خرید بازی های اکس باکس ارزان

خب درود خدمت همگی
گفتم دیگه وقتشه تک خوری نکنیم و به باقی دوستان هم اشتراک گذاری کنیم با این گرونی و وضع قیمت دلار... :D :-<
اول از هرچیزی بگم خودم و چندتا از دوستان چندین ساله از این سایت خرید کردیم و کوچیک ترین مشکلی نداشتیم از سی دی کی بازی گرفته تا لایسنس ویندوز
سایتی که بهتون میخوام معرفی کنم سایتی که 90% اونایی که سایت گیفت کارت و سی دی کی دارند از اینجا خرید می کنند و دوبرابر یا بیشتر به شما میفروشند
بازم میگم چندین سالی خرید کردیم مشکلی نبوده ولی شما با ریسک خودتون خرید می کنید دیگه
کارکرد سایت هم به این صورت که اشخاصی به عنوان فروشنده محصولات دیجیتالی فعالیت میکنند و سایت روسیه ولی شما واسه خرید سی دی کی های آرژانتین که ارزون ترین ریجن هم هست خرید کنید
اونایی که با استیم آشنا هستند میدونند چجوریه دقیقا
واسه خرید هم دوستانی هستند که می تونم معرفی کنم ولی شاید خودشون خوششون نیاد حالا تگ بشن یا خرید کنند پس واسه خودتون یه وب مانی جور کنید

بعد از این که خرید کردید و کد گرفتید شما نیاز به vpn همون کشوری که سی دی کی مال اونجاست نیاز دارید که باهاش میرید تو سایت Sign in to your account وارد میکنید تماااام

آدرس سایت:​

:Arrowd::Arrowd:
Plati.Market. Digital goods marketplace.

123124.PNG

Last edited by a moderator:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
پیرامون قیمت های عالی پلاتی، این موارد رو داشته باشید به عنوان مثال:
Divinity original sin 2 اونجا ۱۰ دلاره. تو استور مایکرو ۱ سال بیشتره که تخفیف نخورده و ۶۰ مونده.
ویچر۳ نسخه کامپلت ۳ دلار.
سه گانه مترو ۵ دلار.
و ...

• Like
Reactions: HIGH DEVS

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
صفحه قبلو ببینید سایتو زدن :D

ولی پلاتی واقعا خوبه :D
یسری قیمتای واقعا پایینی پیدا میکنین گاهی :D ولی حواستون باشه حتما key بخرین (کد. نه اکانت)

همین پریشبا Witcher 3 GoTY رو 2.5 دلار خریدم :D
الانم یسری تخفیفای خوبی زدن. مثلا باندل 3 نسخه مترو و تمام DLC هاش هست 5 دلار. یا AC Triple Pack هم 3 دلاره :D

• Like
Reactions: iar4sh

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
پیرامون نگرانی دوستان،
باز خودتون میتونید تحقیق کنید(ینی مسئولیتش با خودتون) ولی من همون ۱.۵ سال پیش که اولین بار خرید کردم از پلاتی، چون نگران بودم با ساپورت صحبت کردم. گفتش ردیم کد از هر ریجنی باشه از نظرشون قانونیه. یارو نهایتا برگشت گفت اگه بتونی کد رو ردیم کنی(ینی همین بحث ip یکسان با استوری که ازش خریداری شده و ...) نگران چیزی نباش و مایکرو قانونی میدونه این کارو

• Like
Reactions: iar4sh

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
سلام دوستان این سایت لیسانس دالبی رو 2/5دلار میفروشه فروشنده هم وی ای پی سایت و سرتیفیکیت داره بالای 2هزار نفر هم کد رو ازش خریدن . این قیمت کم یکم برام شک بر انگیزه و می ترسم رو اکانت اصلی ریدیم کنم حالا یه سوال دارم یه اکانت جدید بسازم و هومش کنم مثل گیم لیسانس رو اکانت خودم قابل استفادس؟ کسی از دوستان لیسانس دالبی گرفتن؟

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
من که یه کد دالبی با وب مانی به قیمت 2.5 دلار خرید زدم بلافاصله کد ارسال و با وی پی ان آرژانتین رو اکانت اصلیم آمریکا بدون مشکل ریدیم شد/ فروشنده VIP و تعداد خرید این کد بالای 2000 تا بود هرچی باداباد:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BF3

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
واقعا موندم گیم پس بگیرم از این سایت یا نه؛ یکی میگه بن میشه، یکی میگه بن نمیشه و گیج شدم حقیقتا.
و این چند سالی که از گیم دور بودم واقعا تو این مسائل که معمولا سر درمیاوردم شدم یه نوب بتمام معنا و پیام هایی که میدم رو میبینم کرینج میشم!

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
واقعا موندم گیم پس بگیرم از این سایت یا نه؛ یکی میگه بن میشه، یکی میگه بن نمیشه و گیج شدم حقیقتا.
و این چند سالی که از گیم دور بودم واقعا تو این مسائل که معمولا سر درمیاوردم شدم یه نوب بتمام معنا و پیام هایی که میدم رو میبینم کرینج میشم!
اگه از فروشنده با ریت بالا خرید کنید، مشکلی بوجود نمیاد، از ریتشون مشخصه ک اصلا واسه ی نفر هم مشکلی بوجود نمیومده
نهایتا اگه به اکانت نمیتونید اعتماد کنید، گیفت کد هم موجود دارن

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
اگه از فروشنده با ریت بالا خرید کنید، مشکلی بوجود نمیاد، از ریتشون مشخصه ک اصلا واسه ی نفر هم مشکلی بوجود نمیومده
نهایتا اگه به اکانت نمیتونید اعتماد کنید، گیفت کد هم موجود دارن
تقریبا همشون زدن که باید مشخصات اکنت بدین؛ گیفت هم که خیلی گرون در میاد و مشخصا اگر میخواستیم اینطوری خرید کنیم کارمون به این سایت نمیکشید.

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
تقریبا همشون زدن که باید مشخصات اکنت بدین؛ گیفت هم که خیلی گرون در میاد و مشخصا اگر میخواستیم اینطوری خرید کنیم کارمون به این سایت نمیکشید.
گیفت های ترکیه و آرژانتینش هم نسبت به داخلی ارزون تر در میاد، مشخصات اکانت هم اگه اکانت خودتون خیلی مهمه واستون، ی اکانت جدید نهایتا بسازید

• Like
Reactions: BucketHead

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
سه صفحه تاپیک رفته جلو به طور مفصل توضیح داده نشده خرید چطوریه از این سایت
اگر میشه کامل بزارید چجوریه خرید ازشون و چیکار باید انجام‌ داد دقیقا

• Like
Reactions: SleepyTurtel

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
از سایت وب مانی اکانت باز کنید
از صرافی ها اکانت وب مانی رو شارژ کنید مبلغی که میخواهید
از سایت ایرانی کارتم میتونید اکانت وب مانی بخرید..
بعد از سایت پلاتی خرید بزنید به این راحتی
یه سوال دیگه ، من کیف پول وب مانی دلاری باید شارژ کنم ؟ بعدش چجوری تبدیل به پزو آرژانتین بکنم ؟ یه توضیح برای خرید از سایت پلاتی بدین ممنون میشم

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
شما از صرافی ایران ازسایت تومان میزنی اونا به حساب وب مانی شما دلار میزنن به اندازه ارزش پولی که زدی نیازی به پول ارژانتین نیست توضیحات خریدشم صفحات قبل هست مطالعه کنید
اوکی ممنون متوجه شدم ، پس قضیه آی پی ارژانتین چیه ؟ مگه با آرژانتین خیلی ارزونتر از دلار نیستش ؟

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
دوستان من خودم اولین بار بودش از این سایت خرید میزدیم و چون خودم به مشکل خوردم گفتم مراحل کاملش رو بگم اگه کسی بلد نبود یا مثل من به مشکل خورد بتونه استفاده بکنه

1- ثبت نام در سایت وب مانی ( مشکلی با آی پی ایران نداره ) با شماره موبایل خودتون حتما ثبت نام بکنین
2- تو سایت وب مانی ، کیف پول دلاری ایجاد بکنین ( WMZ - PURSE )
3- برنامه وب مانی رو تو گوشیتون نصب بکنین
4- از سایت های ایرانی اکانت وب مانی رو شارژ کنید ( تومانی )
5- تو سایت پلاتی ، آیتمی که میخواین رو انتخاب کنین ، حتما از فروشنده با امتیاز بالا خرید بزنین ( ترجیحا کد 🔑 KEY انتخاب بکنین هم مطمئن تر هستش هم خیالتون راحته ) روی گزینه Buy Now بزنین
6- وارد صفحه Choose a way to pay میشین
7- اونجا گزینه WAY TO PAY رو روی WebMoney بزارین و واحد پولی رو USD بزارین
8- تو قسمت EMAIL ، ایمیلی که موقع ثبت نام تو سایت وب مانی فعال کردین وارد بکنین و گزینه Pay Now رو بزنین
9- یه صفحه جدید باز میشه به اسم WebMoney Transfer که توضیحاتی درباره مبلغ خریدتون ، آی دی وب مانی فروشنده داره
10- پایین همین صفحه تو قسمت Confirm the payment گزینه WebMoney Keeper Mobile رو انتخاب کنین و دکمه receive a code بزنین تا براتون تو برنامه وب مانی که روی گوشیتون هستش یه کد تاییده بیاد
11- کد تاییده رو وارد کنین و پایین صفحه روی Confirm the Payment بزنین
12- صفحه جدید باز میشه با عنوان payment has been processed که مثل فاکتور هستش و موفق بودن خریدتون رو نشون میده
13- بعد چند ثانیه وارد صفحه جدید میشین به اسم Buy که روی گزینه آبی رنگ دانلود بزنین تا یه فایل با فرمت CVS ( برای اکسل هستش ) شامل ردیم کد بازیتون + شماره سفارش مشاهده کنین
14- بعد گرفتن ردیم کد حالا باید برین سراغ ابزار تغییر آی پی و با توجه به توضیحات فروشنده ( تو سایت حتما دقت کنین ) آی پی گوشی یا کامپیوتر رو به آرژانتین یا ترکیه تغییر بدین ( بیشتر بازی ها آرژانتین هستش )
15- بعد از مراحل بالا حتما از مرورگر گوشیتون وارد سایت whatismyip.com بشین و چک کنین آی پی درست تغییر کرده باشه تا موقع ردیم کردن به مشکل نخورین
16- تو مرورگرتون وارد آدرس redeem.microsoft.com بشین مشخصات اکانتتون رو وارد کنین ( اکانت خودم ریجن امریکا هستش ) کد 25 رقمی بازی رو وارد کنین
17- چند ثانیه زمان میبره تا کد چک بشه بعدش روی گزینه Next بزنین
18- تو صفحه جدید اسم و کاور بازی رو نشون میده ( یعنی کد اوکی هستش ) روی گزینه confirm بزنین
19- تو صفحه جدید یه پیام با عنوان you're good to go نشون میده که موفقیت آمیز بودن ردیم کردنتون رو میگه

20- تبریک میگم ، اد کردن بازی تو اکانتتون با موفقیت انجام شد

اینم بگم یک سری بازیها تو خود استور مایکروسافت این چندروزه آف خوردن

مثلا مورتال کمبت11 استاندارد 10 دلار / مورتال کمبت 11 التیمیت 17 دلار / گیرز 4 10دلار / ریمن لجندز 5 دلار و ....
در صورتی که تو پلاتی بیشترشون با استور ایکس باکس فقط چند دلار اختلاف دارن مثلا : مورتال کمبت 11 التیمیت 13 دلار ، ریمن 4 دلار ، گیرز 10 دلار و ... هستن

پس حتما به قیمت یک بازی تو استور و سایت پلاتی توجه داشته باشین تا با قیمت مناسب خریدتون رو انجام بدین

توضیحات :

با تشکر از دوستانی که صفحات قبلی هرکدوم توضیحاتی دادن

* مسئله مهم این که، موقعی که تو سایت مایکروسافت کد رو وارد کردین و میخواین confirm کنین دقیقا بالاش یک خط نوشته که اگه کد رو تایید بکنین ، قوانین گیفت مایکروسافت رو قبول کردین و کد رو نمیشه ریفاند کرد ( پس خیالتون بابت اینکه یک وقت فروشنده کد رو ریفاند کنه راحت باشه )

* من خودم اکانتم ریجن آمریکا هستش که فکر کنم واسه همه همینجوری باشه ، کدها بیشتر آرژانتین و ترکیه هستش ، طبق توضیحات فروشنده ها اگه موقع ردیم کد ، ip گوشی یا کامپیوترتون با ریجن کد یکی باشه هیچ مشکی پیش نمیاد ( مثلا چیز پی ان آرژانتین بزنین و کد ریجن آرژانتین رو وارد کنین )

* طبق پرس و جو و سرچی که زدم کسی تا الان مشکلی با این روش نداشته، ولی چندجا زدن که طبق قانون مایکروسافت این کار خلاف هستش و احتمال داره برای اکانت مشکلی پیش بیاد
:-?

You will NOT have the risk of being banned for using a VPN, as is the case with keys for Argentina, Brazil or Turkey
In pursuit of cheap keys for these countries, there is a risk of losing the entire account with all games, because using such methods violates the license agreement with Microsoft

حالا خودم نزدیک 35 دلار خریدم زدم ولی لعنتی اینقدر قیمت کداش خوبه تو سبد خریدم نزدیک به 100 دلار بازی اد کردم ولی بخاطر همین استرس گرفتم و فعلا دست نگه داشتم تا ببینم چی میشه و تحقیق بیشتر بکنم

تو پست پایین توضیحات تکمیلی رو قرار دادم

Attachments

• buy.png
    buy.png
    39 KB · مشاهده: 61
  • اسم و کاور بازی.jpg
    اسم و کاور بازی.jpg
    102.9 KB · مشاهده: 40
  • تایید ردیم کد.jpg
    تایید ردیم کد.jpg
    85 KB · مشاهده: 36
  • لایبرری اکانت.jpg
    لایبرری اکانت.jpg
    151.2 KB · مشاهده: 58
آخرین ویرایش:

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
دوستان من خودم اولین بار بودش از این سایت خرید میزدیم و چون خودم به مشکل خوردم گفتم مراحل کاملش رو بگم اگه کسی بلد نبود یا مثل من به مشکل خورد بتونه استفاده بکنه

1- ثبت نام در سایت وب مانی ( مشکلی با آی پی ایران نداره ) با شماره موبایل خودتون حتما ثبت نام بکنین
2- تو سایت وب مانی ، کیف پول دلاری ایجاد بکنین ( WMZ - PURSE )
3- برنامه وب مانی رو تو گوشیتون نصب بکنین
4- از سایت های ایرانی اکانت وب مانی رو شارژ کنید ( تومانی )
5- تو سایت پلاتی ، آیتمی که میخواین رو انتخاب کنین ، حتما از فروشنده با امتیاز بالا خرید بزنین ( ترجیحا کد 🔑 KEY انتخاب بکنین هم مطمئن تر هستش هم خیالتون راحته ) روی گزینه Buy Now بزنین
6- وارد صفحه Choose a way to pay میشین
7- اونجا گزینه WAY TO PAY رو روی WebMoney بزارین و واحد پولی رو USD بزارین
8- تو قسمت EMAIL ، ایمیلی که موقع ثبت نام تو سایت وب مانی فعال کردین وارد بکنین و گزینه Pay Now رو بزنین
9- یه صفحه جدید باز میشه به اسم WebMoney Transfer که توضیحاتی درباره مبلغ خریدتون ، آی دی وب مانی فروشنده داره
10- پایین همین صفحه تو قسمت Confirm the payment گزینه WebMoney Keeper Mobile رو انتخاب کنین و دکمه receive a code بزنین تا براتون تو برنامه وب مانی که روی گوشیتون هستش یه کد تاییده بیاد
11- کد تاییده رو وارد کنین و پایین صفحه روی Confirm the Payment بزنین
12- صفحه جدید باز میشه با عنوان payment has been processed که مثل فاکتور هستش و موفق بودن خریدتون رو نشون میده
13- بعد چند ثانیه وارد صفحه جدید میشین به اسم Buy که روی گزینه آبی رنگ دانلود بزنین تا یه فایل با فرمت CVS ( برای اکسل هستش ) شامل ردیم کد بازیتون + شماره سفارش مشاهده کنین
14- بعد گرفتن ردیم کد حالا باید برین سراغ ابزار تغییر آی پی و با توجه به توضیحات فروشنده ( تو سایت حتما دقت کنین ) آی پی گوشی یا کامپیوتر رو به آرژانتین یا ترکیه تغییر بدین ( بیشتر بازی ها آرژانتین هستش )
15- بعد از مراحل بالا حتما از مرورگر گوشیتون وارد سایت whatismyip.com بشین و چک کنین آی پی درست تغییر کرده باشه تا موقع ردیم کردن به مشکل نخورین
16- تو مرورگرتون وارد آدرس redeem.microsoft.com بشین مشخصات اکانتتون رو وارد کنین ( اکانت خودم ریجن امریکا هستش ) کد 25 رقمی بازی رو وارد کنین
17- چند ثانیه زمان میبره تا کد چک بشه بعدش روی گزینه Next بزنین
18- تو صفحه جدید اسم و کاور بازی رو نشون میده ( یعنی کد اوکی هستش ) روی گزینه confirm بزنین
19- تو صفحه جدید یه پیام با عنوان you're good to go نشون میده که موفقیت آمیز بودن ردیم کردنتون رو میگه

20- تبریک میگم ، اد کردن بازی تو اکانتتون با موفقیت انجام شد

توضیحات تکمیلی :

با تشکر از دوستانی که صفحات قبلی هرکدوم توضیحاتی دادن

* مسئله مهم این که، موقعی که تو سایت مایکروسافت کد رو وارد کردین و میخواین confirm کنین دقیقا بالاش یک خط نوشته که اگه کد رو تایید بکنین ، قوانین گیفت مایکروسافت رو قبول کردین و کد رو نمیشه ریفاند کرد ( پس خیالتون بابت اینکه یک وقت فروشنده کد رو ریفاند کنه راحت باشه )

* من خودم اکانتم ریجن آمریکا هستش که فکر کنم واسه همه همینجوری باشه ، کدها بیشتر آرژانتین و ترکیه هستش ، طبق توضیحات فروشنده ها اگه موقع ردیم کد ، ip گوشی یا کامپیوترتون با ریجن کد یکی باشه هیچ مشکی پیش نمیاد ( مثلا چیز پی ان آرژانتین بزنین و کد ریجن آرژانتین رو وارد کنین )

* طبق پرس و جو و سرچی که زدم کسی تا الان مشکلی با این روش نداشته، ولی چندجا زدن که طبق قانون مایکروسافت این کار خلاف هستش و احتمال داره برای اکانت مشکلی پیش بیاد
:-?

You will NOT have the risk of being banned for using a VPN, as is the case with keys for Argentina, Brazil or Turkey
In pursuit of cheap keys for these countries, there is a risk of losing the entire account with all games, because using such methods violates the license agreement with Microsoft

حالا خودم کلا 6 دلار خریدم زدم ولی لعنتی اینقدر قیمت ردیم کداش خوبه تو سبد خریدم نزدیک به 100 دلار بازی اد کردم ولی بخاطر همین استرس گرفتم و فعلا دست نگه داشتم تا ببینم چی میشه و تحقیق بیشتر بکنم

خوب دوستان تو این یک هفته چندتا بازی دیگه گرفتم و زدم رو اکانت ، تا الان همه چی اوکی بوده
پریشب سریز اس خریدم شنبه میرسه دستم ، اون موقع روی دستگاه تست میکنم اطلاع میدم ( فقط دعا کنید بن نشم :D )

امروز هم با پشتیبانی مایکروسافت چت کردم و آمار اکانتم رو گرفتم هم درباره ردیم کد سوال پرسیدم
گفتش که اکانتم اوکی هستش تنها مشکل منطقه سکونت خودم هستش ( یعنی میدونست ایران هستم و اکانتم ریجن آمریکا ) :Shocked: برگام ریخت اینو گفت

گفتش که ما بخاطر تحریم نمیتونیم هیچ کاری انجام بدیم ، پشتیبانی فروشگاه + خرید از فروشگاه و ... گفت اینا سیاست مایکروسافت هستش

تایید کرد که اگه کاری انجام بدیم که ضد قوانین مایکروسافت باشه اکانت بن میشه ( روش پرداخت مشکوک : ردیم کد - کارت / ریجن متفاوت با اکانت / کشور و ... )

حتی من امروز صبح ردیم کد زده بودم و ارور داده بود ( حرف آخر کد رو اشتباه زده بودم ) گفت تو سیستم هستش که امروز سعی کرده بودی خریدی انجام بدی و به مشکل خوردی

Here is the error message on the account: Payment method/Shipping Address/Account is from a country/region Microsoft is not permitted to do business with

ازش پرسیدم اکانتم مشکلی داره یا نه ؟ روی ایکس باکس که تازه خریدم میخوام وارد بکنم ؟ گفت تو سیستم چک کرده مشکلی نداره اکانت

خوب دوستان چیزی که من متوجه شدم اینه اگه موقع ردیم کد، ip گوشی یا کامپیوتر با ریجن کد و منطقه یکی باشه مشکلی پیش نمیاد ( بحث چیز پی ان )

ولی جدیدا مایکرو زیاد داره بن میکنه که بیشترشون بخاطر کردیت کارت هکی هستش ( تو ردیت هم بیشترشون به خاطر کد خریداری شده از بازار خاکستری ( سایت های نامطمئن ) + گیم پس ( بعضی بخاطر 1 دلاری ) بن شدن )

- حتما حواستون باشه از فروشنده ریتینگ بالا خرید بکنین
- مسئولیت هر اتفاقی با خودتون هستش نه کس دیگه ( چون با علم آگاهی دارین این کار رو انجام میدین )
- شاید هیچ وقت اتفاقی نیوفته ولی قوانین مایکروسافت معلوم نمیکنه یک وقت دیدی فردا عوض کردن قوانین ردیم کد رو

اسکرین شات چتم رو میزارم ببینین

Attachments

• چت با پشتیبانی مایکروسافت درباره اکانت خودم.png
    چت با پشتیبانی مایکروسافت درباره اکانت خودم.png
    53.7 KB · مشاهده: 51
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر