خداحافظی Cliff Bleszinski از Epic Games

.Evanescence.

کاربر سایت
00283892675221357185.jpeg

کلیف بلزنسکی خالق بازی Gears of War شرکت Epic را ترک کرد و احتمال بسیار زیاد صنعت بازی سازی برای همیشه کنار خواهد گذاشت.
کلیف می گوید:
"من این کارها را وقتی یک نوجوان بودم انجام می دادم، من واقعا با این صنعت بزرگ شدم و زندگی کردم، حالا سن من بالا رفته و نیاز به استراحت دارم. من دلم برای پروژه ها، بازی ها، بحث ها، و از همه مهمتر برای مردم و طرفداران تنگ خواهد شد."
اپیک اعلام کرد:
"در طی دو دهه کلیف نقش مهمی در شرکت ما داشت، او افتخار ما در این صنعت و در اپیک گیمز است. او بازی های همچون Gears of War، Jazz Jackrabbi و ,Unreal Tournament را برای اپیک به ارث گذاشت."

منبع
منبع

آخرین ویرایش:
چند باری خواستم اینو بگم ولی دست نگه داشتم ! این کلیفی بارها از nd تعریف کرده هیچ بعید نیست فردا بشنوید رفته تو ND ! این TLOU هم جون میده برای شخصی مثل کلیفی طراحی کنه ! چون کارش کارهای خوشنته !
البته the last of us که دیگه داره تموم میشه ولی امیدواریم توی بازی بعد ناتی داگ باشه:x

^^
شوخی کرده یا قضیه جدیه؟ :دی
رفته استدیو ناتی داگ یک مقداری هم از گیم پلی The Last of Us رو با توجه به تقاضایی که داشته نشونش دادن ازش هم قول گرفتن اسپویل نکنه چیزی رو :دی!
دقیق مشخص نیست اما بعد از جدا شدنش از Epic و اینکه تا حالا سابقه نداشته بخواد با استدیو ناتی داگ دیدار کنه تا اونجایی که من میدونم گمانه زنی ها رو نسبت به اینکه بپیونده به این استدیو بالا برده .
البته پیشتر هم شدیداً از کیفیت کارهای ND تمجید کرده بود .

آره روحیه خشونت طلبی بالائی داره و همچنین علاقه شدید به کیفیت کارهای Naughty Dog ببخشید GOD :دی!

به نقل از Neil Druckmann یکی از طراحان اصلی The Last of Us:

https://twitter.com/Neil_Druckmann/status/260807564000903169
رفته استدیو ناتی داگ یک مقداری هم از گیم پلی The Last of Us رو با توجه به تقاضایی که داشته نشونش دادن ازش هم قول گرفتن اسپویل نکنه چیزی رو :دی!
دقیق مشخص نیست اما بعد از جدا شدنش از Epic و اینکه تا حالا سابقه نداشته بخواد با استدیو ناتی داگ دیدار کنه تا اونجایی که من میدونم گمانه زنی ها رو نسبت به اینکه بپیونده به این استدیو بالا برده .
البته پیشتر هم شدیداً از کیفیت کارهای ND تمجید کرده بود .
پس باید به زودی لقب استادی رو ازش بگیریم :d باید کمی خود زنی کنیم .:d
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tommy Fisher@
خیلی باهات حال نمیکنم:d

شلوغش میکنید چرا ؟ TLOU رو همه تو کف شن میرن ببینن چی به چیه ، چه ربطی به اضافه شدن به ND داره ؟ پس کوجیما هم الان باید جزء ND باشه !

ضمنا بازیساز خوبیه چون خب Gears of War رو ساخته ، ولی از شخصیتش متنفرم و اصلا به ND ها نمیخوره .

آخرین ویرایش:
نه اتفاقا اونایی که بهش علاقه داشتن هنوز هم بهش علاقه دارن، حالا هر جایی که دوست داره کار کنه. باید دید اونایی که بهش فحش میدادن چیکار میکنن :دی

عزيز اون فحش دادنا بخاطر اين بوده كه خود كليفي همش به ps3 و نفهاش توهين ميكرده
مثلا ميگفته موو بستني قيفيه يا گيرز واسه اين براي ps3 ساخته نميشه چون دسته هاش فلانه
وگرنه هيچ ps3 فني بخاطر بازيساختن كيليف روي 360 نه بهش فحش داده نه حتي ازش بدگويي كرده
البته كار كليف غير حرفه اي بوده چون اصلا استوديوشون واسه مايكرو نبوده نميباست با اين جملات خودشو خراب كنه

شلوغش میکنید چرا ؟ TLOU رو همه تو کف شن میرن ببینن چی به چیه ، چه ربطی به اضافه شدن به ND داره ؟ پس کوجیما هم الان باید جزء ND باشه !
کلیفی بی از دیروز یک سری تویت با عکس هایی از شرکت های بزرگ بازیسازی کرده که به نظر میرسه برای مذاکره برای پیوستن به این شرکت ها انجام داده تا الان از شرکت های ، Double Fine ، Naughty Dog ، EA ، Activision ، Zynga ، Warner Bros ، DisneyLand و Zoic Studio دیدن کرده و احتمال پیوستنش به هر شرکتی وجود داره، همون موقع هم که خبر جداییش اومد تعداد کمی میگفتن با توجه به تعریفهاش از ND ممکنه به این استودیو بره ولی خیلی ها مخالف این فرضیه بودن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or