خداحافظی Cliff Bleszinski از Epic Games

.Evanescence.

کاربر سایت
00283892675221357185.jpeg

کلیف بلزنسکی خالق بازی Gears of War شرکت Epic را ترک کرد و احتمال بسیار زیاد صنعت بازی سازی برای همیشه کنار خواهد گذاشت.
کلیف می گوید:
"من این کارها را وقتی یک نوجوان بودم انجام می دادم، من واقعا با این صنعت بزرگ شدم و زندگی کردم، حالا سن من بالا رفته و نیاز به استراحت دارم. من دلم برای پروژه ها، بازی ها، بحث ها، و از همه مهمتر برای مردم و طرفداران تنگ خواهد شد."
اپیک اعلام کرد:
"در طی دو دهه کلیف نقش مهمی در شرکت ما داشت، او افتخار ما در این صنعت و در اپیک گیمز است. او بازی های همچون Gears of War، Jazz Jackrabbi و ,Unreal Tournament را برای اپیک به ارث گذاشت."

منبع
منبع

آخرین ویرایش:
دوستان عزیز اگه اینجوری صحبت کردن را ادامه دادید و تنی چند از شما مجبور به استراحت اجباری شدن بعد گله نکنینا ...

این که خیلی جوونه .
تو کشور ما یکی که هم سن کلیف باشه تازه می خواد بره دنبال کار و زندگی و بدبختی هاش که هزار تومن در بیاره ...بازنشستگی هم 80 سالش که شد تاجایی که استخون ها جواب بده :دی

خیلی دوس دارم مایکرو یه استودیو واسش تاسیس کنه با آزادی عمل کامل بازی بسازه :d
مگه کلیف بی توی اپیک آزادی عمل نداشت کیوان؟ :دی؟

من که ناراحت نشدم رفت، کلن گیرز نسخه اولش خوب بود، دوم و سومش یک بازی معمولی بود. سازنده باس هرچی میسازه عالی باشه مثل MGS :دی.

از چه نظر معمولی بود ؟
yahoo_7.gif
داستان ؟
2 تا تغییر کرد.
اول نقاط قوت نسخه ی اول مثل یک باس حسابی یا سختی گیم پلی رو تو نسخه دوم و سوم خیلی کمتر دیدیم. ( رو حالت normal تو هر سه نسخه میگم ).
دوم هم سطح کیفی و روایت داستان چندان پیشرفتی نداشت.

درسته نسخه ی اول بازی اینقدر خوب بود که شاید دیگه جای پیش رفت نداشت، ولی نسخه دوم و سوم هم زیاد دنبال رفع نقطه ضعف های نسخه های قبل نرفت.

آخرین ویرایش:
من اصلا متوجه نمیشم می تونست نقش خودش رو کمرنگ تر کنه و استراحت کنه دلیل خداحافظی باید محکم تر از اینا باشه من بعید می دونم این طوری که گفته باشه یه قضیه پشت پردس

کاش خداحافظی نمیکرد یا حداقل یه استدیو برای خودش تاسیس میکرد....!! حیف شد ولی باز هم ازش بابت این بازی شاهکار ممنونم سعی میکنم تو تویتر یه پیغام تشکر براش بفرستم...!!با این بازیه شاهکارش به من یکی که خیلی حال داد..!!Thanks a million Cliff

چند باری خواستم اینو بگم ولی دست نگه داشتم ! این کلیفی بارها از nd تعریف کرده هیچ بعید نیست فردا بشنوید رفته تو ND ! این TLOU هم جون میده برای شخصی مثل کلیفی طراحی کنه ! چون کارش کارهای خوشنته !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or