؟ دقيقا عين بازيها ولى اينجا ميدونم كه بايد ريجنو به تركيه عوض كنم .. مشكلى نيست ؟ الكى نخرم يوقت

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
سلام يسوال دارم بچه ها ممنون ميشم جوابمو بديد اگه ميدونيد

من استورم ارژانتينه الان ولى ميخام ليره تركيه گيفت كارت بخرم بعد با همون شارژش خريد كنم حالا ميشه با روشن كردن قند شكن سرور تركيه و تغيير ريجن به تركيه و بعدش رديم كد گيفت كارت و شارژ حساب خريد كنم ؟ دقيقا عين بازيها ولى اينجا ميدونم كه بايد ريجنو به تركيه عوض كنم .. مشكلى نيست ؟ الكى نخرم يوقت
با سلام
شما با گیفت کارت ترکیه فقط میتونید از استور ترکیه خرید بزنید از استورهای دیگه مثل امریکا ارژانتین نمیتونید..( لازمه خرید با گیفت کارت داشتن گیفت کارت اون کشوره که ارژانتین کلا گیفت کارت نداره ولی کشور های دیگه مثل امریکا ترکیه اتحادیه اروپا انگلیس و... دارن)
نحوه فعال کردنشم خیلی ساده هست
ریجن اکانت روی ترکیه قرار میدین اول
با فیلتر شکن ترکیه کد گیفت کارت ردیم میکنید و تمام
بعد هر بازی که از استور ترکیه دلتون خواست میتونید بخرید
برای خرید گیفت کارتم میتونید با قیمت مناسب از این جا بخرید
گیفت کارت100 ،50 ،25 لیری ترکیه برای ایکس باکس

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
جدیدا تو پلاتی بازیهای جدید رو با قیمت‌های ارزونی مثل 5 دلار یا حتی کمتر برای فروش میذارن. تازه بعضی وقت ها چندتا بازی دیگه هم کنارش هست.

Buy Alan Wake 2 Deluxe Edition XBOX SERIES X|S Account cheap, choose from different sellers with different payment methods. Instant delivery.
Buy ✅🔥Avatar: Frontiers of Pandora Xbox Series + 100 Games cheap, choose from different sellers with different payment methods. Instant delivery.

توضیحات فروشنده و خریدارها رو که خوندم مثل اینکه فقط وارد کردن اکانت به کنسول دردسر داره و وقت میبره. همشون گفتن اکانت رو نباید هوم کنید و فقط آنلاین میشه بازی کرد. بعضیاشونم شماره سریال کنسولم میخوان :D
کسی از این‌ها استفاده کرده؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
جدیدا تو پلاتی بازیهای جدید رو با قیمت‌های ارزونی مثل 5 دلار یا حتی کمتر برای فروش میذارن. تازه بعضی وقت ها چندتا بازی دیگه هم کنارش هست.

Buy Alan Wake 2 Deluxe Edition XBOX SERIES X|S Account cheap, choose from different sellers with different payment methods. Instant delivery.
Buy ✅🔥Avatar: Frontiers of Pandora Xbox Series + 100 Games cheap, choose from different sellers with different payment methods. Instant delivery.

توضیحات فروشنده و خریدارها رو که خوندم مثل اینکه فقط وارد کردن اکانت به کنسول دردسر داره و وقت میبره. همشون گفتن اکانت رو نباید هوم کنید و فقط آنلاین میشه بازی کرد. بعضیاشونم شماره سریال کنسولم میخوان :D
اینا مثل خرید اکانت ظرفیتی هستند و اعتباری نیست. نخرید که امکان بن شدن داره.

• Like
Reactions: Milad.Samavati

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314

بجاش اکانت ظرفیت هومشو بخر، ۵۰۰ اینا میفروشن، بصرفه و قابلیت فروش مجدد هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر