خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
81 نفر (از جمله رئیس) امروز نبودن، 5 نفر بودن ولی رای ندادن، 9 نفر هم ممتنع بودن.
این بهترین روش برای تصویب طرح بدون رای دادن به اونه.
حقوق تون حلال تون
من یه چیز دیگه هم اضافه کنم
"‏طرحی در مجلس مطرح می‌شه"
مردم با اون مخالفت گسترده می‌کنن!
جلسه بررسی طرح غیرعلنی می‌شه و علی‌رغم مخالفت‌ها، پشت درهای بسته تصویب می‌شه!!!

پ.ن: خیلی دوست دارم بدونم «جمهوری» در کجای این معادله قرار می‌گیره
+بله همه جواب رو میدونیم :-"

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
زیر ساخت و اینا رو ول کن، معلومه براشون اهمیت نداره... اون بخش 4 ماه غیر ممکنه و خودشون هم میدونن ولی به این دلیل گفته شده که بهانه برای قطع دسترسی رو داشته باشن.
اون مشاغل هم که به رویای کره شمالی شدن باشه...براشون میصرفه.
بنظرم خیلی دارید الکی میگیرید، معلومه در اجرای شدن طرح جدی هستند، حالا به هر هزینه ای ختم بشه بخاطر جریانات اخیر براشون ارزشش رو داره.
خیلی ساده ای و از اینا شناخت نداری.
با حرفای امروز مردم ذهنشون منحرف شد و دغدغه مردم تغییر کرد. به هدف اولشون رسیدن و افکار از خوزستان و بقیه چیزا منحرف شد
خواسته دوم هم رسیدن به مرگ گرفتن تا به تب که همون فیلتر اینستا گرامه راضی بشن.
جدی هستن دیگه یعنی تا هفته دیگه خبری میشه، بشین و ببین یه همچین اتفاقی میوفته.
واقعا ساده ای. طرح سایتای فیلم و بازی هم اومد، دو سه روز بود بجز چند تا سایت بقیه گذاشتن بازیها رو و فیلما رو.
من هستم تو این سایت، اگه ماه دیگه خبری شد بیا بگو چرا اینطور شد.
البته بازیسنترم سروراش خارجیه و بقول شما قراره اینم بسته بشه.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
با حرفای امروز مردم ذهنشون منحرف شد و دغدغه مردم تغییر کرد.
واقعا ساده ای.
والا من ساده نیستم ولی شما مطمئنن بیخیال هستید!
این تئوری های توطئه‌ هم زیاد شنیدیم.
در مورد منطق و اقتصاد حرف میزنید در حالی که چیزای خیلی غیر عقلانی تری هم این چند ساله اتفاق افتاده این که چیزی نیست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
والا من ساده نیستم ولی شما مطمئنن بیخیال هستید!
این تئوری های توطئه‌ هم زیاد شنیدیم.
در مورد منطق و اقتصاد حرف میزنید در حالی که چیزای خیلی غیر عقلانی تری هم این چند ساله اتفاق افتاده این که چیزی نیست.
باش. قراره هفته دیگه اینترنت قطع بشه دیگه.
سرورای بازیسنترم خارجیه، هفته دیگه میبینیم.

• Like
Reactions: mobile1199

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
باش. قراره هفته دیگه اینترنت قطع بشه دیگه.
سرورای بازیسنترم خارجیه، هفته دیگه میبینیم.

---
چیزی که اتفاق میوفته دو حالت داره:
یکی اینکه در چند ماه آینده شایدم سال آینده این اتفاق بیوفته و عملی بشه که خودمم یکم بعید میدونم چون روش این کارا توی مملکت این نبوده

مورد دوم اینکه کم کم در عرض سه یا چهار سال این اتفاق بیوفته که مردم خودشون رو تطبیق بدن.

با توجه عملکرد هاشون توی سیاست ها مورد دوم به احتمال زیاد رخ میده چون ماشالا ملت ما خودشون رو میتونن آروم آروم به هر شرایطی وقف بدن.:|

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
همین امروز داشتم با دوستام تو پارتی در مورد این طرح صحبت میکردم همه گفتن اگه اجرا بشه رسما دیگه نه اصلا بسته اینترنتی میخرن نه حتی کنسول های نسل جدید و کلا از دنیای گیم کناره گیری میکنن کافیه فقط جامعه گیمری ایران که بیشترین متقاضی اینترنت با سرعت و کیفیت و حجم بالا رو خریداری میکنن دیگه این خرید ها رو انجام ندن یا بسته های خیلی ساده و پیش پا افتاده بخرن قطعا تمام ISP ها ضربه میخورن از این موضوع یا بسته های اینترنتی گوشی هم دچار سرنوشت مشابهی میشن
شخصا حس میکنم اینا به هر قیمتی که شده دنبال این طرح هستند تا اجرا بشه چون این یه درپوش بزرگ روی تمام اتفاقات کشور میزاره و دیگه راه ارتباطی هم با اون ور وجود نداره به سادگی بنابر این ارزش وقت و هزینه رو براشون داره

Attachments

• 220px-Liakhov.webp
    25.9 KB · مشاهده: 11
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
با حرفای امروز مردم ذهنشون منحرف شد و دغدغه مردم تغییر کرد. به هدف اولشون رسیدن و افکار از خوزستان و بقیه چیزا منحرف شد
خواسته دوم هم رسیدن به مرگ گرفتن تا به تب که همون فیلتر اینستا گرامه راضی بشن.
واقعا ساده ای. طرح سایتای فیلم و بازی هم اومد، دو سه روز بود بجز چند تا سایت بقیه گذاشتن بازیها رو و فیلما رو.
من هستم تو این سایت، اگه ماه دیگه خبری شد بیا بگو چرا اینطور شد.
البته بازیسنترم سروراش خارجیه و بقول شما قراره اینم بسته بشه.
هرجا میریم ملت همین حرفا رو میزنن و حس میکنن خیلی باهوشن و دست همه رو خوندن دیگه…
اقا اینقد انکار نکنین ، ما اگه اینقد ملت باهوش و سیاست مداری بودیم وضعمون این مدلی نبود !
این طرح به سرانجام خواهد نشست و از اهداف اصلی هست حتی اگه الان نتونن با موفقیت اجرا کنن در اینده خواهند کرد…
پس حسه شرلوک بودن رو بزارین کنار و به فکر جمع کردن رزومه باشین :)

آخرین ویرایش:

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
هرجا میریم ملت همین حرفا رو میزنن و حس میکنن خیلی باهوشن و دست همه رو خوندن دیگه…
اقا اینقد انکار نکنین ، ما اگه اینقد ملت باهوش و سیاست مداری بودیم وضعمون این مدلی نبود !
این طرح به سرانجام خواهد نشست و از اهداف اصلی هست حتی اگه الان نتونن با موفقیت اجرا کنن در اینده خواهند کرد…
پس حسه شرلوک بودن رو بزارین کنار و به فکر جمع کردن رزومه باشین :)
شاید رزومه جمع کردنم فایده نداشته باشه، اینا اینکار کردن اصلا ازشون بعید سفر خارجی هم به کل ممنوع کنن اگر میخوایم بریم باید زودتر رفت! چون معلوم نیست 5 سال دیگه بشه رفت

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من فکر می‌کنم طرح نهایی اینه که اینترنت قطع نشه، ولی تفاوت خاصی هم با قطع شدن نداشته باشه.
یعنی مثلاً هر گیگ اینترنت بشه ۳۰،۴۰ تومن (و در سال‌های بعدی ۵۰ و ۷۰ و ۱۰۰ و...) و در اون صورت برای اکثر مردم، همون معنی عدم دسترسی رو داره. یعنی شما بخوای یه فیلم سه گیگی دانلود کنی، باید ۱۰۰ هزار تومن بدی. بخوای یه ذره توی اینترنت بچرخی، باید ده‌ها هزار تومن خرج کنی. بخوای وارد توئیتر و تلگرام بشی (البته اگه امکانش باشه) و چند تا ویدیو ببینی، باید کلی خرج کنی.
اگه کسی هم شکایت داشت (البته برای اینا که مهم نیست) میگن اینترنت با قیمت بسیار پایین هست (منظور اینترنت داخلی) و شما می‌تونین باهاش هم فیلم ببینین (فیلیمو و نماوا)، هم از پیامرسان‌های داخلی استفاده کنین و...
از اون طرف بحث احراز هویت هم خیلی مشکلات به دنبال داره و احتمالاً جوری میشه که برای ورود به اینترنت، باید قبلش یه کُدی، یوزرنیمی چیزی وارد کرد و تک‌تک کارهایی که می‌کنیم هم به اطلاع عزیزان می‌رسه. جوری که نشه با فیلــترشکن دور زد و اگه فیــلترشکن بخوای هم باید درخواست رسمی بدی و اعلام کنی که برای فلان کار می‌خوام و اگه برای کار دیگه‌ای سراغش بری (مثلاً تخلف عظیمی مثل ورود به تلگرام و توئیتر)، ردیابی میشی و در مرحله اول جریمه و در مراحل بعدی...
این طوری هم به هدف خودشون می‌رسن و اینترنت برای شاید ۹۰٪ مردم واقعاً مفهوم خودش رو از دست میده، و هم از اون طرف قیافه حق به جانب می‌گیرن و می‌گن ما که اینترنت رو قطع نکردیم و همه چیز سر جاشه و فقط گرون‌تر شده. چرا که تا امروز بهش یارانه تعلق می‌گرفت و حق مستضعفان خورده می‌شد تا عده‌ای برای خوشگذرونی وارد فضای مجازی بشن ولی با صیانت از حقوق مردم، این یارانه رو قطع می‌کنیم و هرکی دلش خواست، پولش رو بده و اینترنت رو با قیمت واقعی بگیره.

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
اینترنت ماهواره ای جواب نمیده ؟
مثلا هر ساختمون یا مجتمع یدونه بگیره ، هزینه اش هم تقسیم میشه
برادر به محض فعال کردن اینترنت ماهواره ای تو کمترین زمان ممکن بالاسرت هستن ولی هنوز برای اینترنت استارلینک نمیدونم چه برنامه دارند

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
اینترنت ماهواره ای جواب نمیده ؟
مثلا هر ساختمون یا مجتمع یدونه بگیره ، هزینه اش هم تقسیم میشه

دوستمون درست می‌گن، گویا از طریق فرکانس ها امکان ردیابی اینترنت ماهواره ای هست که کجا داره استفاده میشه، مثلن در کوبا چنین اتفاقی افتاده
اما جدای از این بحث ها هزینه ی اینترنت ماهواره ای هم خیلی بالاست در حال حاضر، خلاصه اگه بگم هنوز با اون رویا و انتظاری که از اینترنت ماهواره ای برامون ساخته شده فاصله ی زیادی داریم

Sent from my iPad using Tapatalk

• Like
Reactions: pourya.x

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
استار لینک قابل ردیابی و پارازیت نیست که چون همزمان میتونه روی چندین ماهواره قفل کنه و پارازیت رو همه جهت ها براشون صرفه اقتصادی نداره و توی همه شهرها امکان پذیر نیست پس اگر ارزون بشه و فراگیر تمام این مسخره بازیا جمع میشه
اینترنت فعلی ماهواره ای هم بخاطر اینکه ارسال دیتاش از طریق اینترنت معمولی هست قابل ردیابیه اگر ارسال دیتا هم از طریق ماهواره باشه به هیچ عنوان قابل ردیابی نیست
حنی سیستم فیلترینگ کشورهایی مثل چین با استارلینک میتونه جمع بشه و کل دنیا راحت بشن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر