خداحافظی Cliff Bleszinski از Epic Games

.Evanescence.

کاربر سایت
00283892675221357185.jpeg

کلیف بلزنسکی خالق بازی Gears of War شرکت Epic را ترک کرد و احتمال بسیار زیاد صنعت بازی سازی برای همیشه کنار خواهد گذاشت.
کلیف می گوید:
"من این کارها را وقتی یک نوجوان بودم انجام می دادم، من واقعا با این صنعت بزرگ شدم و زندگی کردم، حالا سن من بالا رفته و نیاز به استراحت دارم. من دلم برای پروژه ها، بازی ها، بحث ها، و از همه مهمتر برای مردم و طرفداران تنگ خواهد شد."
اپیک اعلام کرد:
"در طی دو دهه کلیف نقش مهمی در شرکت ما داشت، او افتخار ما در این صنعت و در اپیک گیمز است. او بازی های همچون Gears of War، Jazz Jackrabbi و ,Unreal Tournament را برای اپیک به ارث گذاشت."

منبع
منبع

آخرین ویرایش:
چی داره به سر استودیوهای بزرگ میاد؟! اون از Irrnational Games ، بعد Bioware و الان هم Epic Games ، بعدی رو حدس بزنید.
اینجا واکنش تعدادی از بزرگان صنعت بازی به به جدایی بلیزنسکی نوشته شده خودتون بخونید.
کامیا ! =))

Cliff Bleszinski’s departure from Epic Games has seen an outpouring of support from fans across the world as well as many of the games

industry’s leading talents expressing their warm wishes...ye

Twitter quickly became inundated with well-wishers from across the industry, with many even hinting they’d be interested in working with

Bleszinski in the coming months...ye

Rod Fergusson تهیه کننده و عضو سایق استودیو Epic :

343775.gif

همچنین Ray Muzyka از بنیانگذاران سایق BioWare :

343774.gif

اظهار نظر جالب Bungie :

343770.gif

David Vonderhaar یکی از کارگردانان بازی Call Of Duty: Black Ops 2 نیز وی را الهام بخش خود دانسته و گفته :

343777.gif

Hideki Kamiya از Platinum Games نیز گفته :

343768.gif

Larry Hryb (Major Nelson)

343773.gif

خداحفظیش برای همیشه خبر عجیبی رقم زد من هم مثل بقیه شوکه شدم ! ای کاش که دلایل منطقی تری داشت چون با اینکارش پشت هواداران رو خالی کرد.
قبلا هر اتفاقی برای Gears میفتاد همه میگفتند کلیف و دلمون به اون گرمه ولی الان چی؟ انگار پایان مارکوس از جنگ با لوکاست ها با پایان کلیف از
دنیای ساخت بازی ها یکی شد!

به شدت خبر تلخی بود.امیدوارم هیچوقت با این صنعت وداع نکنه.بدون هیچ شکی ساخته ایشون یعنی GEOW،تاثیر گذارترین بازی این نسل بود.

به شدت خبر تلخی بود.امیدوارم هیچوقت با این صنعت وداع نکنه.بدون هیچ شکی ساخته ایشون یعنی GEOW،تاثیر گذارترین بازی این نسل بود.

دقیقا تو هر بازی که میدی از المانهای گرز توش استفاده کردن..
تحولی بس عظیم بود..

کسی که استانداردی برای این نسل تعیین میکنه که بیش از 90 درصد بازی های سوم شخص تحت تاثیرش هستند , کسی که بازی بسازه هر 3 شمارش بالای 91 میانگین داشته باشه و کسی که بهترین شوتر محض سوم شخص را پایه گذاری کنه و کسی که کنار HALO و FORZA بهترین انحصاریه کنسول XBOX برای طرفداراش را بوجود میاره خداحافظیش هم برای سری gears و هم برای طرافداراش ظلمه .

تجربه گیرز مخصوصا شماره 1 بازی را اصلا فراموش نمیکنم شخصا برای من یکی تو تجربه گیمینگ یک تحول بینظیر بود .

آخرین ویرایش:
المان های GEOW?خود بازی از warhammer 40k و killswitch الهام هم نه تقلید کرده میگید پایه گذار؟ایا وقت تو GEOW کاورگیری بود؟کامیا و میکامی و ویل رایت و دیود جفی و ... مگه از جایی که بنیان گذاشتنش نرفتند هر کسی ممکنه بره نارحتی نداره نارحتی وقتی داره که کلا از صنعت گیم بره
گیرز تاثیرگذارترین بازی این نسل بود.کلیفی استاندارد جدیدی برای سبک سوم شخص تعریف کرد.برای اثبات این ادعا هم فقط و فقط کافیه به بازیهای سوم شخصی که بعد از گیرز عرضه شدن یه نگاه بندازید.در مورد کاورگیری هم،هزارتا سایت در مورد گیرز نظرشون رو دادن.این هم نظر IGN به عنوان نمونه.قطعا میتونید متوجه بشید که چی داره میگه.هیچ اسمی هم از کیل سوئیچ نیورده.
Third-person shooters are still trying to duplicate Gears of War’s cover system, and no one has come close. It was a landmark modern video game, pushing the boundaries of graphics, gameplay and grit
گیرتون فقط سایت های امتیاز دهی هست؟واقعیت تحقیقات صحبت های سازندگان همه ادعای شما رو زیر سوال میبره متاسفانه. سیستم کاورگیری از اسمون که نیومده GEOW خودشون اختراع نکردن این سیستم روکه!
هر چقدر خواستید بهم بتوپید من رفتنی هستم.
خودت تو امضات،صحبت IGN رو گذاشتی
yahoo_21.gif
بعد الان میای اینجوری میگی؟؟؟؟به این میگن نهایت پارادوکس.اینجاس که باید گفت hate gonna hate
امضا چیز خصوصی هست هرچیزی میشه توش گذاشت.بتوپید فعلا .. کلیف هم شد استیو جابز نمیدونستم مردم براش عزادار هم میشن

آخرین ویرایش:
کسی که استانداردی برای این نسل تعیین میکنه که بیش از 90 درصد بازی های سوم شخص تحت تاثیرش هستند , کسی که بازی بسازه هر 3 شمارش بالای 91 میانگین داشته باشه و کسی که بهترین شوتر محض سوم شخص را پایه گذاری کنه و کسی که کنار HALO و FORZA بهترین انحصاریه کنسول XBOX برای طرفداراش را بوجود میاره خداحافظیش هم برای سری gears و هم برای طرافداراش ظلمه .
فرخ همه اینها به کنار.بزرگترین نگرانی و درد من،آینده گیرز هست.چون مطمئنم گیرز دیگه تموم میشه.همون بلایی که سر اویل اومد.تمام امید و آرزوم این بود که ببینم کلیفی برای گیرز تو کنسول نسل بعد مایکرو چه نقشه هایی داره.نامرد تر زد به همه چیز:|
المان های GEOW?خود بازی از warhammer 40k و killswitch الهام هم نه تقلید کرده میگید پایه گذار؟ایا وقت تو GEOW کاورگیری بود؟کامیا و میکامی و ویل رایت و دیود جفی و ... مگه از جایی که بنیان گذاشتنش نرفتند هر کسی ممکنه بره نارحتی نداره نارحتی وقتی داره که کلا از صنعت گیم بره
گیرز تاثیرگذارترین بازی این نسل بود.کلیفی استاندارد جدیدی برای سبک سوم شخص تعریف کرد.برای اثبات این ادعا هم فقط و فقط کافیه به بازیهای سوم شخصی که بعد از گیرز عرضه شدن یه نگاه بندازید.در مورد کاورگیری هم،هزارتا سایت در مورد گیرز نظرشون رو دادن.این هم نظر IGN به عنوان نمونه.قطعا میتونید متوجه بشید که چی داره میگه.هیچ اسمی هم از کیل سوئیچ نیورده.
Third-person shooters are still trying to duplicate Gears of War’s cover system, and no one has come close. It was a landmark modern video game, pushing the boundaries of graphics, gameplay and grit
گیرتون فقط سایت های امتیاز دهی هست؟واقعیت تحقیقات صحبت های سازندگان همه ادعای شما رو زیر سوال میبره متاسفانه. سیستم کاورگیری از اسمون که نیومده GEOW خودشون اختراع نکردن این سیستم روکه!
خودت تو امضات،صحبت IGN رو گذاشتی:))بعد الان میای اینجوری میگی؟؟؟؟به این میگن نهایت پارادوکس.اینجاس که باید گفت hate gonna hate

آخرین ویرایش:

داری نمک میپاشی روی زخم ؟! کسی از پایه گذاری حرف نزد ولی کسی که بدون شک استانداری که تولید شد فقط و فقط دست گیرز انجام شد و احد الناسی هم نمیتونه انکارش کنه ! همه چی از اول وجود داشته ! ولی مهم اینه کی تونسته به بهترین شکل انجامش بده و به استاندارد تبدیلش کنه که بقیه را تحت تاثیر قرار بده. کاری که کلیف کرده خیلی بزرگ تر از به وجود اورندش بوده ! برای اثبات حرف کافیه فردای تمام بازی های که بعد گیرز ساخته شدند نگاه کنی !

حرف تو مثل اینه که چرخ از اول وجود داشته مثلا چرخ گاری اسب ! ولی کسی که چرخ لاستیکی را را بوجود اورد تا میلیون ها میلیون ماشین بندازن زیر ماشینش اون شخص یه نفر بوده ! دقت کن هردوتاشون هم چرخ هستند
برو خدا روزیت را جای دیگه بده تاپیک را خرابشس نکن اول ببین طرف مقابل چی گفته بعد بیا نظر بده .

آخرین ویرایش:
امضا چیز خصوصی هست هرچیزی میشه توش گذاشت.بتوپید فعلا .. کلیف هم شد استیو جابز نمیدونستم مردم براش عزادار هم میشن
عزیزم وقتی که اینو گذاشتی تو امضات،یعنی به این حرف IGN اعتقاد داشتی.موضوع اینه که چجوریه که شما در مورد C&C حرف IGN رو حجت میدونی،ولی در مورد گیرز نه؟؟!!عزیزم به این میگن پارادوکس.

هر چقدر خواستید بهم بتوپید من رفتنی هستم.

الان که چی اومدی مخالفت کنی اومدی چی رو ثابت کنی کامیا و میکامی از کپکام رفتن هیچ اتفاقی نیفتاد فقط فنون کشتی کج وارد رزیدنت اویل شد و تبدیل به سوپر کال شد . گیرز اولین بازی کاملا نسل بعد بود که من دیدم و صنعت گیم رو چندین پله رو به جلو برد . یک پندی هستش که میگه آدمی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودش رو به خواب زده هیچ جوره نمیشه بیدار کرد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or