خداحافظی Cliff Bleszinski از Epic Games

.Evanescence.

کاربر سایت
00283892675221357185.jpeg

کلیف بلزنسکی خالق بازی Gears of War شرکت Epic را ترک کرد و احتمال بسیار زیاد صنعت بازی سازی برای همیشه کنار خواهد گذاشت.
کلیف می گوید:
"من این کارها را وقتی یک نوجوان بودم انجام می دادم، من واقعا با این صنعت بزرگ شدم و زندگی کردم، حالا سن من بالا رفته و نیاز به استراحت دارم. من دلم برای پروژه ها، بازی ها، بحث ها، و از همه مهمتر برای مردم و طرفداران تنگ خواهد شد."
اپیک اعلام کرد:
"در طی دو دهه کلیف نقش مهمی در شرکت ما داشت، او افتخار ما در این صنعت و در اپیک گیمز است. او بازی های همچون Gears of War، Jazz Jackrabbi و ,Unreal Tournament را برای اپیک به ارث گذاشت."

منبع
منبع

آخرین ویرایش:
ببینید الان کلیف $15 Million سرمایه داره و اگه خودشو بازی نشسته کرده باشه با حقوقی که ماهیانه از اپیک دریافت میکنه نیازی به کار کردن نداره
اما اگه فقط از اپیک خارج شده باشه احتمال میره که خودش یه استدیو جدید تاسیس کنه
ممکن هست بصورت کاملا خودجوش از ردموند سردربیاره و خودش Team Up کنه :دی.

هرچی هست به نظرم مشکل از اپیک باشه!!! کسانی که تو این دو ماه از اپیک خارج شدن:

Cliff B.
Rod Fergusson
Lee Perry
Adrian Chmielarz + lead and principal artists
Demond Rogers
Aaron Smith
Mikey Spano
Martin Sweitzer
Matt Tonks

همشون هم بالای 5 سال در اپیک کار می کردن.
==
امیدوارم بره یا مستقل شه یا یه استودیو دیگه
مثلا اگه بره id software کنار کارمک چیزای غولی می تونن بسازن. Doom IV با طعم کلیف :d
یا بیاد 343 :d
نزدیک بودن به نسل جدید و این همه خروجی ، شاید یه ارتباطی به هم داشته باشه.
حالا باید دید تک تک اینا برای چی رفتن ولی شاید با سیـــاست های Epic برای نسل بعدی موافق نیستن مثلآ ! :دی چون خیلی عجیبه یه دفعه این همه آدم کوچ کنن برن.
خوبیش اینه که کارمندهای Epic بودن و احتمالآ هر جایی میرن ، همون مدل بازی ها رو میسازن. نه اینکه جدا بشن و برن بازی iOS بسازن ! :دی

هر چی بیشتر به عکسش نگاه می کنم بهتر دلیل ترکش رو می بینم:d
اریا جان تازه ای دیوایس خریدم برن برای ios بازی بسازن عالی می شه:dبه نظرمن الان بهتر هست بره یک استدیو بزنه بازی برای موبایل بسازه
کلا اپیک داره نابود می شه

شوخیه دیگه؟ :دی چقدر تا اول April مونده؟ :-/ :دی اصلا باورم نمیشه، خاک تو سر Epic :| اولش که Rod Fergusson رفت، حالا هم کلیفی، فردا هم Tim Sweeney بره راحت در استودیو رو تخته کنن (البته این مالکشه جایی نمیره ولی ...) :دی

اين احتمالا از همون فيگورهاي كوجيماييه
هيدئو كوجيما هم خيلي از اين حرف هاي خداحافظي ميزد تا اينكه كونامي يه استوديو شخصي به نام خودش براش جور كرد. راضي شد
كليف هم حتما يه درخواست هايي داره و به اين روش ميخواد حرفشو به كرسي بشونه

گذشته : جاستين بيبر وارد Dance Central 3 شد !
حال : جاستين بيبر وارد NBA2K13 شد !
آينده نزديك : جاستين بيبر وارد Gears of War 4 و Uncharted 4 خواهد شد !
آينده دور : جاستين بيبر وارد Metal Gear Solid و Resident Evil خواهد شد !

همه ي اين بازي ها رو تحريم كنيد @! :d

مرگ بر ... :d

كليف بيچاره ، ترسيده جاستين بيبر شخصيت اصلي GOW4 بشه رفته استعفا داده =((

آخرین ویرایش:
گذشته : جاستين بيبر وارد Dance Central 3 شد !
حال : جاستين بيبر وارد NBA2K13 شد !
آينده نزديك : جاستين بيبر وارد Gears of War 4 و Uncharted 4 خواهد شد !
آينده دور : جاستين بيبر وارد Metal Gear Solid و Resident Evil خواهد شد !

همه ي اين بازي ها رو تحريم كنيد @! :d

مرگ بر ... :d

داداش مجلسو اشتباه اومدي شام خونه همسايه ميدن:d

Justin Bieber به عنوان شخصيت مخفي در NBA 2K13 وجود خواهد داشت!!!

یک اتفاقی تو اپیک افتاده البته تو سایت اپیک کلی ازش تعریف کردن و پیشرفت های اپیک رو مدیون کلیف دونستن

میتونه یه تیم خفن جمع کنه و ماکرو هم بیارتش زیر مجموعه خودش . این یکی از حالات ممکن هستش :d
این فن های سونی چه خوشحال شدن :d

آره بره پیش ماکروسافت تا فقط بگزاره آواتار طراحی کنه..!

نزدیک بودن به نسل جدید و این همه خروجی ، شاید یه ارتباطی به هم داشته باشه.
حالا باید دید تک تک اینا برای چی رفتن ولی شاید با سیـــاست های Epic برای نسل بعدی موافق نیستن مثلآ ! :دی چون خیلی عجیبه یه دفعه این همه آدم کوچ کنن برن.
خوبیش اینه که کارمندهای Epic بودن و احتمالآ هر جایی میرن ، همون مدل بازی ها رو میسازن. نه اینکه جدا بشن و برن بازی iOS بسازن ! :دی
یاد فیل هریسون و گوآردیولا میافتم :دی. همینطوری بیخود و بیجهت و بدون دلیل بری از جائی که بهترین مقعیت شغلی و درامد و احترام و .... داری؟ He is Mad Bro :دی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or