خرید بازی های اکس باکس ارزان

خب درود خدمت همگی
گفتم دیگه وقتشه تک خوری نکنیم و به باقی دوستان هم اشتراک گذاری کنیم با این گرونی و وضع قیمت دلار... :D :-<
اول از هرچیزی بگم خودم و چندتا از دوستان چندین ساله از این سایت خرید کردیم و کوچیک ترین مشکلی نداشتیم از سی دی کی بازی گرفته تا لایسنس ویندوز
سایتی که بهتون میخوام معرفی کنم سایتی که 90% اونایی که سایت گیفت کارت و سی دی کی دارند از اینجا خرید می کنند و دوبرابر یا بیشتر به شما میفروشند
بازم میگم چندین سالی خرید کردیم مشکلی نبوده ولی شما با ریسک خودتون خرید می کنید دیگه
کارکرد سایت هم به این صورت که اشخاصی به عنوان فروشنده محصولات دیجیتالی فعالیت میکنند و سایت روسیه ولی شما واسه خرید سی دی کی های آرژانتین که ارزون ترین ریجن هم هست خرید کنید
اونایی که با استیم آشنا هستند میدونند چجوریه دقیقا
واسه خرید هم دوستانی هستند که می تونم معرفی کنم ولی شاید خودشون خوششون نیاد حالا تگ بشن یا خرید کنند پس واسه خودتون یه وب مانی جور کنید

بعد از این که خرید کردید و کد گرفتید شما نیاز به vpn همون کشوری که سی دی کی مال اونجاست نیاز دارید که باهاش میرید تو سایت Sign in to your account وارد میکنید تماااام

آدرس سایت:​

:Arrowd::Arrowd:
Plati.Market. Digital goods marketplace.

123124.PNG

Last edited by a moderator:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
یعنی حتما به حساب بانکی نیاز داره و بدون حساب بانکی و فقط با ردیم کردن گیفت کارت نمیشه،درسته؟
با ردیم کردن میشه ولی خلاصه یکی باید اون کد و از استور ترکیه بخره. اگر گیفت کارت و دارین که گفتم فقط نیاز به قند شکن ترکیه دارین.

• Like
Reactions: Behnams923

Ar-Raid3n

کاربر سایت
Jan 15, 2015
14
نام
Arman
سلام دوستان
توی این سایتی که معرفی کردین برای خرید گیم پس
یه سری از فروشنده ها که قیمتشون نسبتا پایینتر از بقیس ، اطلاعات اکانت مارو میخوان که بفرستیم براشون .
میشه توضیح بدین این روش امن هست یا نه ؟ و موجب بن شدن نمیشه یوقت ؟ و اینکه واسه چی اطلاعات اکانت رو میخوان ؟
میشه یه اکانت غیر از اکانت اصلی خودمون بسازیم و واسشون بفرستیم ؟ اینجوری گیم پس به اکانت اصلیمون رو کنسول اضافه میشه ؟
ممنون میشم بنده رو کامل راهنمایی کنین در خصوص خرید از این سایت چه برای گیم پس و چه محصولات دیگش.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
دوستان. روش خرید گیفت کد از استور آرژانتین و ترکیه و ردیم کردن روی اکانت توسط مایکروسافت بسته شده و دیگه این روش(خرید از پلاتی) جواب نمیده.

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
305
آقا الان mount and blade 2 شده 3.5 دلار البته از استور آرژانتین. من اگر بخوام از استور آرژانتین برای خودم بازی بخرم چیکار باید بکنم ؟ لطفا یکی راهنمایی کامل بکنه.ممنون

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
127
به صورت مستقیم نمیتونی بخری راه غیر مستقیم میتونی از سایت پلاتی نه اون قیمت یه قیمت بالاتر بخری
این آدرست سایت پلاتی رو میگی چیه لطفا، من توی گوگل سرچ کردم خزعبلات برام آورد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Troy200489

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
دوستان کسی تجربه این اررور رو داره؟
با ترنسلیت ترجمه میکنم نوشته ریجن استور رو عوض کنید - ریجن استور ترکیه هست وی پی ام هم ترکیه.
دارم سعی میکنم با کریدت کارت ترکیه مستقیم بازی بخرم. کریدیت کارت رو از پلاتی گرفتم و روی استیم خوب کار میکنه.
ولی هر چی روی اکس باکس میزنم این اررور رو میده.

ممنون
msedge_Xaa3TcN5Nw.png

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
192
با ترنسلیت ترجمه میکنم نوشته ریجن استور رو عوض کنید - ریجن استور ترکیه هست وی پی ام هم ترکیه.
دارم سعی میکنم با کریدت کارت ترکیه مستقیم بازی بخرم. کریدیت کارت رو از پلاتی گرفتم و روی استیم خوب کار میکنه.

ممنون
msedge_Xaa3TcN5Nw.png
استور xbox ، کردیت کارت مجازی و یکبار مصرف قبول نمی کنه

• Like
Reactions: shmp30

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
571

ممنون
msedge_Xaa3TcN5Nw.png
این کارتی که خریدی از پلاتی ماله ترکیه نیست ماله کشور دیگه هست واسه همون نمیتونی خرید بزنی
من با انواع اقسام کارت ها از استور ترکیه خرید زدم

• Like
Reactions: shmp30

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
این کارتی که خریدی از پلاتی ماله ترکیه نیست ماله کشور دیگه هست واسه همون نمیتونی خرید بزنی
من با انواع اقسام کارت ها از استور ترکیه خرید زدم

chrome_AcrEK7b9M7.png

والا فروشنده ادعا کرده که اینطوره ولی نمیتونم مطمئن بشم. شما جایی رو میشناسی بفرستی برام؟

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
این سایت پلاتی الان هم جوابه ؟بعد اعتبار این خریدها چطور هست مثلا طرف ۱۵۳ هزار تا گیم پس فروخته واقعا میشه اعتماد کرد خطر بن شدن اینها نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر